Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Trybuny

Legionista

Trybuny

Siema w ostatnim odcinku NL jest podsumowanie sezonu na trybunach ! Patrząc na te wyniki widać że Lech nas wyprzedził we wszystkich tabelach coś mi tu nie gra u siebie Lech jest przed nami o 5 tys. kibiców średnio na maczu ! to zdecydowanie za dużo szczegulnie że Pyry są w ekstraklasie daleko za nami a jednak tam więcej przychodzi narodu !!!!!!!!! Trzeba się w tym sezonie poprawić !! Teraz tabela wyjazdów : zgroza Lech przed nami no ale to można wytłumaczyć zakazami PZPN-u nałożonymi na nas lub poprostu zbyt małymi sektorami na niektóre spotkania !! 5% pojemności to jest za mało !!! Na pewno dla nas jest za mało ale naprzykład taka Amica oni chyba nigdy nie wypełnią całego sektora dla gości ! A więc trzeba się zmobilizować i w tym roku dominować na trybunach całej Polski POZDRO

Legionista Awatar Unico

Re: Trybuny

Cytat Zamieszczone przez Siekier
    [...] Teraz tabela wyjazdów : zgroza Lech przed nami no ale to można wytłumaczyć zakazami PZPN-u nałożonymi na nas lub poprostu zbyt małymi sektorami na niektóre spotkania !! [...]
    Zakazami możesz to tłumaczyć (tak przy okazji ile mieliście zakazów?), ale nie pojemniością trybun dla gości, oni przecież jeżdżą po tych samych stadionach.
    Jestem, a tak jakby mnie nie było...
    Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Administrator Awatar Raffi
    a na Polonii i Wiśle byli w 500 osób? :>
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Do WIŚLAKA : kluczowy mecz w POZNANIU widziałeś tam nas zorganizowanych NIE bo niemogliśmy wejść na stadion NA widzewie wpuszczono nas tam tylko 600 a chętnych było dwa razy więcej - Lech wszedł na Widzew w liczebności takiej jaką chcieli NA Polonię derby wpuścili nas ilu ? Chyba troche za mało jak na nas !!! Lech na swoje derby został wpuszczony odpowiednio tak jak chcieli mam wyliczać dalej A WY WIŚLAKI ZAMIAST PLĄTAĆ SIĘ PO NASZYCH STRONACH POPATRZCIE NA SAMYCH SIEBIE JESTEŚCIE DALEKO ZA NAMI

Legionista Awatar Unico
    ok., udzieliłeś informacji

Ale na końcu...

[...] A WY WIŚLAKI ZAMIAST PLĄTAĆ SIĘ PO NASZYCH STRONACH POPATRZCIE NA SAMYCH SIEBIE JESTEŚCIE DALEKO ZA NAMI

...krzyczysz na mnie? 8- Chłopcze wyłącz taki jeden przycisk ("Caps Lock") jak do mnie piszesz :>
    Twoje to forum? Więc o co ci chodzi? Uważaj, nie straszę :> , bo możesz sam niedługo szukać forum na którym mógłbyś poplatać się.

Legionista
    Jest to forum kibiców Legii a nie Wisły o to chodzi ja nie wchodze na wasze strony O TO CHODZI

Legionista Awatar _Bart
    Jest to forum kibiców Legii a nie Wisły o to chodzi ja nie wchodze na wasze strony O TO CHODZI
    To jest forum ogolnodostepne i jakos Unico na nim długo sie utrzymał wiec go nie obrazaj i nie mow mu gdzie ma pisac.
    Proponuj zmien swoj ton wypowiedzi przeczytaj regulamin i pomysl czy chcesz lub nadajesz sie do pisania tutaj zanim Ci kto inny przykrosc zrobi.
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Legionista
    Ja nikogo nie miałem zamiaru obrarzać i nie mam takiego zamiaru !

