Strona 369 z 371 PierwszyPierwszy ... 269319359365366367368369370371 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,041 do 11,070 z 11114

Wątek: HipHop

Legionista Awatar Zagłębiak

Jakby ktoś nie słyszał ;d

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Jak pierwsze wrażenia po nowym Włodim?

Bardziej klimatyczne od WszystkoZDymem. Brakuje mi parę zwrotek Włodka. Oszczędnie nawijał.
    Chcą nam za karę wbić strzykawki z hifem kmwtw

Włodi jak zwykle klasa sama w sobie
    Lieber tot als rot!!

Ostatnio edytowane przez johnny39 ; 11-05-2017 o 12:51
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

PRO8L3M - 2#17

Legionista
    Właśnie mialem wrzucac, swietny kawalek, jak dla mnie bardzo dobrze opisuje to co sie dzisiaj dzieje

Legionista Awatar Zagłębiak
    Czy tylko ja mam problem z tym pro8lemem?
    Wytrzymanie 30sec to dla mnie męczarnia.

Legionista Awatar (L)ukaszns
    Cytat Zamieszczone przez Zagłębiak Zobacz posta
    Czy tylko ja mam problem z tym pro8lemem?
    Wytrzymanie 30sec to dla mnie męczarnia.
    U mnie to samo
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Legionista
    świetny jest ten pro8l3m
    cała epka już od wczoraj do odsłuchu na yt, i do ściągnięcia za free też dali
    link do playlisty na yt:
    https://www.youtube.com/playlist?lis...wfveYjEVoRDm65

Legionista
    Wielka szkoda, że temat podupadł, zwłaszcza że ostatnio mnóstwo dzieje się w kulturze hip-hopowej. Wrzucam coś na rozruch, żeby się coś tu ruszyło w końcu.

Co ciekawe nie tylko Eminem się zasapał do Trumpa, wcześniej z tego co wiem to Snoop Dog pierwszy postanowił zaczepić prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Wielka szkoda, że temat podupadł, zwłaszcza że ostatnio mnóstwo dzieje się w kulturze hip-hopowej. Wrzucam coś na rozruch, żeby się coś tu ruszyło w końcu.
    Przepraszam, a tak szczerze to co takiego sie dzieje w tym hh - bo moze cos mnie ominelo..?
    no offence.

Legionista Awatar SirKruszon

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Włóczykij Zobacz posta
    Przepraszam, a tak szczerze to co takiego sie dzieje w tym hh - bo moze cos mnie ominelo..?
    no offence.
    Nie chce mi się pisać tego wszystkiego, ponieważ jest tego mnóstwo. Połowę pewnie co bym napisał to byś powiedział, że nie jest to jakiś wielki kaliber w tej kulturze. Wystarczy, że był ostatnio hip-hop Camp i jest kompletnie cisza odnośnie tego tematu, a wydaje mi się, że z forumki ktoś na bank był.

Na naszym podwórku ostatnio głośna akcja z promocją płyty Solara - swoją drogą odpowiedź Dixonów świetna.

A rynek amerykański wiadomo, jak zawsze - co tydzień coś się dzieję.

Edit: Śmierć Prodigy z Mobb Deep odbiła się bardzo szerokim echem w kulturze Hip-Hopowej.
    Pewnie mi powiesz, że to nie jest nic jakiegoś niezwykłego. Jak dla mnie te trzy wydarzenia co wymieniłem (kropla w morzu tych wszystkich wydarzeń) w jakiś sposób miała swoje pięć minut w rapie.
    Ostatnio edytowane przez Makrel ; 25-10-2017 o 07:13

Legionista Awatar bloniaq
    ktoś wrzuci Solara, zaraz ktoś inny odpisze, że tu nie ma miejsca na ksp, w związku z tym Dixonów też nie ma po co tu umieszczać, a Prodigy to czarnuch, a tu się czarnuchów nie wrzuca. Także tego.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

O.S.T.R. życie po śmierci to jest kozak płyta

Akurat solar & bialas to kompletne gowno,, od lat nastu.. pomijac ze solar to dotykany na k6 laps. Ich obecne wyplyniecie na powierzchnie to jedynie oznaka chujowych czasow tzw. gimbazy i kawalkow autotune`owych... dla mnie totalne nieporozumienie.
    O kempie byl o ile pamietam oddzielny temat, ale jako ze nie bywam tam to sie nie wypowiem, z koleji smierc Prodigy byla opisywana bodajze w topicu o tych, ktorzy odeszli.
    Raczej w tym temacie przewijaly sie glownie polskie hh - z wyjatkami - stad moje zaskoczenie o tym ile to czego sie dzieje w PL HH.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Włóczykij Zobacz posta
    Akurat solar & bialas to kompletne gowno,, od lat nastu.. pomijac ze solar to dotykany na k6 laps. Ich obecne wyplyniecie na powierzchnie to jedynie oznaka chujowych czasow tzw. gimbazy i kawalkow autotune`owych... dla mnie totalne nieporozumienie.
    O kempie byl o ile pamietam oddzielny temat, ale jako ze nie bywam tam to sie nie wypowiem, z koleji smierc Prodigy byla opisywana bodajze w topicu o tych, ktorzy odeszli.
    Raczej w tym temacie przewijaly sie glownie polskie hh - z wyjatkami - stad moje zaskoczenie o tym ile to czego sie dzieje w PL HH.
    Ale nie odbieraj tego tak, że ja gloryfikuję w jakiś sposób Solara i te całą SB Mafię bo też mi to nie leży, ale co by nie mówić trochę o tym głośno. Jeżeli w tym temacie mamy się trzymać głównie Polskiej sceny - ok. W takim razie zamykam dyskusję i nie rozwalajmy już tematu.

