Strona 322 z 322 PierwszyPierwszy ... 222272312318319320321322
Pokaż wyniki od 9,631 do 9,637 z 9637

Wątek: Piwo

Legionista Awatar Kusza
    Esk, Orzełek dziękuje uprzejmie. Byłem w House of Beer - bardzo przyjemny lokal, zdecydowanie dopisany do listy
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista Awatar Rawo
    mam pytanie podobne co Kusza tylko inne miasto -->Gdańsk. Poleci ktoś w Gdańsku? albo jakieś sklepy z piwem ?
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Gintleman Awatar księciuniu
    Jeżeli mnie pamięć nie myli to na rogu Lawendowej i Straganiarskiej masz 2-3 "wielokrany", ale ja korzystałem tylko z jednego z nich, który akurat był otwierany koło południa .
    A naprzeciwko dworca głównego PKP, po drugiej sronie tej dużej ulicy, jest browar restauracyjny Lubrov (ale mnie jego diskonowoczesne wnętrze niezbyt przypada do gustu). I na ul. Piwnej jest też restauracja gdzie warzą swoje piwo (ale raczej "tradycyjne" style).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Orzelek
    Co do Gdańska, to nie za bardzo się orientuję, ale podaję link, gdzie są informacje odnośnie tego co aktualnie jest na kranach Lokalizacje lokali też są.

https://ontap.pl/?city=gdansk&type=1

Wiślaczka Awatar Esk
    Cytat Zamieszczone przez Orzelek Zobacz posta
    Co do Gdańska, to nie za bardzo się orientuję, ale podaję link, gdzie są informacje odnośnie tego co aktualnie jest na kranach Lokalizacje lokali też są.

https://ontap.pl/?city=gdansk&type=1
    Pułapka oczywiście. Absolutnie numer 1 jeśli chodzi o Gdańsk. Na Straganiarskiej 2.
    Podobno warto odwiedzić też Maverick Gdańsk - niedawno otwarty lokal patronacki Rockmilla. Z niezłym jedzeniem
    ( Partyzantów 8 ). To bardziej na uboczu, nie byłam jeszcze ale słyszałam dobre opinie.
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Legionista Awatar Rawo
    dziękuje za namiary sprawdzę coś z propozycji . a jakieś sklepy ? bo w zeszłym roku to tylko w żabkach były piwa z browaru Amber,Bytów a tak to nic .
    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

spec okienny Awatar meraś
    Gdzieś na Bemowie ew. Woli dostanę Dawne lub Warszawiaka z Konstancina?
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Uprawnienia umieszczania postów