Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 62

Wątek: 14. kolejka ekstraklasy

Administrator Awatar Raffi

14. kolejka ekstraklasy

Wisła - GKS już w niedzielę?
    W związku z bardzo prawdopodobnym przełożeniem terminu meczów 14. kolejki piłkarskiej ekstraklasy czynione są starania, by Wisła Kraków zainaugurowała ligowy sezon już w ten weekend na boisku przy ul. Reymonta, wyposażonym w podgrzewaną murawę. Przeciwnikiem Wisły byłby GKS Katowice.

Mecz Wisła - GKS został zaplanowany na 16. kolejkę, 2 kwietnia. Po zmianie terminów spotkanie Górnik Łęczna - Wisła Kraków zostałoby rozegrane właśnie w tym terminie. Polski Związek Piłki Nożnej jest zainteresowany taką zamianą meczów. Konieczne jest jednak uzyskanie zgody na takie rozwiązanie ze strony katowickiego klubu oraz od Polonii Warszawa (pierwotnie 2 kwietnia miała zagrać z Łęczną) i Lecha Poznań (teoretycznie miał grać 12 marca z GKS).

Jeżeli plan zmiany terminów spotkań się powiedzie, wówczas Wisła zmierzy się z GKS w niedzielę, prawdopodobnie o godzinie 15. Innym możliwym terminem, proponowanym m.in. przez Canal+ jest sobota, godzina 18.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar cin
    Cytat Zamieszczone przez GW
    Nie ma szans, by w najbliższy weekend ekstraklasa wznowiła rozgrywki. Wyjątkiem są mecze Legia - Pogoń i Groclin - Polonia. O sprawie pisze Gazeta Wyborcza.

- Wszyscy chcą grać, ale co z tego? Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane, a boiska są zamarznięte - mówi szef Piłkarskiej Ligi Polskiej i prezes Górnika Zabrze Zbigniew Koźmiński

W środę ma dojść do spotkania przedstawicieli klubów ekstraklasy. Jeśli pogoda się nie zmieni, a wszystko wskazuje na to, że tak się nie stanie, wiosenna kolejka zostanie przełożona. - Żadnych szans nie ma na to, byśmy w sobotę zagrali w Płocku - mówił prezes Wisły Krzysztof Dmoszyński.
    - Co z tego, że usuniemy kilkucentymetrową warstwę śniegu, skoro pod nią jest lód? Gdybyśmy chcieli go zerwać, musielibyśmy zrobić to razem z trawą. Identycznie jest w wielu miastach.

(...) II liga też oczywiście nie gra, ale ze znalezieniem terminów nie będzie kłopotu. Mam nadzieję, że druga kolejka, za dwa tygodnie, odbędzie się zgodnie z planem. Pocieszające jest jedynie to, że już niedługo jednym z wymogów, by dostać licencję, będzie podgrzewana płyta.
    opłaca się czasem mieć podgrzewaną murawę
    tylko co się bedzie działo na trybunach w piątek

Widzew Łódź
    szkoda mi kibiców Arki.... tak się napracowali, a tu taki ****.......... ;|

co będzie się działo? Znowu bedzie -7 stopni Celsjusza, ale tym razem śnieg będzie nie po, lecz za kolana....

Odbędą się trzy mecze: Legia - Pogoń, Wisła - GKS Katowice, Dyskobolia - Polonia. Reszta, a zapewne również mecze 3. i 4. ligi, została przełożona na 4. kwietnia
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Po wczorajszym zwycięstwie Legii z Pogonią, dziś i jutro kolejne 2 mecze:
    Wisła Kraków - GKS Katowice 12 marca, 18:00 - przełożony z 16. kolejki
    Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Polonia Warszawa 13 marca, 16:00
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista
    włąsnie mecz przerwali bo Kibice Wisly wywiesili jakies transparenty chyba na temat Cracovi ale juz zdejmuja je...
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista Awatar Iras
    do przerwy Wisła-Gks 1:0 Bardzo Ładna bramka Zieńczuka, Wisła przeważa co chyba było do przewidzenia , Gks od czasu do czasu oddaje strzaly z dystansu, raz nawet mogli wyrownac gdyby murzyn dobrze w piłke trafił

Ide z nadzieją na drugą połówke patrzeć

Legionista Awatar yusta
    Cantoro wyjechal ze łba Andruszczakowi.
    Sędzia pokazał obu po żółtej :/
    Only You

Legionista Awatar DobryChłopak
    Własnie powinno się kończyć. Jaki wynik?? Nadal 1:0?? Żeby wyrównali
    Niesłusznie Skazani

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Kafar_RR
    1:0, nie żartuj że liczysz na jakąś stratę pkt przez Wisłę w tym meczu
    Only You

Legionista Awatar DobryChłopak
    Cytat Zamieszczone przez yusta
    Cytat Zamieszczone przez Kafar_RR
    1:0, nie żartuj że liczysz na jakąś stratę pkt przez Wisłę w tym meczu
    W sumie to nie liczyłem. Ale jakąsś niespodziankę mogli by zrobić Mimo swych kłopotów.
    Niesłusznie Skazani

