Strona 375 z 375 PierwszyPierwszy ... 275325365371372373374375
Pokaż wyniki od 11,221 do 11,232 z 11232

Wątek: HipHop

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    świeżynka Ero

Premiera płyty 04.10.2019!
    Sztos

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Sztos
    warstwa liryczna
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez muppet_show Zobacz posta
    warstwa liryczna
    To, że akurat tobie koderasto nie pasi, wcale mnie nie dziwi

Idź słuchać donia albo leć na brudstok, tam twoje klimaty

To, że akurat tobie koderasto nie pasi, wcale mnie nie dziwi

Idź słuchać donia albo leć na brudstok, tam twoje klimaty
    nie dziwi mnie poziom Twoich wypowiedzi.

Posłuchaj mordo Łony, Małpy czy Sokoła to zrozumiesz co to inteligentna warstwa liryczna.
    Przez takie blokerskiej rapsy i takich słuchaczy stary Eldoka zawiesił buty na kołku bo nikt z młodych nie rozumiał jego tekstów.
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    krzysiek1916 mnie się strasznie zmienił odbiór tej płyty i tak jak wcześniej pisałem, że "nie za bardzo do auta", tak nie schodzi w nim z odtwarzacza 'Eskimos' "Hasselblad", czy "Lepiej jak jest lepiej", no miodne, a kawałek którym jarałem się na wstępie (z Oskarem i Taco) przejadł mi się zupełnie

Hazardzista chłopaki z JWP nigdy nie byli wybitnymi poeatami, ale jednego nie można im zarzucić - charyzmy. I tym kupują odbiorców. Co z tego, że sporo z tzw "nowej szkoły" jest na świetnym lirycznym, czy technicznym poziomie, skoro nie można rozróżnić jednego rapera od drugiego.
    Płyta Ero to chyba najbardziej wyczekiwana (obok Sokoła) solówka w polskim rapie i mam nadzieję, że podobnie jak Wojtek, podoła Warto mieć na półce.
    PS. Ostatni album Małpy (wg mnie) mocno na minus i to głównie przez "warstwę liryczną" o której wspominasz i takie "oczywiste" rymy niczym od początkującego rapera.
    Ostatnio edytowane przez jednopostowiec ; 26-07-2019 o 17:55

Legionista Awatar bloniaq
    Pomijając, że Małpa na pierwszej płycie miał coś do powiedzenia, a na kolejnych miał już tylko ciągle to samo do powiedzenia.

@Hazardzista
    Co Ty w ogóle pierdolisz? Jakby nie Ero, to Eldo by nie skończył kariery? Nagle jego teksty zrozumieliby młodzi? Ty na serio musisz wejść w każdy temat, żeby udowodnić, że w kolejnej kwestii nie bardzo wiesz o czym rozmawiasz? Hip-hop nie polega na tym, że ma być po prostu niewiadomo jak inteligentnie. Każdy ma swój styl, swój patent, i albo robi to dobrze, oryginalnie, świeżo, albo powtarza jakiś patent, nawet swój własny z przeszłości.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar b.
    Mapet, mordo to sobie możesz mówić do swoich lewackich ziomow z kodu. Ode mnie trzy chuje w bok. Serio mam przy piątkowym wieczorze ciekawsze rzeczy do robienia niż udowadniać ci wyborco Cimoszenki czym jest hip-hop.

Wypierdalaaj na brudstok.

Ero jotwupe!

Legionista Awatar rey
    Mapet, mordo to sobie możesz mówić do swoich lewackich ziomow z kodu. Ode mnie trzy chuje w bok. Serio mam przy piątkowym wieczorze ciekawsze rzeczy do robienia niż udowadniać ci wyborco Cimoszenki czym jest hip-hop.

Wypierdalaaj na brudstok.

Ero jotwupe!
    Musiał wziąć refren "z byle kim nie przybijam graby" do siebie i mu nie siadło lirycznie 3:
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Pomijając, że Małpa na pierwszej płycie miał coś do powiedzenia, a na kolejnych miał już tylko ciągle to samo do powiedzenia.
    Problem Małpy jest taki, że KNOC to jedna z najlepszych płyt hh jakie wyszły i z każdą następną musi zmierzyć się z tą legendą natomiast personalnie uważam, że ostatnia płyta jest genialna i nawet nie ma co porównywać z kawałkiem Ero. No, ale to kwestia gustu Zwłaszcza, że niektórzy tutaj chwalą Sokoła za merytoryczne teksty..

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Album Mówi był wybitny.

Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta

Numer Raz już chyba nie "zawsze spoko". Przez sentyment do starego WFD trochę smutne :/

Jak śpiewał Sydney Polak: "nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie...". Pasuje do relacji Tedego z Numerem jak ulał. Przykre, że goście, którzy współtworzyli warszawską scenę, "pożarli się", co rzutuje, chcąc czy nie chcąc, na odbiór ich wcześniejszego wspólnego dorobku... W ogóle, pokuszę się o uwagę natury ogólnej, u Tedego koledzy często zyskują status "byłych"- nie znam szczegółów i nie wnikam czy zasadnie czy niekoniecznie, ale takie mam ogólne impresje na bazie, zaznaczam, doniesień medialnych Pozdrawiam

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Nowy Pezet

Taki trochę "noonowy" klimat

Uprawnienia umieszczania postów