Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 100

Wątek: Ciuchy.

Legionista
    Moje ulubione to Boss (coraz wiecej widze koszul z napisem Made in Poland)
    Versace szyja wszystko dla "szczupakow" a mnie sie ostatnio miesien piwny powiekrzyl i coraz ciezej mi znalezc cos odpowiedniego . Lubie Zegna i D&C . Chlopaki sie ze mnie smieja bo do pracy chodze w butach Prada .
    Gucci jest super jesli chodzi o buty. Najwiekszy kozak to Louis Vuitton ale ceny na produkty tej firmy sa astronomiczne

Lechitka
    Cytat Zamieszczone przez jahho_GKS
    A udawałaś Greka (Greczynke ? ) jak w Skojarzeniach napisałem "zakupoholiczka" Pyro Ty jedna
    Bo ja wtedy nie skumałam tego
    frelka-zakupoholiczka-jogurtomaniaczka

Cytat Zamieszczone przez Harcerz
    Moje ulubione to Boss (coraz wiecej widze koszul z napisem Made in Poland)
    Versace szyja wszystko dla "szczupakow" a mnie sie ostatnio miesien piwny powiekrzyl i coraz ciezej mi znalezc cos odpowiedniego . Lubie Zegna i D&C . Chlopaki sie ze mnie smieja bo do pracy chodze w butach Prada .
    Gucci jest super jesli chodzi o buty. Najwiekszy kozak to Louis Vuitton ale ceny na produkty tej firmy sa astronomiczne
    Interesujący punkt widzenia

U nas to tylko tandetne podróbki Vuittona i to taka lipa ze szkoda pieniędzy

Ja nie musze miec firmowych ciuchów.
    Byle by były ładne, orginalne i duzo

Gieksiarz Awatar shangrila
    Frelka to laska po Ślonzku

Z tym jogurtem musiałem Cie pomylic z jakas inna Wielkopolanką

Legionista
    Kiedyś bardzo lubiłem Lonsa ale teraz jest zbyt popularny i nic nowego nie kupuję. Została mi jeszcze jakaś koszuleczka i bluza, ale to już tylko do roboty się nadają Noo.. i moja "sławetna" harinktonka. W niej to jeszcze długo pochodzę...

Hmm... Mentalita dobrze się nosi Pozatym legijne ciuszki i OKSowe Łoo takie przykładowo
    Do tego sztruksiki lub dżinsy, czasem glanczastery (ostatnimi czasy wygodniej mi w zwykłyk bucikach DK)

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez _Bart
    kurva wszyscy biedni a tu same firmowe ciuszki

mnie sie ostatnio zdarzylo w H&M ubrac
    a teraz namierzylem 2 sweterki w A&T i pewnie se je kupie (tu przynajmniej tanio jest)

no i potrzebuje jeszcze jakies spodnie ale same pedalskie wzory widuje (prawda Mroziu :P)
    Prawda :P Te spodenków się nie czepiaj :P Nie widzieliście jeszcze trzecich z tej samej serii i chyba nigdy nie zobaczycie

A tak w temacie to Levis,GAP, Tommy Hilfiger . Buty to ostatnio mam zajawke na Pumy.Póki coczerwone, ale poluję na białe

W Arkadii pierwszy sklep TH w Polsce otwierają, ale znając życie ceny będą pare razy wyższe niż w w innych częściach Europy czy w Stanach ...

Legionista
    Nie widziałes kolekcji "Reporter dla ruchu" ? Zawsze mi ta erka podpadała, ale jak zostali sponsorem ruchA to rozwiało wszystkie moje wątpliwosci

Widzialem bluze Ruchu firmy wlasnie Reporter. Niebieska z ich herbem i wilkim napisem. Obrzydliwa szczerze mowiac.

A co do ciuszkow, to roznie. Niekoniecznie firmowe . Wygodne sa spodnie Wrangler (zwykle najprostsze jeansy najlepiej w kolorze niebieskim, lub czarne sztruksy), do tego bluza ( moze byc diverse), ale koniecznie bez duzych napisow i emblematow, najlepiej malutki lub wogole czysta. Buty, no tutaj adidas lub nike. Po prostu bardzo wygodnie mi w sportowych butach. Jesli mam zalozyc jakies eleganckie przezywam katorge. Czapeczek wogole nie nosze, wygladam w nich tragicznie. Latem wygrywaja koszulki polo.

