Strona 2 z 31 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 927

Wątek: snooker

Lechita
    Cytat Zamieszczone przez Mini
    Strzałka -> popUlarną
    Dude O'Sullivan sie nie musiał przyznawać bo go przyłapali

eee tam promocja. teraz wszystko dla Chińczyków ma być niech sobie grają w pingponga a snookera zostawią w spokoju
    Zgoda. Generalnie chodziło mi o to, że napisał o tym w swojej autobiografii (mógł przecież siedzieć cicho i po 5 latach większość osób zapomniałoby o sprawie). Powód jarania też był niezły. Parafrazując "Po kilku dniach napięć, spotkań musiałem się wyluzować. Nie widzę w tym nic złego, przecież palenie marihuany nie pomaga w grze"

Piszecie o O'Sullivanie, o turnieju w Chinach a pomijacie bardzo ważną sprawę. Otóż transmisje nie byłyby tak ciekawe, gdyby nie profesjonalny i naprawdę genialny komentarz. Do tego panowie co pewien czas zażartują, czy rzucą jakąś ciekawostką. Świetna sprawa !

jarcyś
    Guest
    komentarz mi osobiscie bardzo odpowiada. fachowy i wesoły . a niektore teksty miażdżą

-O Gray zapomnial kredy. (...) O nikt go z publicznosci nie chce poratowac. (...) Pewnie ktos z organizatorow polecial do sklepu spozywczego i kupi mu krede. Albo do nocnego sklepu snookerowego. (...) Lub tez na stacji benzynowej - tam wszystko mozna kupic: krede, kij, stol"

-Równo się dzielili wygranymi i przegranymi jak do tej pory, zatem 6:5 w pojedynkach między tymi panami w dotychczasowej karierze, która sięga 1999 roku. Dość późno zaczęli się spotykać...
    - I nic z tego nie wyszło, Hunter już się ożenił

- bila czarna wpadła do kieszeni z delikatnym wspomaganiem bili czerwonej
    - tak Ronnie jest znany z tego że lubi grać na wspomaganiu

Legionista
    Zgadzam się w kwestii komentaraza. Jest naprawdę bardzo profesjonalny i chyba jeden z lepszych jaki widziałem. Wczoraj trochę musiałem oglądać na wyciszonym TV bo brat chciał słuchać muzyki i powiem tyle, ze transmisję bez komentarza wiele tracą.
    Oprócz komentowania, promują oni także snookera w naszym kraju. Np. w ubiegłym roku byli u mojego brata na uczelni

Legionista Awatar Mini
    ktoś z internautów pytał ile mamy lat i jeżeli to krepujące to podać kto był wtedy mistrzem świata. no wiec jak ja sie urodziłem to mistrzem był..( tu nazwisko ale nie pamietam) a jak sie Rafał urodził to mistrzostwa nie były jeszcze rozgrywane

O'Sullivan wygrał 3 razy Irish ale raz go zdyskwalifikowali gdyż wykryto u niego thc. (chwila ciszy) a konkretnie substancje kan.... (coś tam, i znowu chwila ciszy a potem ten drugi zaczyna się śmiać) czyli ślady palenia Marihuany... ( i drugi z uśmiechem) czekałem aż dojdziesz do sedna

zajebiście komentują.

Legionista
    a jak ktos bardzo chce to mozna tych panow spotkac w klubie bilardowym "147" na pl.Zawiszy
    OFMC

Legionista
    Strzałka -> popUlarną
    Dude O'Sullivan sie nie musiał przyznawać bo go przyłapali

eee tam promocja. teraz wszystko dla Chińczyków ma być niech sobie grają w pingponga a snookera zostawią w spokoju
    hehehe, no tak. Ale co tutaj dużo poradzić. Ostatnio Chińczycy we wszystkim wymiatają, nawet w ... biatlonie

