Koszykarska Legia

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Beny
    Legionista
    • 06.2003
    • 7683

    Koszykarska Legia

    Zróbmy może jeden zbiorczy temat o koszu, w którym będziemy o nim dyskutować, bo się z rana pogubiłem (a jak nie to ciąć :P )? Aha, jeszcze coś - jakby temat się utrzymał, to bardzo proszę "władców mocy" o przyklejenie go, może nie zginie wśród innych.

    Zamieszczone przez Amba
    Beny nie zauwazylem Twojego posta, wiec odpowiadam:

    Gdyby NL drukowala bilety na kosza to dzieki temu trybuny bylyby podobne do tych sprzed roku, jesli nie to napewno nie znajdzie sie tylu chetnych, bo wiemy jak to wyglada...
    a klub i tak nie odskoczy od dna z kasy za bilety, ktore kupujecie Wy nieliczni
    wiec jak najbardziej jestem za drukowaniem przez NL biletow na kosza.
    Amba.
    Wszystko pięknie i ładnie, tylko klub musi opłacić m. in. wynajem Hali (należy do Gminy Bemowo, choć pewnie jakoś się dogadali), ochronę itp. koszty, o których pewnie nie zdajemy sobie sprawy.

    Bilety są po 5 zł. Nie wiem, czy to dużo, czy mało, jak na tą klasę rozgrywkową. Ale 5 zł razy np. 100 osób (a w zimie będzie przychodziło imo napewno więcej), to już jest jakaś kwota. Pewnie, że większa liczba kibiców to lepszy doping itd., ale też większe koszty (choćby wspomnianej we wczesniejszym akapicie ochrony). Samym dopingiem tego się nie opłaci. To nie jest działałność "charytatywna". Zaznaczam jednocześnie, iż nie wiem, jakie były rozliczenia między Klubem a NL w momencie drukowania przez tą ostatnią darmowych biletów.

    Póki co lepszym pomysłem moim zdaniem była szersza informacja/zapowiedź w NL o kolejnym meczu, z opisem - co, jak, gdzie i z kim, szanse, niusy, ciekawostki - ostatnio tego jakoś mniej . Ludzie poprostu nie wiedzą o meczu kosza. Faktem jest, że i my, ci chodzący reguralnie powinniśmy zachęcać swoich znajomych , olśniewających sukcesów sekcja ostatnio nie ma, ale czy o to chodzi w kibicowaniu?

    Pozdrawiam koszomaniaków .
  • Włóczykij
    Legionista
    • 11.2003
    • 4819

    #2
    Re: KOSZYKÓWKA (temat zbiorczy)

    Zamieszczone przez Beny
    Zamieszczone przez Amba
    Beny nie zauwazylem Twojego posta, wiec odpowiadam:

    Gdyby NL drukowala bilety na kosza to dzieki temu trybuny bylyby podobne do tych sprzed roku, jesli nie to napewno nie znajdzie sie tylu chetnych, bo wiemy jak to wyglada...
    a klub i tak nie odskoczy od dna z kasy za bilety, ktore kupujecie Wy nieliczni
    wiec jak najbardziej jestem za drukowaniem przez NL biletow na kosza.
    Amba.
    Wszystko pięknie i ładnie, tylko klub musi opłacić m. in. wynajem Hali (należy do Gminy Bemowo, choć pewnie jakoś się dogadali), ochronę itp. koszty, o których pewnie nie zdajemy sobie sprawy.

    Bilety są po 5 zł. Nie wiem, czy to dużo, czy mało, jak na tą klasę rozgrywkową. Ale 5 zł razy np. 100 osób (a w zimie będzie przychodziło imo napewno więcej), to już jest jakaś kwota. Pewnie, że większa liczba kibiców to lepszy doping itd., ale też większe koszty (choćby wspomnianej we wczesniejszym akapicie ochrony). Samym dopingiem tego się nie opłaci. To nie jest działałność "charytatywna". Zaznaczam jednocześnie, iż nie wiem, jakie były rozliczenia między Klubem a NL w momencie drukowania przez tą ostatnią darmowych biletów.
    Rozumiem, ale w zeszlym roku chyba sekcja koszykowki tez miala problemy z kasa, a jednak NL drukowala bilety, i na gole oko wszystko bylo [prawie zawsze] wporządku.

