Strona 164 z 168 PierwszyPierwszy ... 64114154160161162163164165166167168 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,891 do 4,920 z 5025

Wątek: Komórki

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Dzięki za propozycje oraz za rekomendacje Z chęcią bym skorzystał, ale chce zamówić 11 listopada, kiedy jest tam "big sale"
    Myślę, że wezmę jeden z tych modeli, zależy co tam jeszcze do koszyka wskoczy
    A długo już je użytkujesz? Bateria długo trzyma? Bo czytałem komentarze, że im częstsze użytkowanie, to moc baterii spada.
    No tak, najlepiej będzie kupić jutro

Właśnie sprawdziłem, zamówiłem dokładnie 18-08-2016, więc na pewno przeszło rok czasu je mam. Nad baterią nigdy się jakoś nie zastanawiałem, ale na 3 treningi w tygodniu (po ok 2h) mi wystarcza i dla świętego spokoju w weekend ładuję (tylko nigdy nie sprawdzałem ile tej baterii zostaje, czy jest to 5, 10, 15, czy 20% baterii).

Legionista Awatar looking1916
    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    No tak, najlepiej będzie kupić jutro

Właśnie sprawdziłem, zamówiłem dokładnie 18-08-2016, więc na pewno przeszło rok czasu je mam. Nad baterią nigdy się jakoś nie zastanawiałem, ale na 3 treningi w tygodniu (po ok 2h) mi wystarcza i dla świętego spokoju w weekend ładuję (tylko nigdy nie sprawdzałem ile tej baterii zostaje, czy jest to 5, 10, 15, czy 20% baterii).
    Super, dzięki za opinie
    Już leżą w koszu, jutro zamawiam
    Jeszcze się tylko zastanawiam, które brać, bo różnica jest 40 zł! A z tego co widzę, EP52 mają taki "stabilizator" na szyję.

No i elegancko.

Ja bym chyba dopłacił i wziął nowszy model, dzięki temu na szyję wydaje mi się że będą lepiej "wyważone"

Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    No i elegancko.

Ja bym chyba dopłacił i wziął nowszy model, dzięki temu na szyję wydaje mi się że będą lepiej "wyważone"
    Masz rację, tak zrobię. Na siłkę i do biegania będą idealne. Dobra cena względem jakości

PS. Jak coś będę służył opinią jak je przetestuję

Masz rację, tak zrobię. Na siłkę i do biegania będą idealne. Dobra cena względem jakości

PS. Jak coś będę służył opinią jak je przetestuję
    No wiadomo, jak dojdą i przetestujesz to dawaj znać

Legionista Awatar Rawo
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    W budżecie 500-600 zł chyba najlepszym wyborem będzie Xiaomi Redmi 4a lub 4x.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    dzięki wszystkim za porady !! średnio mi pasuje ten p8. jakos nie mam przekonania do niego , muszę poczytać o tym Xiaomi Redmi 4a lub 4x
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Legionista Awatar Tomi
    W tej chwili wyszedł już nawet 5A https://www.fostertechnologies.pl/pl...ary-EU-LTE/678
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Gintleman Awatar księciuniu
    A i jedna uwaga, jak np. ściągasz muzykę czy inne rzeczy na Androidzie z neta, to na iOS nie będziesz mógł - kwestie bezpieczeństwa.
    Odkopię , bo temat powrócił Nie wiem czy dobrze rozumiem - muzyki z neta nie ściągam, ale korzystam z muzyki/audiobooków przegrywanych w formacie mp3 z kompa - np . z własnych płyt CD. Czy tego też nie dam rady wgrać na Iphona ? (albo będzie to jakoś mocno utrudnione? )
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Odkopię , bo temat powrócił Nie wiem czy dobrze rozumiem - muzyki z neta nie ściągam, ale korzystam z muzyki/audiobooków przegrywanych w formacie mp3 z kompa - np . z własnych płyt CD. Czy tego też nie dam rady wgrać na Iphona ? (albo będzie to jakoś mocno utrudnione? )
    Myślę że bez problemu podłączasz iPhona do komputera, odpalasz iTunes i wrzucach co chcesz..

