Strona 1 z 171 123451151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 9637

Wątek: Piwo

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Legionista

Piwo

Cytat Zamieszczone przez Tarchomin
    Witam,
    Bar zamknięty...to się człowiek błąka po cyberprzestrzeni...
    Trafiłem na coś apropolis tematu

Oczywiście,żadna nowość ale...
    Pozdrówki

Tarchomin – gryzie mnie kwestia – dlaczego ten po lewej stronie, przedstawiający niby naszego – ma czerwone włosy – skoro już na wieki jest ustalone, że „Better Dead Than Red” ?

Może ktokolwiek inny to wie?

A skoro bar zamknięty – to odhaczę tu swoje 2:0.

Kumaci wiedzą o co chodzi
    OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Beny
    Sugerowałbym niedługo zmianę nazwy tematu, bo w Barze na tamtym forum to niezłe jazdy odchodzą.

Życzliwy czytelnik

Legionista
    Pawełek...niestety na tyle kumaty, to nie jestem, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie

Pozostaje mieć nadzieję,że zbieżność z pewnym artystą zupełnie przypadkowa

U mnie skromne 0.5:0 chociaż nie wiem czy można uznać taki wynik...także pozostaję przy 0:0

Legionista Awatar Foxx
    Beny ma trochę racji... I wielką krechę za nie udzielanie się w tamtym barze . Takich Gości nam potrzeba . Cóż może któryś z modów znających sytuację, przejściowo uzupełni tytuł topicu . [Edit - serdeczne dzięki!]

Ja dzisiaj walę antybiotyki w kąt i biorę się za grzańca. Po tygodniu cierpień prawie nie wyzdrowiałem .
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar Beny
    Ej, ale jak się zrobi drugi "Pijacki topic... " to nie bijcie.

Foxx, nie prowokuj. :P

ems
    Guest
    nie bedzie drugiego pijackiego, foxx moderuje

ja nie pije. kumaci wiedza dlaczego

Legionista Awatar Porter
    To temat z serii PDK ?

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Legionista Awatar SirKruszon
    Ciekawa promocja w markecie Kaufland się pojawiła 12-pack Żubra za jedyne 21.99 oczywiście jest to oferta specjalna czyli do wyczerpania zapasów

Legionista Awatar emse
    Smoki (Srebrny, Złoty, Czerwony i chyba Czarny) z Browaru Fortuna, to moje najnowsze odkrycie, prawie dwa razy tańsze niż Fortuna Miodowe czy Czarne, ale też bardzo dobre.

Legionista Awatar fumen
    Jurajskie Pszeniczne Ciemne (Browar na Jurze). Przyznam szczerze, że nieco obawiałem się smaku tego piwa przed otwarciem, ale... niepotrzebnie. Można się delektować.

Legionista Awatar casual
    Lwówek Ratuszowy ostatnio testowany. Nie mój klimat, bez rewelacji.

BTW. niedawno w URze ciekawy tekst o właścicielu Ciechana i Lwówka, pewnie gdzieś smiga po necie.
    Ostatnio edytowane przez casual ; 11-11-2011 o 22:22
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar Cielo
    Cytat Zamieszczone przez SirKruszon Zobacz posta
    Ciekawa promocja w markecie Kaufland się pojawiła 12-pack Żubra za jedyne 21.99 oczywiście jest to oferta specjalna czyli do wyczerpania zapasów
    zwykłego czy ciemnozłotego ?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista Awatar SirKruszon
    Cytat Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
    zwykłego czy ciemnozłotego ?
    No zwykłego niestety

Administrator Awatar legart
    Moze się ustosunkuje do paru postów . Smoki z Mirosławia bardzo dobre, odrodzony Lwówek średni, a apropos browaru na jurze to polecam piwo o mylącej nazwie Czekoladowe, które po prostu przyzwoitym ( a polskim najlepszym) stoutem jest.

W ramach dalszego testowania pinty strzeliłem se ostatnio ala grodziskie i psze koźlaka. Ala grodziskie mimo ekstraktu poniżej 8 % i alkoholu poniżej 3% nie jest wodniste, za to dominuje smak wędzonki. Chyba się nie zaprzyjaźnie - niestety jasne piwa górnrj fermentacji to nie mój target. Za to psze koźlak to jedno z najlepszych piw jakie piłem. Wyrazista goryczka koźlaka przełamuje się z kwaskowatością pszenicy. Bardzo ciekawy smak i pite na kaca w sobotni słoneczny listopadowy poranek w lasku na kole ociera się o ekstazę .

Z minusów, ktoś kto produkuje faxe w unibrewie ma cięzki grzech (jak piwo może mieć mdły smak), a gontyniec za spapranie czarnkowa powinien dostać wpierdol i to ciężki.

Legionista Awatar Cielo
    Cytat Zamieszczone przez SirKruszon Zobacz posta
    No zwykłego niestety
    w tym monecie "cały misterny plan też w pizdu" :P
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Cytat Zamieszczone przez Porter
    To temat z serii PDK ?
    Kto ma wiedzieć ten wie , a ja zamiast piwa to mam całoweekendową opiekę nad dzieckiem :/

Legionista
    Foxx – kroczysz słuszną drogą Trenuj tym grzańcem, bo już niedługo sporo zimnych przed Tobą...

Tarchomin – jeśli nazwałeś „artystą” tą ciotunię z czerwoną główką, której blondi zrobiła płytke retro pod niemieckie techno – to wymierzyłeś niezasłużony cios w szeroko pojety świat kultury...

Co do 0,5:0 – ciężki film... Ja bym to jednak uznał – bo na tym i tak nie skończysz...

Ems - oczywiście... oczywiście...

Legart - pod opieke nad dzieckiem - też można... Uwierz...

Zdruffko!
    OLD FASHION MAN CLUB

Cytat Zamieszczone przez Pawełek
    Legart - pod opieke nad dzieckiem - też można... Uwierz...

Zdruffko!
    Owszem można sam z umiarem praktykowałem, ale w domu, nie zabiore przecież berbecia ze sobą do Źródła (przynajmniej na razie ).

Za to może Marysię na rezerwy wezmę, swój debiut na meczu Legii miała tydzień temu na Okęcie-Legia II

Legionista
    Cha cha

Legart - o Źródle to nawet nie pomyślalem. Moja Basia jeszcze sama nie wskaże adr