    Zamieszczone przez Beny
    Póki co lepszym pomysłem moim zdaniem była szersza informacja/zapowiedź w NL o kolejnym meczu, z opisem - co, jak, gdzie i z kim, szanse, niusy, ciekawostki - ostatnio tego jakoś mniej . Ludzie poprostu nie wiedzą o meczu kosza. Faktem jest, że i my, ci chodzący reguralnie powinniśmy zachęcać swoich znajomych , olśniewających sukcesów sekcja ostatnio nie ma, ale czy o to chodzi w kibicowaniu?
    Własnie o to chodzi ze nie chodzi [ ] o wyniki, bo juz w zeszlym roku polowa ludzi przestala by chodzic na kosza...
    a tak dzieki tym biletom byl lepszy doping etc.
    oczywiscie mozna by to bylo zmienic za posrednictwem NL tak jak to opisales, a wtedy moze nawet bez darmowych biletow, frekwencja bylaby wieksza

    Komentarz

    • Beny
      Legionista
      • 06.2003
      • 7683

      #3
      Re: KOSZYKÓWKA (temat zbiorczy)

      Zamieszczone przez Amba
      Rozumiem, ale w zeszlym roku chyba sekcja koszykowki tez miala problemy z kasa, a jednak NL drukowala bilety, i na gole oko wszystko bylo [prawie zawsze] wporządku.
      Powtórzę, że nie znam warunków drukowania darmowych biletów. Może któraś ze stron doszła do wniosku, że warunki współpracy nie są dla niej satyfakcjonujące/opłacalne?

      Średnio grają dwa razy w miesiącu, to jest w sumie 10 zł. Nie dużo, zwłaszcza że nie każdy ma czas, ochotę na przychodzenie na każdy mecz, więc wyjdzie jeszcze mniej. Chodzi o to by na każdy przyciągnąć jakąś grupę ludzi. Jedni zostaną, inni nie, ale zwiększenie frekwencji będzie.

      No to mamy temat jak przyciągnąć ludzi na Obrońców Tobruku, tak aby wszyscy byli zadowoleni.

      Komentarz

      • ^m@rcin^
        Legionista
        • 05.2003
        • 277

        #4
        !!!

        A 18.12 mecz MCKS CZELADŹ - LEGIA Warszawa trzeba sie wybrac
        ULTRAS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC


        Komentarz

        • Kapon
          Legionista
          • 06.2004
          • 643

          #5
          Wcześniej mamy jeszcze mecz z AZSem Gliwice, w tą sobotę (11.12)

          Wydaje mi się, że to nie cena biletu, jest główną przeszkodą, w tym przypadku.
          Większość osób, pewnie wogóle nie wie, kiedy te mecze się odbywają. Na pewno pomocna byłaby reklama w NL.

          A co do forum, to proponuje jak najwcześniej zmieniać nazwę tematów, o koszykówce, lub ewentualnie zakładać nowe. Im wcześniej się ktoś dowie, tym większe prawdopodobieństwo tego, że na Obrońców Tobruku się zjawi i wkręci kogoś ze sobą.

          A jak ktoś się zastanawia, czy warto wydać 5 zł na kosza, to niech wie, że ta suma pójdzie na upadający CWKS i sekcję koszykówki. A nawet ta skromna kwota, jest napewno zbawienna w obecnej sytuacji.....

          Komentarz

          • Ży(L)eta
            Legionista
            • 06.2004
            • 7

            #6
            Popieram 5 zł to nie tak dużo, żeby pomóc sekcji kosza, a i dla nas frajda, gdy w przerwie między rundami można sobie pójść i troszku pokrzyczeć Ja na koszam mykam bardzo często i jest ok... Tylko ludzików by sie więcej przydało...
            Reklama też sie przyda. Właśnie!! wiem, że najbliższy meczyk jest w sobotę 11 grudnia, ale wie ktoś może dokładnie o której? Ja troszku nie zorientowana POZDRO (L)
            (L) A gdybym miała urodzic się znów, to tylko w Warszawie... i tylko tu! (L)

