Strona 1 z 86 123451151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 2565

Wątek: Budują stadiony w Polsce...

Legionista Awatar Niko

Budują stadiony w Polsce...

...a konkretniej w Kielcach i Krakowie. My na nasz czekamy już wiele lat,a jeszcze drugie tyle przed nami.Tymczasem w Kraku i Kielcach wzięli się w garść i zamiast planów,renderów,projektów,dyskusji czy panelów zaczęli kopać.

Stadion w Kielcach, 15.500.Od zera budowa stadionu na terenie Błękitnych Kielce.

Koroniarze skończą go budować przed wiosną 2006,więc jak Korona wejdzie teraz do ligi,na jesieni będziemy ich gościć u nas,to wiosną będziemy mieli ładny wyjazd.

Stadion Wisły,25.500.Przebudowa starego,przy ul.Reymonta.

Narazie trwa budowa trybuny gości,więc w przyszłym sezonie wreszcie możemy tam pojechać w konkretnej liczbie,a i warunki będą lepsze niż na Otwatej Sektor dla nas pomieści 1138 miejsc.

dla włodarzy tamtch miast.

Żal patrzeć na to co się dzieje wokół naszego stadionu.Nasi tu pieprzą,a tamci budują.

pzdr Disco

Legionista Awatar Sokol
    Sektor dla nas pomieści 1138 miejsc.

A skad te info ? jakby tak bylo to by bylo super

Legionista Awatar Mini

Re: Budują stadiony w Polsce...

Cytat Zamieszczone przez Niko_s
    Koroniarze skończą go budować przed wiosną 2006,więc jak Korona wejdzie teraz do ligi,na jesieni będziemy ich gościć u nas,to wiosną będziemy mieli ładny wyjazd.
    jaaaasne, znająć życie będzie tak:
    my do nich na jesieni na budowe a oni do nas na wiosne....na budowe

Administrator Awatar arczi
    Nie wierze w to, ze stadion Korony bedzie wygladal tak jak na tym projekcie.
    Napisales, ze bedzie mial pojemnosc 15.500 tys. Na projekcie widac obiekt przynajmniej na 30 tysi.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista
    Wiecie jak to jest w Warszawie. Projekty najwieksze, najwieksza kasa do zgarniecia, najwieksze uklady. Predzej czy pozniej sadion powstanie niedlugo (mysle ze kwestia 2-4 lat do ukonczenia), tak samo jest z wieloma inwestycjami infrastrukturalnymi. Kaczynski cos tam robi, wiem ze nie tak jakbysmy chciali, ale uwirzcie mi ze prace nad stadionem w urzedzie miejskim trwaja. gazety rozne rzeczy pisza. Ja wole miec od razu budowe nowego stadionu, niz tylko jedna trybune i w sumie nie wiadomo co dalej.
    Bedzie dobrze, pozdro Nikos Pokazmy debilom na sscity kto rzadzi w miescie bezprawia
    "Hey! Stay young and invincible
    Cos we know just what we are
    And come what may we're unstoppable
    Cos we know just what we are"

Cytat Zamieszczone przez disco
    Wiecie jak to jest w Warszawie. Projekty najwieksze, najwieksza kasa do zgarniecia, najwieksze uklady. Predzej czy pozniej sadion powstanie niedlugo (mysle ze kwestia 2-4 lat do ukonczenia), tak samo jest z wieloma inwestycjami infrastrukturalnymi. Kaczynski cos tam robi, wiem ze nie tak jakbysmy chciali, ale uwirzcie mi ze prace nad stadionem w urzedzie miejskim trwaja. gazety rozne rzeczy pisza. Ja wole miec od razu budowe nowego stadionu, niz tylko jedna trybune i w sumie nie wiadomo co dalej.
    Prawidłowe podejście do tematu związanego z budową stadionu.
    Tu jest Warszawa, tu o wszystko trudniej, o budowe estadio także
    Będzie dobrze, trzeba być optymistą,
    ja nim jestem

Legionista Awatar MaxyM
    Będzie w Krakowie stadion, będzie w Warszawie.

Tak jak z becikowym, oni 500, nasi 1000.

