Strona 321 z 321 PierwszyPierwszy ... 221271311317318319320321
Pokaż wyniki od 9,601 do 9,609 z 9609

Wątek: Piwo

Legionista
    Może księciunio? 😎

Gintleman Awatar księciuniu
    Nie przewiduję; nie mam teraz do tego głowy (pomijajac fakt, że "wystawiać się" z piwami z ekstraktów to trochę wstyd [nawet jak wyszły dobre, albo jak ostatnio "Ciemna strona chmielu" bardzo dobre] ). A poza tym te uwarzone ostatnio, które jeszcze nie weszły "do obrotu", nie całkiem spełniają moje oczekiwania

Ale pewnie wyślę etykietki na konkurs etykietek organizowany przy WFP Jak ktoś jeszcze nie wie: wiosenna edycja WFP 24-26 maja, na Ł3
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Zaraz tam wstyd! Przecież na konkursach są "kategorie ekstraktowe"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Jakby co, to Legia Rugby widziane także bliżej centrum, w małym sklepiku przy Pl. Zawiszy, w niepozornym miejscu, bo w ciągu bud (m.in. jakiś śmierdzący kebs) od strony dworca PKP Ochota. Swoją drogą, wyposażenie całkiem nie najgorsze (szczególnie jak się oczekuje na pociąg ). Są też wina. Miejsce nazywa się - o ile dobrze pamiętam - Beczka Piwa.
    Tak tylko uzupełnię, bo teraz przypadkiem trafiłem na ich stronę na FB. Miejsce nazywa się BrzECZKA PIWnA tak gwoli ścisłości, małe literki ledwo zauważalne

Pokajawszy się, podlinkuję:
    https://www.facebook.com/BrzeczkaPiwna/

Lokalizacja super.

Legionista Awatar Herman
    Cytat Zamieszczone przez kapolo Zobacz posta
    Czy browar, któregoś z kibiców się wystawia?
    Mój kolega ze swoim browarem "JZ". Piwa robi jak dla mnie bardzo, bardzo dobre. To z resztą zwycięzca poprzedniej Warszawskiej Bitwy Piwnej. Do tego legionista, chociaż taki mocno w kapciach (wieki temu byłz nami 2 czy 3 razy na meczu, a teraz to raczej tv). Niemniej poglądy piłkarskie ma słuszne
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista
    Atak Chmielu Browar Pinta 5,98 w Auchan

Gintleman Awatar księciuniu
    W Leclercu na Bielanach 5,49
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    O, jeszcze lepiej 😆

Cytat Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
    Mój kolega ze swoim browarem "JZ". Piwa robi jak dla mnie bardzo, bardzo dobre. To z resztą zwycięzca poprzedniej Warszawskiej Bitwy Piwnej. Do tego legionista, chociaż taki mocno w kapciach (wieki temu byłz nami 2 czy 3 razy na meczu, a teraz to raczej tv). Niemniej poglądy piłkarskie ma słuszne
    Znamy, zanamy, Planuję odwiedzić stoisko Dominika.

Uprawnienia umieszczania postów