Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: strony Legii-podsumowanie

Legionista

strony Legii-podsumowanie

zrobmy male podsumowanie:jakie strony dot. Legii odwiedzacie najczesciej,jakie wogule i dlaczego. Oceniamy szate graficzna, wartosc merytoryczna, orginalnosc, szybkosc informacji itd... Chodzi mi tu glownie o takie strony jak www.legialive.pl , www.legia.net , www.legianet.com , www.legiafans.net i oficjalna strona www.legia.pl .Jak sie prezentujemy na tle innych klubow,ktore maja dobra pozycje w sieci?(Widzewa,Lecha,Wisly) Czego Wam brakuje w necie? (oczywiscie zwiazanego z Legia)

Legionista Awatar dyha
    No jak dla mnie to za mało piłkarzy sie udziela w necie . Kucharz to wyjatek , robi cos , ale pozostali z tego co c zytam w NL tez korzystają z Internbetu , jednak ich działalnosci zbytnio nie widać . Chce by reszta druzyny poszła śladem kucharaz i udzielała sie na jakimś forum . Najlepiej naszym .

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez dyha
    No jak dla mnie to za mało piłkarzy sie udziela w necie . Kucharz to wyjatek , robi cos , ale pozostali z tego co c zytam w NL tez korzystają z Internbetu , jednak ich działalnosci zbytnio nie widać . Chce by reszta druzyny poszła śladem kucharaz i udzielała sie na jakimś forum . Najlepiej naszym .
    Myślę, że co niektórych szybko byśmy znienawidzili

Legionista
    Ja w zasadzie odwiedzam wszystkie strony związane z Legią,nawet oficjalną Najbardziej jednak lubię www.legialive.pl i www.legia.net.Są one bardzo dobrze dopracowane,mają wiele ciekawych działów,są szybko aktualizowane.Szata graficzna jest bardzo przyjemna dla oka.
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista Awatar Mrozik
    www.legialive.pl - najbardziej ją lubie. Zawiera wszystkie potrzebne informacje, zarówno o piłkarzach, jak i o kibicach. A poza tym forum tutaj jest

Legionista
    ja tam jest weirny legialive

ta strona jest dopracwoana w 100% i moim zdaniem jest idealna
    legianet,com nie podoba mi sie szata graficzna i prezentacja wizualna strony
    z kolei legia.net tez jest fajna ale denerwuje minet a strona bo jednego dnia wrzuca bardzo szybko 10 wiadomosci a potem 2 dni sie nic nie dzieje
    Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Gutek
    Guest
    Kiedys odwiedzialem codziennie Legianet.com ,ale teraz to najbardziej lubię Legialive ,ale zdarza się ,że sporadycznie odwiedze Legianet.com

Gutek
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez M_I_G
    ja tam jest weirny legialive

ta strona jest dopracwoana w 100% i moim zdaniem jest idealna
    legianet,com nie podoba mi sie szata graficzna i prezentacja wizualna strony
    z kolei legia.net tez jest fajna ale denerwuje minet a strona bo jednego dnia wrzuca bardzo szybko 10 wiadomosci a potem 2 dni sie nic nie dzieje
    No to widze wasze najskrytsze marzenia... Mineta :buhaha:

Legionista Awatar Mazi
    www.legianet.com mam ustawioną jako startową , nawet mam jej szaliczek .

Co nie oznacza ,ze innych nie odwiedzam
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista
    moim zdaniem legialive na tle innych wypada bezkonkurencyjnie.
    stronka jest codziennnie odswierzana i zwiera nowosci,, jedym slowem niezasrapiona
    a pozatym ma najlepsze forum :>

Legionista Awatar emde
    A ja wcale nie uwazam ze legialive jest bezkonkurencyjna , faktem jest natomiast ze jest najbardziej rozreklamowana. A co do forum to nie wiaze go w zaden sposob z legialive, i nie chce zebysmy byli postrzegani jako forum tej strony.
    Legia To MY

Legionista Awatar dyha
    Cytat Zamieszczone przez emde
    A ja wcale nie uwazam ze legialive jest bezkonkurencyjna , faktem jest natomiast ze jest najbardziej rozreklamowana. A co do forum to nie wiaze go w zaden sposob z legialive, i nie chce zebysmy byli postrzegani jako forum tej strony.
    to samo chcialem napisac pod postem PRZEMA , forum nie jest legialive , forum jest NASZE !

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez dyha
    hehe, lepiej na swoim. Obstawiając się wczesniej zagorzałymi zwolennikami, nazywajacymi wszystkich krytykantów pokemonami

Co do Legijnych stron to odwiedzam tylko legialive.pl. To byla pierwsza strona, na którą weszłam w temacie Legii i przy niej pozostałam. Mam nadzieję tylko, że nie bedzie już wykwaszać się więcej :>
    Only You

Lakers
    Guest
    kazda strona ma cos fajnego ... ale nei wszystkie sa czesto aktywowane ... co jest duzum minusem ... grunt to to ze mamy kilka konkretnych stron i nie jest to 1 strona o (L).. co podkreslam

w/g mnie to nie mamy jakiejś wywalonej w kosmos strony o Legii jeszcze ...
    ... jeszcze , a kiedys bedzie ...

