Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 53

Wątek: Jacek Magiera

Legionista

Jacek Magiera

Wszedł w tym sezonie pierwszy raz na nieco dłuższy okres gry (ponad pół godziny). Zaliczył asystę (grając jako obrońca), a był bliski zdobycia bramki. I od razu zrobiło się o nim głośno. w Rzeczpospolitej dziennikarz stwierdził, że Magiera miałby pewne miejsce w składzie, gdyby był Serbem. Wydaje się też (przynajmniej mi), że obecnie w podstawowym składzie Legii wybiega kilku zawodników od których Magiera prezentuje wyższy poziom, a Magic jest zawodnikiem jeszcze stosunkowo młodym. Ledwie rok starszy od Jarzębowskiego i Saganowskiego, w tym samym wieku co Surma, dwa lata młodszy od pierwszego rezerwowego, jakim jest Dudek, który notabene nie prezentuje nic wielkiego poza głupimi faulami. (w meczu z Odrą aż się prosił o czerwoną kartkę, w meczu z GKS powalił w polu karnym Jachuję (sedzia nie zauważył), a raz tuż przed polem karnym wjechał mu w nogi.
    Czy nie powinien Magic dostawać wiecej szans na pokazanie się? Wszak należy on do tych graczy, którzy już za rok - po zakończeniu kariery przez Zielka i Bereta (oby grali jak najdłuzej na jak najwyższym poziomie!!!) pownini tworzyć trzon Legii (wraz z Surmą, Jarzębowskim, Wróblewskim, Saganowskim, Borucem). Czy Magic nie jest marnowany? Gdy trener wypuścił wreszcie w pierwszym składzie Marka Saganowskiego, okazało się, że ten jest groźniejszy niż Svitlica. Może warto też dać sznasę Magierze?
    koko koko Skorza spoko...

Administrator Awatar Raffi

Magic

Magic też "lubi głupio" sfaulować....ale nie o tym. W zasadzie to ja nawet nie wiem, w jakiej on jest formie teraz, bo za dużo nie gra, może w dobrej, może przydałoby mu się przynajmniej 45' w jednym meczu. Nie wiem. Bo do tej pory było tak, że jak powoli zaczynałem mieć go dość, to w którymś meczu miał nagle przebłyski geniuszu, i końcu sam głupiałem.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar szczepan
    sadze ze jednak Magiera powinnien zostac jak rezerwowy bo chyba w tej formie sprawdza sie najlepiej...

Administrator Awatar legart
    Jakby wyeliminował głupie faule to widziałbym go następcą Zielińskiego na libero (w młodzieżówce grał na takiej pozycji).

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez legart
    Jakby wyeliminował głupie faule to widziałbym go następcą Zielińskiego na libero (w młodzieżówce grał na takiej pozycji).
    Do Legii był sprowadzany właśnie po to aby zastąpić po pewnym czasie Zielka!

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez Lawy
    Do Legii był sprowadzany właśnie po to aby zastąpić po pewnym czasie Zielka!
    To ja nie rozumiem tych wszystkich trenerów Legii co go ustawiali na środku pomocy

Legionista Awatar c_zary
    To ja nie rozumiem tych wszystkich trenerów Legii co go ustawiali na środku pomocy
    Ja tam samo. To chyba przez to ze Janas w U-21 robil go pomocnikiem.

Legionista Awatar yusta
    Ale zanim przyszedł do Legii to nie grał raczej jako obrońca, tylko gdzieś w środku i to dosyć ofensywnie.
    Mam troche mieszane uczucia co do niego. On chyba jest stworzony do roli "jokera". Jak gra od poczatku to po 30 minutach mam go dosyć. Ale z drugiej strony trochę szkoda chłopaka, bo podobno talent ma, no i jeszcze Okuka przed sezonem zapowiadał, że Magic będzie objawieniem tej rundy i w ogóle mu szansy nie daje. Można się podłamać, a zarazem spalić wchodząc na boisko.

ja bym go wystawił w podstawowym na szczakowej
    Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Legionista Awatar Aureliusz
    Cytat Zamieszczone przez PRASKI
    A ja bym go do Szczakowej oddał, nawet za darmo. Magiera przez te kilka lat nie pokazał nic na Łazienkowskiej. Inna sprawa, że niewiele szans dostawał. Ale jakby to był wybitny piłkarz, zdobyłby nasze zaufanie. A tak, jest zwykłym przeciętniakiem.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zajączek
    Cytat Zamieszczone przez PRASKI
    A ja bym go do Szczakowej oddał, nawet za darmo. Magiera przez te kilka lat nie pokazał nic na Łazienkowskiej. Inna sprawa, że niewiele szans dostawał. Ale jakby to był wybitny piłkarz, zdobyłby nasze zaufanie. A tak, jest zwykłym przeciętniakiem.

W pełni się z Tobą zgadzam! Magiera powinnien opuścić Legię jak najszybciej.
    Cała Polska to widziała- Warszawa nie zapomniała! Legia mistrz 1993!

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/79.jpg

Legionista
    co ro mato ja tez mam mieszane uczucia napewnio wie jak w pilke sie gra bo to prosta gra hehe nioa le czasem ja tez jak widze co on wyprawia na boisku to szok i te jego ruchy jak jakis lewus sie porusza po boisku a tak an powaznie to mis ie wydaje ze on sie zby drewniany do pomocy w obronie moze by sie nadawal ale czy to bedzie w legii to juz zalezy od niego i dzialaczy!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista Awatar Keleborn
    Magic... Generalnie jest słaby, ma mierną technikę, brak koordynacji, jest słaby psychicznie. Z drugiej strony jako jeden z nielicznych sensownie się wypowiada (znaczy myśli - good boy!!!) i ma całkiem niezłego speeda. (Pamiętam jak kiedyś gonił przez całe boisko jedego leszcza z Odry w pucharze ligi, nadrobił z 15 metrów i ściął go przed polem karnym). No cóż, wielki to on raczej nie będzie. Ale solidny ciągle może być. Ja bym jeszcze go nie skreślał....

