Strona 321 z 322 PierwszyPierwszy ... 221271311317318319320321322 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,601 do 9,630 z 9657

Wątek: Piwo

Legionista
    Może księciunio? 😎

Gintleman Awatar księciuniu
    Nie przewiduję; nie mam teraz do tego głowy (pomijajac fakt, że "wystawiać się" z piwami z ekstraktów to trochę wstyd [nawet jak wyszły dobre, albo jak ostatnio "Ciemna strona chmielu" bardzo dobre] ). A poza tym te uwarzone ostatnio, które jeszcze nie weszły "do obrotu", nie całkiem spełniają moje oczekiwania

Ale pewnie wyślę etykietki na konkurs etykietek organizowany przy WFP Jak ktoś jeszcze nie wie: wiosenna edycja WFP 24-26 maja, na Ł3
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Zaraz tam wstyd! Przecież na konkursach są "kategorie ekstraktowe"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Jakby co, to Legia Rugby widziane także bliżej centrum, w małym sklepiku przy Pl. Zawiszy, w niepozornym miejscu, bo w ciągu bud (m.in. jakiś śmierdzący kebs) od strony dworca PKP Ochota. Swoją drogą, wyposażenie całkiem nie najgorsze (szczególnie jak się oczekuje na pociąg ). Są też wina. Miejsce nazywa się - o ile dobrze pamiętam - Beczka Piwa.
    Tak tylko uzupełnię, bo teraz przypadkiem trafiłem na ich stronę na FB. Miejsce nazywa się BrzECZKA PIWnA tak gwoli ścisłości, małe literki ledwo zauważalne

Pokajawszy się, podlinkuję:
    https://www.facebook.com/BrzeczkaPiwna/

Lokalizacja super.

Legionista Awatar Herman
    Cytat Zamieszczone przez kapolo Zobacz posta
    Czy browar, któregoś z kibiców się wystawia?
    Mój kolega ze swoim browarem "JZ". Piwa robi jak dla mnie bardzo, bardzo dobre. To z resztą zwycięzca poprzedniej Warszawskiej Bitwy Piwnej. Do tego legionista, chociaż taki mocno w kapciach (wieki temu byłz nami 2 czy 3 razy na meczu, a teraz to raczej tv). Niemniej poglądy piłkarskie ma słuszne
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista
    Atak Chmielu Browar Pinta 5,98 w Auchan

W Leclercu na Bielanach 5,49

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista
    O, jeszcze lepiej 😆

Cytat Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
    Mój kolega ze swoim browarem "JZ". Piwa robi jak dla mnie bardzo, bardzo dobre. To z resztą zwycięzca poprzedniej Warszawskiej Bitwy Piwnej. Do tego legionista, chociaż taki mocno w kapciach (wieki temu byłz nami 2 czy 3 razy na meczu, a teraz to raczej tv). Niemniej poglądy piłkarskie ma słuszne
    Znamy, zanamy, Planuję odwiedzić stoisko Dominika.

Exclamation

Jakieś oszukańcze jury nie zakwalifikowało do internetowego głosowania etykietek Browarów Żoliborskich (po sędziach i emerytowanych ubekach trzeba będzie się bliżej przyjrzeć tej kaście ).

Ale jakoś (ciekawe Teter jak? ) do tego etapu przeszła etykietka Browaru Teter, która wyszła spod tej samej fachowej ręki, co etykietki Żoliborskiego.
    Więc teraz wszyscy myszki w dłoń i głosujemy na taką żółto-zielono-brązową etykietkę piwa o nazwie Schrute Farms
    link do glosowania http://vikinglabelcontest.pl/prace-konkursowe/
    Czas na głosowanie tylko do jutra.

Zwycięzcy odbiorą nagrody na Warszawskim Festiwalu Piwa w najbliższy łikend na Ł3.
    Pozwólmy Teterowi przeżyć fetę na własnym stadionie!!

Podbijam, ostatni dzień głosowania

Był ktoś wczoraj na WFP?
    Coś wartego polecenia?

Legionista Awatar Antisocial
    Browar Brewing i ich CBS oraz KBS imperialne stouty leżakowane w beczce po burbonie. Browar Rockmill i ich Juicy Delight new england style IPA. Moi faworyci

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Legionista
    Ja postawiłem na kwasy i bez wątpienia godny polecenia jest tutaj browar Mariensztat, że swoim kwasem z czarnej porzeczki a także sour IIPA. Godny uwagi także sour z browaru Cztery Ściany. Spoza tej kategorii, zdecydowanie polecam Mr.happy (fruity IIPA) z kooperacji Piwnego Podziemia i Palatum.

