Strona 194 z 294 PierwszyPierwszy ... 94144184190191192193194195196197198204244 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,791 do 5,820 z 8803

Wątek: Styl Warszawskich Ulic

Legionista Awatar PucioPucio
    3 nowe nielegale:

Warszafski styl to coś, co cieszy fanów,dla mnie prywatnie działa jak nałóg!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez PucioPucio Zobacz posta
    3 nowe nielegale:

Ja piernicze... Jak ja się przez to nie wyspałem..
    Wszędzie jeździmy i Cie wspieramy,
    Na zawsze w sercu moim Ty
    Wszędzie gdzie gracie, my Cie wspieramy,
    Żyleta zawsze z Tobą jest!

Bielański wrzut kozak, tylko literywg mnie niepotrzebnie "popękane".

plus za nielegal, herby ogarnięte, ale te plamki w barwach to do mnie jakoś nie trafiają

Nielegal 2.20x2m

bemowska szajka Awatar rs_bemowo
    Cytat Zamieszczone przez jan palony Zobacz posta
    Bielański wrzut kozak, tylko literywg mnie niepotrzebnie "popękane".
    jak sie nie myle to jest taka czcionka

Legionista Awatar Jot95
    Najnowszy NIElegal

SEMPER FIDEIS

Jak dla mnie to jest to beznadziejne.
    I chcę tutaj podać krytykę, która coś wniesie, więc się nie napinać, nie wszystko musi być chwalone.
    Przedewszystkim graf powinien być czytelny, zwłaszcza dla osób postronnych.
    Jak ja mijam różne grafy nie związane z piłką i chcę odczytać co na nich jest napisane to w 90% mi się to nie udaje. Jak ktoś robi coś dla siebie to ok.
    Ale to jest graf, który ma sławić Legię.
    A to jest po prostu nieczytelne dla osób postronnych, które nie są związane z grafiti czy z piłką.

Przeciwieństwem tego jest graf Bielan.
    Jest to super czytelne i ładne. Od razu wiadomo, co to jest i kogo chwali.
    Popękana czcionka jest OK jeśli nie jest czcionką popękaną w nazwie Legia.
    Tym bardziej nie akceptuję też żadnych pęknięć i innych artystycznych wygibasów w Herbie i eLce.
    Jak dla mnie ten graf Bielan jest czymś na czym uczące się ekipy powinny się wzorować.

Jeszcze coś dodam w kwestii nielegali.
    Nielegale są świetne o ile są to grafy sławiące Legię i jeśli jest to w odpowiednich miejscach. Najlepsze są np. na różnych wiaduktach itd.
    Dla mnie osobiście nielegale, które pojawiają się na kamienicach na starówce i w okolicy gdzie chodzi mi tutaj o takie typowe bazgroły to to jest tragedia.
    To jest po prostu niszczenie swojego miasta i oszpecanie go.
    Co innego graf nielegal, a co innego gdy po prostu bazgrze się jakieś napisy i to w dodatku nic nie znaczące.

Wasz nielegal jest słaby bo jest nieczytelny. Jak byście zrobili go jak pokazane kilka stron wcześniej LEGIA prostą trzcionką, którą każdy może odczytać, to by było dużo lepiej.

Legionista Awatar Yanks
    Simpsonowski taki. Nie wiem czy autor tak zamierzał ... W sumie ważne, że jest ...
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Ważne że jest, plus za chęci. Jednak praca sama w sobie nie przemawia do mnie. Tak jak było pisane, graf powinien być czytelny, że ktoś przechodząc od razu widzi o co chodzi bo chyba właśnie taki jest cel tworzenia grafów Legii. Tak więc zamiast 'urozmaicać' czcionki lepiej postawić na czytelność i estetyke. Wzorem jest np praca "Witamy na Bielanach".
    " Syreni Gród jest fest, tu życie mija z biglem "

Legionista Awatar PeCe
    Cytat Zamieszczone przez LegiaMistrz93 Zobacz posta
    Jak dla mnie to jest to beznadziejne.
    I chcę tutaj podać krytykę, która coś wniesie, więc się nie napinać, nie wszystko musi być chwalone.
    Przedewszystkim graf powinien być czytelny, zwłaszcza dla osób postronnych.
    Jak ja mijam różne grafy nie związane z piłką i chcę odczytać co na nich jest napisane to w 90% mi się to nie udaje. Jak ktoś robi coś dla siebie to ok.
    Ale to jest graf, który ma sławić Legię.
    A to jest po prostu nieczytelne dla osób postronnych, które nie są związane z grafiti czy z piłką.

