Strona 164 z 169 PierwszyPierwszy ... 64114154160161162163164165166167168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,891 do 4,920 z 5063

Wątek: Komórki

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Dzięki za propozycje oraz za rekomendacje Z chęcią bym skorzystał, ale chce zamówić 11 listopada, kiedy jest tam "big sale"
    Myślę, że wezmę jeden z tych modeli, zależy co tam jeszcze do koszyka wskoczy
    A długo już je użytkujesz? Bateria długo trzyma? Bo czytałem komentarze, że im częstsze użytkowanie, to moc baterii spada.
    No tak, najlepiej będzie kupić jutro

Właśnie sprawdziłem, zamówiłem dokładnie 18-08-2016, więc na pewno przeszło rok czasu je mam. Nad baterią nigdy się jakoś nie zastanawiałem, ale na 3 treningi w tygodniu (po ok 2h) mi wystarcza i dla świętego spokoju w weekend ładuję (tylko nigdy nie sprawdzałem ile tej baterii zostaje, czy jest to 5, 10, 15, czy 20% baterii).

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    No tak, najlepiej będzie kupić jutro

Właśnie sprawdziłem, zamówiłem dokładnie 18-08-2016, więc na pewno przeszło rok czasu je mam. Nad baterią nigdy się jakoś nie zastanawiałem, ale na 3 treningi w tygodniu (po ok 2h) mi wystarcza i dla świętego spokoju w weekend ładuję (tylko nigdy nie sprawdzałem ile tej baterii zostaje, czy jest to 5, 10, 15, czy 20% baterii).
    Super, dzięki za opinie
    Już leżą w koszu, jutro zamawiam
    Jeszcze się tylko zastanawiam, które brać, bo różnica jest 40 zł! A z tego co widzę, EP52 mają taki "stabilizator" na szyję.

No i elegancko.

Ja bym chyba dopłacił i wziął nowszy model, dzięki temu na szyję wydaje mi się że będą lepiej "wyważone"

Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    No i elegancko.

Ja bym chyba dopłacił i wziął nowszy model, dzięki temu na szyję wydaje mi się że będą lepiej "wyważone"
    Masz rację, tak zrobię. Na siłkę i do biegania będą idealne. Dobra cena względem jakości

PS. Jak coś będę służył opinią jak je przetestuję

Masz rację, tak zrobię. Na siłkę i do biegania będą idealne. Dobra cena względem jakości

PS. Jak coś będę służył opinią jak je przetestuję
    No wiadomo, jak dojdą i przetestujesz to dawaj znać

Legionista Awatar Rawo
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    W budżecie 500-600 zł chyba najlepszym wyborem będzie Xiaomi Redmi 4a lub 4x.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    dzięki wszystkim za porady !! średnio mi pasuje ten p8. jakos nie mam przekonania do niego , muszę poczytać o tym Xiaomi Redmi 4a lub 4x
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Legionista Awatar Tomi
    W tej chwili wyszedł już nawet 5A https://www.fostertechnologies.pl/pl...ary-EU-LTE/678
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Gintleman Awatar księciuniu
    A i jedna uwaga, jak np. ściągasz muzykę czy inne rzeczy na Androidzie z neta, to na iOS nie będziesz mógł - kwestie bezpieczeństwa.
    Odkopię , bo temat powrócił Nie wiem czy dobrze rozumiem - muzyki z neta nie ściągam, ale korzystam z muzyki/audiobooków przegrywanych w formacie mp3 z kompa - np . z własnych płyt CD. Czy tego też nie dam rady wgrać na Iphona ? (albo będzie to jakoś mocno utrudnione? )
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Odkopię , bo temat powrócił Nie wiem czy dobrze rozumiem - muzyki z neta nie ściągam, ale korzystam z muzyki/audiobooków przegrywanych w formacie mp3 z kompa - np . z własnych płyt CD. Czy tego też nie dam rady wgrać na Iphona ? (albo będzie to jakoś mocno utrudnione? )
    Myślę że bez problemu podłączasz iPhona do komputera, odpalasz iTunes i wrzucach co chcesz..

Bez problemu wrzucisz po kablu przez iTunes
    A jak to zrobić, to sobie bez problemu poradzisz, dużo jest poradników na Youtube (ale jakby co, to pytaj na forum lub na priv to poradzimy) W skrócie: dodaj (wybrany plik) do biblioteki i synchronizuj, to wszystko

Pod obserwacją
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    W tej chwili wyszedł już nawet 5A https://www.fostertechnologies.pl/pl...ary-EU-LTE/678
    Wyszedł ale Redmi Note

Legionista Awatar Unii E. mówiący NIE !!!
    Proszę o kontakt na priv kogoś kto pracuje w Play. Chodzi o przeniesienie 2-óch numerów z Orange do Play i jakąś ciekawą propozycje.
    Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie.

No dobra, w ramach świętowania Czarnego piątku kupiłem tego Iphona SE i co teraz? Według internetów powinienem teraz odprawić specjalne egzorcyzmy przy użyciu aplikacji Move to iOS (dla przechodzących z Androida) i jakieś inne obrzędy konfiguracyjne. Warto to robić czy po prostu zgrać kontakty na kartę sim, przeżegnać się dwa razy i odpalać?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

GieKaeSiak
    No dobra, w ramach świętowania Czarnego piątku kupiłem tego Iphona SE i co teraz? Według internetów powinienem teraz odprawić specjalne egzorcyzmy przy użyciu aplikacji Move to iOS (dla przechodzących z Androida) i jakieś inne obrzędy konfiguracyjne. Warto to robić czy po prostu zgrać kontakty na kartę sim, przeżegnać się dwa razy i odpalać?
    Move to iOS po prostu przeniesie rzeczy, które będziesz chciał (np połączenia, smsy, zdjęcia, kontakty itd)

Tyle wyczytałem. Ale rozumiem, że jak zgram kontakty na kartę sim, a zdjęć albo esemasów nie chcę przenosić, to mogę się w tą aplikację nie bawić.