Bez problemu wrzucisz po kablu przez iTunes
    A jak to zrobić, to sobie bez problemu poradzisz, dużo jest poradników na Youtube (ale jakby co, to pytaj na forum lub na priv to poradzimy) W skrócie: dodaj (wybrany plik) do biblioteki i synchronizuj, to wszystko

Pod obserwacją
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    W tej chwili wyszedł już nawet 5A https://www.fostertechnologies.pl/pl...ary-EU-LTE/678
    Wyszedł ale Redmi Note

Legionista Awatar Unii E. mówiący NIE !!!
    Proszę o kontakt na priv kogoś kto pracuje w Play. Chodzi o przeniesienie 2-óch numerów z Orange do Play i jakąś ciekawą propozycje.
    Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie.

No dobra, w ramach świętowania Czarnego piątku kupiłem tego Iphona SE i co teraz? Według internetów powinienem teraz odprawić specjalne egzorcyzmy przy użyciu aplikacji Move to iOS (dla przechodzących z Androida) i jakieś inne obrzędy konfiguracyjne. Warto to robić czy po prostu zgrać kontakty na kartę sim, przeżegnać się dwa razy i odpalać?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

GieKaeSiak Awatar Peace
    No dobra, w ramach świętowania Czarnego piątku kupiłem tego Iphona SE i co teraz? Według internetów powinienem teraz odprawić specjalne egzorcyzmy przy użyciu aplikacji Move to iOS (dla przechodzących z Androida) i jakieś inne obrzędy konfiguracyjne. Warto to robić czy po prostu zgrać kontakty na kartę sim, przeżegnać się dwa razy i odpalać?
    Move to iOS po prostu przeniesie rzeczy, które będziesz chciał (np połączenia, smsy, zdjęcia, kontakty itd)
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

Tyle wyczytałem. Ale rozumiem, że jak zgram kontakty na kartę sim, a zdjęć albo esemasów nie chcę przenosić, to mogę się w tą aplikację nie bawić.

GieKaeSiak Awatar Peace
    Tyle wyczytałem. Ale rozumiem, że jak zgram kontakty na kartę sim, a zdjęć albo esemasów nie chcę przenosić, to mogę się w tą aplikację nie bawić.
    Tak.
    "Mnie jest potrzebna prawda, nawet nie po to, żebym mógł kogoś potępić, tylko po prostu po to, żebym wiedział, z kim rozmawiam. Komu podaję rękę, z kim piję bruderszaft. To jest moje prawo człowieka i obywatela." Śp. Maciej Rybiński

-----------------

#ratujemyGKS

No myśle, że nie ma sensu bawić się w takie coś. Zrobisz tylko to i powinno być już dobrze.
    ___
    busy do Belgii

Legionista Awatar Rados(L)aw
    Ktoś z Was pracuje w euro rtv agd? Albo jakiś znajomy? priw
    Poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym? Wypadek przy pracy?
    Bez opłat wstępnych, bezpłatnie zweryfikujemy, czy należy Ci się dopłata do odszkodowania.
    Zorganizujemy auto zastępcze z OC sprawcy. Napisz prywatną wiadomość, zostaw nr tel oddzwonię.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Rados(L)aw Zobacz posta
    Ktoś z Was pracuje w euro rtv agd? Albo jakiś znajomy? priw
    Maciej_L

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Czy 65 EUR za wymiane szybki w A5 2016 to dobra cena? Ktos, cos?
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Dobra. Włączyłem tego ajfona; przerzuciłem wszystko tą aplikacją do przechodzenia z Androida i teraz pytanie: da radę jakoś większość tych aplikacji (tych co były od nowości i tych z Androida) gdzieś "schować", tak żeby nie były na ekranie głównym tylko gdzieś schowane, tak jak to było w Androidzie pod ikonką "Aplikacje". Bo wkurza mnie ekran główny zapchany jakimś badziewiem, które w większości nawet nie wiem do czego służy i pewnie go nigdy nie użyję. Zacząłem nawet to usuwać, ale trochę się boję, ze usunę coś, co może się kiedyś przydać, wiec wolałbym to gdzieś upchnąć do piwnicy. Chyba, że w tych startowych aplikacjach od Appla są takie, które mogę z czystym sercem wypieprzyć w kosmos ?