            Komentarz

            • Beny
              Legionista
              • 06.2003
              • 7683

              #7
              Zamieszczone przez Bodzio
              Piłkarze zakończyli rundę jesienną i teraz możemy skupić się na wspieraniu legionistów, reprezentujących Legię w innych dyscyplinach. Choć w sobotę piłkarze zagrają jeszcze w turnieju w Suwałkach, to bardziej interesująco zapowiada się mecz naszych siatkarzy w Garwolinie. Zajmująca trzecie miejsce Legia, zmierzy się z liderem i w przypadku wygranej, obie drużyny zamienią się miejscami. Spotkanie odbędzie się w Garwolinie, w hali przy ul. Żwirki i Wigury. Jego początek zaplanowano na godzinę 18:30. Bilety na mecz kosztują 3 i 6zł.
              Po raz kolejny nie wystąpią nasi koszykarze. Ostatnio nie dojechali do Rybnika z powodu awarii busa. Tym razem mecz w Warszawie zostanie przełożony, bowiem drużyna AZSu Gliwice nie jest w stanie przyjechać w piątek do stolicy. Najbliższy mecz legioniści zagrają 18 grudnia w Czeladzi.
              W niedzielę Den Haag zagra wyjazdowe spotkanie z NAC Breda. Przeciwnik naszych przyjaciół plasuje się o 7 miejsc wyżej w tabeli.

              11.12.2004, g.18:30 Wilga Garwolin - Legia Warszawa [siatka]
              12.12.2004, g.14:30 NAC Breda - Den Haag

              Autor: Bodziach

              No to siatka.

              Komentarz

              • Raffi
                *****istrator
                • 05.2003
                • 13553

                #8
                Dzisiaj zaległy mecz z Rybnikiem
                PS Nie robił może ktoś zdjęć w Czeladzi?
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                Komentarz

                • Fus

                  #9
                  Zamieszczone przez Raffi
                  Dzisiaj zaległy mecz z Rybnikiem
                  PS Nie robił może ktoś zdjęć w Czeladzi?
                  Ktory przegralismy 85-80... :/ (za Legialive.pl)
                  I jeszcze Sulima odchodzi....

                  Komentarz

                  • Gacek-Tarchomin

                    #10

                    Komentarz

                    • Raffi
                      *****istrator
                      • 05.2003
                      • 13553

                      #11
                      Zamieszczone przez GW
                      Rzucający Legii Kamil Sulima podpisał kontrakt ze Zniczem Pruszków. 24-letni zawodnik, który prawie całą karierę spędził w Legii Warszawa w drużynie lidera drugiej ligi, ma grać do końca tego sezonu

                      Warunki umowy uzgodnił już pod koniec października, ale nie podpisał wtedy kontraktu. Ciągle liczył na znalezienie sobie klubu w wyższej klasie rozgrywkowej lub za granicą. Miał jechać na testy na Węgry, dostał propozycję od Noteci Inowrocław. - Agenci załatwiali różne rzeczy, ale nic z tego nie wyszło - mówi Sulima.

                      - Z tego, co wiem, to Znicz jest solidnym klubem, nie ma żadnych kłopotów z wypłatami - dodaje zawodnik, który w tym sezonie grał w Legii bez umowy, na własną prośbę. Warszawski klub od ponad trzech sezonów przeżywa ogromne kłopoty finansowe.

                      Sulima trenuje w Pruszkowie już od tygodnia, ale jeszcze w sobotę i we wtorek zagrał ostatnie mecze z Legią. Oba przegrane - 70:95 z CKS 1924 Czeladź i 80:85 z MKKS Rybnik. Zdobył w nich odpowiednio 12 i 17 punktów.

                      - W tym sezonie będę już grał tylko dla Pruszkowa - mówi Sulima. Pierwszą okazję będzie miał 29 grudnia - Znicz rozegra we własnej hali sparingowy mecz z reprezentacją Polski do lat 20, do której powołany został m.in. Iwo Kitzinger ze Znicza.
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                      Komentarz

                      • Beny
                        Legionista
                        • 06.2003
                        • 7683

                        #12
                        Dziękuję Kamil za wszystkie lata i powodzenia.

                        Komentarz

                        • Gacek-Tarchomin

                          #13
                          no to tradycyjnie zachęcam!! Legia - Big Star sobota 17.

                          Komentarz

                          • cin
                            Legionista
                            • 03.2004
                            • 1800

                            #14
                            Legia 82-74 Tychy
                            żałuję tylko, że nie mogłem obejrzeć na żywo :/
                            Nigdy Sam

                            Komentarz

                            • Gacek-Tarchomin

                              #15
                              Ja byłem, było fajnie, dobrze grali max. przewaga 19pkt. swietnie marchel, debszczak, i dobrze karbowski. na trybunach połowa trybuny na stojaco.

                              Komentarz

                              Pracuję...