Legionista Awatar Warszafiak
    No to zostajemy w kraju
    "You'll never walk alone "

niezrzeszony
    Temat zapomniany, bo się strasznie miałko zrobiło na scenie. Wiele kawałków/raperów w latach około 2003 byłoby zjechanych za to, że robią hiphopolo, a dziś to akceptowane. Ostatnio Kaen zrobił kawałek z Farną i zachwyt a jeszcze nie tak dawno psy wieszano na Tede za to, że dograła mu się Kukulska czy Natalia Lesz. Tak tak. Czasy się zmieniają.

Ja tam jestem raczej otwarty i słucham rapów z różnych klimatów, ale popularności jakichś YoungMulti, Kazbałagan, Malików Montany itp nie rozumiem.... Zaczęło się chyba od Popka i płynie. Z tego co widzę, to straszny 'hajp' jest teraz na Bedoesa. Pierw wyśmiewany, teraz słychany. Nie dla mnie.

A tu taka świeżynka >>>

No takiego kolabo to się nie spodziewałem, ale bit pod Rogala to jakaś wiksa.... :/

PS. A no i ostatnio wyszedł zacny materiał od Tau. Wydźwięk dość mocno moralizatorski, ale dobry album. Technicznie nieźle śmiga, a i produkcyjnie płyta się broni
    Ostatnio edytowane przez jednopostowiec ; 27-10-2017 o 11:22

Nowy kawałek od Kaczora BRS z ekipy Popalone Styki.

https://www.youtube.com/watch?v=Go9_VZTcDvk

Pozwolę sobie wrzucić post pod postem, bo jakoś nie udaje mi się edytować tak, żeby były dwa filmy. Wyskakuje komunikat o limicie.

niezrzeszony
    No takiego projektu chyba jeszcze w Polsce nie było. Bardzo jestem ciekawy jak to dalej będzie brzmiało. A sprawdzę chociaż z szacunku dla walki z chorobą Pjusa.

PS. kresowiak1993 można to obejść.
    Robisz [ youtube=]wklejasz końcówkę z linku youtube, czyli to co po "watch" i dodajesz[ /youtube]

Te nawiasy z youtube oczywiście bez spacji
    Ostatnio edytowane przez jednopostowiec ; 31-10-2017 o 19:13

Legionista Awatar bloniaq
    https://www.facebook.com/vienioetos/...409787/?type=3

Cytat Zamieszczone przez Vienio
    Panie Piotrze, pański heroiczny czyn , zostanie na zawsze w mojej pamięci.Dziś zapaliłem , w milczeniu świeczkę dla Pana . Jakiś obcokrajowiec spytał mnie co tu się stało , wyjaśniłem więc . Postaliśmy chwile w milczeniu . Pamiętam , jak czytałem broszurę niezależnej oficyny wydawniczej o Ryszardzie Siwcu , schowanej w łóżku Taty , który akurat był internowany . Byłem wstrząśnięty i poruszony , wściekły i wzruszony. Dziś po raz kolejny przeżyłem ten stan .
    Zwykły szary człowiek. R. I .P.
    Hołdys rapu kurva

BTW: Mam nadzieję, że nikt z forumowiczów już nie nazwie jego przeszłej przyszłej i poszłej muzyki dobrą pod jakimkolwiek względem
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

spec okienny Awatar meraś
    faktycznie pierdolnięty na łeb.
    bałagan i porządek to tylko liczby...

GieKaeSiak Awatar Peace
    interpunkcja niczym piejo kury piejo
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

BEŁCHATOWSKI, BEŁCHATOWSKI GKS!

ja pjerdole ... nie wierzę w to co czytam/widzę

Legionista Awatar looking1916
    Komentarze są jeszcze lepsze

Legionista
    Okładka nowej płyty Snoop Dog'a.
    Ściągnięte z frontu płyty Ice Cuba z paru ładnych lat wstecz.

niezrzeszony
    Otsochodzi/Włodi - Nienawidzą

Uprawnienia umieszczania postów