Legionista
    W Bełchatowie tęż buduja może nie tak efektowne stadiony jak w Kielcach i Krakowie ale zawsze cos.

http://serwis.hosted.pl/b/serwis/mod...sub_cat&cat=34
    www.gnf.friko.pl ,

TySiĄcE SpRaW - JeDeN GkS

Legionista Awatar Gnatek
    To wszystko przez tych, co zarządzają miastem. Koleś ma w dupie, co się będzie działo z Legia czy jej stadionem. Mówią, że mają ważniejsze sprawy na głowie. Tylko dlaczego wszystko jest w stanie krytycznym? Gdyby się za coś porządnie wzieli to chociaż pielęgniarkom by nic nie brakowało albo dzieci nie byłyby głodne. A tak, szkoda gadać........

W tym roku rusza też przebudowa stadionu KS CRACOVIA, pojemnośc po przebudiowie koło 15500 miejsc.

CRACOVIA ZAWSZE PANY!

Nie powiem - bardzo ładnie to wygląda :O !
    Ale to tylko proyekty.. A czy owy proyekt zostanie wykonany czas pokaże.
    Jaki jest przewidywany termin jego ukończenia.. i rozpoczęcia ??

Legionista
    NO tak, projety pięknie wyglądają ale zobaczymy jak to będzie w praktyce. Mi się nasuwa tylko jedno pytanie. Napisałeś że rusza przebudowa, czyli Cracovia nie będzie miała stadionu na sezon ?
    "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
    Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
    Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
    Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Siostrzyczki ugadane, formalnie już został podpisany akt- teren przy ul.Kałuzy jest już miasta. W tym roku zacznie się przebudowa i bedize trwała przy dobrych wiatrach 2 lata. Kasa w każdym razie jest, być może czasowo jedną runde będziemy musieli grac tylko na wyjazdach. Istotne jest jedno, wczesniej czy później nasz stadion bezie tak wyglądał.
    CRACOVIA ZAWSZE PANY!

Legionista
    Projekt stadionu Cracovii - prawie rewelacja. Jedyny mało istotny szczególik to barwy tych pasków na elewacji. Wydaje mi się, że powinny być trochę większe a kolor piaskowy powinno się zamienić na biały tak aby pasował do barw klubowych. Aha, no i jeszcze trybuna przeciwległa do głównej powinna być większa lub przynajmniej równa w stosunku do tych za bramkami. No ale (podobno) taką strukturę trybun narzuca ukształtowanie terenu w okolicy. Ogólnie piątka z małym minusem.

Legionista Awatar cin
    Tak patrze na te projekty, plany budowy i nasuwa mi sie tylko jedno skojarzenie- zbroimy sie na ME 2012
    A projekt Cracovii naprawde bardzo fajny.

Cytat Zamieszczone przez Michał_ŁKS
    Jedyny mało istotny szczególik to barwy tych pasków na elewacji. Wydaje mi się, że powinny być trochę większe a kolor piaskowy powinno się zamienić na biały tak aby pasował do barw klubowych.
    No bez przesady. Wystarczy, ze na krzeselkach beda mieli pasy. Elewacja ma byc estetyczna, a nie w barwach.
    Projekt taki se. Trybuny za bramkami nie rowne i jak dla mnie malo funkcjonalne (szcegolnie z ultrasowskiego punktu widzenia ), a ta mala trybunka naprzeciwko krytej jest wrecz brzydka. No ale widze, ze tam jakas ulica biegnie za nia, wiec chyba wieksza byc nie moze.
    Dobre i to. Kameralnie, estetycznie i nowoczesnie. Na Craxe wystarczy

Niestety stadion przy Kałuży ma takie ukształtowanie, że trybuna po przeciwległej stronie musi być mała, nie da rady inaczej. Ten stadion na kilkanaście lat wystaczy, później trzeba będzie pomyślec o nowej lokalizacji. Wszyscy na Cracovii marzą o 25 tys., ale niestety na takiego kolasa brak miejsca. Ale trzeba byc zadowolonym z tego co jest, cały zcas idziemy do przodu.
    CRACOVIA ZAWSZE PANY!