Piwo

Ja na grodziskie i najlepszy jest klasyczny grodzisz z Hopiium (Stanisław Dym). Grodziskie ze śliwką z Nepomucena (Śliwkowo słodkie) i smoked ametican wheat z Browaru Kazimierz (jak na ten styl zbyt goryczkowe) też trzymają dobry poziom. Z innych styli dobre tez Take It Easy z Piwnego Podziemia (american blond ale) i Sekol ze Świebodzina (American Black IPA). Dla smakoszy herbaty earl grey Bergamłot z Warsztatu Pieowsrskiego (bergamot pale ale ). a kawy Michael Jackson z Hopium. (White Ris - widzisz ipa, czujesz kawę).
    Niewypalem - jak dla mnie - okazał się Apache z Radugi (Wit IPA) [za słodkie, a przypraw brak. ].

Ludzi dużo, ale do zniesienia.
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 26-05-2018 o 00:42

„Koszulka Stadion” vol. 2

Legionista Awatar Orzelek
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Dla smakoszy herbaty earl grey Bergamłot z Warsztatu Pieowsrskiego (bergamot pale ale )
    Smakoszom Earl grey'a polecę piwo Panakeja z browaru Olimp. Piłem zarówno z beczki (bardziej piwne) jak i z butelki (bardziej herbaciane).

Pytanko. Czy WFP ma tylko jedną edycję w roku czy dwie (wiosna - jesień) ?

Legionista Awatar Antisocial
    Są dwie edycje

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Panakeję piłem ze 2-3 lata temu w wersji butelkowej, ale nie przypadła mi do gustu – w ogóle się nie kojarzyła z piwem, jakbym pil zimnego earl grey’a (może lane, jak piszesz mniej herbaciane, byłoby lepsze).
    A w tym Bergamłocie podobało mi się właśnie to, że to nadal było piwo, a nie ice tea – była wyczuwalna zarówno chmielowa goryczka, jak i earlgreyowe aromaty.

A edycje WFP, tak jak pisał Antisocial, są dwie w roku.

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jakieś oszukańcze jury nie zakwalifikowało do internetowego głosowania etykietek Browarów Żoliborskich (po sędziach i emerytowanych ubekach trzeba będzie się bliżej przyjrzeć tej kaście ).

Ale jakoś (ciekawe Teter jak? ) do tego etapu przeszła etykietka Browaru Teter, która wyszła spod tej samej fachowej ręki, co etykietki Żoliborskiego.
    Więc teraz wszyscy myszki w dłoń i głosujemy na taką żółto-zielono-brązową etykietkę piwa o nazwie Schrute Farms
    link do glosowania http://vikinglabelcontest.pl/prace-konkursowe/
    Czas na głosowanie tylko do jutra.

Zwycięzcy odbiorą nagrody na Warszawskim Festiwalu Piwa w najbliższy łikend na Ł3.
    Pozwólmy Teterowi przeżyć fetę na własnym stadionie!!
    Zapomniałem poinformować – MY nie daliśmy rady i nagrody publiczności Teter nie zdobył , ale prawdziwa sztuka i tak się obroniła i jego etykietka zdobyła trzecie miejsce w głównym konkursie, w którym decydowało jury (inną sprawą jest kto wybierał jury ) .
    Jak zwykle na Ł3 organizacja była na najwyższym poziomie, o co dba nasz niestrudzony Prezes, i Teter mógł odebrać trofeum na stadionie podczas WFP.
    Gratulacje!

(Browary Żoliborskie współpracują tylko z najlepszymi
    No, może z pierwszej trójki najlepszych )

PiwPaw się dogadał z dziewuchami

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Ten ich paw taki tęczowy ogon ma...

Dopisujemy do listy nielubianych; obok Kufli i Kapsli

Może niech Hop Colę wprowadzą do oferty

PDSL ten sam właściciel
    I browar Bazyliszek

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez MałyJohn ; 01-06-2018 o 16:19
    Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Tam to nigdy nie byłem, ale do listy mogę dopisać

Legionista Awatar Kusza
    Pytanie do piwoszy (a może nawet głównie do pewnej piwoszki) o polecane puby z kraftami w Krakowie w okolicach Rynku.
    Tak żeby nie było tęczowo ani kuflokapslowo

Z góry dzięki!
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista Awatar Orzelek
    House of Beer, ul. Św. Tomasza 35 (wejście od ul. Św. Krzyża).

