Strona 322 z 323 PierwszyPierwszy ... 222272312318319320321322323 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,631 do 9,660 z 9666

Wątek: Piwo

Legionista Awatar Kusza
    Esk, Orzełek dziękuje uprzejmie. Byłem w House of Beer - bardzo przyjemny lokal, zdecydowanie dopisany do listy
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista Awatar Rawo
    mam pytanie podobne co Kusza tylko inne miasto -->Gdańsk. Poleci ktoś w Gdańsku? albo jakieś sklepy z piwem ?
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Gintleman Awatar księciuniu
    Jeżeli mnie pamięć nie myli to na rogu Lawendowej i Straganiarskiej masz 2-3 "wielokrany", ale ja korzystałem tylko z jednego z nich, który akurat był otwierany koło południa .
    A naprzeciwko dworca głównego PKP, po drugiej sronie tej dużej ulicy, jest browar restauracyjny Lubrov (ale mnie jego diskonowoczesne wnętrze niezbyt przypada do gustu). I na ul. Piwnej jest też restauracja gdzie warzą swoje piwo (ale raczej "tradycyjne" style).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Orzelek
    Co do Gdańska, to nie za bardzo się orientuję, ale podaję link, gdzie są informacje odnośnie tego co aktualnie jest na kranach Lokalizacje lokali też są.

https://ontap.pl/?city=gdansk&type=1

Wiślaczka Awatar Esk
    Cytat Zamieszczone przez Orzelek Zobacz posta
    Co do Gdańska, to nie za bardzo się orientuję, ale podaję link, gdzie są informacje odnośnie tego co aktualnie jest na kranach Lokalizacje lokali też są.

https://ontap.pl/?city=gdansk&type=1
    Pułapka oczywiście. Absolutnie numer 1 jeśli chodzi o Gdańsk. Na Straganiarskiej 2.
    Podobno warto odwiedzić też Maverick Gdańsk - niedawno otwarty lokal patronacki Rockmilla. Z niezłym jedzeniem
    ( Partyzantów 8 ). To bardziej na uboczu, nie byłam jeszcze ale słyszałam dobre opinie.
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Legionista Awatar Rawo
    dziękuje za namiary sprawdzę coś z propozycji . a jakieś sklepy ? bo w zeszłym roku to tylko w żabkach były piwa z browaru Amber,Bytów a tak to nic .
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

spec okienny Awatar meraś
    Gdzieś na Bemowie ew. Woli dostanę Dawne lub Warszawiaka z Konstancina?
    bałagan i porządek to tylko liczby...

No, to pierwszy raz mi Hoppiness podpadło. Przy rezerwacji stolika na ponad 6 osób chcą zaliczkę po 50 zł od osoby (sic!) (kwota odliczana od rachunku). Samą ideę zaliczki jak najbardziej rozumiem, ale ta kwota ?!? Pomijając nawet fakt, że niekoniecznie każda z osób przepije 50 zł, to przy 10 osobach wychodzi 500 zł do wyłożenia z góry za rezerwację Gniewam się.

Polećcie jakiś inny punkt w Śródmieściu z dobrym piwkiem, gdzie zarezerwuję (na przyszły tydzień) stolik na 9-10 osób bez tak drakońskich wymogów. W Gorączce może być trochę ciasno; pierwsze co mi przychodzi o głowy, to Chmielarnia…

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    No, to pierwszy raz mi Hoppiness podpadło. Przy rezerwacji stolika na ponad 6 osób chcą zaliczkę po 50 zł od osoby (sic!) (kwota odliczana od rachunku). Samą ideę zaliczki jak najbardziej rozumiem, ale ta kwota ?!? Pomijając nawet fakt, że niekoniecznie każda z osób przepije 50 zł, to przy 10 osobach wychodzi 500 zł do wyłożenia z góry za rezerwację Gniewam się.

Polećcie jakiś inny punkt w Śródmieściu z dobrym piwkiem, gdzie zarezerwuję (na przyszły tydzień) stolik na 9-10 osób bez tak drakońskich wymogów. W Gorączce może być trochę ciasno; pierwsze co mi przychodzi o głowy, to Chmielarnia…
    Co prawda nie w Śródmieściu, ale niedaleko. Polecam Koktajl Mokotowa:
    https://pl-pl.facebook.com/KMCBM/
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

PiwPaw przy Foksal?

Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    PiwPaw przy Foksal?
    Z tego co mi wiadomo, to piwpaw omijamy szerokim łukiem

@ Jaco - dzięki za namiar, ale robię "spotkanie po latach", ludzie z różnych stron (nawet nie wiem jakich) i chciałem, żeby każdy miał blisko/równie daleko (szczególnie, że to będzie w tygodniu, kiedy metro wcześniej idzie spać).

@ Peer - dzięki za namiar, ale dwa poprzednie "spotkania przed laty" były właśnie tam i chciałem zaproponować coś innego
    E: A w zasadzie to w PiwPawie przy Parkingowej

@ KoperURS - dzięki za przypomnienie; gwoli jasności: te poprzednie spotkania były jeszcze przed okresem ich błędów i wypaczeń
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 24-08-2018 o 12:36

Sprawdź TheTaps przy Sienkiewicza.

Co jest z PiwPawem nie teges?

Cytat Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

Co jest z PiwPawem nie teges?

