Strona 165 z 169 PierwszyPierwszy ... 65115155161162163164165166167168169 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,921 do 4,950 z 5050

Wątek: Komórki

Legionista Awatar fumen
    Taki temat. Huawei P9 Lite 2017 skontaktował się z wodą i teraz do zrobienia są:
    - moduł LCD czarny (nie działa dotyk)
    - płytka USB (złącze nie reaguje na podłączoną ładowarkę)
    - chemiczne czyszczenie

Jeśli ktoś ma zaufanych, sprawdzonych fachowców na terenie Warszawy, którzy są w stanie zrobić naprawę za sensowne pieniądze, to będę wdzięczny za namiary.

Legionista Awatar Aureliusz
    Czy ktoś z Was pracuje w którejś z sieci komórkowych i wie, dlaczego taka sieć (w moim przypadku Plus) nie jest przedstawić klientowi z 18-letnim stażem jakieś konkurencyjnej oferty niż to, co ma w standardzie? Dlaczego jest tak, że lepszą ofertę dostanie ktoś, kto przechodzi z innej sieci niż ten, który chce w niej pozostać.
    Nie kumam.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Aureliusz Zobacz posta
    Czy ktoś z Was pracuje w którejś z sieci komórkowych i wie, dlaczego taka sieć (w moim przypadku Plus) nie jest przedstawić klientowi z 18-letnim stażem jakieś konkurencyjnej oferty niż to, co ma w standardzie? Dlaczego jest tak, że lepszą ofertę dostanie ktoś, kto przechodzi z innej sieci niż ten, który chce w niej pozostać.
    Nie kumam.

Po prostu ocknij się i zacznij skakać
    Jak tak robię z internetem i co dwa lata gdzie indziej ... z komórkami też się nie cackałem ale mój operator na P. dał radę ostatnio i nie znalazłem lepszej oferty więc łaskawie odnowiłem.

Nawet z bankami to się opłaca, to taka polska specjalność marketingowa, klient z ulicy ma lepiej od starego
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Aureliusz
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Jak tak robię z internetem i co dwa lata gdzie indziej ... z komórkami też się nie cackałem ale mój operator na P. dał radę ostatnio i nie znalazłem lepszej oferty więc łaskawie odnowiłem.

Nawet z bankami to się opłaca, to taka polska specjalność marketingowa, klient z ulicy ma lepiej od starego
    No właśnie przeskoczyłem do TMobile, będąc już kompletnie zniesmaczony, że nie zaoferowano mi nic ponad standard, nawet na utrzymaniu Klienta...

Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

GieKaeSiak Awatar Peace
    A w innych krajach jest inaczej?
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

Legionista Awatar Alek

Nie powiedziałbym.

Oferta dla nowych klientów nie tyle co jest lepsza, co bardziej rozpowszechniona przez co ten stały nabiera wrażenia, że firma o niego nie dba.

Dla stałych jest lepsza tylko trzeba o nią powalczyć, tym bardziej w plusie gdzie żeby mieć kozacka ofertę niezbędne jest wypowiedzenie.

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Nie powiedziałbym.

Oferta dla nowych klientów nie tyle co jest lepsza, co bardziej rozpowszechniona przez co ten stały nabiera wrażenia, że firma o niego nie dba.

Dla stałych jest lepsza tylko trzeba o nią powalczyć, tym bardziej w plusie gdzie żeby mieć kozacka ofertę niezbędne jest wypowiedzenie.
    Potwierdzam. Od wielu lat mam umowę w plusie (akurat dla firm) i zazwyczaj jest ona dużo lepsza od tej dla nowych klientów. Zawsze wysyłam im wypowiedzenie i negocjuję z działem utrzymania klienta.

Legionista Awatar blazey-bialoleka
    Pytanie do speca od telefonów/iPhone.
    Znalazłem w śniegu nowiutki iPhone. Po włączeniu żąda ode mnie podania kodu. Czy jest rada aby obejść system? Pozdrawiam

Panowie trochę abstrahując od tematu telefonów to czy któryś z Was posiadał może smartwatcha? Pytam sie ponieważ poważnie zastanawiam sie nad kupnem sobie takowego z zamiarem zastąpienia swojego zegarka.Z drugiej strony im dłużej kopię w informacjach o nim tym bardziej mam wątliwości. Czy rzeczywiście są tak awaryjne oraz bateria taka słaba? Bo jeśli nie kupię smartwatcha to planuję po prostu zaiwnestować w jakiś porządniejszy zegarek od bulovy,ewentualnie od seiko, http://www.czaszegarkow.pl/casio-c-927.html
    Ostatnio edytowane przez ceziklech ; 26-01-2018 o 11:27

Legionistka Awatar amanda
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Legionista Awatar ciekawskaMarta242
    Cytat Zamieszczone przez blazey-bialoleka Zobacz posta
    Pytanie do speca od telefonów/iPhone.
    Znalazłem w śniegu nowiutki iPhone. Po włączeniu żąda ode mnie podania kodu. Czy jest rada aby obejść system? Pozdrawiam
    Nie wiem czy na iphonach się da, ale na androidach przywraca się system do stanu początkowego za pomocą recovery
    Musicie ducha hartować, aby móc jak orły przelatywać w przyszłość Ojczyzny!