Hehehe, wychodzi na to ze tradycjonalista jestem.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez _Bart
    kurva wszyscy biedni a tu same firmowe ciuszki

mnie sie ostatnio zdarzylo w H&M ubrac
    a teraz namierzylem 2 sweterki w A&T i pewnie se je kupie (tu przynajmniej tanio jest)

no i potrzebuje jeszcze jakies spodnie ale same pedalskie wzory widuje (prawda Mroziu :P)
    Prawda :P Te spodenków sie nie czepiaj :P Nie widzieliscie jeszcze trzecich z tej samej serii i chyba nigdy nie zobaczycie

A tak w temacie to Levis,GAP, Tommy Hilfiger . Buty to ostatnio mam zajawke na Pumy.Póki coczerwone, ale poluje na biale

W Arkadii pierwszy sklep TH w Polsce otwieraja, ale znajac zycie ceny beda pare razy wyzsze niz w w innych czesciach Europy czy w Stanach ...
    Tommiego lubie dzinsy bo bardzo wygodne sa , no i jeszcze spie w poscieli Hilfigera

Gieksiarz Awatar shangrila
    Reporter to chyba najbardziej "trendi" (fuj) firma obecnie na Ślonzku, a przynajmniej wsrod gliwickiej młodziezy. U Was tego nie ma ?

Legionista Awatar Herman
    quiksilver,rip curl , hic surfing, zero

spodnie różnie bardzo
    buty - jakieś deskowe bo są wytrzymałe, zimą i kamasze
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista
    Spodzien - Diverse od kilku lat. Albo jakies z tanich ciuchow - byleby byly luzne, mialy dobre kieszenie i zeby do klubow wpuszczali . No i dresiki oczywiscie.
    Bluzy - Reebok, Adidas, Everlast - standardzik. Ale nie dresowe, tylko zwykle, albo kangurki.
    Koszulki - w/w albo bezfirmowki. Czasem polowki.
    Wszystko powyzsze chetniej z malym logo, niz z napisem wyjebanym na pol klaty/plerow i jakimis szlaczkami do tego. Chociaz mam sentyment do starego logo Adasia (listki). I ogolnie barwy bardziej jasne niz ciemne.
    Butki - koniecznie do kosza i z przewaga bieli. Nike, Reebok, Converse.

Nienawidze kancikow, cwelkow, koszul i tym podobnych klimatow. Jedyne kiedy moge zalozyc cos takiego, to full garniak przy jakiejs okazji/uroczystosci.

Legionista Awatar jasin
    szczerze powiedziawszy to do ciuchów codziennych nie przywiązuje jakiejś zbytniej wagi. ma być wygodnie i już, bez szczególnego zwracania uwagi na firmę (no poza butami)

co do stroju oficjalnego.. kto byl na ślubie Maciej_KO ten wie

Legionista
    Bardzo fajny temacik

Ja nabywam ubrania przede wszystkim w Zarze. Inne slepy do ktorych lubie zajrzeć i w przypływie uczuć ( funduszy) coś zakupić to Diesel, House of Colours, Veromoda, Diverse.
    Ostatnio zaczynam tez gustować w Benettonie
    Jesli chodzi o buty na codzień to Nike, Puma, Diverse- nie trawie natomiast Reebok'a

Pozatym lubie: Gap, American Eagle, Abercrombie & Fitch.
    Wisła Kraków

Widzewiak
    Co do ciuchów ,to po prostu kupuje takie,z jakich jest dla mnie rozmiar,czasami zajebiscie podoba mi sie jakis ciuch a nie ma rozmaru....sa firmy w ktorych nie dostane na siebie rozmiaru,Wrangler(tylko spodnie są) czy Levis,Americanos,Lee odpadają...koszul tez nie dostane bo musz kupowac na 50-52 w karku
    Nie mam problemow aby ubrac sie w Lonsie czy Everlascie,chco ostatnio tam nie kupuje ,bo jest od pyty podrobek a nowych kolekcji nie bylo jak chcialem cos ostatnio kupic.Skejtowskie ciuchy sa duze,ale to nie moj klimat.
    Nawet gfajne ciuchy ma reporter,lzajebiscie podobała mi sie koszula,lecz ta firma tez szyje rozmiary dla ludzi pokroju chinczyków.
    Teraz pojawilo sie naprawde wiele fajnych firm,ktore mimo ze nie maja jeszcze u nas jakiejs wyrobionej marki to szyja fajne ciuchy,w roznych galeriach takich firm jest sporo.