Cytat Zamieszczone przez MałyJohn Zobacz posta
    PiwPaw się dogadał z dziewuchami

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

W sumie od zawsze coś mi u niech nie grało. Niby ok... ale nie do końca.
    Dzięki za naświetlenie.

Legionista Awatar bambino
    @księciuniu jeśli zdecydujesz się na The Taps, to rezerwuj antresolę.
    #MiśKazekteam

Legionista
    Możesz też sprawdzić Drugie Dno na Nowogrodzkiej.

Cytat Zamieszczone przez bambino Zobacz posta
    @księciuniu jeśli zdecydujesz się na The Taps, to rezerwuj antresolę.
    Tak też sam chciałem, ale sami odradzili z uwagi na temepratury i duchotę na górze.

Legionista
    Dlaczego piwpaw omijać szerokim łukiem?

Pięć postów wcześniej...

[QUOTE=MałyJohn;1592526]PiwPaw się dogadał z dziewuchami

Kurde, kiepski ten The Taps.
    Piwa już na wejściu nie zachwycały; z recenzji z kilkunastu piw nie było nic co „musiałbym” spróbować, ale są gusta i gusciki - może coś mi podejdzie. Nic mnie nie zachwyciło, a poza tym jedno potencjalnie ciekawe piwo odpadło na wejściu i przez kilka godzin, do końca wieczoru, kran został pusty. Drugie skończyło się po godzinie i do końca wieczoru kran został pusty. Naprawdę nie było co ca zamawiać - same bezpłciowe ale/apa albo jakies słodkości/owocowe słodkości. Doszło do tego, ze w akcie desperacji zamówiłem pszenicxniaka, który okazał się przesłodki - ale na szczęście wymieniłem go z kolega, który zamówił sour ale (w sumie średniawe) i nie dawał rady
    Pszeżytowies z Pinty od biedy ujdzie.

Na plus lokalizacja, brak tłoku i niezła pizza, ale raczej tam nie wrócę.

Pierwszy z urodzinowych prezentów – Cyrulik (Browar Profesja)

– kiedyś piłem na WFP; w wersji butelkowej też pychotka: w zapachu wędzonka (kiełbasa plus wędzone śliwki), w smaku głównie kwas, ale taki stonowany „niejednoznaczny” – nie cytrusy, nie do końca też czerwone owoce. Mnie bardzo podeszło, ale tu powinno być zastrzeżenie jak przy filmikach Jackass – nie próbujcie tego sami w domu Nie każdemu to przypasuje, bo klasycznego piwa w tym niewiele

A przy okazji - kolejna edycja WFP: 25-27.10. na Ł3

Witam
    Wybieram sie na pare dni do Pragi składem mocno alkoholowym, jakieś czeskie piwa szczególnie warte spróbowania? W tym też jakieś bardziej popularne piwa dostępne bez problemu w normalnych lokalach, ewentualnie jakich browarów unikać...
    No i oczywiście jakieś godne miejscówki też chętnie poznam.

Legionista Awatar bambino
    Na ratebeerze masz recenzje różnych miejscówek, dużo piwnych blogów także porusza ten temat. Pivovar Kolčavka jak najbardziej ale to już trochę poza ścisłym centrum, wśród lokalsów, w tym rodzin z dziećmi. Poza tym, świeże ipy i apy od Matuški.
    #MiśKazekteam

Legionista
    Mnie też z wizyty z Pragi zapadła w pamięci IPA z Matuski

Legionista Awatar Alek
    https://pl-pl.facebook.com/wawalotr/ - Grochów

pić nie piję, ale polecić mogę

duzy zestaw piw rzemieslniczych i zajebiste burgery
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Kaczor14
    Cytat Zamieszczone przez kokolino Zobacz posta
    Witam
    Wybieram sie na pare dni do Pragi składem mocno alkoholowym, jakieś czeskie piwa szczególnie warte spróbowania? W tym też jakieś bardziej popularne piwa dostępne bez problemu w normalnych lokalach, ewentualnie jakich browarów unikać...
    No i oczywiście jakieś godne miejscówki też chętnie poznam.
    Z miejscówek polecam tą: http://praguebeermuseum.cz/en/
    Jeśli zaś chodzi o dostępne tam browary, mi najbardziej w pamięć zapadła IPA z browaru Lucky Bastard oraz Opat Chocolate.
    "***** się cieszy jakby pińć złotych fałszywe znalazła..."

Czy ktoś jest w grupie na FB Jepiwka? Jest tam ponoć film, który Kopyr streamował z Wrocławia z otwarcia Pinty Wrocław. No i właśnie, poniosło go. Najebany to najebany ale podobno śpiewał na Legię.. Już zapowiedział, że nie będzie jeździł po festiwalach. Na WFP się nie pojawi...

Cytat Zamieszczone przez mayestic Zobacz posta
    Czy ktoś jest w grupie na FB Jepiwka? Jest tam ponoć film, który Kopyr streamował z Wrocławia z otwarcia Pinty Wrocław. No i właśnie, poniosło go. Najebany to najebany ale podobno śpiewał na Legię.. Już zapowiedział, że nie będzie jeździł po festiwalach. Na WFP się nie pojawi...
    Jest jeszcze coś takiego
    https://www.youtube.com/watch?v=AYcD....be&t=4h22m19s

Legionista Awatar Stout
    Parówa yebana.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Uprawnienia umieszczania postów