Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 99

Wątek: Ciuchy.

Legionista Awatar Porter
    Cytat Zamieszczone przez Kiub
    Prosto

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Gutek
    Guest
    W sumie z firmowych ciuchów mam tylko buty (tutaj nigdy nie oszczedzam).Spodnie New Look (pzdr hanysy) i cala reszta ze sklepu rodzicow

Legionista Awatar dyha
    Odosnie butów to lubie wysokie do kosza(bialo czerwone) , chodź ostatnio sprawilem sobie cos takiego ....

dawno takich nie mialem , i o dziwo wygodne są i niezle lezą (Phat Farm)

odnosnie ciuchow to nosze to co mi sie podoba , zazwyczaj spodnie dzinsowe i bluzy (z kapturem i bez). Nie lubie ciuchow ktore maja duzo bajerów . Ostatnimi czasy zaopatruje sie w Amerykanskie firmy - Phat Farm , Akademiks , a to dlatego ze Polskie mają zaduzo bajerów itp. po 2 kazdy je nosi , chodzby nawet podróbki i to jakos mi nie pasuje . wole być wyjatkowy , a ostatnio w Kłodzku spotkalem 3 typow w bluzie jaką mialem

P.S. Teraz na dres welurowy zbieram

P.S. 2 C_zary - CZaPKE ZNALAZŁEM

Legionista
    Najwięcej mam ubrań Metody ,naprawde fajne rzeczy robią . Oprócz tego różne: Levis ,Mustang ,sportowe marki.
    Buty ,głównie do kosza: Converse ,Adidas i Nike.

Generalnie do tego w co się ubieram przywiązuje sporą uwage.

Legionista Awatar Snopi_
    Ubrania- Metoda, Clinic i Smith
    Buty- DC i 3120
    "I pamiętaj, ilość postów nie świadczy o mądrości usera"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez dyha
    Odosnie butów to lubie wysokie do kosza(bialo czerwone) , chodź ostatnio sprawilem sobie cos takiego ....

Obrazek

dawno takich nie mialem , i o dziwo wygodne są i niezle lezą (Phat Farm)

mam Phat Farmy classici (te butki podobne do adidasa superstarów) white/red od pół roku chodze w nich niezbyt często...w sumie tylko imprezy & wyjscia wieczorne a juz zaczynają mi w jednym miejscu pękać...a gwarancja skonczyła się akurat 10 dni temu
    bez nerw :P

Legionista
    Ja ostatnio spodnie i jakies bluzy kupuje tylko w sk8shopach, chociaz nie czuje sie jakos "sk8-tem", tylko poprostu pasują mi takie rzeczy bo są dla mnie wygodne. Jesli chodzi o marki to przewaznie 3 najlepsze firmy (jak dla mnie of course) : Clinic, Moro, Mass...

a buciki kupuje takie na które na mnie pasują, chociaz nie mam duzej nogi (rozm. ok 46) to czasami ciężko jest coś znalesc sensownego no i oczywiscie nie za jakies wyj**** ceny rzędu 500 zł

Administrator Awatar Q_(L)
    Qrwa, tak czytam i czytam i firmy znam, jakis tam ichnie "szmatki" posiadam, ale gdzie lubie kupowac to juz mi trudniej powiedzieć, bo po prostu ide do sklepu i jak sie podoba i mam kasę to kupuje, nie mam kasy nie chodze po sklepach... proste

Jezeli chodzi o jakies ulubione to bardzo lubie ciuchy "4You"... z drugiej strony juz dawno nic tam nie kupiłem (kasa )
    Kiedys Diverse, ale sie jakis czas temu zrobił sie drogi i jakis tandetny (nie zagladałem tam juz wieki)
    Buty... GinoRossi (albo jakos tak), jakis czas temu "zainwestowałem" w Ecco i jestem zajebiscie zadowolony
    Spodnie... nie mam w domu żadnych dresów, bardzo lubię Tommy H. oraz Levis'a

p.s. Kilka z moich nawygodniejszych (i ulubionych) rzeczy nie ma metki producenta (od nowości) :O i było kupionych w "szmtexach" czy innych "ciuchlandach".
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista Awatar lomu-banita
    Cytat Zamieszczone przez Kiju
    Joł madafaka,jak długo sie tu nie wpisywałem.W zasadzie to po co ja sie tu wpisuje? :O
    Bo się znasz na modzie A wogóle to chciałem się "pochwalić" że ze skrzydła zostałem przeniesony na młynarza :O

Nie mam gustu

Spodnie lubie 4U ale ostatnio kupiłem lee cooper i są kul wygodne to chyba cool

Buty Nike tylko zawsze troche czasu zajmie zanim znajde czarne bez bajerów

Bluzy...staram się nie kupowac więcej granatowych bo dawniej miałem tylko takie...tzn zawsze chciałem kupic inne...ale wracałem z granatowymi :P

A najbardziej lubie jak brat se cos kupuje, durak jest taki chudy że przy moim wzroście szukanie głupich spodni mu miesiąc zajmuje

Bilon smierdzi kupą i ***** wie!

