Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Pogoń Szczecin Nowa

Legionista

Pogoń Szczecin Nowa

Stowarzyszenie Klub Sympatyków Pogoni Szczecin oraz "Pogoń Walcząca" mają zaszczyt poinformować, że na posiedzeniu zarządu w dn. 05.05.2003 podjęto uchwałę (nr 13) na mocy której powstał Klub Sportowy "Pogoń Szczecin Nowa".
    W Zachodniopomorskim Związku Piłki Nożnej złożono już odpowiednie dokumenty z prośbą o wpisanie klubu w poczet członków ZZPN i umożliwienie przystąpienia mu do rozgrywek w IV lidze piłkarskiej w sezonie 2003/2004.
    KS "Pogoń Szczecin Nowa" powstał m.in. dzięki poparciu naszych inicjatyw przez mieszkańców miasta Szczecina, zaniepokojonych upadkiem SSA Pogoń.
    "Jesteśmy pewni, że nowopowstały klub będzie godnym kontynuatorem tradycji klubów i organizacji z pod znaku "Pogoń" i przyczyni się do rozwoju piłki nożnej w regionie zachodniopomorskim." - informują założyciele.
    KS "Pogoń Szczecin Nowa" jest klubem jednosekcyjnym (piłka nożna), a jego granatowo-bordowych barw bronić będą:
    - jedna drużyna seniorów
    - dwie drużyny juniorów
    - dwie drużyny trampkarzy
    Miejscem rozgrywania meczów drużyny seniorów będzie Stadion Miejski, przy ul. Twardowskiego 8 w Szczecinie.

Administrator Awatar Raffi
    To był ostatni moment, sytuacja robła się coraz bardziej jasna (w sensie: "stara" Pogoń zniknie za parę miesięcy) i na załatwienie wszelkich formalności było już niewiele czasu.
    Myślę, że -jeśli wyjdzie - to i tak lepiej, niz zaczynać od B-klasy czy też tracić rok na darmo
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    To na prawdę straszne - kiedyś Pogoń była biedna, ale.....była. Odkąd przyszedł Bekdas a po nim Gondor to....klub upadł.
    K..wa czy to ma logikę?

Legionista Awatar szczepan

Re: Pogoń Szczecin Nowa

Cytat Zamieszczone przez ange(L)
    Stowarzyszenie Klub Sympatyków Pogoni Szczecin oraz "Pogoń Walcząca" mają zaszczyt poinformować, że na posiedzeniu zarządu w dn. 05.05.2003 podjęto uchwałę (nr 13) na mocy której powstał Klub Sportowy "Pogoń Szczecin Nowa".
    W Zachodniopomorskim Związku Piłki Nożnej złożono już odpowiednie dokumenty z prośbą o wpisanie klubu w poczet członków ZZPN i umożliwienie przystąpienia mu do rozgrywek w IV lidze piłkarskiej w sezonie 2003/2004.
    KS "Pogoń Szczecin Nowa" powstał m.in. dzięki poparciu naszych inicjatyw przez mieszkańców miasta Szczecina, zaniepokojonych upadkiem SSA Pogoń.
    "Jesteśmy pewni, że nowopowstały klub będzie godnym kontynuatorem tradycji klubów i organizacji z pod znaku "Pogoń" i przyczyni się do rozwoju piłki nożnej w regionie zachodniopomorskim." - informują założyciele.
    KS "Pogoń Szczecin Nowa" jest klubem jednosekcyjnym (piłka nożna), a jego granatowo-bordowych barw bronić będą:
    - jedna drużyna seniorów
    - dwie drużyny juniorów
    - dwie drużyny trampkarzy
    Miejscem rozgrywania meczów drużyny seniorów będzie Stadion Miejski, przy ul. Twardowskiego 8 w Szczecinie.
    trzymam kciuki zebysci ejak najszybciej wrocili do 1 ligi!

