Piwo

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • marsiu
    Legionista
    • 10.2004
    • 140

    moje chamskie podniebienie z radością przyjmuje Guinessa
    Najlepiej w Dublinie
    Ostatnio edytowany przez marsiu; 3018.

    Komentarz

    • Perła
      Legionista
      • 01.2007
      • 496

      Zamieszczone przez legionista1984
      jak dla mnie to ty(L)ko żuberek

      tatra tyskie zywiec totalne szczochy

      i gdzie bym sie nie ruszyl czy to na Legie do Warszawy czy na grzyby do Olesna czy tez gdziekolwiek indziej zawsze żuberek

      oczywiscie to moje gusta sa
      To idz stąd.

      Komentarz

      • looking1916
        Legionista
        • 07.2015
        • 2668

        Ostatnio w biedronce można było nabyć piwo tureckie - Efes



        Jeszcze można je nabyć, mi dziś się udało 8 szt (stały w lodówce) + chałwa turecka

        W smaku dobre piwo, mi posmakowało w Turcji. Schłodzone dobrze się pije

        Komentarz

        • Stout
          Legionista
          • 04.2007
          • 5671

          Experts say these are the 20 best beers in the world

          "Lubię sobie jebnąć piwo"

          Komentarz

          • Esk
            Wiślaczka
            • 05.2006
            • 2644

            Panie i Panowie. Za miesiąc rusza w Warszawie kolejna piwna inicjatywa. Warsaw Beer Week. https://www.facebook.com/warsawbeerweek/
            Jest to swojego rodzaju reaktywacja Warszawskiego Szlaku Piwnego ale w nieco innej formule. Inspiracją były rozmaite Beer Weeki w najsilniejszych craftowo państwach oraz w Berlinie
            Jest to swego rodzaju wsparcie Warszawskiego Festiwalu Piwa. I wice wersa.
            Przewidywane jest wiele atrakcji. Specjalne piwa, wiele gadżetów do wygrania, w tym wizyta w browarze i profesjonalny kurs sensoryczny , paszporty z pieczątkami, spacery po piwnych historycznych miejscach Warszawy , pubach, wraz z degustacjami - ( wraz ze Skarbami Warszawy, https://www.facebook.com/SkarbyWarszawy/?fref=ts ), konkursy i quizy.
            I chyba dobra zabawa
            Zapraszam wszystkich Legionistów, ktorzy z tego co się orientuję już w coraz większej liczbie piją naprawdę dobre piwo.
            Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

            Komentarz

            • Herman
              Legionista
              • 11.2003
              • 2322

              A ten spacer piwny po szlaku z pieczątkami to jeszcze istnieje?
              LEGIA&FC DEN HAAG

              Komentarz

              • pijak z Wo(L)i
                Legionista
                • 01.2014
                • 1187

                Szanowna ferajno piwerko Miłosław w Żabce,jak kto woli w Kumaku po 2.29-Pln+butla.Na pewno-Pilzner,Niefiltrowane,Blonde Ale!!!Nie wiem jak reszta,Sosnowe Apa,Kozlak ,czy Pszeniczne?Promocja do poniedziałku lub wtorku!



                edit... Smacznego!
                edyta2... niestety lecz tylko Pilzner,Niefiltrowane,Blonde Ale są w promocji do wtorku.
                Ostatnio edytowany przez pijak z Wo(L)i; 71305.
                Pijacy i złodzieje są...
                https://youtu.be/SLFOunyoMFs

                Komentarz

                • Esk
                  Wiślaczka
                  • 05.2006
                  • 2644

                  Zamieszczone przez Herman
                  A ten spacer piwny po szlaku z pieczątkami to jeszcze istnieje?
                  Tak, ma być reaktywowany.
                  Do wygrania koszulki, szkło, wizyta w browarze wraz z degustacją oraz profesjonalne szkolenie sensoryczne dla 3 osób
                  Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

                  Komentarz

                  • DandOlo
                    Legionista
                    • 03.2004
                    • 167

                    Jeśli temat był jakoś po drodze poruszany, to sorry, ale jakiś czas temu bardzo mi podszedł lany Porter Bałucki (z Piwoteki). To było już dobrych parę miesięcy temu i od tego czasu nie udało mi się nigdzie go trafić. Ktoś, coś (w Warszawie)? Nieważne czy butelka (o ile w ogóle był w butelkach) czy kran. Dzięki z góry.
                    "Winning is not everything, but making effort to win is." Vince Lombardi

                    Komentarz

                    • pijak z Wo(L)i
                      Legionista
                      • 01.2014
                      • 1187

                      Wiem ze to produkt piwo-pochodny! Lecz cena żadna,na dzisiejszy wieczór!!!


                      W Żabce cena 1.49 za butelkę prawie gratis,Huk wie do kiedy?
                      Ostatnio edytowany przez pijak z Wo(L)i; 71305.
                      Pijacy i złodzieje są...
                      https://youtu.be/SLFOunyoMFs

                      Komentarz

                      • arni87
                        Legionista
                        • 02.2011
                        • 1534



                        ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                        Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

                        Komentarz

                        • Dzikus
                          Legionista
                          • 05.2014
                          • 406

                          Oczywiście w głosowaniu wygrywa herb w kolorze złotym

                          Komentarz

                          • looking1916
                            Legionista
                            • 07.2015
                            • 2668



                            Ma być od poniedziałku w Lidlu, warto kupić to czeskie piwo?

                            Komentarz

                            • casual
                              Legionista
                              • 05.2007
                              • 9732

                              Wielkiej rewelacji nie ma, ot czeski średniak, ale jak jest w dobrej cenie (a jak rozumiem w Lidlu w takiej będzie) to spokojnie można kupić.
                              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

                              Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

                              Komentarz

                              • looking1916
                                Legionista
                                • 07.2015
                                • 2668

                                Zamieszczone przez casual
                                Wielkiej rewelacji nie ma, ot czeski średniak, ale jak jest w dobrej cenie (a jak rozumiem w Lidlu w takiej będzie) to spokojnie można kupić.
                                Ok, dzięki! Właśnie z tego co pamiętam to ma być 4-pak za 7,77 zł
                                Nawet znalazłem potwierdzenie w necie -> http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?act...etail&id=69142

                                A jak inne piwa, typu Gambrinus, Krusovice, Primator?
                                Bo Pilsner Urquel, Budweiser, Kozel i Zloty Bazant miałem okazję pić z polskich sklepów, a kolega ma być za tydzień w Czechach i zastanawiam się czy coś zamówić u niego.

                                Komentarz

                                Pracuję...