Multi Qlti Tap Bar, ul. Szewska 21

Viva La Pinta, ul. Floriańska 13

Legionista Awatar Adis
    Nowe piwo sekcji rugby, tym razem od Peruna.

Ostatnio edytowane przez Adis ; 20-08-2018 o 12:39

Wiślaczka Awatar Esk
    Cytat Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
    Pytanie do piwoszy (a może nawet głównie do pewnej piwoszki) o polecane puby z kraftami w Krakowie w okolicach Rynku.
    Tak żeby nie było tęczowo ani kuflokapslowo

Z góry dzięki!
    Orzełek w zasadzie odpowiedział. Osobiście najbardziej polecam House of Beer na rogu Tomasza i Krzyża. Od niedawna jest tam dodatkowo kuchnia i na prawdę dobre jedzenie. W niezłych cenach
    Co do Multi Qlti to jest nieco hipstersko podobnie jak w Weźże Krafta na Dolnych Młynów. Ale to drugie miejsce warto odwiedzić ze względu na lokalizację. Duży teren wewnątrz starych fabryk ( ale blisko centrum ), mnóstwo różnego rodzaju knajp, olbrzymie ogrodki i życie nocne do rana. Praktycznie tam się przeniosło centrum rozrywki. W weekendy kolejki bardzo duże

Natomiast na Kazimierzu polecam Kraftownię na Wawrzyńca oraz Strefę Piwa na Józefa.

Udanej zabawy

A skoro już piszę posta, to wypada mi napomnknąc o premierze piwa 1918 Jest to Pils, uwarzony przez Browar Spirifer we współpracy z portalem Żelazna Logika z okazji 100 lecia odzyskania Niepodległości.
    Z racji tego, że skontaktowałam jednych i drugich, premiera jest w Hoppiness. W najbliższą środę 27 czerwca.
    Będziemy serwować jedno z ulubionych dań Marszałka - czyli prostą jajecznicę ( na toście ) z bekonem, kiełbasą, pomidorami oraz szczypiorkiem.
    Zapraszam

https://www.facebook.com/events/226781534597005/
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
    Orzełek w zasadzie odpowiedział. Osobiście najbardziej polecam House of Beer na rogu Tomasza i Krzyża. Od niedawna jest tam dodatkowo kuchnia i na prawdę dobre jedzenie. W niezłych cenach
    Co do Multi Qlti to jest nieco hipstersko podobnie jak w Weźże Krafta na Dolnych Młynów. Ale to drugie miejsce warto odwiedzić ze względu na lokalizację. Duży teren wewnątrz starych fabryk ( ale blisko centrum ), mnóstwo różnego rodzaju knajp, olbrzymie ogrodki i życie nocne do rana. Praktycznie tam się przeniosło centrum rozrywki. W weekendy kolejki bardzo duże

Natomiast na Kazimierzu polecam Kraftownię na Wawrzyńca oraz Strefę Piwa na Józefa.

Udanej zabawy

A skoro już piszę posta, to wypada mi napomnknąc o premierze piwa 1918 Jest to Pils, uwarzony przez Browar Spirifer we współpracy z portalem Żelazna Logika z okazji 100 lecia odzyskania Niepodległości.
    Z racji tego, że skontaktowałam jednych i drugich, premiera jest w Hoppiness. W najbliższą środę 27 czerwca.
    Będziemy serwować jedno z ulubionych dań Marszałka - czyli prostą jajecznicę ( na toście ) z bekonem, kiełbasą, pomidorami oraz szczypiorkiem.
    Zapraszam

https://www.facebook.com/events/226781534597005/
    ŻL poprosiła mnie o padanie przez Ciebie przesyłki do Krk. Mogę jutro zostawić w H. U kogo zdeponować?
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Wiślaczka Awatar Esk
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    ŻL poprosiła mnie o padanie przez Ciebie przesyłki do Krk. Mogę jutro zostawić w H. U kogo zdeponować?
    Będę jutro w Hoppi przed meczem, pewnie nawet koło 18-19. Możesz mi wręczyć osobiście
    A jeśli wybierasz się wcześniej to zostaw po prostu w za barem.
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Uprawnienia umieszczania postów