Strona 327 z 327 PierwszyPierwszy ... 227277317323324325326327
Pokaż wyniki od 9,781 do 9,783 z 9783

Wątek: Piwo

Legionista Awatar Orzelek
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Wątpię, żeby ktokolwiek dotarł do końca mojej listy
    Ja dotarłem
    Jeżeli dobrze rozumiem i tą ilość piw pochłonąłeś w jeden dzień to muszę stwierdzić, że gardziel to Ty masz wyrobioną Kwasy, Gose, RISy, IPY, pszenice. Następnym razem napisz czego nie piłeś, to może wtedy tekst będzie krótszy
    Co do tak szczegółowego opisu każdego piwa, to "plus za akcję".

Jedyny festiwal piwny jaki co roku odwiedzam to u mnie w Częstochowie. Może w przyszłym roku uda mi się zaliczyć jeden z większych festiwali (Warszawa, Wrocław, Kraków, Slesia Beer Fest Katowice), bo do tej pory kończyło się jedynie na zamiarach.

Legionista
    Owszem, wszystko w sobote
    Grunt to dobre planowanie, wczesny start i oczywiście nie za duże pojemności, szczególnie przy tych mocnych piwach 0,1 to już jest maximum.

A Silesia Beer Festival bardzo polecam. Zupełnie przypadkiem znalazłem się tam w kwietniu i co prawda browarów o jakąś 1/3 mniej, bo około 40, piw specjalnie szykowanych na te okazję brak, to jednak ludzi już jakieś 10 razy mniej, co dla mnie było szokiem bo nie dość, że nie było kolejek, to jeszcze piwowarzy znudzeni sami zagadywali i bez ciągnięcia za język opowiadali o swoich piwkach
    Oczywiście lineup nie ten co u nas ale to też ma swój urok, bo można poznać coś naprawdę niespotykanego na półkach sklepowych na Mazowszu (w pamięć zapadł mi m.in. browar Hajer ze swoimi imperialnymi portretami). U Was pewnie zdecydowanie łatwiej go trafić.

Gintleman Awatar księciuniu
    Dla podbicia tematu pochwalę taki smakołyk z forumowego Browaru Teter, który wczoraj skosztowałem - porter bałtycki z wędzoną śliwką.

Zdolnemu piwowarowi udało się wepchnąć śliwkę do piwa, nie zmieniając go jednocześnie w bożonarodzeniowy napój owocowy czy inny nowofalowy wynalazek. Wszystko się pięknie, wytrawnie komponuje, a na dodatek jest bardzo pijalne - aż się nie chce wierzyć w parametry z etykiety (21,2 Blg; 8,6 alk.); alkohol w ogóle w smaku niewyczuwalny.
    Pycha!!
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów