Koszykarska Legia

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Barto(L)d
    Legionista
    • 06.2005
    • 1180

    Zamieszczone przez bart
    Może źle się wyraziłem. Lepiej na przestrzeni kilku meczy, a nie wczoraj. Masz rację, wczoraj znowu to mocno szwankowało, ale w przedostatnim meczu w Słupsku był już spory progres pod tym względem. Na 22 próby osobistych spudłowali jednie 2 razy, więc było co najmniej solidnie. Inna sprawa, że przez własne błędy w całym spotkaniu niewiele to wtedy dało.
    Przyznaję, ze meczu w Slupsku nie oglądałem. Zresztą tam róznica wyniosła niespełna 10 punktów, czyli już na prawdę bardz blisko

    Komentarz

    • Waldek_Legionista
      Legionista
      • 08.2013
      • 125

      Zamieszczone przez bart
      Ps. Zagraniczny zaciąg na ten moment mocno zawodzi.
      I to jest sedno słabych póki co wyników koszykarskiej Legii.
      Beniaminkowi - jeśli nie dysponuje poważną kasą - trudno jest zakontraktować dobrych Polaków.
      Z dobrym zaciągiem zagranicznym (głównie Amerykanami) można w miarę
      spokojnie w ekstraklasie funkcjonować, bo zwykle wystarcza to
      do odniesienia wystarczającej ilości zwycięstw u siebie.

      Komentarz

      • bart
        Legionista
        • 07.2017
        • 50

        Informacyjnie. Wczoraj kolejna porażka w sezonie, tym razem z Anwilem 66 - 107pkt. O ile nikt racjonalnie myślący nie spodziewał się w obecnych czasach zwycięstwa z takim rywalem, to jednak rozmiary porażki przerażają. Na tle drużyny z Włocławka wyglądaliśmy jak chłopcy do bicia.

        Komentarz

        • rey
          Legionista
          • 07.2007
          • 9718

          Zamieszczone przez bart
          Na tle drużyny z Włocławka wyglądaliśmy jak chłopcy do bicia.
          Patrząc na resztę wyników z tego sezonu, to po prostu nimi - na tę chwilę - jesteśmy...
          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

          Komentarz

          • Waldek_Legionista
            Legionista
            • 08.2013
            • 125

            Zamieszczone przez bart
            Informacyjnie. Wczoraj kolejna porażka w sezonie, tym razem z Anwilem 66 - 107pkt. O ile nikt racjonalnie myślący nie spodziewał się w obecnych czasach zwycięstwa z takim rywalem, to jednak rozmiary porażki przerażają. Na tle drużyny z Włocławka wyglądaliśmy jak chłopcy do bicia.
            mieszkam w kujawsko-pomorskim i od dziecka część mojego kibicowskiego serca jest dla Anwilu, więc odpowiem.
            po ubiegłorocznej klęsce, kiedy Anwil jako zwycięzca rundy zasadniczej odpadł w pierwszej rundzie play-off,
            w tym sezonie są zmobilizowani na maksa. wygrali superpuchar ze stelmetem a w lidze mają bilans 6-1.
            średnia różnica z jaką wygrywają mecze w lidze to: blisko 27 punktów. cieniem na ich aktualną dominację
            w lidze kładzie się mecz w Zgorzelcu, gdzie prowadząc w 3 kwarcie blisko 20 punktami, przegrali trzema.
            więc akurat ta różnica punktów i porażka Legii na pewno mocno wkalkulowana.

            Komentarz

            • bart
              Legionista
              • 07.2017
              • 50

              Nie śledzę wyników włocławskiej drużyny. Anwilowi nic nie ujmuję, bo zawsze mi się kojarzył z mocną ekipą jeżeli chodzi o polską koszykówkę. Zapewne jest tak jak mówisz i są mocno zmobilizowani, mimo wszystko jakoś ciężko byłoby mi przed meczem wkalkulować porażkę różnicą ponad 40pkt... Może to moja naiwność i brak obycia z polskim koszem, ale liczyłem na trochę "lepszy" wynik.

              Tak, czy inaczej ciężko być optymistą na resztę sezonu. Transfery nie pomagają, atmosfera w drużynie z każdą porażką może się pogarszac(oby nie). Słabo, bardzo słabo... Oby się coś ruszyło już w weekend.
              Ostatnio edytowany przez bart; 149051.