Legionista Awatar c_zary
    Cytat Zamieszczone przez Raffi
    To był ostatni moment, sytuacja robła się coraz bardziej jasna (w sensie: "stara" Pogoń zniknie za parę miesięcy) i na załatwienie wszelkich formalności było już niewiele czasu.
    Qrna, nie wiedzialem ze jest az tak zle

Legionista
    Jak to jest ze czlowiek ktory sra hajsem nic nie zrobi a kibice, ktorzy czasem i pod kasami na bilet zbieraja moga sobie z tym poradzic...nie chce krakac ale ten zarajczyk(specjalnie z malej litery) to mnie juz tak delikatnie moiwac wkurza i jak jeszcze troche posiedzi to nie wiadomo czy nie bedzie"KS Legia Warszawa nowa"...
    http://www.diving.neostrada.pl/baner_antyue.gif[/img] [img]http://partner.wapster.pl/logosrv.aspx?id=653649

Legionista
    Ten sam manewr zastosował Hutnik Kraków.
    Nie znam się za bardzo na tym, ale z tego co mnie poinformował kolega, to upadł KS Hutnik posiadający... drużynę trampkarzy i jeden walec do wyrównywania murawy.

Też przyłączam się do zyczeń szybkiego powrotu do ekstraklasy Pogoni.

Nie rozumię ludzi, którzy niszczą nadmorski futbol.
    Lechia, Pogoń...
    Przecież te kluby by miały największą frekwencje w 1. lidze.

Piłkarze nie grają dla pana Gondora czy kogoś innego, tylko dla kibiców.
    A tych w Szczecinie zawsze wielu było.
    AQUI VA UN SOLDADO DE AMERICA.

Legionista Awatar c_zary
    Cytat Zamieszczone przez C_D_R
    nie chce krakac ale ten zarajczyk(specjalnie z malej litery) to mnie juz tak delikatnie moiwac wkurza i jak jeszcze troche posiedzi to nie wiadomo czy nie bedzie"KS Legia Warszawa nowa"...
    Lepiej wypluj te slowa :/

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez c_zary
    Cytat Zamieszczone przez C_D_R
    nie chce krakac ale ten zarajczyk(specjalnie z malej litery) to mnie juz tak delikatnie moiwac wkurza i jak jeszcze troche posiedzi to nie wiadomo czy nie bedzie"KS Legia Warszawa nowa"...
    Lepiej wypluj te slowa :/
    twu twu!!!!!
    (PS. qrde gdzie jest ta ikonka tego typa co bełta sobie?)
    http://www.diving.neostrada.pl/baner_antyue.gif[/img] [img]http://partner.wapster.pl/logosrv.aspx?id=653649

Legionista
    O czym Ty chlopaku mowisz... Sport to biznes a nie fundacja czekajaca na dobroczyncow. Nikt nie da zlamanego EUROCENTA na grajka gdy nie wyliczy, ze sie ten cent nie zwroci... baaa nie zarobi. Bo jak nie zarobi to jest dupa a nie prezes. Legia ma plynnosc finansowa a to jest najwazniejsze. W Szczecinie porobiono dziecinne bledy, za meska robote zabali sie debile. Gowno chlopu nie zegarek. Zamiast miec wizytowke w Portowym Miescie to miasto ma problem. Zero pieniedzy i wkurwionych kibicow. Jestem przekonany, ze duzo spraw rozbilo sie o lapowy. Popoerdolone spoleczenstwo, zlodzieje.

Legionista
    Pogon Pogon trzymaj sie Pogon Pogon trzymaj sie.....

Legionista
    Bedzie dobrze. Pierwszy krok został zrobiony.

PogońLegia

Legionista
    oby było jak najlepiej
    Pogoń jesteśmy z wami...
    Legia-Pogoń-Zagłębie...

Administrator Awatar Q_(L)
    Z jednej strony dobrze, że ludziom którym dobro klubu leży na sercu, udało się coś zrobić... oby sił (i nie tylko) starczyło na lata...

Z drugiej jakieś smutne to wszystko co się dzieje w naszej skopanej, kolejny klub, który przegrywa... tylko z czym???
    Z... polityką, pieniędzmi, układami :fu:
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista Awatar dyha
    Mam 2 pytania .