Cytat Zamieszczone przez kamyk
    włąsnie mecz przerwali bo Kibice Wisly wywiesili jakies transparenty chyba na temat Cracovi ale juz zdejmuja je...
    Transprarenty tyczyły się wewnętrznej sytuacji w Krakowie

"Metal, Neo dwa pedały, co nawzajem się sprzedały"

I bodajże

"NA CRACOVIE PRZYGARNIĘCI, DO METALA - KONFIDENCI"

Oraz transparent

"RoMan to żydowski konfident"

Co się chyba niespodobało przedstawicielowi PZPN (bodajże że to jest antysemityzm) choć kompletnie nie rozumiem czemu Jakby pisało "Roman to malezyjski tragaż" to też by kazali to ściągnąć bo to Antymalezjonizm...?

Nasz rzecznik prasowy wydał oświadczenie:

Kod:
    Wisła: Transparenty nie były antysemickie
    Po dzisiejszym meczu Wisła - GKS nasz klub piórem swojego rzecznika wydał oświadczenie. "Pragnę wyjaśnić iż transparenty wywieszone przez kibiców Wisły Kraków podczas dzisiejszego spotkania Wisła - GKS nie miały charakteru antysemickiego oraz nie odnosiły się do jakichkolwiek grup narodowych lub religijnych".

"Dwa z transparentów nawiązywały do dwóch aresztowanych kibiców konkurencyjnego krakowskiego klubu MKS Cracovia. Transparent trzeci (o treści "RoMan to żydowski konfident") był reakcją na publikacje krakowskiego dodatku Gazety Wyborczej (autorstwa red. Rafała Romanowskiego) opisujące kontrowersyjne vlepki kibicowskie "White Star Power". Oczywistym jest, że stwierdzenie "żydowski" jest wywodzącym się z wielopokoleniowej tradycji kibicowskiej tradycyjnym określeniem kibiców MKS Cracovia.

Przepraszamy wszystkich kibiców i sympatyków za przerwę w spotkaniu spowodowaną koniecznością usunięcia w/w transparentów na wniosek delegata PZPN.

Jerzy Jurczyński
    rzecznik prasowy
    Wisła Kraków SSA
    U pasiaków na forum już się kotłuje chcą wysyłać listy do ambasady Izraelskiej z prośbą o interwencje Oraz do Gazety Wyborczej i redaktora Wrony

A oto zdjęcia z oprawy zapewne pare osób zainteresują z ciekawości to wkleje

Na pytania związane z Oprawą odpowie magister Mrówa bo mnie na meczu nie było

Legionista Awatar yusta
    Wisła zagrała dość cienko. Słabo pomoc, słabo napadziory.
    Na plus tylko boczni obrońcy i w sumie gdyby nie super strzał Zieńczuka to mogło być ciekawie.
    Nabijaliśmy się z Szymkowiaka, a dzisiaj było widać, że Wisła straciła sporo na jego odejściu.
    Only You

To niech przychodzi i opowiada, bo chyba wam ten net do głowy za mocno uderzył :P,
    albo ja czegoś nie rozumiem

Nie powiem: strobo zawsze były zajebiste

HA spróbujcie coś teraz zrobić związanego z Komputerami to bedziecie Xeroboye

Legionista
    Móglbys mi Grzywa wytlumaczyc o co chodzilo z "ultra explorer error" ? bo to wyglada niejako jakbyscie sami pokazali ze cos wam nie wyszlo w oprawie ... ale moze źle rozumiem przekaz tego...

Dodac jeszcze od siebie moge (czego nie wiadc na zdejciach) ze Wiślacy pod koniec pierwszej połówki "zrestartowali" oprawe transami "ctrl" "alt" "del"
    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
    w środek meczu, nasze twarze mokną,
    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Na pytania związane z Oprawą odpowie magister Mrówa bo mnie na meczu nie było

Administrator Awatar arczi
    MrÓwa bedzie z tydzien teraz odpoczywal
    No.. Zaszaleli chlopaki.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar żyła
    co dokładnie jest napisane na tym niebieskim płótnie?
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Legionista Awatar cin
    jeżeli dobrze rozczytałem, to:
    OPRAWA
    SystemPZPN wykonał nieprawidłową operację w module terminarz, co spowodowało zawieszenie aplikacji.
    Jeśli błąd będzie się powtarzał, daj misiowi liścia.
    In Kraków cracovia fans //
    not found
    ale, ale...
    poczekajmy na MrÓwe :P

Legionista Awatar Iras
    Trzeba przyznać dosyć oryginalna oprawa

Może Polonia im w następnej kolejce punkty urwie

Legionista
    Oprawa calkiem fajna, tylko ten transparent o Romanie nietrafiony- daliście mu materiał na kolejny artykuł o kibicach Wisły.
    brzydki, zły i szczery

"RoMan to żydowski konfident"
    Znaleźli sobie kibice Wisly godnego rywala, który nawet muchy nie skrzywdzi, ehh, netowi hooligani.