              Komentarz

              • Barto(L)d
                Legionista
                • 06.2005
                • 1180

                Po porażce z Gliwicami byli mocno, bardzo mocno przybici...z Andrzejewskim na czele.
                Z Anwilem też liczyłem na lepszy wynik. Teraz czekają nas generalnie same ciężkie mecze. Waldek -
                realnie kiedy możemy liczyć na przełamanie?

                Komentarz

                • Waldek_Legionista
                  Legionista
                  • 08.2013
                  • 125

                  Zamieszczone przez Barto(L)d
                  Po porażce z Gliwicami byli mocno, bardzo mocno przybici...z Andrzejewskim na czele.
                  Z Anwilem też liczyłem na lepszy wynik. Teraz czekają nas generalnie same ciężkie mecze. Waldek -
                  realnie kiedy możemy liczyć na przełamanie?
                  mecz z Gliwicami był jednym z kluczowych w walce o utrzymanie, bo to rywal z tej samej półki.
                  ale porażka w tym meczu wcale nie wyklucza zwycięstwa Legii za kilka miesięcy w Gliwicach.
                  Następne trzy kolejki - o ile nie zdarzy się cud, to niestety kolejne porażki (z Toruniem, Sopotem i Zieloną Górą).
                  Szansa na zwycięstwa pojawi się moim zdaniem w kolejnych dwóch meczach u siebie (z Polpharmą Starogard i Dąbrową Górniczą).

                  Komentarz

                  • Bobicz
                    Legionista
                    • 11.2010
                    • 889

                    A moim zdaniem tu już nie ma co patrzeć z kim możemy wygrać, a z kim nie. Tak było z Gliwicami i wyszła z tego wielka kupa. Każdy mecz musi być grany na maxa, chodzi o progress w grze. To jest teraz cel- nie żadne play offy czy utrzymanie. O tym niech myśli zarząd, zawodnicy muszą się skupić na zgraniu i coraz lepszej skuteczności.

                    To po pierwsze. Po drugie- bardzo podobał mi się transparent na meczu jakiejś chu*owej drużyny w Angli. Kiedy przegrywali każdy mecz i pierwsze zwycięstwo celebrowali jak mistrzostwo świata! Ja wiem, że Legii nie przystoi... pffff ale prawda jest taka, że na tę chwilę jesteśmy najsłabsi. Musimy jednak myśleć, że po burzy przyjdzie słońce i kiedyś to My będziemy Mistrzami Polski. Ale zanim będziemy świętować na starówce, musimy świętować pierwsze zwycięstwo! hucznie i z dystansem bo k*rwa zwariujemy

                    Dlatego proponuję akcję - jak kiedyś na Ł3 - Królewskie dla wszystkich po pierwszej wygranej!

                    Komentarz

                    • Benek
                      Legionista
                      • 09.2011
                      • 16123

                      Jest jakakolwiek szansa/nadzieja, że utrzymamy się w lidze ?
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

                      jest tylko jeden King!!!!

                      *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                      Komentarz

                      • crolick
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 5812

                        Jak do tej pory to po prostu wstyd z takim bilansem.
                        Na utrzymanie IMO nie ma żadnych szans.

                        Komentarz

                        • Benek
                          Legionista
                          • 09.2011
                          • 16123

                          Zamieszczone przez crolick
                          Jak do tej pory to po prostu wstyd z takim bilansem.
                          Na utrzymanie IMO nie ma żadnych szans.
                          A ile spada ?
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

                          jest tylko jeden King!!!!

                          *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                          Komentarz

                          • crolick
                            Legionista
                            • 05.2003
                            • 5812

                            Zamieszczone przez Benek
                            A ile spada ?
                            Ostatnia drużyna

                            Komentarz

                            • crolick
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 5812

                              Ostatnia gownoburza na TT mocno żenująca

                              Komentarz

                              • Cielo
                                Legionista
                                • 09.2010
                                • 5651

                                Zamieszczone przez crolick
                                Ostatnia gownoburza na TT mocno żenująca
                                Sam nie wiem czy mlody Wandzel sam sie zaoral czy jego zaorali. Chyba jedno i drugie

                                Jesli to o tym mowisz:
                                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

                                Komentarz

                                Pracuję...