Legionista Awatar DobryChłopak
    Niewiem czy mam się zaczać martwić. Wszędzie przebudowy, a u Nas cisza...
    Mi się podoba projekt stadionu Cracovii. Taki niczego sobie.
    Niesłusznie Skazani

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez cin
    Tak patrze na te projekty, plany budowy i nasuwa mi sie tylko jedno skojarzenie- zbroimy sie na ME 2012
    15 tys miejsc to "troche" za mało jak na ME.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar cin
    Cytat Zamieszczone przez Kawa
    Cytat Zamieszczone przez cin
    15 tys miejsc to "troche" za mało jak na ME.
    no przeciez pisalem to z "przymrozeniem oka" :P

15 tys. na ME to za mało-zgadza się. Ale czy Polska wogóle ma szanse na rozegranie tego typu zawodów np. w 2012 r. ??? Wg mnie nie, nie mamy szans.
    15,5 tys. miejsc na stadionie w każdym razie wystarczy na polskie warunki przynamniej na parę ładnych lat, bo w cuda nie wierze ( czytaj: całe rodziny chodzą na mecze).
    CRACOVIA ZAWSZE PANY!

Raczej na cracowskie warunki...

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez Kafar_RR
    Niewiem czy mam się zaczać martwić. Wszędzie przebudowy, a u Nas cisza...
    E, lepiej że cisza niz miałoby być dmuchanie balonu... Jak w 1990...

Legionista Awatar ceero
    Cytat Zamieszczone przez fenixpasy
    15 tys. na ME to za mało-zgadza się. Ale czy Polska wogóle ma szanse na rozegranie tego typu zawodów np. w 2012 r. ??? Wg mnie nie, nie mamy szans.
    15,5 tys. miejsc na stadionie w każdym razie wystarczy na polskie warunki przynamniej na parę ładnych lat, bo w cuda nie wierze ( czytaj: całe rodziny chodzą na mecze).
    Pomijając kwestie naszych szans na ME w 2012 r. to chyba nie zdarzylo sie jeszcze w historii aby w jednym mieście były dwa stadiony na których rozgrywa się mecze.
    W Krakowie do tychże przyszłościowych celów (pozostających w sferze marzen) został przeznaczony stadion Wisły, który (w przypadku gdyby jakims megafuksem udało nam sie uzyskać organizacje ME) mieścił bedzie 35000 luda.

Plan budowy jest taki (chyba że sie cos juz zmieniło), że najpierw bedą budowane trybuny za bramkami, potem od podstaw wybudowany sektor C oraz zmodernizowane sektory A i B. Stadion w takiej konfiguracji ma liczyc bodajze 25 tys krzesełek. Gdy otrzymamy organizacje to sektory A i B zostają wyburzone a w ich miejsce powstaje dwupoziomowa trybuna.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ceero
    Pomijając kwestie naszych szans na ME w 2012 r. to chyba nie zdarzylo sie jeszcze w historii aby w jednym mieście były dwa stadiony na których rozgrywa się mecze.

a rok temu w Lizbonie nie grano na Sportingu i Benfice a i chyba w Porto tez oprocz Dragao to grano na Baoviscie

Cytat Zamieszczone przez arczi
    ... mówisz na cracovskie warunki, a powedz mi, jakby np. Legia miala dzisiaj stadion na 20 tys. luda to, czy średnia widzów na stadionie wynosiła by 20 tys, czy np 8 tys.,hm????
    Ps.Nawet na hitowe wasze mecze stadion by sie nie zapełnił wg. mnie.
    CRACOVIA ZAWSZE PANY!

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez fenixpasy
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    ... mówisz na cracovskie warunki, a powedz mi, jakby np. Legia miala dzisiaj stadion na 20 tys. luda to, czy średnia widzów na stadionie wynosiła by 20 tys, czy np 8 tys.,hm????
    Ps.Nawet na hitowe wasze mecze stadion by sie nie zapełnił wg. mnie.
    Zwróć uwagę na naszą uwagę frekwencję w ostatnich sezonach na meczach z Widzewem, Wisłą, Polonia i Lechem. Plus europejskie puchary. Średnia nigdy nie będzie taka jak maksymalna pojemność stadionu, ale z "hitowymi meczami" nie masz racji.

Legionista Awatar ceero
    Cytat Zamieszczone przez C@mo
    a rok temu w Lizbonie nie grano na Sportingu i Benfice a i chyba w Porto tez oprocz Dragao to grano na Baoviscie
    Cos mi sie poje**ło
    Oczywiscie że masz racje.
    Porto - Bessa
    Porto - Dragao
    Lizbona - Alvalade
    Lizbona - da Luz

Uprawnienia umieszczania postów