Legionista
    Jak dla mnie nie jest on taki zły. Może popełnia czasami jakieś błędy, ale kto ich nie robi, szczególnie w obecnej formie Legii

Legionista
    Jacek Magiera dziś wynik Legii otwiera )

Osobiscie dalbym szanse Magierze na dluzsza gre w podstawowym skladzie. A noz moze sie polepszyl? Niedawny hatrick w rezerwach mowi sam za siebie :+: [/b]
    Tylko Legia!
    Ukochana Legia!
    Dzis Warszawa czeka
    Na zwycięstwo Twe....

Legionista
    Moim zdaniem nie ma co popadać w Magieromanię bo moim zdaniem on jest nie mniej drewniany od Majewskiego. Poprostu wyszło mu jedno podanie i tyle...Niech wchodzi na końcówki ale do pierwszego składu lepiej nie.
    Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Legionista
    Moim zdaniem Magic jest lepszy niż: Nuhi, Majewski, Dudek, Kiełbowicz, a nie gorszy od Surmy. Vuko w obecnej formie tez raczej lepszy od Magica nie jest.
    koko koko Skorza spoko...

...

Legionista
    Osobiście Magiery nie lubiłem, nie lubię i raczej już nie będę.
    Patrząc na naszą ławkę to jest piąty a może szósty do wejścia.
    Wróbelek jak się do końca wyleczy powinien grać za Kiełbowicza, a więcej szans to powinien dostawać nie Magic, tylko Zganiacz, bo on może w odróżnieniu od Jacka jeszcze wiele osiągnąć. A na ławce są jeszcze solidny Sokół i Dudek. A ciągle nie wiem na co stać Golańskiego (okaże się latem).
    Jak dla mnie to i Magic i Maja mogą odejść

Legionista Awatar Nazgul
    A ja będę bronił Magica. Chłopak sporo potrafi i co ważne myśli na boisku. Wystarczy, że ktoś drugi też chwilę ruszy łepetyną i wychodzą akcje jak z Górnikiem na 3:2 jesienią...

a ja myśle , ze w przynajmniej jednym najblizszym meczu Drago powinien dac szanse Magicowi zagrac od pierwszych minut ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chopin_Legionista
    a ja myśle , ze w przynajmniej jednym najblizszym meczu Drago powinien dac szanse Magicowi zagrac od pierwszych minut ...
    ...i tego sie właśnie obawiam...

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud
    Moim zdaniem Magic jest lepszy niż: Nuhi, Majewski, Dudek, Kiełbowicz, a nie gorszy od Surmy. Vuko w obecnej formie tez raczej lepszy od Magica nie jest.
    Tym stwierszeniem to żeś mnie rozluźnił całkowicie......Magic i Surma - ich dzieli przepaść, moim zdaniem "anorektyk" Magiera nigdy nie będzie grał nawet na takim poziomie jaki Surma prezentuje teraz....ale ok każdy ma prawo do własnego zdania. Ja jak gra Majewski z Magierą to za każdym razem drżę o wynik
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    Magiera Magiera , Mageira - z niego przeciez juz nic nie bedzie ! Trzeba wreszcie zaczac dawac szanse Zganiaczowi , a nie kisic sie w starym sosie (czytaj Magiera i Majewski)

Legionista Awatar Aureliusz
    A teraz nowy hit:
    Jacek Magiera, skończyła sie twoja era.
    Lub
    Jacek Magiera, Z Legii niech już w...ela.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar Nazgul
    Zajączek, wyluzuj.
    Od czasów Białasa Magic ntak na dobrą sprawę nie był poważnie brany pod uwagę przez żadnego szkoleniowca (Smuda go porządnie skaleczył ta banicją), w Widzewie nie wyszedł Jackowi jeden, dwa mecze, wyśmiali go tam, wygwizdali... Wrócił i znów ława, ława, ława... Myślę, że on może grać na przeciętnym, solidnym poziomie. Fajerwerków bym się nie spodziewał, ale pozbywać się go - też nie.

Legionista
    No właśnie a ja bym chcial zauważyć że nam potrzebni są dobrzy gracze a nie przeciętni więc trzymanie Jacka w Legii nie ma sensu. On już kariery świetnej nie zrobi...

Legionista Awatar Nazgul
    Nie musi robić świetnej kariery - wystarczy, że będzie pewnym punktem zespołu - a to może.

Legionista
    Oj ja bym polemizował...Myslę, że gra on niewiele lepiej od Majewskiego, czyli tak że kiedy dochodzi do piłki to stan podzawałowy murowany. Nie wiem być może zacznie grać równo ale ja go i tak nie widze w podstawowej jedenastce, mimo wszystko ze nic do niego nie mam. Mnie nadal drażni że Zganiacz nie gra prawie, tylko końcówki czasami. Wolalbym Mario Zganiacza niż "Magica" To jest moje zdanie.
    Amen '8

FAKT FAKTEM !! macie racje ! przedewszystkim zganaicz potem reszta dziadów

Uprawnienia umieszczania postów