A co do komentarzy. No fakt, czasami wpadka się zdarzy, ale muszę tutaj przyznać szczerze że komentują profesjonalnie, znają się na rzeczy i jak ktoś nie zna się na snookerze to po obejrzeniu jednego meczu naprawdę dużo się dowie. A czasami mówią naprawdę ciekawe reczy
    "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
    Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
    Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
    Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez Strzalka

hehehe, no tak. Ale co tutaj dużo poradzić. Ostatnio Chińczycy we wszystkim wymiatają, nawet w ... biatlonie

jak ktoś nie zna się na snookerze to po obejrzeniu jednego meczu naprawdę dużo się dowie.
    na szczęscie skoków narciarskich nie opanują

a reszta to jakby o mnie

Legionista
    Tydzień – podobnie jak „chiński snooker” – nieco nietypowy. Ośmiodniowy, bo transmisje z gier rozpoczynają się już jutro, w niedzielne świąteczne południe, a potrwają do następnej niedzieli. Ze względu na przesunięcie czasowe sprawozdania na żywo będą nadawane w naszych godzinach przedpołudniowych. Ci, którzy w tym czasie pracują czy uczą się, nie będą zachwyceni.

Obecnie turniej jest na etapie rundy dzikich kart. To duży ukłon w stronę gospodarzy, Chińczycy dostali aż 16 dzikich kart. Wszyscy obdarzeni nimi zawodnicy wchodzą do gry po czterech rundach eliminacyjnych, bezpośrednio przed 1/16 finału. Ten ukłon stonowany jest nieco umieszczeniem w gronie „dzikich kart” również uznanych w świecie zawodników chińskich, takich jak Ding Junhui (gra z Markiem Davisem) czy Liu Song (z Robertem Milkinsem).

Do tej pory było już kilka niespodzianek, z których największą chyba jest przegrana 1:5 Stephena Maguire z Davem Haroldem. Jak burza natomiast idą od pierwszej rundy Ricky Walden i Tom Ford. Rozegranie w tak doborowym towarzystwie czterech zwycięskich pojedynków to niewątpliwy sukces. Wprawdzie Ford pierwszą rundę wygrał z Markiem Grayem walkowerem, ale w następnych trzech meczach do pięciu wygranych, z trudniejszymi z przeciwnikami, stracił tylko 6 frejmów. Walden miał po drodze dwóch dobrze nam znanych zawodników: Bjorna Haneveera (5:4) i Robina Hulla (5:3).

snooker.pl

Już jutro zaczyna się generalna próba przed Mistrzostwami Świata. Niepewny jest występ O'Sullivana, który podobno nie za bardzo jest zadowolony z puli nagród.

Kogo typujecie do zwycięstwa?

jarcyś
    Guest
    faworytem jest Ronnie . z tego co się orientuję bedzie grał. potwierdza to drabinka turniejowa

Drabinka turniejowa

licze na dobry występ Paula Huntera i Stephena Hendry'ego

Wiślak
    Nio ciekawe czy Ronnie będzie grał bo w sumie miał podjąć decyzję tuż przed wylotem czyli chyba jakoś dziś(wczoraj, jutro). Drabinką bym się nie sugerował, bo jak nie przybędzie to jego rywal będzie miał walkowera. Aha i nie o kasę się rozbija tylko o trudy podróży do Chin i bliski termin mistrzostw swita.

Faworyci - wiadomo Hendry, Stevens, Higgins.
    Na Huntera nie liczę ostatnio bardzo słabe wystepy choć może czymś zaskoczy.

jutro pierwsza transmisja o 13.30 standardowo w ojrosporcie

Legionista
    A nie o 11?

Wiślak
    hmm wszystko wskazuje na 13.30 (zarówno program z Gw jaki i program Cyfry+)

świeże info ronnie nie jedzie do chin

http://www.sportinglife.com/story_ge...al_131918.html
    http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/othe...er/4384571.stm
    http://www.embassysnooker.com/snookernews.html

Legionista
    Tak tak generalnie masz rację, tylko, ze o 11 jest na eurosporcie 2

jarcyś
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Skipper
    hmm wszystko wskazuje na 13.30 (zarówno program z Gw jaki i program Cyfry+)

świeże info ronnie nie jedzie do chin

http://www.sportinglife.com/story_ge...al_131918.html
    http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/othe...er/4384571.stm
    http://www.embassysnooker.com/snookernews.html

z jednej strony szkoda...

chociaż w sumie dobrze że wreszcie jego dominacja zostanie przełamana

w tej sytuacji obstawiam Hendry'ego albo Williamsa

Legionista
    Ja stawiam na Hendry'ego, stawiłbym tez może na Huntera, ale ten ostatnio zupełnie bez formy...