A przy okazji – jest gdzieś w Śródmieściu/Ochocie/Żoliborzu/Bielanach punkt z dużym wyborem etui na ajfona (chodzi mi o Ringke) i szkłami hartowanymi, tak żeby od ręki kupić ? (nie chce mi się zasuwać do xgsm na Puławską)

E:
    Pytania o to jak je uporządkować i o sklep już nieaktualne Pozostaje ew. kwestia czy coś można w cholerę wywalić
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 04-12-2017 o 21:54

Legionista Awatar Benek
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Benek
    Jakby ktoś mający firmę/działalność był niezadowolony ze swojego operatora albo zamierzał przedłużyć umowę w Play to zapraszam na priv
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Stout
    Jakaś grubsza awaria w timobajlu?
    Alek ?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Alek
    Tak, jak mamy LTE nie idzie się dodzwonić w obie strony i wita nas komunikat: " nie zarejestrowano w sieci".

Żeby uzyskac połączenie wchodzimy w ustawienia > połączenia > sieci komórkowe > 3G ( ręczny ) i można uzyskać połączenie.

Pewnie z kilka godz. maks potrwa.

Legionista Awatar Stout
    Dzięki bracie.
    Teraz działa.
    Szkoda,że ten wredny kurviszon w salonie tego nie wiedział.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Dobra. Włączyłem tego ajfona; przerzuciłem wszystko tą aplikacją do przechodzenia z Androida i teraz pytanie: da radę jakoś większość tych aplikacji (tych co były od nowości i tych z Androida) gdzieś "schować", tak żeby nie były na ekranie głównym tylko gdzieś schowane, tak jak to było w Androidzie pod ikonką "Aplikacje". Bo wkurza mnie ekran główny zapchany jakimś badziewiem, które w większości nawet nie wiem do czego służy i pewnie go nigdy nie użyję. Zacząłem nawet to usuwać, ale trochę się boję, ze usunę coś, co może się kiedyś przydać, wiec wolałbym to gdzieś upchnąć do piwnicy. Chyba, że w tych startowych aplikacjach od Appla są takie, które mogę z czystym sercem wypieprzyć w kosmos ?
    Można zgrupować aplikacje w jednym folderze . https://support.apple.com/pl-pl/HT200290

GieKaeSiak Awatar Peace
    Pozostaje ew. kwestia czy coś można w cholerę wywalić
    Każdą aplikacje którą usuniesz możesz ponownie pobrać z App Store.

Pierwsze co zrobiłem na swoim to usunięcie: iTunes U, iMovie, Pages, GarageBand, Keynote, Pages, Clips, iTunes Store, Watch, Stocks, Home, Mail
    Ostatnio edytowane przez Peace ; 12-12-2017 o 09:46

-----------------

#ratujemyGKS

Dzięki za odpowiedzi. Pomysł z folderem już mi ktoś podrzucił, nazwałem go "iBadziewie", wszystko tam upchnąłem i wyrzuciłem na ostatnią stronę . Ale może faktycznie, w trosce o pamięć, zrobię selekcję.

ja wczoraj kupilem w idealnym stanie HTC M8s i jestem mega happy szczególnie że dostałem w pakiecie grzybnie prawdziwka od kumpla przy okazji.
    Ostatnio edytowane przez Malec100 ; 21-12-2017 o 13:38

Uprawnienia umieszczania postów