Komórki

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Aureliusz
    Legionista
    • 05.2003
    • 2312

    Hasło, pod którym znajdę ba allegro lub olx zarejestrowaną kartę sum to...? ;-)
    Może być na priv.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

    Komentarz

    • Ljubo-jad
      Legionista
      • 12.2012
      • 1268

      Ktoś doradzi co wybrać?
      iPhone8 czy samsung galaxy 8??

      Komentarz

      • Stout
        Legionista
        • 04.2007
        • 5671

        Xiaomi bierz .
        )

        Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

        Komentarz

        • kartky
          Legionista
          • 07.2019
          • 2

          Zamieszczone przez Ljubo-jad
          Ktoś doradzi co wybrać?
          iPhone8 czy samsung galaxy 8??
          Bierz galaxy s8 dużo bardziej efektowny telefon i tańszy w naprawie ja stłukłem szybkę i naprawiłem na Woli w www.nr6.pl 500zł a dziewczyna stłukła iphone 8 i w innym serwisie chcieli 1000zł za wymianę

          Komentarz

          • Układ
            Legionista
            • 12.2007
            • 1693

            Jest ktoś posiadaczem galaxy a50 i jest w stanie powiedzieć, jak z telefonem tej wielkości przy codziennym użytkowaniu?
            ​Boże Chroń Fanatyków.

            Komentarz

            • Darex13
              Legionista
              • 03.2011
              • 1357

              Zamieszczone przez Układ
              Jest ktoś posiadaczem galaxy a50 i jest w stanie powiedzieć, jak z telefonem tej wielkości przy codziennym użytkowaniu?
              Nie mam A50, ale mam telefon który ma praktycznie identyczne wymiary co Samsung, więc mogę coś napisać. Mam średniej wielkości dłonie i przez chwyt (zawsze staram się łapać go tak, by mały palec podpierał go od dolnej krawędzi), czasem jest problem sięgnąć pod górną belkę, zwłaszcza po przeciwnej stronie ekranu. Nie wiem co posiadasz obecnie, ale tak jak zawsze byłem przeciwnikiem tak dużych słuchawek, tak w miarę się przyzwyczaiłem.
              Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

              Komentarz

              • randomowy24
                Czerwona kartka
                • 07.2019
                • 2

                https://slawektyper.blogspot.com/ - Kupon na dzis kurs 244 dostepny. Zdjęcie kuponu zawsze daje po wpłacie. Polecam bo sam gralem z nim ostatni kupon i zarobilem 7 tys.

                Komentarz

                • Układ
                  Legionista
                  • 12.2007
                  • 1693

                  Darex, a jak jest z trwałością przy tak zminimalizowanych ramkach, jest szansa, że po ewentualnym upadku będzie co zbierać?
                  ​Boże Chroń Fanatyków.

                  Komentarz

                  • bambino
                    Legionista
                    • 08.2015
                    • 221

                    Zamieszczone przez Układ
                    Jest ktoś posiadaczem galaxy a50 i jest w stanie powiedzieć, jak z telefonem tej wielkości przy codziennym użytkowaniu?
                    @Układ, najlepiej jednak pobawić się nim na żywo, więc warto pójść do MM czy jakiegoś innego Euro RTV.
                    Czarna A50 jest teraz w promo w x-kom za 1299 pln po wpisaniu kodu: fit-week. https://promocje.x-kom.pl/trenuj-z-t...ategoria[1449]
                    Przy Samsungu S8 zdecydowałem się na naklejenie folii HD w MM. Taka usługa kosztuje 79 - 99 pln (w zależności o grubości folii), w tym masz gwarancję 5-letnią (jeśli zaczęłaby się odklejać bądź chciałbyś po prostu jej wymiany, to wtedy koszt 19 pln, jeśli dobrze pamiętam). Jeśli nie masz nic przeciwko, to zawsze można telefon wrzucić w etui, np. Spigen.
                    Ostatnio edytowany przez bambino; 103365.
                    #MiśKazekteam

                    Komentarz

                    • Darex13
                      Legionista
                      • 03.2011
                      • 1357

                      Układ, osobiście na telefon mam założone silikonowe etui, a także szkło na przód od 3mk. Co do trwałości przy upadku, to jeszcze mi nie spadł na ekran, zresztą tu dużo zależy czy na płasko, czy na kant, dużo zmiennych. Ekranu widzę, że nie ma tzw. 2.5d, więc dramatu być nie powinno.
                      Mioduski won
                      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

                      Komentarz

                      • Układ
                        Legionista
                        • 12.2007
                        • 1693

                        Darex, Bambino - dzięki.

                        W sumie sprawdzałem tego a50 na żywo i pierwszy look był taki, że za duży, ale jak tam teraz popatrzyłem, na np. Xiaomi Mi 8 Lite, który się tutaj w temacie przewinął czy xiaomi note 7, to w sumie wielkość podobna. Może takie czasy, że się trzeba jednak spróbować przestawić?
                        ​Boże Chroń Fanatyków.

                        Komentarz

                        • jednopostowiec
                          niezrzeszony
                          • 03.2013
                          • 1619

                          Forumowicze, co lepsze na pierwszy telefon do nauki "smartfonowania" dla starszej osoby?:
                          Xiaomi redmi GO
                          Xiaomi redmi 6A
                          czy może
                          Honor 7S
                          jakiś Alcatel
                          Motorola moto G5

                          Budżet 400-500zł. Nie potrzeba wodotrysków. Aparat do dzwonienia i sporadycznego robienia fotek.
                          Póki co stawiam na redmi GO z tym lekkim Androidem, tylko pytanie, czy to w miarę płynnie działa, żeby się człowiek szybko nie zraził do smartfonów. No a jeśli Xiaomi, to czy nie lepszym wyborem będzie redmi 6A (chociaż ten jest już większy, a osobie zależy na bardziej kompaktowych wymiarach)

                          Komentarz

                          • Jaco
                            Legionista
                            • 10.2003
                            • 19648

                            Telefony Xiaomi zawsze działają płynnie. .
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

                            Komentarz

                            • h_L
                              Legionista
                              • 10.2005
                              • 486

                              Jest ktoś z Play?
                              Chciałem się poradzić w jednej sprawie po zmarłej bliskiej osobie.

                              W salonach i na infolinii nie są w stanie udzielić mi precyzyjnej odpowiedzi.

                              Priv poproszę.

                              Komentarz

                              • księciuniu
                                Gintleman
                                • 10.2010
                                • 21054

                                Bateria w Iphone SE po dwóch latach zaczęła działać w sposób niezadowalający, znaczy się krótko trzyma. Da się coś z tym zrobić? (co/ za ile?)

                                I druga kwestia z tym samym telefonem – jak gniazdko do ładowarki coś nie kontaktuje (żeby ładowało trzeba wyginać ładowarkę na maxa w jeden bok, i to nie jest wina ładowarki), to gdzie taki problem, za rozsądne pieniądze, można rozwiązać?

                                Uprzedzając ew. „porady”: problem nr 1 nie jest powiązany z problemem nr 2, tzn. bateria nie trzyma krótko dlatego, że nie jest naładowana

                                P.S. Nie chcę go wymieniac na Xiaomi
                                Lubię sobie jebnąć posta.

                                „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                                Komentarz

                                Pracuję...