Ankieta: Kto wygra turniej kwalifikacyjny??

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Turniej kwalifikacyjny do IO - hokej

Legionista

Turniej kwalifikacyjny do IO - hokej

Meczem z Białorusią w Rydze polscy hokeiści rozpoczynają dziś turniej kwalifikacyjny do igrzysk w Turynie. Awansuje tylko zwycięzca, a rywale - Białoruś, Łotwa i Słowenia - zdecydowanie wyprzedzają Polskę w rankingu.

Mam nadzieje, ze ten mecz bedzie pod kazdym wzgledem lepszy od wczorajszego!! W przeciwienstwie do kadry pilkarskiej tu wiadc jakis postep! Zycze chlopakom wszystkiego najlepszego!!

P.S Mecz w TVP1 o 14:10
    Nasza LEGIA najlepsza w POLSCE jest,
    najlepsza w POLSCE jest,
    najlepsza w POLSCE jest!!!

JA kocham moje miasto i moją dzielnicę!!
    eLka zawsze w moim sercu!!

Legionista
    POLSKA !!!

Legionista Awatar MaxyM
    Cytat Zamieszczone przez ŁKS 1908
    POLSKA !!!
    Nie, dolne dorzecze Nigru.
    What'a Fuck? :O

Legionista Awatar crolick
    Będą niezle becki. Ale ze lubie dobry i szybki hokej to z przyjemnoscia obejrze druzyne Bialorusi

Legionista
    cosik w dupsko... 0-2 jak włączyłem
    "...i na dobre i na złe"

Legionista
    H z tym wszystkim!!!
    najlepsza w POLSCE jest,

Administrator Awatar mOFMC
    2:2

EDIT:

2:3
    ch*j by to szczelył
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista
    kur****** tak blisko remisu
    Obiektywnie, Bialorus byla lepsza, ale mimo to remis byl na wyciagniecie reki...echhh....
    P.S. Oliwa Ziom

Legionista
    No coz 2:3!! Czyzby Bialorusini zaczarowali liczbe 3?? (wczoraj 3 dzisiaj 3

Brawa dla bramkarza- kawal dobrej roboty
    No i dla strzelcow bramek: Czerkawskiego i Garbosza!!

Ogolnie to i tak zaprezentowali sie lepiej niz reprezentacja z wczoraj.. Widac bylo ze sie staraja....

No i na koncu komus nerwy zaczely puszczac....
    najlepsza w POLSCE jest,

Legionista
    Obejrzałem sobie mniej więcje meczyk i mogę powiedzieć, że Białoruś była drużyną lepszą. Wielokrotnie uratowal nas bramkarz. Po tej porażce chyba raczej nie mamy juz większych szans na awans...
    No na końcu to jeszcze trochę i by się pobili

Administrator Awatar arczi
    Ano przegralismy. Faktycznie. Szkoda.

Ale z drugiej strony.
    Czego my sie niby mamy po nich spodziewac?
    Polski hokej przypomina mi Reprezentacje Polski w pilce noznej z polowy lat 90.
    Burdel w zwiazku. Liga nudna i skorumpowana. Pieniedzy nie ma nawet na kije. Od lat zadnych sukcesow. Sportowo ciagle jestesmy sredniakiem drugiej ligi swiatowej. Trener bez charyzmy i autorytetu. Czerkawski i Oliwa niczym Kosecki i Swierczewski zespolu sami nie pociagna.
    Chlopaki walcza. Od lat. Turniej za turniejem. I chwala im za to. Nie mam pretensji ze przegrali z Bialorusia. Przegrywali 2-0. Doprowadzili do remisu. Nie bylo to juz 7-2 jak ostatnio. Wiem, ze tylko na tyle ich stac. Do Olimpiady sie nie zakwalifikuja. Mysle, ze nikt z nich nawet w to nie wierzyl. Ja rowniez.
    Zaraz beda nastepne turnieje, eliminacje do MŚ, Mistrzostwa gr B. Polska liga dalej bedzie krecic sie po dnie. Pieniedzy jak nie bylo tak nie bedzie jeszcze przez wiele lat. Tylko kibicow szkoda. Tych nie zabraklo w Rydze. Szkoda, ze tak jest. Lubie hokej. Moze kiedys.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Legionista Awatar Tomereek
    Też bardzo lubie hokej i trochę szkoda, że nie zobaczę naszej reprezentacji na IO, ale po dzisiejszym meczu jestem w pełni dumny z naszego zespołu. Pokazali przede wszystkim ambicję i wolę walki, nie odpuścili do końca. Myślę, że Łotwy nie pokonamy, ale ze Słoweńcami możemy nawiązać równorzędną walkę.
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista
    Na pocztaku chcialbym podziekowac calej redakcji tvp. Za fachowy komentarz . Z powodow ode mnie niezaleznych widzialem tylko ostatnie 10min meczu. Milo ze na pomeczowych powtorkach moglem zobaczyc wszystkie gole+ciekawsze akcje.
    Co do samego meczu. Bialorus jest lepszym zespolem(tylko Slowenia to nas zpoziom). Jak napisal arczi pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc. To jest tak jakby w pilke nozna o awans do IO PL byli w grupie z Niemcami, Holandia i Bialorusia.
    W drugim meczu wynik Lotwa 2:1 Slowenia. Mamy podobny potencjal do druzyny Slowenii-jesli Polacy zagraja z charakterem moze byc dzis emocjonujacy mecz.
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Legionista Awatar Mini
    przegrali niżej niż pilkarze i chwała im za to
    podobno nasza telewizja co jest bardzo pojebana wyłączyła transmisje jak Oliwa dogrywke robił