ps.
    Joł madafaka,jak długo sie tu nie wpisywałem.W zasadzie to po co ja sie tu wpisuje? :O
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

jarcyś
    Guest
    Trusarrdi oczywiście

Legionista Awatar Dżon Łejn
    sweterek BOYS , Maviny lub Piramidy , buciki z szyszkami i skarpetki koloru białego a na czapce 21th
    Cytat Zamieszczone przez Jaco
    Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez bruce BAS lee :P
    sweterek BOYS , Maviny lub Piramidy , buciki z szyszkami i skarpetki koloru białego a na czapce 21th
    Sweterek w serek, czy na suwaczek??
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    Ja zakładam to co kupi mi teściowa-ona ma gust i duży biust
    Czas kończyć z baranami na forumce

Administrator Awatar legart
    Cytat Zamieszczone przez bruce BAS lee :P
    A do pracy pewno, beżowy garnitur z poliestru oraz różowa koszulka, no i do tylniej kieszeni musowo plastykowy grzebień w odcieniu buraczkowym. Do poprawy urody służy także lusterko z Bruslim na rewersie oraz woda kolońska "przemysławka"

Widzew Łódź
    reebok, moro, be free, converse, lord, po 01, jeszcze mam ciuchy big stara - ale nic nowego tej firmy od 4 lat nie kupilem...

Legionista Awatar Porter
    a ja tam wole wydac kase na wyjazd na Legie, albo zeby dobrze bawić sie z ziomkami, czy kupić cos babie
    jak bedzie jakas superkozacka przecena to kupie ciuch

co ja tu widze :O o bilet za 30 złoty sie kłócą a chadzają w jakis dolce gabanach i innych drogich ciuchach...ehh

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Porter
    a ja tam wole wydac kase na wyjazd na Legie, albo zeby dobrze bawić sie z ziomkami, czy kupić cos babie
    jak bedzie jakas superkozacka przecena to kupie ciuch

co ja tu widze :O o bilet za 30 złoty sie kłócą a chadzają w jakis dolce gabanach i innych drogich ciuchach...ehh
    i to mi sie podoba :P

nie szata zdobi czlowieka :P

a na marginesie..bardzo podoba mi sie nowa- "filoetowa" vistula - jesien04,zima05
    www.vistula.pl
    Warszawa

Legionista
    ja super markowe rzeczy kupuje tylko jak sa przecenione wyjatek bluza adidasa ale dziewczyna sie podoba to nie zaluje
    brzydki, zły i szczery

Legionista Awatar żyła
    Reporter to chyba najbardziej "trendi" (fuj) firma obecnie na Ślonzku, a przynajmniej wsrod gliwickiej młodziezy. U Was tego nie ma ?
    zajebistą kurtkę tam ost. widziałem za 240zl

ja mam duzo ciuchów(koszulki,bluzy,kurtki) Mercedesa, bo mój stary kołuje. oprócz tego oczywiście Legia. reszta mieszana, nie zawracam na to większej uwagi.
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Legionista
    Ubieram się przeważnie na sportowo. U mnie sklepem, do którego przeważnie zaglądam, z racji posiadanego stanu konta jest Centro X Lecie (obsługują tam mili, międzynarodowi ekspedienci - Murzyni, Wietnamczycy, sąsiedzi zza wschodniej granicy, czasem odbywają pokazy "stadionowej korridy" gdzie zamiast byka wsytepuję funkcjonariusze SG ganiając Ruskich, którzy zamiast czerwonej chusty mają siatki obładowane procentami ), ewentualnie w rachubę wchodzą jakieś obniżki w oryginalnych sklepach Nike, Reebok, Adidas itd. (zwłaszcza, gdy zamierzam nabyć buty - odradzam zakupu na stadionie, rozwalają się dwa razy szybciej, niż te oryginalne, i chociaż kosztują statystycznie kilkadziesiąt złotych mniej polecam zakup sklepie Adidasa itd.).