Kod:
    Wisła: Transparenty nie były antysemickie
    Po dzisiejszym meczu Wisła - GKS nasz klub piórem swojego rzecznika wydał oświadczenie. "Pragnę wyjaśnić iż transparenty wywieszone przez kibiców Wisły Kraków podczas dzisiejszego spotkania Wisła - GKS nie miały charakteru antysemickiego oraz nie odnosiły się do jakichkolwiek grup narodowych lub religijnych".

"Dwa z transparentów nawiązywały do dwóch aresztowanych kibiców konkurencyjnego krakowskiego klubu MKS Cracovia. Transparent trzeci (o treści "RoMan to żydowski konfident") był reakcją na publikacje krakowskiego dodatku Gazety Wyborczej (autorstwa red. Rafała Romanowskiego) opisujące kontrowersyjne vlepki kibicowskie "White Star Power". Oczywistym jest, że stwierdzenie "żydowski" jest wywodzącym się z wielopokoleniowej tradycji kibicowskiej tradycyjnym określeniem kibiców MKS Cracovia.

Przepraszamy wszystkich kibiców i sympatyków za przerwę w spotkaniu spowodowaną koniecznością usunięcia w/w transparentów na wniosek delegata PZPN.

Jerzy Jurczyński
    rzecznik prasowy
    Wisła Kraków SSA

Wypowiedź niejakiego Jurczyńskiego to żenada, zero kultury, taktu do najstarszego klubu w Polsce. Ale w sumie nie ma czemu się dziwić, psom puszczają nerwy, ich czas minął, papa pieski.
    CRACOVIA ZAWSZE PANY!

Legionista Awatar Kempes
    Sorry ,ale gdzie tam jest ''brak kultury'' ?!

Pozatym cóż za ironia ... Pasy sami sie ochrzcili judenami ,ale jeśli ktoś do nich sie tak odniesie to podnoszą sie głosy o antysemityźmie - pojebane to wszystko.
    Jesteś panem własnego losu.

Kempas, czy ktos z naszego klubu powiedział oficjalnie kiedyś podobne stwierdzenie:
    "Oczywistym jest, że stwierdzenie "ubecki" jest wywodzącym się z wielopokoleniowej tradycji kibicowskiej tradycyjnym określeniem kibiców GTS Wisła."
    To jest dla mnie brak kultury i taktu, moze dla ciebie nie.
    CRACOVIA ZAWSZE PANY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez fenixpasy
    Kempas, czy ktos z naszego klubu powiedział oficjalnie kiedyś podobne stwierdzenie:
    "Oczywistym jest, że stwierdzenie "ubecki" jest wywodzącym się z wielopokoleniowej tradycji kibicowskiej tradycyjnym określeniem kibiców GTS Wisła."
    To jest dla mnie brak kultury i taktu, moze dla ciebie nie.
    Czy na Wiśle na jakiejś fladze widzisz słowa UB, ZOMO, GTS albo milicja?

Czy na Cracovii widzisz flagę (i nie tylko) ze słowem JUDE?

Cytat Zamieszczone przez droho
    Czy na Wiśle na jakiejś fladze widzisz słowa UB, ZOMO, GTS albo milicja?
    teraz GTS nie widać, bo sie wstydzicie za przeszłosć, w ltach 70-90 tak.
    Cytat Zamieszczone przez droho
    Czy na Cracovii widzisz flagę (i nie tylko) ze słowem JUDE?
    np. Jude Gang

Ale wiesz, ze w tym wszytskim o to nie chodzi, bo jak kibic Wisły nazwie mnie żydem to mnie rybka ( bo mnie to tak naparwdę wali- cóż przydomek), ale jak oficjalny przedtsawiciel klubu z drugiej strony błoń, mówi, że od pokoleń kibice MKS Cracovii są nazywani żydami to mnie szlag trafia.

Ps. To moja osttaia wypowiedź w tym temacie, co miałem do powiedzenia to powiedziałem.

Ps2.Więcej rozsądku życzę.
    CRACOVIA ZAWSZE PANY!

Legionista Awatar VASCO
    Wracając do stylu gry Wisły to naprawdę napawa mnie optymizmem Dwóch ważnych graczy już nie ma , kilku czeka tylko aż będą mogli wyjechać i nie za bardzo przykłada sie do obowiązków Poza tym widać brak takiej ręki trenerskiej jak w poprzedniej rundzie. Jednym słowem "w góre serca"

Legionista Awatar Nazgul
    A mnie to wcale nie cieszy.

Ja bym chciał żeby Legia zdobyła tytuł w walce z silną Wisłą a nie dlatego że Wisła się osłabiła...

Legionista
    a mnie to ani nie cieszy ani nie martwi. Szczerze to nie wiem co myśleć o Wiśle. Czy to że zagrali jak zagrali - a trzeba powiedzieć szczrze że nie zagrali dobrze - było powodem początku sezony i to że się jeszcze nie "rozegrali" czy poprostu słabej formy Wisły. Okaże sie to w następnych meczach. Narazie nie ma co prorokować
    "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
    Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
    Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
    Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Uprawnienia umieszczania postów