1. Czy nowa Pogoń zajmie miejsce starej ??
    2. Jeśli to będzie nowy oddzielny klub to od jakiej ligi zacznie ?

Legionista Awatar emde
    Ja jestem bardzo ciekawy jak to bedzie wygladalo. Bo np. jesli ten klub nie bedzie mial nic wspolnego poza boiskiem ze "starym" to skad wezmie pilkarzy, trenerow i reszte sztabu?
    Legia To MY

Legionista Awatar U96
    Teraz to juz bedzie tylko lepiej bo gorzej juz byc nie moze.

Administrator Awatar Q_(L)

No i pierwsze problemy

Jak donosi GW Konflikt wśród kibiców Pogoni

Niedawno zarejestrowano w sądzie Klub Sympatyka Pogoni Szczecin. To on tworzy podwaliny dla działania nowego klubu piłkarskiego Pogoń Nowa. Może się jednak okazać, że KSPS działa nielegalnie.

Zdaniem Piotra Gwiazdowskiego, członka komitetu założycielskiego stowarzyszenia Klub Sympatyków Pogoni Szczecin, zostały sfałszowane dokumenty stowarzyszenia, na podstawie których dokonano później rejestracji stowarzyszenia w sądzie.

- Chodzi o listę obecności założycieli stowarzyszenia, którzy uczestniczyli w nadzwyczajnym walnym zebraniu 3 stycznia 2003 r. - tłumaczy Gwiazdowski. - Po pierwsze lista jest identyczna z tą, która powstała na zebraniu 26 kwietnia 2002 r., kiedy powoływaliśmy stowarzyszenie. Nie trzeba być grafologiem, żeby stwierdzić, że to ten sam dokument. Po drugie takie zebranie w ogóle nie miało miejsca. Ja w tym czasie byłem w Międzyzdrojach.

Do spraw związanych z rejestracją oprócz Gwiazdowskiego byli upoważnieni Janusz Napiórkowski i Marek Pawlak.

- Mnie także nie mogło być na zebraniu 3 stycznia, bo dopiero 6 wróciłem z urlopu w Czechach - mówi Napiórkowski.

Marek Pawlak twierdzi, że zebranie odbyło się.

- Tyle że ja nie zajmowałem się żadnymi dokumentami - zaznacza Pawlak. - Powierzyliśmy rejestrację stowarzyszenia w sądzie kancelarii adwokackiej Andrzeja Preissa, bowiem od ponad roku mieliśmy problemy proceduralne z rejestracją. Chcieliśmy, by zrobili to za nas fachowcy.

W trakcie procedury założyciele stowarzyszenia wielokrotnie byli zmuszani do odbywania kolejnych spotkań - wszystko w celu naniesienia poprawek w dokumentach rejestracyjnych i dotyczących funkcjonowania stowarzyszenia, a sugerowanych przez sąd.

Sąd zarejestrował stowarzyszenie w lutym. Później odbyło się walne zebranie 16 członków założycieli, na którym dokonano wyboru nowych władz. Prezesem został Marek Pawlak.

- Nie było innej możliwości, bo na tym rzekomym zebraniu 3 stycznia uchwałą zamknięto możliwość dopisania do stowarzyszenia kolejnych członków - uważa Piotr Gwiazdowski. - Tak więc wynik późniejszych wyborów był do przewidzenia.

Członkowie KSPS Piotr Gwiazdowski oraz Sławomir Zarychta są członkami rady klubu działającej przy SSA Pogoń.

- I w tym chyba problem - uważa Marian Janukiewicz, trzeci członek rady klubu. - Większość członków KSPS-u uważa nas za ludzi Lesa Gondora, którzy przy nim chcą się nachapać. Wielokrotnie oczerniali nas, wręcz obrażali w mediach. Nie mogą zrozumieć, że nie chcemy w Pogoni władzy, ale pomóc piłkarzom i klubowi, który leży nam na sercu.

Co dalej? Mecenas Andrzej Preiss wypowiedział pełnomocnictwo członkom komitetu założycielskiego stowarzyszenia.