P.S Jak byłem jeszcze młodszy (kompletny małolat) to miałem zapał kupowania podrób Pit Bulla i Lonsdale, mam takowe dwie koszulki, ale dziś po pewnym "uświadomieniu" już tego nie robię. Mam nadzieje, że forumowicze mi przebaczą
    "Miliony oddanych istnień dają świadectwo swojej Ojczyźnie"

Legionista Awatar zuz
    ciuchy typu 'hooligans' najlepiej wyglądają na zbuntowanym pietnastolatku, który chce pokazać swoją osobowość

nie wiedzialam że Reporter sponsoruje Rucha, mało sie tym interesuje a poza tym u nas wogole tego nie ma.
    i szczerze powiedziawszy to nie obchodzi mnie to, mają czasami nawet fajne ciuchy, więc co ja sie będę przejmować R.

ostatnio zaopatruje sie w Cropp Town na Sadybie, blisko mam ze szkoły.
    Koleżanka jeździła by tam najchętniej codziennie bo jest bardzo sympatyczny pan sprzedawca

jeszcze House of Colors, Tailly Weil, Reserved, i bardzo mało Orsay.

a buty to różnie, ostatnio najwięcej chodze w Adasiach, ale szpilki jak trzeba też sie założy

Legionista Awatar Ewcia
    Ciuszki przede wszystkim muszą być wygodne... najchętniej kupuję w Reserved, H&M, Pimkie (szkoda że juz nie ma), Colloseum, New Yorker.

Buty podchodzą mi ostatnio Puma ewentualnie Nike... no i szpilki
    NS & MW!

Legionista Awatar Porter
    Cytat Zamieszczone przez Arni
    P.S Jak byłem jeszcze młodszy (kompletny małolat) to miałem zapał kupowania podrób Pit Bulla i Lonsdale, mam takowe dwie koszulki, ale dziś po pewnym "uświadomieniu" już tego nie robię. Mam nadzieje, że forumowicze mi przebaczą
    o *****, a co tu mają przebaczać. Chódź sobie w czym chcesz choćby i w krawatach samoobrony zebys sie tylko nie zachowywał jak 14-letnie Pit Bulle

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Porter
    Cytat Zamieszczone przez Arni
    o *****, a co tu mają przebaczać. Chódź sobie w czym chcesz choćby i w krawatach samoobrony zebys sie tylko nie zachowywał jak 14-letnie Pit Bulle
    Sęk w tym, że już raczej tych koszulek na siebie nie wkładam, aktualnie wolę rzeczy adidasa, nike i takie tam. Podróby pit bulla, lonsdale i inne zostawiam 50 kg. "hoolsom", którzy niech sobie nimi szpanują, że jacy to oni nie są dzięki tym ciuchom groźni. Ja do takich typów osobowości nie należę i z takimi nie chce być kojarzony, dlatego też wolałem profilaktycznie zmienić garderobę...
    "Miliony oddanych istnień dają świadectwo swojej Ojczyźnie"

Legionista
    Kupuję tylko w skateshopach.
    Ulubione firmy to Mass,B3,Moro i kilka innych.
    Spodnie-chodzę głównie w ortalionach ale mam zamiar kupić sobie nowe DNMy
    Bluzy-różne patrz firmy
    koszulki & koszule-lubie zarówno klasyczne t-shirty i koszule jak i siatki koszykarskie,footballowe i baseballowe dla innych firm znajdzie się wyjątek na coś legijnego
    buty-100% adidasy ale ostatnio staram się kupowac typowo branżowe firmy typu Cormax.Ostatnio zachorowałem na żółtki (niedawno wprowadził je Mass i Moro)

Legionista
    ogólnie deskorolkowe ciuchy: Zero, Empire, R Pure Denim, Fenix atl,Malita. Buty Emerica, Globe. Mam też troche ciuchów polskich firm hh: Prosto i Fokuz
    bez nerw :P

Uprawnienia umieszczania postów