Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 192526272829
Pokaż wyniki od 841 do 858 z 858

Wątek: Koszykarska Legia

Legionista Awatar Edi
    Mecz jest gdzieś do obejrzenia na necie?

Legionista
    Niezrozumiała sytuacja skoro była relacja internetowa z pierwszego meczu to raczej prawa do transmisji nie były jakąś niewyobrażalną barierą, skoro możemy transmitować sparingi to w ramach promocji można by było się postarać o jakiś youtubowy kanał jak w przypadku sparingów kopaczy.
    "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Legionista
    Niezrozumiałą sytuacją jest to, że nie było kompletu plus to, że fanatycy stanowili niewielki procent widowni...aczkolwiek na "piknikowych" trubunach dużo mordeczek znanych z pierwszej dekady wieku, a nawet z lat wcześniejszych, którzy pociągnęli ładnie temat jak hala włączyła się w doping pod koniec meczu. Mam nadzieję, że Ty kolego wyżej zachowałeś się jak należy, a na brak transmisji to tak tylko dodatkowo narzekasz?

Szacun za wiarę i walkę dla koszykarzy, chociaż końcówki to by mogli się nauczyć grać, bo można było to bez dogrywek zamknąć Najważniejsze jednak, że do przodu i thriller dla nas!!
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 20-09-2019 o 23:59

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Niezrozumiałą sytuacją jest to, że nie było kompletu plus to, że fanatycy stanowili niewielki procent widowni...aczkolwiek na "piknikowych" trubunach dużo mordeczek znanych z pierwszej dekady wieku, a nawet z lat wcześniejszych, którzy pociągnęli ładnie temat jak hala włączyła się w doping pod koniec meczu.
    Szacnek dla tych co byli

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Niezrozumiałą sytuacją jest to, że nie było kompletu plus to, że fanatycy stanowili niewielki procent widowni...aczkolwiek na "piknikowych" trubunach dużo mordeczek znanych z pierwszej dekady wieku, a nawet z lat wcześniejszych, którzy pociągnęli ładnie temat jak hala włączyła się w doping pod koniec meczu. Mam nadzieję, że Ty kolego wyżej zachowałeś się jak należy, a na brak transmisji to tak tylko dodatkowo narzekasz?

Szacun za wiarę i walkę dla koszykarzy, chociaż końcówki to by mogli się nauczyć grać, bo można było to bez dogrywek zamknąć Najważniejsze jednak, że do przodu i thriller dla nas!!
    Może źle się wyraziłem, w czasie gdy reprezentacja ma swoje 5 minut i jest możliwość promocji tego sportu i naszej sekcji szkoda zaprzepaszczać taką szansę, tym bardziej, że Prishtina nie miała problemu ze zrobieniem relacji chociażby internetowej. Sekcja jest fajnie budowana, gramy w europie, wygrywamy dramatyczne mecze na styku, nie ma lepszej promocji Do poprawy na przyszłość, szczególnie, że telewizje olały temat.
    "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Legionista
    Co się odjebało między sezonami w kosz Legii, że tak słabo zaczęli?
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
    Co się odjebało między sezonami w kosz Legii, że tak słabo zaczęli?
    Ten skład mnie nie przekonuje.
    1. Belemene jest przydatny tylko w obronie, po co sprowadzać zawodnika, który niespecjalnie się wyróżnia wśród Polaków, prezentuje niższy poziom niż wielu polskich niskich skrzydłowych. Widać, że się stara i bardzo chce, ale umiejętności w ataku na razie nie prezentuje. A może ten zawodnik wyrósł z pozycji nr 3 i stał się podkoszowym?
    2. Sosa - bardzo fajnie, że potrafi rzucać za 3, ale to trochę za mało jak na podstawową dwójkę. Jest za słaby fizycznie, nie ma wejścia pod kosz, szybkości, minięcia, jak na obwodowego ma braki w kozłowaniu. To oczywiście nie rozgrywający, ale mam wrażenie, że ball handling ma gorszy od Pindera.
    3. Bardzo duża luka na pozycji niskiego skrzydłowego. To bardzo ważna pozycja, na której brakuje zawodnika ataku.

Taktyka.
    1. Wykorzystanie umiejętności zawodników. Sosa oddał 18 rzutów za 3, tyle samo co Matczak i o 3 mniej od Kowalczyka. A rzuca z 44% skutecznością za 3. Skuteczność za 3 tych wspomnianych lepiej przemilczeć.
    2. Brak czystych pozycji do rzutów za 3, co sprawia, że Legia ma chyba najniższą skuteczność w lidze w tym elemencie gry.
    3. Brakuje prostych patentów koszykarskich, zasłony, pick&rolle, pick&pop itp.