Legionista
    Znaczy przenieśli się do studia, ale i tak już chyba było po wszystkim po sędziowie wkroczyli.

Legionista
    Ja wczoraj oglądałem naszą reprezentację pierwszy raz od niepamiętnych czasów,i mimo wyniku jestem bardzo zadowolony,przed meczem byłem pewien niezłych bęcków,a tu proszę nasi w przeciwieństwie do piłkarzy pokazali charakter.Mimo porażki wielkie brawa dla nich,a czuję ,że dziś z Łotwą mogą pokusić się o niespodziankę

*****!
    Znowu bramka i minute pozniej tracimy gola.

Dobry mecz.

Legionista
    Druga tercja w naszym wykonaniu ciut slabsza(miedzy 30 a 40min). W 3 tercji bedzie jak w pierwszej i pojedziemy Lotyszy Brawo za charakter i walke!

Jednak nie. Choc walczyli. Szkoda. Nie zasluzylismy na porazke. Nie na taka wysoka.
    Ale wstydu nam chlopaki nie przyniesli.

Legionista Awatar yusta
    Samym atakiem nic nie zwojujemy, a nasza obrona to tragedia :/
    Only You

Legionista
    nio i 1:3 w plecy i koniec z marzeniami o IO
    "You will never drink alone"

UPG pije

Legionista
    Tak. Koniec Marzen o IO. Realnych szans za duzych nie bylo.
    Od siebie o meczu

Cytat Zamieszczone przez yusta
    Samym atakiem nic nie zwojujemy, a nasza obrona to tragedia :/
    Dokladnie. Bramka na 1:3 po fatalnym bledzie. Brak pewnosci obroncow. Optymistycznie dwoch do wymiany
    Ale tez przygotowanie fizyczne. Tyle ze jak nie ma pieniedzy na odzywki i jedzenie na zgrupowaniach to nie ma sie co dziwic.
    Slaba gra srodkowych napastnikow. Wygrywamy za malo wznowien, zeby konstruowac akcje musimy sie wracac na srodek lodowiska/bronic kontratak.
    Zwrocilem na to uwage w czasie meczu-zadnemu z naszych nie udalo sie dwa razy pod rzad wygrac wznowienia a gosc z 8 badz 9 nie wygral chyba zadnego(3 atak?).
    Nie wykorzystujemy sytuacji ktore mamy(sama 3tercja-Oliwa sam na sam, Czerkawski dwa razy w bardoz dobrej sytuacji, przewaga 3 na 1, strzal jednego z naszych ktory niepilnowany z paru metrow trafia w bramkarza).
    To co napisal arczi. Kolejna frajerska bramka-chwila dekoncentracji po zdobytym golu.
    Jeszcze Oliwa. Po koniec meczu zamiast grac probowal na sile doprowadzic do bojki. Bez sensu. Nawyk z NHLu?Chocby sltukl 5 Lotyszy i tak nic by to nie dalo.