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez Lakers
    kazda strona ma cos fajnego ... ale nei wszystkie sa czesto aktywowane ... co jest duzum minusem ... grunt to to ze mamy kilka konkretnych stron i nie jest to 1 strona o (L).. co podkreslam

A ta?

http://www.bractwolegii.org

Polecam.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez andrzejzb
    bardzo mi sie podoba ta strona, szkoda ze prawie nic na niej nie ma ..

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez 1916
    bardzo mi sie podoba ta strona, szkoda ze prawie nic na niej nie ma ..
    Ona funkcjonuje od niedawna - ale już jest technicznie wypierniczona w kosmos w porównaniu z innymi stronkami legijnymi. Poza tym to strona Bractwa Legii a nie informacyjna, niemniej zaliczam ją do stron legijnych bo taka jest.

Lakers
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Lakers

A ta?

http://www.bractwolegii.org

Polecam.
    po 1 strona nie jest prowadzono na bierzaca co wiadac np po tabeli ...
    po2 mi chodziło o takie strony Legii z najswierzszymi wiadomosciami ...

a tak wogole to sobei pomyslałem ze szkoda ze tylko 2 starony prowadzą dzał koszykówki
    ja swój dzial na legianet.com postaram sie jeszcze rozbudować przed nowym sezonem .

Administrator Awatar Q_(L)
    U mnie się nic nie zmieniło... jedyną stroną, którą regularnie odwiedzam jest www.legialive.pl.
    Podoba mi się grafika, zawartość merytoryczna, szybki dostęp do informacji, bieżąca aktualizacja... czego chcieć więcej?
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista
    Jesli chodzi o moje ulubione strony zwiazane z Legia to bezapelacyjnie na pierwszym miejscu stawiam www.legialive.pl (chociaz ostatnie problemy z serverem strasznie mnie benerwowaly, przeprowadzka trwala bardzo dlugo) druga ktora lubie odwiedzac to www.legianet.com

(L) Czarna eLka w kółeczku się mieni... (L)

Legionista
    To teraz ja powiem kilka zdan na ten temat

Osobiscie najczesciej odwiedzam strone legialive.pl-podoba mi sie czesta aktualizacja,ciekawe i co wazne dobrze dopracowane dzialy,nie podoba sie natomiast szata graficzna-jak dla mnie za duzo pstrokacizny i kolorow.Ale ogulnie jak (narazie ) jest to strona numer jeden w sieci.

Legia.net
    sa dni, ze jest bardzo czesto aktualizowana,sa dni ze wogule. Wogule nie podchodzi mi szata graficzna i rozmieszczenie newsow.Mozna dostac oczaplasu,niemniej (chyba) jesli chodzi o liczbe odwiedzin to dorownuje ona legialive.pl

legianet.com
    porzadny legijny serwis.Aktualizowana na bierzaco.Kameralne forum i ciekawy dzial 'zapytaj rzecznika) Jednak duzo rzadziej odwiedzam ta strone

legiafans.net
    ostatnio zaczalem pomagac przy tej stronie,jestem w jej redakcji, wiec moje zdanie bedzie troche nieobiektywne
    Mimo wszystko postaram zachowac troche obiektywizmu. Minusy strony: malo wlasnych felietonow(obenie poszukujemy felietonistow).Czasami przestoje w aktualizacji newsow,ale ostatnio jest z tym o niebo lepiej i idzie to we wlasciwym kierunku Strona zaczyna stawac sie konkurencjna, choc jeszcze nadal mamy malo dziennych odwiedzin.Z pozytywow: ciekawe, orginalne dzialy takie jak:vlepki, legia w pucharach(film), frekwencja, Deyna, mistrz 93,fifa ....Strona ma coraz wieksze ambicje i mam nadzieje bedzie coraz lepsza

To tyle

Legionista Awatar MaxyM
    Cytat Zamieszczone przez ange(L)
    Ale ogulnie...
    ...ze wogule. Wogule nie
    ...To tyle
    Taaaaaa

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    Ale ogulnie...
    ...ze wogule. Wogule nie
    ...To tyle
    Taaaaaa
    Co ty na trzeźwo jesteś, że jeszcze ortografie pamiętasz :buhaha:

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    Ale ogulnie...
    ...ze wogule. Wogule nie
    ...To tyle
    Taaaaaa

zaraz sie bany posypia za drwiny z nowego admina :P
    nie jestem dyslektykiem,ale z tym slowkiem zawsze mialem problemy. Poza tym :ganja: i ijok: zrobily swoje i zzeraja ostatnie szare komorki :P

PS
    a tak wogule to ***** wstyd mi
    PS
    zapomnialem,ze nie moge dawac banow coz miales szczescie

Uprawnienia umieszczania postów