Strona 326 z 326 PierwszyPierwszy ... 226276316322323324325326
Pokaż wyniki od 9,751 do 9,772 z 9772

Wątek: Piwo

Legionista Awatar Bigos
    Co do wizualnych odczuć, to etykieta do poprawy. Po co pisać "Piwo", skoro każdy wie, że to piwo. A co smaku, to jak na pilsa, goryczka na początku wyczuwalna, z każdym łykiem takie rozwodnione się wydaje (wypitych kilka, na pewno będę do nich często wracał). Ale każdy ma swoje kubki smakowe i sam oceni gdy będzie miał okazje. Ekstrakt 10%, 4,1% alk. Może komuś uda się jutro nabyć w Lewiatanie ul. Wrzeciono 48. Na Wrzeciono 41 w Świat alkoholi brak, w Świecie alkoholi na Przy Agorze końcówka, a w Świecie alkoholi róg Przy Agorze/Marymoncka nie wiem.
    ultrasnotred.blogspot.com

Legionista
    Piwo, to piwo, nie ma co wydziwiać Mnie się etykieta i całość podoba

Tylko te parametry… Np. poniżej 12% extr. i 3,7% alk. miał kiedyś stary Sfinks z Browaru Warszawskiego. I to było piwo w sumie nie do picia, ale się piło, jak za komuny nic innego w sklepie nie było.

Niemniej chętnie bym spróbował. Wrzeciono dobrze znam, ale nie za bardzo chce mnie się tam jechać, jak nie wiadomo, czy trafię choć butelkę

Jak będzie tego większa partia na pewno się skuszę. Daj, proszę, znać.

Pozdrawiam!
    OLD FASHION MAN CLUB

Legionista Awatar Danoo
    Wziąłem jedno piwko więcej
    Do odebrania przy najbliższej okazji...
    Chyba, że pragnienie duże to i można wcześniej się gdzieś ustawić

Smakoszem różnych bukietów smakowych nie jestem , ale piwko spożyte z przyjemnością.
    Ostatnio edytowane przez Danoo ; 25-05-2019 o 12:00

Legionista
    Wielkie dzięki

Niech chwilkę poczeka w lodówce - na razie mam obchody Dnia Matki i muszę się do tego porządnie przyłożyć, bo jak wiadomo, każdy człowiek, co ma matkę jest dzieckiem i nie musi się martwić o swoje utrzymanie

Dopije jutro zapas barowego Żiguli i Cię wydzwonię najpóźniej w poniedziałek
    OLD FASHION MAN CLUB

Legionista
    To ruskie barowe Żiguli to całkiem dobre piwo. Dostawa z Królewca, ale robione w Moskwie na Arbacie. Litrowe, eleganckie butelki, niezła zawartość. Jako ciekawostkę polecam.

Zdruffko wszystkim tankującym
    OLD FASHION MAN CLUB

Gintleman Awatar księciuniu
    Sezon letni w pełni, pić się chce, a nic tak dobrze nie gasi pragnienia jak tradycyjny, goryczkowy pilsnerek. A ponieważ przy okazji napatoczyła się prawdziwa, męska przygoda w postaci dwudniowego spływu kajakowego , to Browary Żoliborskie raczyły spływowiczów produktem dedykowanym:

„K” jak kajak (pilsner) – Browary Żoliborskie

Po pierwsze, wreszcie w pilsnerze wyszła mi jako taka piana Po drugie, trochę za mało odfermentowało, ale biorąc pod uwagę okoliczności spożywania dobrze się stało, że przypadkowo wyszło niskoalkoholowe Po trzecie, goryczka, chmielowy aromat, ładna klarowność – pić, nie umierać

Szatę graficzną wyczarował oczywiście niezawodny Teter (www.graftet.pl)
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Tomi
    Ślinka cieknie od samego patrzenia!

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Orzelek
    Info dla wielbicieli kraftu

W Warszawie właśnie trwa Lotny Festiwal Piwa. Miejsce: Plac przed PGE Narodowym. Wstęp darmowy. Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/lotnyfestiwalpiwa/ . Lista browarów jest imponująca

Legionista Awatar Jestem
    Nie widzę Żoliborskiego to odpuszczam ten "festiwal"
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Festiwal Piwowarów Domowych miał miejsce dwa tygodnie wcześniej, tutaj są tylko komercyjne

Legionista
    Ze względów osobistych muszę zdobyć dokładnie takie
    W związku z tym pytanie ... gdzie w Warszawie i\lub okolicach dostane rzeczone "Po Godzinach-Juicy Summer" od browaru Amber

Spróbuj poszukać na festiwalach piwa

Legionista Awatar tylko_Legia_
    Cytat Zamieszczone przez Berni Zobacz posta
    Ze względów osobistych muszę zdobyć dokładnie takie
    W związku z tym pytanie ... gdzie w Warszawie i\lub okolicach dostane rzeczone "Po Godzinach-Juicy Summer" od browaru Amber
    Ostatnio widziałem w Auchan w Alei Krakowskiej. Dużo tego trunku mieli.
    Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Legionista
    Świetnie,dzięki panowie na info ... jakoś nie byłem aż tak zdeterminowany ,aby latać i szukać

Legionista Awatar Rulkoś
    Ktoś podpowie gdzie w Warszawie można kupić piwo z nalewaka, lane do butelek pet. Wiem że w Chmielołaku, jeszcze gdzieś są takie opcje?
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Kiedyś można było w takich małych Delikatesach na Pl. Wilsona (głównie litewskie) - jak jest teraz nie wiem. Punkt z lanymi piwami jest (rok temu był) w Blue City, a niedawno otworzyli "Nalewak" w Galerii Młociny.
    I chyba w sklepie z piwami na Pl. Zawiszy (w pawilonach) też chyba coś nalewają na wynos.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista
    Tak, w Brzeczce Piwnej leją do petow, w dodatku można sprawdzić co na ontapsach.

e: i chyba w Źródle Niebanalnych Piw i Alkoholi mają krany (jakiś czas temu mieli) ale nie dają spróbować, więc trochę lipa.
    Ostatnio edytowane przez Majkisek ; 28-08-2019 o 14:45

Na rogu Wiertniczej i Lentza jest też alkoholowy z kilkoma nalewakami; rok-dwa lata temu często Schenkerla tam bywała

W Raju Piwosza na Gocławiu i w White Whale na Woli

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Legionista Awatar rey
    PiwoWar na Białołęce (Skarbka z Gór 9) też nalewają. Zazwyczaj kilka czeskich jest, Primator, Litovel np.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Rulkoś
    Dzięki za odzew . Widzę, że większość podanych miejsc pokrywa się z tym co jest na ontap
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Cytat Zamieszczone przez Rulkoś Zobacz posta
    Dzięki za odzew . Widzę, że większość podanych miejsc pokrywa się z tym co jest na ontap
    xDDDD

Uprawnienia umieszczania postów