Legionista Awatar szczepan
    ej to jest forum poswiecone Legii ale nie jest tylko dla Nas. Kazdy kto umie grzecznie i spokojnie wyrazic swoje zdanie jest mile widziany... a ten kto nie potrafi nawet jakby byl za Legia to nie

Legionista Awatar Unico
    Nie wchodzisz, ale nikt ci nie broni tego robić. Spróbuj może wyleczysz się choć trochę ze swego rodzaju ksenofobii.

Legionista Awatar Mini

Siema w ostatnim odcinku NL jest podsumowanie sezonu na trybunach ! Patrząc na te wyniki widać że Lech nas wyprzedził we wszystkich tabelach coś mi tu nie gra u siebie Lech jest przed nami o 5 tys. kibiców średnio na maczu ! to zdecydowanie za dużo szczegulnie że Pyry są w ekstraklasie daleko za nami a jednak tam więcej przychodzi narodu !!!!!!!!! Trzeba się w tym sezonie poprawić !!
    tyle że u nas jest 15 tysięcy miejsc a u nich trochę więcej więc nawet jak by u nas był pełny stadion to nie będzie nas więcej.chyba ze będziemy wyliczać procentowo ale też nie wiem czy byśmy wygrali.
    ważne jest to że nasze kartony wychodzą super a ich nie,nasza sektorówka jest super a im odbiło i szyją jedną za drugą drąc je przy rozwijaniu a w dodatku wzięli hajs od sponsora i mają jego logo..ehh szkoda gadać. Poza tym na Lechu z tego co wiem to można na jeden bilet wnieść dziecko żeby posadzić je na kolanach bilet rodzinny jest tani i mają miejsce na stadionie gdzie piknik albo rodzic z małym dzieckiem może usiaść i obejrzeć mecz.U nas tak nie ma bo siedząć na Żylecie nic nie widać,a na krytej bilety są srasznie drogie a z łuku mało co widać.tak więc nieprędko wyprzedzimy Lecha pod względem frekwencji u siebie a jak jeszcze kulczyk zmontuje tam silną drużyne to ich stadion bedzie pełen na kazdymmeczu a nie tylko na 1 i na meczu z Legią i Widzewem

Legionista

Cytat Zamieszczone przez MiniP
    Siema w ostatnim odcinku NL jest podsumowanie sezonu na trybunach ! Patrząc na te wyniki widać że Lech nas wyprzedził we wszystkich tabelach coś mi tu nie gra u siebie Lech jest przed nami o 5 tys. kibiców średnio na maczu ! to zdecydowanie za dużo szczegulnie że Pyry są w ekstraklasie daleko za nami a jednak tam więcej przychodzi narodu !!!!!!!!! Trzeba się w tym sezonie poprawić !!
    tyle że u nas jest 15 tysięcy miejsc a u nich trochę więcej więc nawet jak by u nas był pełny stadion to nie będzie nas więcej.chyba ze będziemy wyliczać procentowo ale też nie wiem czy byśmy wygrali.
    ważne jest to że nasze kartony wychodzą super a ich nie,nasza sektorówka jest super a im odbiło i szyją jedną za drugą drąc je przy rozwijaniu a w dodatku wzięli hajs od sponsora i mają jego logo..ehh szkoda gadać. Poza tym na Lechu z tego co wiem to można na jeden bilet wnieść dziecko żeby posadzić je na kolanach bilet rodzinny jest tani i mają miejsce na stadionie gdzie piknik albo rodzic z małym dzieckiem może usiaść i obejrzeć mecz.U nas tak nie ma bo siedząć na Żylecie nic nie widać,a na krytej bilety są srasznie drogie a z łuku mało co widać.tak więc nieprędko wyprzedzimy Lecha pod względem frekwencji u siebie a jak jeszcze kulczyk zmontuje tam silną drużyne to ich stadion bedzie pełen na kazdymmeczu a nie tylko na 1 i na meczu z Legią i Widzewem
    Dokładnie. Niema co porównywać frekwencji naszej i Lecha. Tam jest strasznie dużo pikników i jak to piszą całych rodzin (tzn ojciec z małym synem).Jeszcze długo ich nie wyprzedzimy w tym aspekcie.
    Czy deszcz pada, czy nie
    Ja i tak kocham Cie
    W moim sercu LEGIA
    i na dobre i na złe!!!!!!!!!!

Legionista

przed chwila dostałem bana na forum polonii potym jak napisałem ze na Muranowie jest wiecej kibiców Legii niz polonii - Wiec nie chce zeby na tym forum było tak samo, wiadomo przeciesz ze kazdy ma inne zdanie i zawsze przyda sie wypowiedz kogos z innego klubu zeby bylo co pokomentować

Legionista Awatar Łysolek
    Cytat Zamieszczone przez Unico
    Nie wchodzisz, ale nikt ci nie broni tego robić. Spróbuj może wyleczysz się choć trochę ze swego rodzaju ksenofobii.
    Prosze zachowac spokój , bo zainterweniuję Owszem Unico jesteś długo u Nas na forum , ale Ciebie tak samo obowiązują zasady tego forum jak i Siekiera , wiec przestań wyskakiwać z jakąś ksenofobią ...
    :/

Legionista Awatar Unico
    Cytat Zamieszczone przez Łysolek
    Prosze zachowac spokój , bo zainterweniuję Owszem Unico jesteś długo u Nas na forum , ale Ciebie tak samo obowiązują zasady tego forum jak i Siekiera , wiec przestań wyskakiwać z jakąś ksenofobią ...
    :/
    eeee ksenofobia to taki robaczek to nic groźnego...

Przecież nie przeczę, że obowiązują mnie zasaady. Chyba, że uważasz, że łamię jakieś zasady? Jesli tak, to które?

Legionista Awatar MaxyM
    Ludzie, te forum to nie Kuba, ma tutaj pisać prawo każdy, kto ma coś do powiedzenia...

Unico – to nie niechęć... a, może nie wiem...

Siekier – chyba byś nie chciał abyśmy zostali tu sami, ja bym nie chciał, bo chyba byśmy się zatopili we własnym samozachwycie...

Legionista
    Racja do lecha nie ma co porownywac!

nam prostu brakuje STADIONU a nie kibicow, kibiece sa i bede tylko pytanie czy bede przychodzic na mecze!? jak by byl nowy stadion ktory by pomiesil wiecej chetnych to napewno wiecej by ich bylo.. no i te cholernie drogie bilety (chociarz klub juz poczynil kroki i obnizyl ceny o 3 pln :buhaha: :buhaha: ale dobre i to na poczatek)

tak ze wszystko soi przed nami

co do wyjazdow to jak by bylo wiecej miejsc i nie bylo by cyrkow zeby sie dostac po bilet (kolejki od 4-5 rano) to frekwencja byla by durzo wieksza.. a le wszystko stoi przed nami sa to sprawy dosc proste (no moe nie stadion ) a i ten pociag specjalny!!! bomba! jak by bylo wiecej takich to nic nas nie trzyma zeby jezdzic w wiekszej grupie

Cytat Zamieszczone przez *PRZEMO*
    co do wyjazdow to jak by bylo wiecej miejsc i nie bylo by cyrkow zeby sie dostac po bilet (kolejki od 4-5 rano) to frekwencja byla by durzo wieksza..
    i gdyby nie było cyrków z ochroną i inną policją :fu:
    Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Legionista
    MaxyM - Przyznaje ci racje !!!!!!! Rzeczywiście lepiej jest aby na forum byli też kibice innych drużyn to daje nam porównanie do innych ekip i dzięki temu nie popadamy w samozachwyt !!!!!! A pozatym forum staje się dzięki temu ciekawsze !! Przyznaje się do błędu !! Pozdrawiam wszystkich na forum

Legionista Awatar Niko
    No proszę, jak się dyskusja grzecznie zakończyła.

(...) Teraz tabela wyjazdów : zgroza Lech przed nami no ale to można wytłumaczyć zakazami PZPN-u nałożonymi na nas lub poprostu zbyt małymi sektorami na niektóre spotkania !!
    Taaa... My za to jesteśmy mistrzami w wymyślaniu coraz to lepszych usprawiedliwień, ale i tak wiemy, że "Jesteśmy Najlepsi!" (więc po co mamy się starać?).
    Józek

ems
    Guest
    Józek, nie siej defetyzmu

Cytat Zamieszczone przez ems
    Józek, nie siej defetyzmu
    Ech..., bo mnie takie gadanie i tylko gadanie (napinanie się) denerwuje.
    Ale już mi lepiej.
    Józek

Legionista Awatar kud(L)aty68
    Hehe...przyganial kociol garnkowi, moze nie personalnie do Ciebie Unico, ale Wasze forum jest duzo bardziej ksenofobiczne od naszego.
    stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Cytat Zamieszczone przez 1916

przed chwila dostałem bana na forum polonii potym jak napisałem ze na Muranowie jest wiecej kibiców Legii niz polonii - Wiec nie chce zeby na tym forum było tak samo, wiadomo przeciesz ze kazdy ma inne zdanie i zawsze przyda sie wypowiedz kogos z innego klubu zeby bylo co pokomentować

Oj podeptales odciski moderatorowi, a takich rzeczy sie nie robi
    Nic dziwnego, ze sie chlopaczyna zirytowal.

zdroowko

Legionista Awatar Unico
    Cytat Zamieszczone przez kud(L)aty68
    Hehe...przyganial kociol garnkowi, moze nie personalnie do Ciebie Unico, ale Wasze forum jest duzo bardziej ksenofobiczne od naszego.
    Ehhh I odrazu należało wytknąć, że gdzieś jest tak samo, albo gorzej... A w Ameryce Murzynów biją... :>

Może na wiślackim forum też takie wypowiedzi zdarzają się, ale tak samo mi się to nie podoba.
    Zresztą, ja nie mówiłem, że to forum takie jest, to była tylko wymiana zdań z Siekierem

Ehhh I odrazu należało wytknąć, że gdzieś jest tak samo, albo gorzej... A w Ameryce Murzynów biją... :>

Może na wiślackim forum też takie wypowiedzi zdarzają się, ale tak samo mi się to nie podoba.
    Zresztą, ja nie mówiłem, że to forum takie jest, to była tylko wymiana zdań z Siekierem
    Moze nie tak radykalnie "...należało wytknąć...", ale jakos nie moglem sie powstrzymac. Zreszta zaznaczylem, ze nie do Ciebie personalnie.

Zas po "aptekarsku" mozna powiedziec, ze na wislackim forum "dzien bez jazdy po Legii, Legionistach, Warszawie, Warszawiakach (w dowolnej kolejnosci) to dzien stracony.

Legionista

Cytat Zamieszczone przez MiniP
    Z tym dzieckiem na kolanach to nieźle mnie ubawiłeś. Bilety rodzinne były swego czasu, ale nie wypaliło to. Pikników jest spora ilość, ale właśnie w tym sens, żeby zachęcić ich do przyjścia na stadion. Niestety w Polsce udaje się to na większą skalę tylko w Poznaniu. Jeśli chodzi o nadchodzący sezonn to mysle, że frekwencja będzie jeszcze wyższa. Po pierwsze wszyscy tutaj czekamy na wyniki rozmów z Kulczykiem. Wygląda na to, że dogadają się i będzie trochę kasy. Po drugie kolejne dobre transfery. W tym sezonie z takim składem musimy już grać o czołówkę tabeli. Po trzecie na jesień będzie oddana do użytku nowa, nowoczosna trybuna, dzięki czemu poprawi się komfort oglądania meczów. Obawiam się, że ta trybuna na 8 tys. miejsc nie wystarczy i na niektórych meczach moze zabraknać miejsc.
    Na zawsze Lech

Uprawnienia umieszczania postów