- Po prostu doszło do sytuacji, że w tym gronie nastąpił konflikt interesów. A kiedy strony nie mogą się porozumieć, trudno je jednoznacznie reprezentować - wyjaśnia adwokat. - Kategorycznie wykluczam także możliwość, aby którykolwiek z moich pracowników bądź ja sam dopuścił się jakiegokolwiek naruszenia prawa przy rejestracji stowarzyszenia.

O wątpliwościach w tej sprawie zostanie poinformowany sąd. Jeśli stwierdzi nieprawidłowości, może uchylić decyzję o rejestracji KSPS-u.

Ktoś poczuł pieniążki nosem... no i się zaczeło...
    Wyrazy współczucia dla kibiców Pogoni za takich "działaczy"
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Taki tam od razu konflikt...Ci panowie co najwyżej sami siebie reprezentują, a jak nie potrafili na głosowaniu swojego przepchnąć, to teraz gadają, że żadnego zebrania...nie było 8-
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Jak podał serwis pogon.v.pl klub Pogoń Szczecin Nowa został oficjalnie zarejestrowany.
    Rejestracja ta była konieczna ze względów proceduralnych wymaganych przez ZZPN. Dzięki temu lokalne władze piłkarskie rozpatrzą na jutrzejszym posiedzeniu zarządu dopuszczenie Nowej Pogoni do rozgrywek na szczeblu IV ligowym.
    za www.90minut.pl
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista
    W Lidze+ Ekstra było o tym, ****** dziad stary nie chce im zarejestrować Nowej w 4 lidze.

Prezes Gondor chce oddać walkowera

Sobotni mecz Pogoni ze Szczakowianką był ostatnim w wykonaniu portowców w I lidze. Prezes klubu, Les Gondor podjął wczoraj decyzję, że zespół nie pojedzie do Chorzowa na mecz z Ruchem.

- W klubie nie ma pieniędzy na ten wyjazd - powiedział Les Gondor. - W ubiegłym tygodniu poprosiliśmy o pomoc prezydenta Szczecina Mariana Jurczyka. Sądziliśmy, że miasto jako udziałowiec spółki może drużynie zafundować jeden wyjazd. Tym bardziej, że prezydent obiecywał pomoc, gdy do Szczecina przyjechał wiceprezes PZPN Eugeniusz Kolator. Nie doczekaliśmy się, a ja nie mam ochoty wydawać kolejnych 5 tysięcy złotych.

W poniedziałek rano Pogoń ma wysłać zawiadomienie o walkowerze do Polskiego Związku Piłki Nożnej i do chorzowskiego Ruchu. - Wyjazd dojdzie do skutku tylko pod warunkiem, gdy do godziny 10 rano ktoś z miasta przyniesie do klubu gotówkę. Ja w takie rozwiązanie nie wierzę. Ruch może zatem dopisywać sobie kolejne trzy punkty - mówi Gondor.

W poniedziałek rano, w siedzibie SSA Pogoń, odbędzie się Walne Zgromadzenie Sportowej Spółki Akcyjnej Pogoń. Wezmą w nim udział przedstawiciele miasta, które jest udziałowcem SSA Pogoń. Będzie zatem okazja do spotkania z przedstawicielami miasta.

Czy Gondor szantażuje, czy rzeczywiście Pogoń nie pojedzie na Śląsk, dowiemy się dziś w godzinach południowych. Ostatnia kolejka rozegrana zostanie we wtorek. Wyjazd do Chorzowa w dniu meczu nie wchodzi w rachubę. Pogoń pojedzie do Chorzowa dziś, albo wcale. Niestety, wiele wskazuje na to, że wcale...

- To dla mnie bardzo smutna wiadomość. Mam nadzieje, że prezes Gondor jeszcze zmieni jednak zdanie. Wyjazd jest zaplanowany na godz. 9.30. Ja przychodzę na zbiórkę zgodnie z planem - powiedział trener Pogoni Jerzy Wyrobek.
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Uprawnienia umieszczania postów