Administrator Awatar mOFMC
    www.mentalitaultras.com

Mi tam sie podoba.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Cytat Zamieszczone przez heidi Zobacz posta
    Bardzo fajny temacik

Ja nabywam ubrania przede wszystkim w Zarze. Inne slepy do ktorych lubie zajrzeć i w przypływie uczuć ( funduszy) coś zakupić to Diesel, House of Colours, Veromoda, Diverse.
    Ostatnio zaczynam tez gustować w Benettonie
    Jesli chodzi o buty na codzień to Nike, Puma, Diverse- nie trawie natomiast Reebok'a

Pozatym lubie: Gap, American Eagle, Abercrombie & Fitch.
    teraz przy tym kursie dolara ubrania abercrombie beda strasznie drogie

Legionista Awatar Siwex
    Podobno od dawna już trwa bojkot A&F rozpoczęty przez yupies i celebrytów z USA.
    U nas tylko jest jakaś dziwna moda na to.

Legionista Awatar operion
    Gdzie w twierdze zmieniły się domy gdzie serca w zapale nie stygną!
    .....się kończy moda bo firma jak na mój gust obniżyła loty tak jak i dostępny u nas hollister. Fanny w w/w h... mają na stanie zapach wody kolońskiej "socal"Resztę omijam szerokim łukiem

Legionista
    Panowie a doradzicie jakis sklep, w którym kupujecie sobie dobrej jakości koszulki?

Chodzi CI tutaj o zwykłe T shirty tak? Jeśli tak to polecam poszperać sobie w sklepach takich jak:

koszulkowo https://koszulkowo.com
    answear
    zalando
    spore promocje na również reserved ( chociaż tutaj nie nastawiaj się na jakaś super jakość, da się kupic tam koszulkę za 10 czy za 15 zł , ale często są to koszulki na kilka razy i do wyrzucenia).
    Pozdro.
    Ostatnio edytowane przez pioben ; 27-03-2018 o 07:23

Legionista
    Przede wszystkim, czysto, schludnie i adekwatnie do sytuacji.
    Myślę, że fajnym pomysłem na chłodniejsze dni są takie jak te kamizelki: http://tombigo.pl/kategoria/kamizelki

Można założyć je zarówno do koszuli, opcjonalnie do koszulki czy koszuli polo.
    Ostatnio edytowane przez lupo ; 15-05-2018 o 07:21

Z ciuchów to najczęściej inwestuję w dobrą koszulę, wolę mieć 2-3 porządne niż szmaty z sieciówek. Chociaż tutaj też da się dorwać coś lepszego (h&m ma bodajże taką kolekcje dobrej jakości ubrań, koszulek, koszul. Conscious czy jakoś tak) Ale oprócz Ralpha Lauren to odnośnie sieciówek ufam swojej kobiecie, która najczęściej tam bywa to jak wpadnie jej coś w oko to mi podsuwa.
    A z butów to tylko nb, nike & adidas nmd. Pumy mi się rozwalały jak po...bane, nie warte swojej ceny w ogóle.

Bardzo dobre jakościowo rzeczy ma Zalando, tk-max oraz wiadomo droższe marki, ponieważ za marką nie tylko kryje się logo ale i jakość. Jednak czasem warto jest zainwestować.

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez madel78 Zobacz posta
    Bardzo dobre jakościowo rzeczy ma Zalando, tk-max oraz wiadomo droższe marki, ponieważ za marką nie tylko kryje się logo ale i jakość. Jednak czasem warto jest zainwestować.
    polecam pomacac czesc wydac Air Jordan retro

Legionista Awatar Mat
    Pytanie takie: jakiś turbośrodek do czyszczenia bawełny z tłustych plam godny polecenia? I kolor i białe. Może bym odratował parę koszulek.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
    podpis under construction

Vanish odplamiacz i po klopocie

Olimpia Elbląg
    Skuteczny jest ludwik grejpfrutowy i nie wybiela koszulek jak vanish.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
    Pytanie takie: jakiś turbośrodek do czyszczenia bawełny z tłustych plam godny polecenia? I kolor i białe. Może bym odratował parę koszulek.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
    https://www.ceneo.pl/31322090

Nic innego. Psikasz odrobinę, czekasz aż nastąpi reakcja i będzie całe białe (2-3 min.), wycierasz, albo najlepiej przedmuchujesz. Zero śladów i uszkodzeń materiału.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 16-05-2018 o 16:38
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Jeżeli chodzi o skuteczne czyszczenie ubrań, polecam wszelkie środki firmy Amway, już nie raz odratowały moje koszulki od np. farby do włosów

Legionista Awatar Siwex
    Dzięki Betsi na info. Właśnie szukam czegoś dobrego do czyszczenia białej garderoby.
    Nie wiesz gdzie można je dostać stacjonarnie ?
    Rosmann, Cerfur ?

Czy szalunki są drogie? I gdzie coś takiego mogę kupić? Nie znam się na tym totalnie ale spora ilość osób mówi, że będę tego potrzebował soro chce stawiać rusztowanie. Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na ten temat?

Mam w sumie takie nie typowe pytanie a może przewijało sie juz wcześniej na forum, mianowicie czy zna ktoś jakiś dobry sklep albo sieciówke (moze byc internetowy) która może sie pochwalić odzieżą bez nadruków ewentualnie z malymi wzorami czy jakieś logo? wszędzie gdzie bym nie chciał zrobić zakupów to musze powijać rzeczy np z logiem na pół klaty albo skarpetki z napisami i juz mnie to czasem denerwuje

Jak ktos jest zainteresowany to mam troche ciuchow i perfum na sprzedaz, ceny do lekkiej negocjacji.
    https://allegro.pl/uzytkownik/jarema0704?order=m
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez RRRIE ; 22-05-2018 o 19:56

Uprawnienia umieszczania postów