Przeciwieństwem tego jest graf Bielan.
    Jest to super czytelne i ładne. Od razu wiadomo, co to jest i kogo chwali.
    Popękana czcionka jest OK jeśli nie jest czcionką popękaną w nazwie Legia.
    Tym bardziej nie akceptuję też żadnych pęknięć i innych artystycznych wygibasów w Herbie i eLce.
    Jak dla mnie ten graf Bielan jest czymś na czym uczące się ekipy powinny się wzorować.

Jeszcze coś dodam w kwestii nielegali.
    Nielegale są świetne o ile są to grafy sławiące Legię i jeśli jest to w odpowiednich miejscach. Najlepsze są np. na różnych wiaduktach itd.
    Dla mnie osobiście nielegale, które pojawiają się na kamienicach na starówce i w okolicy gdzie chodzi mi tutaj o takie typowe bazgroły to to jest tragedia.
    To jest po prostu niszczenie swojego miasta i oszpecanie go.
    Co innego graf nielegal, a co innego gdy po prostu bazgrze się jakieś napisy i to w dodatku nic nie znaczące.
    Wasz nielegal jest słaby bo jest nieczytelny. Jak byście zrobili go jak pokazane kilka stron wcześniej LEGIA prostą trzcionką, którą każdy może odczytać, to by było dużo lepiej.
    A gdzie masz grafy na starówce? Są tagi i brzydkie napisy, bo nie da się ukryć, że tagowanie Starówki to patriotyczne samobójstwo. Co do pęknięć, to sam kiedyś zamierzałem taki graf zrobić i może w końcu kiedyś zrobię. Dla mnie te pęknięcia nadają jakiejś takiej finezji tym literom, że nie są do końca proste jak wydrukowane w wordzie. Graffiti to też forma rozrywki, zabawy i można dać trochę wodzę fantazji, żeby nie było sztywne. Nie mówię, że zawsze muszą być pęknięcia czy bajery, ale co któryś graf, to jest to jak najbardziej ok. A co do herbów, to gdzie Ty widzisz tu coś pękniętego czy zmienionego. Zarówno herb Hutnika jest oryginalny, jak i herb Bielan, jak i herb Legii z ciemną stroną sportu.

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Cytat Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
    A gdzie masz grafy na starówce? Są tagi i brzydkie napisy, bo nie da się ukryć, że tagowanie Starówki to patriotyczne samobójstwo. Co do pęknięć, to sam kiedyś zamierzałem taki graf zrobić i może w końcu kiedyś zrobię. Dla mnie te pęknięcia nadają jakiejś takiej finezji tym literom, że nie są do końca proste jak wydrukowane w wordzie. Graffiti to też forma rozrywki, zabawy i można dać trochę wodzę fantazji, żeby nie było sztywne. Nie mówię, że zawsze muszą być pęknięcia czy bajery, ale co któryś graf, to jest to jak najbardziej ok. A co do herbów, to gdzie Ty widzisz tu coś pękniętego czy zmienionego. Zarówno herb Hutnika jest oryginalny, jak i herb Bielan, jak i herb Legii z ciemną stroną sportu.
    A czy ja napisałem, coś złego o grafie Bielan? Czytaj całość.
    Wręcz przeciwnie napisałem, że moim powinien on być wyznacznikiem dla uczących się ekip.
    Napisałem ogólnie się odnosząc do sytuacji, że w herbach i nazwach nie powinno się używać pęknięć i innych bajerów. Nic o grafie Bielan bo tam Herby są dobre. Natomiast pojawił się graf Legia Warszawa z popękaną czcionką i to już do końca fajne nie jest, więc lepiej żeby nikt nie wpadł na pomysł żeby zrobić np. popękany herb. Już kp zrobiło koszulkę z rozmazaną eLką. rozmazać to sobię można napis ultras ale nie eLkę.

Co do starówki (ale i nie tylko np kamienice na nowym tez) to właśnie mówiłem o bazgrołach czyli tagach itp.
    Napisałem przecież, że co innego graf nielegal w dobrym do tego miejscu, a co innego bazgoły i to jeszcze na starówce czy odremontowanych zabytkowych kamienicach.

http://kingscorepoland.blogspot.com/ ******* oraz spotkanie 10/10 na dzis dodane! archiwum na blogu ! wszystkie screeny! zapraszam,dolacz juz dzis!

Legionista Awatar Jot95
    Co do porównywania naszej pracy do pracy Bielan, to jest różnica duża. Po pierwsze jak się robi grafa w dzień a w ciemnościach, po drugie przy ścianach legalnych można bardziej zadbać o precyzje a to jednak nielegal oraz po trzecie WFSem się nikt nie urodził

nasze kolejne NIElegale

SEMPER FIDEIS

Cytat Zamieszczone przez Jot95 Zobacz posta
    Co do porównywania naszej pracy do pracy Bielan, to jest różnica duża. Po pierwsze jak się robi grafa w dzień a w ciemnościach, po drugie przy ścianach legalnych można bardziej zadbać o precyzje a to jednak nielegal oraz po trzecie WFSem się nikt nie urodził
    Dokładnie ale nawet wystarczy zobaczyć każdy od czegoś zaczynał WFS tez od razu nie powalali na kolana żeby były piekne prace trzeba najpierw zrobić te gorsze i przy nich się nauczyć
    Turystyka! Rekreacja!

Legionista Awatar piotraswrc
    Na zdjęciu to "Witamy na Bielanach" to jest nic w porównaniu do tego jak to wygląda na żywca, miażdży system. Jak ostatnio odwiedziłem tam kumpla w pracy to szczena mi opadła, takie wrażenie robi ta praca. Warto się wybrać i na żywo samemu zobaczyć, jeśli już na focie się podoba.
    WJECHAŁ JAK PAZDAN W PRZECIWNIKA

Legionista Awatar Majec
    Dwie nasze dzisiejsze prace wykonane wspólnie z WFSami.

1. Wola - nagroda za wyraną w rywalizacji dzielnic. Wymiary 5,5 x 3,5 m.

2. Hokej. Wymiary 3 x 2 m.

Ostatnio edytowane przez Majec ; 04-05-2012 o 22:56
    UZaLeżnieni & Ultras Zagłębie !

Legionista Awatar Kepke
    Druga praca, herb I D E A Ł.

Legionista Awatar Jot95
    Dalszy ciąg naszego wypoczynku majówkowego NIElegale

SEMPER FIDEIS

Nasze nowe dwa NIElegale !!

naszym nałogiem jest nasz klub!

Legionista Awatar rudy
    "Srebna" Legia prezentuje się bardzo okazale.

Legionista Awatar Nilson
    Ostatnio edytowane przez Nilson ; 05-05-2012 o 22:48 Powód: WOŁOMIN

Konkret wiele godzin pracy

Szkoda że herb nie zrobiony z szablonu, ale napis konkretny

Legionista Awatar piotraswrc
    Cytat Zamieszczone przez Nilson Zobacz posta
    Ładnie to tak komuś oborę
    A tak na poważnie cud, miód, super wyszło
    WJECHAŁ JAK PAZDAN W PRZECIWNIKA

Legionista Awatar PeCe
    Litery bardzo fajne I ogólnie dobrze wyszło

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista Awatar SzydeL
    Z tego co dobrze czytam to "Wołomińscy Fanatycy" nie ? ;p
    Praca super, podoba się.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Tak tak Wołomińscy Fanatycy tyle że na całą nazwę miasta po prostu nie było miejsca.

Legionista Awatar Wtorek
    Wołomin konkretnie, nawet podkład zrobiony...rzadkość.

Wołomiński wrzut super na czarnym tle litery i herb wygladają super. Fajna czcionka

Uprawnienia umieszczania postów