Legionista Awatar je_martin
    Gdyby ktoś miał na zbyciu sprzedaż iPhone'a 6 generacji (z papierami), zapraszam na PW

Legionista
    Czy wymiana pękniętej szybki (s7 edge) poza autoryzowanym serwisem, powoduje utratę gwarancji?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Czy wymiana pękniętej szybki (s7 edge) poza autoryzowanym serwisem, powoduje utratę gwarancji?
    Tak, przerabiałem to z Note II parę lat temu.
    Teraz też mam S7Edge i dzwoniłem z takim pytaniem do serwisu, powiedzieli że tak.
    Niestety w Samsungu wymieniają cały wyświetlacz i koszt to 1382 zł :/
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    A jak oddam serwisu tel z pęknięta szybką i reklamować będę soft to zajmą się sprawą czy odrzucą?

Drugie pytanie, jest jeszcze sens kupować s6 edge? Aktualizacje androida go nie zajadą?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Drugie pytanie, jest jeszcze sens kupować s6 edge? Aktualizacje androida go nie zajadą?
    Swoją zwykła S6 oddałem Ojcu i po aktualizacji do 7.0 nie zauważyłem spadku wydajności.
    S6 to ciągle bardzo dobry tel., jedyny mankament to bateria (chociaż chyba w Edge jest większa ?)

Softem pewnie się zajmą, czemu mieli by odmówić ?

Teraz kumpel z roboty szukał tel. dla siebie do 1 tyś i wynalazłem mu Xiaomi Mi A1.
    Gdyby nie aparat to w codziennym użytkowaniu telefon śmiga aż miło.
    Ostatnio edytowane przez Tomi ; 25-01-2018 o 13:37

Legionista Awatar Benek
    NO to teraz oficjalnie, zapraszam na priv tych, którzy są zainteresowani ofertą biznesową w Play
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Alek
    http://m.telepolis.pl/wiadomosci/dzi...2,3,41272.html

info dla tych co mają tel. w Virgin mobil. jak widać korzystanie z usług taniego operatora bez własnej infrastruktury nie zawsze popłaca

Co sądzicie o czymś takim https://xiaomioutlet.pl/telefony-xia...x-2-464gb.html warto wpompować kafla w taki sprzęt ?

Legionista Awatar klinton
    Czy znajdzie się na Forumce konsultant oferty dla firm w Plusie?

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Czy znajdzie się na Forumce konsultant oferty dla firm w Plusie?
    W plusie żeby zdobyć mega oferte podstawa jest wysłanie wypowiedzenia.
    Na telepolis forum > sieci komórkowe > oferta abonamentowa > plus przedłużenie umowy możesz uzyskać informacje co ludzie wyciskaja od Solorza i spółki.

Oczywiście zapraszam też do mnie na priv ( reprezentuje TM i chętnie powalcze o Twoją firmę, mamy szybszego neta oraz w przeciwieństwie do plusa nie zawnioskowalismy do UKE o zgodę na naliczanie opłat klientom którzy korzystają z roamingu na terenie UE
    Ostatnio edytowane przez Alek ; 03-02-2018 o 12:10

Legionista
    2 sprawy :

pierwsza :
    Padł mi Xiaomi redmi note 2, z którego byłem mega zadowolony. Bez żadnej wyraźnej przyczyny i powodu skurczybyk się nie włącza. Ze 2 razy udało mi się go uruchomić na parę minut ale padł i teraz martwy. Ponoć jest to częstym zjawiskiem w Xiaomi, jest jakiś Ekspert który potrafi go przywrócić do życia ?

druga :
    na wypadek nie udanej reanimacji tel z punktu 1, poszukuje telefonu,może być xiaomi, jakieś porady który model jest teraz ok ? Ewentualnie coś w tych samych pieniądzach i parametrach ...

Legionista Awatar Tomi
    Na Bielanach masz serwis i sklep Xiaomi. Kumpel z pracy kupował tam 3 telefony Xiaomi. Foster Technologies - Heroldów 19.

ktoś miał styczność z aplikacja AirWach MDM agent?

najlepiej od strony pracy po tamtej stronie kabla i kontroli pracowników ale użytkowników a raczej "kontrolowanych" też proszę na PRIV.

mam kilka pytań

Legionista Awatar Benek
    Mam do sprzedania nowiutkiego Samsunga A5. Cena 950 zł. Chetnych zapraszam na priv.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Rawo
    szukam jakiegoś samsunga bo mam możliwość tańszego zakupu telefonu tej marki. Możecie coś polecić zastanawiam się nad j5 2017/j7 2017?. tak cena do 1200zł. Albo możecie polecić jakiś model samsunga z wymienialną baterią (tak żeby można było otworzyć tylną klapkę ) ?
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Legionista Awatar Tomi
    Do 1200 to brałbym tą A5 od Benka. Z nowych Samsungów chyba wszyskie są już klejone z tyłu.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    Do 1200 to brałbym tą A5 od Benka. Z nowych Samsungów chyba wszyskie są już klejone z tyłu.

Nawet za 900
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Tomi
    To tym bardziej, bardzo dobra cena jak za ten tel

Legionista Awatar Adin
    zablokowałem karte w orange ( zły wpisany kod pin) , kodu puk w *** nie mam, bo tel służbowy (kurierka), a potrzebny na jutro rano do skanowania paczek, a więc do salonu będę mógł się udać dopiero po porannym sorcie...? ktos mądry w temacie coś pomoże ?
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Uprawnienia umieszczania postów