BudĹźet?
    Skład ogólnie wydaje się słabszy od tego z zeszłego sezonu. Nie wiem jak wygląda budżet, ale jeśli nie zmalał, to dlaczego skład wydaje się słabszy? Brakuje takich graczy jak Prewitt, Karolak czy Kołodziej. Kto jest w zamian? Nie widzę następców.
    Ostatnio edytowane przez air ; 19-10-2019 o 11:38

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez air Zobacz posta
    Ten skład mnie nie przekonuje.
    1. Belemene jest przydatny tylko w obronie, po co sprowadzać zawodnika, który niespecjalnie się wyróżnia wśród Polaków, prezentuje niższy poziom niż wielu polskich niskich skrzydłowych. Widać, że się stara i bardzo chce, ale umiejętności w ataku na razie nie prezentuje. A może ten zawodnik wyrósł z pozycji nr 3 i stał się podkoszowym?
    2. Sosa - bardzo fajnie, że potrafi rzucać za 3, ale to trochę za mało jak na podstawową dwójkę. Jest za słaby fizycznie, nie ma wejścia pod kosz, szybkości, minięcia, jak na obwodowego ma braki w kozłowaniu. To oczywiście nie rozgrywający, ale mam wrażenie, że ball handling ma gorszy od Pindera.
    3. Bardzo duża luka na pozycji niskiego skrzydłowego. To bardzo ważna pozycja, na której brakuje zawodnika ataku.

Taktyka.
    1. Wykorzystanie umiejętności zawodników. Sosa oddał 18 rzutów za 2, tyle samo co Matczak i o 3 mniej od Kowalczyka. A rzuca z 44% skutecznością za 3. Skuteczność za 3 tych wspomnianych lepiej przemilczeć.
    2. Brak czystych pozycji do rzutów za 3, co sprawia, że Legia ma chyba najniższą skuteczność w lidze w tym elemencie gry.
    3. Brakuje prostych patentów koszykarskich, zasłony, pick&rolle, pick&pop itp.

BudĹźet?
    Skład ogólnie wydaje się słabszy od tego z zeszłego sezonu. Nie wiem jak wygląda budżet, ale jeśli nie zmalał, to dlaczego skład wydaje się słabszy? Brakuje takich graczy jak Prewitt, Karolak czy Kołodziej. Kto jest w zamian? Nie widzę następców.
    Dlaczego nie ma polskich znaków?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez air Zobacz posta
    Dlaczego nie ma polskich znaków?
    Ponieważ nie chciało Ci się poprawić, jak poprawisz to pewnie będą. Wiem, że specjalnie nie powstawiałeś tych robaczków, ale nikt tego nie poprawi w zastępstwie autora a komputery czasem są złośliwe
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar R.
    W ogóle marketing w koszykarskiej Legii a ten w piłkarskiej to jest przepaść.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    W ogóle marketing w koszykarskiej Legii a ten w piłkarskiej to jest przepaść.
    Widocznie w koszykarskiej Legii nie dorośli jeszcze do zarządzających z "wizją i długofalową koncepcją".
    A na pewno nie mają "kompetencji strategicznych"

Bardzo podobał mi się też spot sekcji z Fortuną

Szkoda, że te wszystkie filmy nie przekładają się na zainteresowanie. Warszawa ma problem z basketem. Nie mamy hali, ciągłe problemy z kasą, zmiany w drużynie. Stąd mój ogromny szacunek dla wszystkich, którzy stale wspierają sekcje.

Legionista Awatar Tomereek
    Spadamy w tym sezonie, czy to jest liga na kształt Euroligi/NBA/VTB?
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista
    TBV Start Lublin - Legia Warszawa 79:84 (24:14, 13:19, 26:26, 16:25)
    Brawo chłopaki, wygrana na terenie rewelacji tego sezonu, oby to był początek odbicia się od dna, dzięki zwycięstwu wchodzimy z optymizmem w nowy rok, tak trzymać. To dopiero połowa sezonu, dużo meczy do zagrania i wiele szans na zwycięstwa. Kończymy pierwszą rundę u siebie 04.01 z BM Slam Stal Ostrów Wlkp., czyli rywalem w naszym bezpośrednim zasięgu w tabeli, trzeba pójść za ciosem.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 30-12-2019 o 10:10

Administrator Awatar Raffi
    a mecz ten w najbliższą sobotę o 15:00 na Hali Koło (Obozowa), bilety w cenie 10 zł. Mecz istotny sportowo, bo Stal ma bodaj tylko 2 mecze wygrane więcej od nas.
    https://abilet.pl/sala/legia-warszaw...lkopolski-6354

W najbliższych dniach powinien się pojawić jeszcze jeden skrzydłowy, za odchodzącego Belemene.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar jarecki_
    Legia rozegrała swój najlepszy mecz w obecnym sezonie Energa Basket Ligi. Drużyna z Warszawy niespodziewanie pokonała Polski Cukier Toruń 92:85.

https://www.plk.pl/aktualnosci/n/193...im-cukrem.html

Legionista Awatar Gabro
    Super niespodzianka!

Uprawnienia umieszczania postów