Legionista
    Pierwsze koty za płoty. Chodzi mi tutaj o mecz transmitowany na żywo R. Day pokonał jednego z gospodarzy (juz zapomniałem nazwisko ) 5 - 3. Mecz w sumie niezły choć początek tego nie zapowiadał. Generalnie dużo pomyłek.

jarcyś
    Guest
    na razie bez niespodzianek, Chinole odpadają hurtowo. co mnie cieszy

teraz Hendry vs Milkins

Legionista
    Odnośnie Chińczyków to Ding Junhui moze sporo zamieszać. Ale jak widać turnieju napewno nie zdominują.

jarcyś
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez pusty
    Odnośnie Chińczyków to Ding Junhui moze sporo zamieszać. Ale jak widać turnieju napewno nie zdominują.
    ten akurat jest dobry. nie od dzis.

Hendry w dobrej formie, zmiażdżył Milkinsa 5:1, dalej gra również Paul Hunter choć miał spore problemy z Allisterem Carterem (5:4, przegrywał już 1:3)

Legionista
    Brdzo dobrze, że wygrał Hunter. Po pierwsze, że go lubię, a po drugie, że miałem go na kuponie
    Ciekawy meczyk na eurosporcie. Wcześniej wymieniony Chinczyk gra z Ebdonem.

jarcyś
    Guest
    5:0 :O

jutro White - Hunter , moze byc ciekawie

Legionista
    A o której bo jakoś trafić nie mogę??

Legionista Awatar Mini
    chiba o 13

komentarz:
    -pytają państwo o godziny transmisji z mistrzostw świata
    -wystarczy włączyć telewizor

Legionista
    Ja mam lekko pokićkane. W gazecie nie mogę sprawdzić bo jak coś jest na żywo to mało kiedy się sparwdza. A jak patrze to nie mogę sprawdzić.
    P.S. Szkoda że o 13 bo w szkole będe

Legionista
    "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
    Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
    Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
    Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Wiślak
    Cytat Zamieszczone przez eda
    Ja mam lekko pokićkane. W gazecie nie mogę sprawdzić bo jak coś jest na żywo to mało kiedy się sparwdza. A jak patrze to nie mogę sprawdzić.
    P.S. Szkoda że o 13 bo w szkole będe
    Jutro pierwsza transmisja od 9, ma być Hunter-White.
    Dziś trochę niespodzianek odpada Stevens po meczu z Waldenem i G.Dott z jakimś mniej znanym snookerzystą. Ding Junhui pokazał dziś świetną grę z Ebdonem i wydaję się faworytem górnej części drabinki.

Legionista Awatar Mini
    Dziś trochę niespodzianek odpada Stevens po meczu z Waldenem i G.Dott z jakimś mniej znanym snookerzystą. Ding Junhui pokazał dziś świetną grę z Ebdonem i wydaję się faworytem górnej części drabinki.
    a w moim tv mówili że Dave Harold - Marco Fu

powiedziałbym że pokazał grę Ebdona

Wiślak
    a w moim tv mówili że Dave Harold - Marco Fu

powiedziałbym że pokazał grę Ebdona
    Ha i pokazali w ogóle kogo innego Walden-Davis 3:0 i weteran światowych stołów poddaje mecz z powodu bólu głowy.

Hunter-White w sesji o 13 ale czy pokażą oto jest pytanie...

inne wyniki:
    Stephen Hendry 5 - 1 Ryan Day
    Mark J.Williams 5 - 2 Adrian Gunnell

Legionista Awatar Mini
    ale byłem bliżej bo przynajmniej Harold - Fu grają teraz.
    pierwszy frame trwał ponad 40 minut!!!

Legionista
    Właśnie zakończyło się spotkanie Jimmy White - Paul Hunter. Wygrał Hunter 5 - 3. Brdzo dobry występ Huntera, któryy prowadził już nawet 4 - 0, ale potem White się jakoś obudził i zdołał wygrać z rzędu 3 frejmy.
    W ostatniej partii Hunter wbił bardzo wysokiego breaka - 140 punktów

Uprawnienia umieszczania postów