Cytat Zamieszczone przez Adrian
    Jeszcze Oliwa. Po koniec meczu zamiast grac probowal na sile doprowadzic do bojki. Bez sensu. Nawyk z NHLu?Chocby sltukl 5 Lotyszy i tak nic by to nie dalo.
    Za to akurat go lubie. Nie daje sobie w kasze dmuchac, a i jest na co popatrzec

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    Za to akurat go lubie. Nie daje sobie w kasze dmuchac, a i jest na co popatrzec
    Ja go tez lubie za charakter. Ale to byl wazny mecz o stawke w ktorym sedziuja europejscy sedziowie-a oni bojki mocno karza. Dolozyc to mogl komus rowno z koncowym gwizdkiem a wczesniej wykorzystac sytuacje sam na sam...
    W poprzednim meczu jak kogos bil to transmisje skonczyli

Ale to bylo juz przy stanie 3-1 i koncowka meczu.
    Wczesniej nie dawal sie sprowokowac. Wiec kiedy trzeba jest fair.
    Z Bialorusia pomachal troche lapami juz po syrenie koncowej.. Postawil sie w obronie Czerkawskiego. Zreszta jest on kapitanem i musi dbac o swoich podopiecznych

Legionista
    Chodzi mi o to ze ostatnie ponad piec minut probowal kogos ustrzelic zamiast grac(choc w sumie bylo juz "po meczu") Nie tyle fair co realizuje zalozenia taktyczne(zeby nie oslabiac karami zespolu).
    Tak sie zastanawiam czy jesli Oliwy nie byloby w poblizu to czy Czerkawski zaczynalby z Bialorusinami..Akcja mi sie podobala-przylozyl kazdemu kto byl w zasiegu reki

Tak sie zastanawiam czy jesli Oliwy nie byloby w poblizu to czy Czerkawski zaczynalby z Bialorusinami..Akcja mi sie podobala-przylozyl kazdemu kto byl w zasiegu reki
    Większość kibiców lubi jak są "spięcia" między zawodnikami w czasie meczu.....Oliwa w NHL jest za to bardzo ceniony

Jutro stawiam na Białorus w meczu z Łotwą...
    -Widzew Łódź-

Eh.. Dzisiaj nasi jakby troche bez wiary i motywacji. Szkoda.
    Choc koncowka emocjonujaca i w sumie nie wiele brakowalo a bylby remis. Bramka Plachty stadiony swiata.. ee.. lodowiska

I po turnieju. Nasi graja juz nieco lepiej, ale ciagle tylko przecietnie. Nic sie raczej w najblizszych latach nie znieni. Nie widac przeslanek ku temu. Nasze gwiazdy sie starzeja. Za malo mlodych, uzdolnionych.. za malo pieniedzy na szkolenie. Kluby maja to w dupie. Trenerzy uciekaja za granice. Kurffa. Czemu w siatkowce moze sie udac.. w Koszu... a w hokeju ni *****.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez arczi
    Eh.. Dzisiaj nasi jakby troche bez wiary i motywacji. Szkoda.
    Choc koncowka emocjonujaca i w sumie nie wiele brakowalo a bylby remis. Bramka Plachty stadiony swiata.. ee.. lodowiska

I po turnieju. Nasi graja juz nieco lepiej, ale ciagle tylko przecietnie. Nic sie raczej w najblizszych latach nie znieni. Nie widac przeslanek ku temu. Nasze gwiazdy sie starzeja. Za malo mlodych, uzdolnionych.. za malo pieniedzy na szkolenie. Kluby maja to w dupie. Trenerzy uciekaja za granice. Kurffa. Czemu w siatkowce moze sie udac.. w Koszu... a w hokeju ni *****.
    Szkoda ze Slowenia to nie byl nasz pierwszy przeciwnik-grajac tak jak w dwoch poprzednich meczach mysle ze bysmy wygrali. Z drugiej strony gdyby to co zaprezentowlai dzis nasi pokazali w meczach z Bialorusinami czy Lotyszami skoczyloby siie pewnie jak w derbach-7:2.
    Oliwa na pewno sie liczyl ze dostanie kare wyzsza za to wiec mogl ktoremus ze Slowencow pokazac miejsce w szeregu a nie tylko poglaskac

Raczej nic sie nie zmieni. Nie tyle kluby maja to w dupie co nie maja pieniedzy(nie potrafia przyciagnac sponsorow, male tez zainteresowanie TV). Trenerzy raczej nie uciekaja za granice-ich tam nie chca(jak w pilce)
    Mecze koszykowki czy siatkowki sa pokazywane w telewizji(Polsat Sport,TVP3) co przyciaga sponsorow-i kolo sie zamyka. Mam wrazenie ze hokej jest uwazany za sport niemedialny(tylko dlaczego?)...

Uprawnienia umieszczania postów