GieKaeSiak
    Tyle wyczytałem. Ale rozumiem, że jak zgram kontakty na kartę sim, a zdjęć albo esemasów nie chcę przenosić, to mogę się w tą aplikację nie bawić.
    Tak.

No myśle, że nie ma sensu bawić się w takie coś. Zrobisz tylko to i powinno być już dobrze.
    ___
    busy do Belgii

Legionista Awatar Rados(L)aw
    Ktoś z Was pracuje w euro rtv agd? Albo jakiś znajomy? priw
    Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
    Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
    Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Rados(L)aw Zobacz posta
    Ktoś z Was pracuje w euro rtv agd? Albo jakiś znajomy? priw
    Maciej_L

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Czy 65 EUR za wymiane szybki w A5 2016 to dobra cena? Ktos, cos?
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Dobra. Włączyłem tego ajfona; przerzuciłem wszystko tą aplikacją do przechodzenia z Androida i teraz pytanie: da radę jakoś większość tych aplikacji (tych co były od nowości i tych z Androida) gdzieś "schować", tak żeby nie były na ekranie głównym tylko gdzieś schowane, tak jak to było w Androidzie pod ikonką "Aplikacje". Bo wkurza mnie ekran główny zapchany jakimś badziewiem, które w większości nawet nie wiem do czego służy i pewnie go nigdy nie użyję. Zacząłem nawet to usuwać, ale trochę się boję, ze usunę coś, co może się kiedyś przydać, wiec wolałbym to gdzieś upchnąć do piwnicy. Chyba, że w tych startowych aplikacjach od Appla są takie, które mogę z czystym sercem wypieprzyć w kosmos ?

A przy okazji – jest gdzieś w Śródmieściu/Ochocie/Żoliborzu/Bielanach punkt z dużym wyborem etui na ajfona (chodzi mi o Ringke) i szkłami hartowanymi, tak żeby od ręki kupić ? (nie chce mi się zasuwać do xgsm na Puławską)

E:
    Pytania o to jak je uporządkować i o sklep już nieaktualne Pozostaje ew. kwestia czy coś można w cholerę wywalić
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 04-12-2017 o 21:54

Legionista Awatar Benek
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Benek
    Jakby ktoś mający firmę/działalność był niezadowolony ze swojego operatora albo zamierzał przedłużyć umowę w Play to zapraszam na priv
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Stout
    Jakaś grubsza awaria w timobajlu?
    Alek ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Alek
    Tak, jak mamy LTE nie idzie się dodzwonić w obie strony i wita nas komunikat: " nie zarejestrowano w sieci".

Żeby uzyskac połączenie wchodzimy w ustawienia > połączenia > sieci komórkowe > 3G ( ręczny ) i można uzyskać połączenie.

Pewnie z kilka godz. maks potrwa.

Legionista Awatar Stout
    Dzięki bracie.
    Teraz działa.
    Szkoda,że ten wredny kurviszon w salonie tego nie wiedział.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Dobra. Włączyłem tego ajfona; przerzuciłem wszystko tą aplikacją do przechodzenia z Androida i teraz pytanie: da radę jakoś większość tych aplikacji (tych co były od nowości i tych z Androida) gdzieś "schować", tak żeby nie były na ekranie głównym tylko gdzieś schowane, tak jak to było w Androidzie pod ikonką "Aplikacje". Bo wkurza mnie ekran główny zapchany jakimś badziewiem, które w większości nawet nie wiem do czego służy i pewnie go nigdy nie użyję. Zacząłem nawet to usuwać, ale trochę się boję, ze usunę coś, co może się kiedyś przydać, wiec wolałbym to gdzieś upchnąć do piwnicy. Chyba, że w tych startowych aplikacjach od Appla są takie, które mogę z czystym sercem wypieprzyć w kosmos ?
    Można zgrupować aplikacje w jednym folderze . https://support.apple.com/pl-pl/HT200290

GieKaeSiak
    Pozostaje ew. kwestia czy coś można w cholerę wywalić
    Każdą aplikacje którą usuniesz możesz ponownie pobrać z App Store.

Pierwsze co zrobiłem na swoim to usunięcie: iTunes U, iMovie, Pages, GarageBand, Keynote, Pages, Clips, iTunes Store, Watch, Stocks, Home, Mail
    Ostatnio edytowane przez Peace ; 12-12-2017 o 09:46

Dzięki za odpowiedzi. Pomysł z folderem już mi ktoś podrzucił, nazwałem go "iBadziewie", wszystko tam upchnąłem i wyrzuciłem na ostatnią stronę . Ale może faktycznie, w trosce o pamięć, zrobię selekcję.

ja wczoraj kupilem w idealnym stanie HTC M8s i jestem mega happy szczególnie że dostałem w pakiecie grzybnie prawdziwka od kumpla przy okazji.
    Ostatnio edytowane przez Malec100 ; 21-12-2017 o 13:38

Uprawnienia umieszczania postów