Strona 170 z 170 PierwszyPierwszy ... 70120160166167168169170
Pokaż wyniki od 5,071 do 5,089 z 5089

Wątek: Komórki

Legionista Awatar Dolu
    Jest Ktoś może z plusa?
    prv.

Legionistka Awatar amanda
    Miał ktoś problem z Imessage po zmianie operatora? Mianowicie chodzi o to, że naliczają mi się dodatkowe opłaty za korzystanie z tego i FaceTime...:/ Pani z Plusa mówi, że oni nic z tym nie zrobią i muszę dzwonić do Apple, ale nie wie czy oni coś pomogą. Miał ktoś podobny problem ? Prośba o priv.
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Mój Xiaomi Redmi 5A nie informował mnie dźwiękiem, wibracją ani w żaden inny sposób o nowym sms jeśli nie zamknąłem okna z wiadomościami. Tel zablokowany, sms przychodzi i zero powiadomienia. Jeśli okienko z konwersacją zamknięte, powiadomienia dochodziły normalnie. Czy to normalne w androidzie, wszystkich xiaomi czy tylko mój egzemplarz tak miał?

Rozglądam się za nowym tel i wolałbym takiej sytuacji uniknąć.

Legionista Awatar e(L)egion
    Ja mam Mi A2 Lite i jest podobnie. To znaczy nigdy nie sprawdzałem na zablokowanym telefonie, ale jak mam otwartą konwersację, to jak ktoś do mnie coś wysyła, nie ma żadnego dźwięku.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Tomi
    W Samsungu czegoś takiego nigdy nie uświadczyłem.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Ja mam Mi A2 Lite i jest podobnie. To znaczy nigdy nie sprawdzałem na zablokowanym telefonie, ale jak mam otwartą konwersację, to jak ktoś do mnie coś wysyła, nie ma żadnego dźwięku.
    E: Testuje właśnie na służbowym Samsung Xcover 3
    Na aktywnym wyświetlaczu - brak powiadomienia.
    Wygaszony ekran - sygnał jest.
    Blokada ekranu nie ma wpływu na działanie.

Da się tak ustawić w Xiaomi?
    Ostatnio edytowane przez itakpowiem ; 28-12-2018 o 14:22

Legionista Awatar Benek
    Mam Huawei mate 10 lite i podobnie. Jak jest otwarta konwersacja to nie ma powiadomień.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Stout
    One tak mają .
    )

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

życie

nie było takiego problemu na moim telefonie ( https://www.deviceranking.pl/phone/13211/elephone-a2 ).

Legionista Awatar berserk
    Huawei P9 Lite... bluetooth widzi słuchawki, ale przy próbie parowania brak powodzenia...co ciekawe inne słuchawki łączą się bez problemu, a te które nie chcą połączyć się z moim telefonem nie mają problemu żeby połączyć się z innym...ktoś miał może taką sytuację i czy da radę temu zaradzić?
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar sebb
    Mam umowe w T mobile do pazdziernika. Przed chwila mi padl telefon, z racji czego chce cos nowego. T mobile mowi, ze nie moge dobrac nowego telefonu do obecnej umowy, zostaje mi jedynie wziecie nowej umowy wraz z nowym telefonem. Czy ceny samych telefonow w marketach sa konkurencyjne z telefonami u operatorow (wliczajac abonament) ?

Ewentualnie zna ktos mozliwe najbardziej oplacalne rowiazanie?

Legionista Awatar beka
    Kwestia preferencji, ale bardzo czesto operator jest tym wariantem nieoplacalnym. Dla przykladu, ostatni telefon u operatora wzialem na poczatku 2013. Od tamtej pory kilka modeli, wszystkie kupowane w sklepach.

Legionista Awatar sebb
    własciwie tak naprawde to preferencji jeszcze nie mam zadnych, bo i moje oczekiwania nie sa zbyt wygorowane. Dziekuje za odpowiedz, reszta opinii rowniez bedzie mile widziana.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez sebb Zobacz posta
    Mam umowe w T mobile do pazdziernika. Przed chwila mi padl telefon, z racji czego chce cos nowego. T mobile mowi, ze nie moge dobrac nowego telefonu do obecnej umowy, zostaje mi jedynie wziecie nowej umowy wraz z nowym telefonem. Czy ceny samych telefonow w marketach sa konkurencyjne z telefonami u operatorow (wliczajac abonament) ?

Ewentualnie zna ktos mozliwe najbardziej oplacalne rowiazanie?
    Ja zonę teraz przefiksowałem z Orange na nju mobile (też orange defacto). Maks opłata 29 zł m-c, rozmowy no limit+ 10GB neta. Przy takich warunkach nijak się branie telefonu u operatora nie spina.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Ja zonę teraz przefiksowałem z Orange na nju mobile (też orange defacto). Maks opłata 29 zł m-c, rozmowy no limit+ 10GB neta. Przy takich warunkach nijak się branie telefonu u operatora nie spina.
    Po co jak w Orange masz za 25 zl no limit sms/rozmowy plus większy pakiet neta?

Legionista Awatar beka
    oferta nju jest o tyle ciekawa, że:
    - wielkość pakietu internetowego dość szybko rośnie z początkowych 10 GB,
    - drugi numer korzystajacy z tego samego pakietu za 9 zł miesięcznie,
    - jakby w którymś miesiącu było za mało internetu, to za 9 zł można dokupić paczkę 10 GB na 30 dni
    Co nie zmienia faktu, że oferta Orange też bardzo fajna. Szczególnie, że nie robią tego co T-mobile, które to dławi prędkość internetu w prepaidach.

Takie coś znalazłem. Wg tego rankingu najlepiej wychodzi plush:

Plush dominuje również w abonamencie bez telefonu. Tym razem najwięcej punktów zebrała bezterminowa oferta Plush ABO 10 GB. Dostaniemy w niej nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe (SMS/MMS) do wszystkich sieci. Całość uzupełnia standardowy pakiet 10 GB i kolejne 10 na YouTube’a i darmowe social media, w tym m.in. Facebook i Messenger. To nie wszystko – dla stałych klientów transfer rośnie do 20 GB, a dla par czeka promocja -10 zł za 2 numery. To świetna oferta bez długoterminowej umowy!

Niemal identyczna oferta proponowana jest przez nju mobile. Pakiet „Wszystko – nie więcej niż 29 złâ€ zapewnia nam nieograniczone minuty, wiadomości SMS i MMS oraz 10 GB miesięcznie. Również i tym razem operator nagradza lojalnych klientów, których transfer rośnie nawet do 30 gigabajtów! O ile indywidualna oferta jest droższa od Plusha o 4 zł, to w parze zapłacimy tylko 38 zł za 2 numery. Brakuje jednak nielimitowanych aplikacji internetowych, a transfer (w duetach) jest dzielony na obie osoby. Oferta nju jest bezterminowa.

https://komorkomat.pl/najlepsze-ofer...-styczen-2019/

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    Po co jak w Orange masz za 25 zl no limit sms/rozmowy plus większy pakiet neta?
    Chociażby po to, że 29 zł to cap i może wyjść dużo mniej.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Uprawnienia umieszczania postów