Strona 320 z 322 PierwszyPierwszy ... 220270310316317318319320321322 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,571 do 9,600 z 9657

Wątek: Piwo

Legionista Awatar Rulkoś
    ktoś doradzi piwne miejsca które trzeba odwiedzić będąc w Londynie? Gdzie spróbować real ale? Wyczytałem że należy przejść tzw. piwną mile czy rzeczywiście?
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Gintleman Awatar księciuniu
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

niezrzeszony
    Imperium Prunum w Intermarche

Legionista Awatar Stout
    Przeczytaj oświadczenie na stronie browaru i dopiero udawaj zdziwienie.
    Dla mnie to rewelacja.Do najbliższego specjalistycznego sklepu mam 100 kilometrów. I takie specjały do tej pory były dla mnie nieosiągalne.
    A żeby Ciebie mocniej zdziwić,to w kerfurze i macro też jest.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

niezrzeszony
    Nie udaję zdziwienia. Ja się cieszę i zaraz lecę do sklepu. W specjalistycznych cena dochodziła do 70zł. Dla osób takich jak ja, z mniejszych miejscowości to super wiadomość. Zawsze chciałem je spróbować, bo hype był/jest straszny, a nie miałem okazji, bo w ubiegłych latach sprzedawane było na zapisy i szczerze nie chciało mi się jechać 50km po jedno piwo.

Obawiam się tylko, że odpali cebulandia, wykupią wszystko i będą handlować

PS. Kopyr w szoku, lubię gościa ale pieprzy głupoty, szczególnie o tym, że w marketach powinno się handlować wyłącznie koncerniakami:
    https://www.youtube.com/watch?v=iXQCrNootiw
    Bez marketów w życiu bym nie spróbował wielu nowości czy kraftów.

Legionista Awatar beka
    Kopyr swoją wypowiedzią pokazuje dokładnie to co zabija większość fajnych zajawek w Polsce (co do reszty krajów mam za mało info) - musi być drogo, ciężko dostępne i ekskluzywnie, inaczej jest lipa.
    Ostatnio edytowane przez beka ; 23-02-2018 o 12:32

Legionista Awatar Stout
    Gość sie myli co do klienta.
    U mnie tydzien temu w kerfurze przyjechał jeden(!) karton. Nie było go w ciągu godziny.
    Teraz w inter przyjechało circa 5-6 kartonów. Większość sprzedana.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

niezrzeszony
    U mnie klapa. Pan z działu mówi, że ludzie pytają, ale u nich nie schodzą piwa powyżej 10zł, więc nie brali.
    Chyba nie wiedzieli jaki to łakomy kąsek.

Wczoraj w intermarche na Ursynowie nie widziałem. Jeżeli ktoś by wiedział niech da znać, bo chciałem sprezentowac koledze na urodziny

Legionista Awatar bambino
    ^ Ma się pojawić ponownie na półkach w poniedziałek.
    #MiśKazekteam

Legionista Awatar bambino
    #MiśKazekteam

Wie ktoś gdzie to Legia Rugby do dostania ?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Stan Umysłu - Efraima Schroegera 83

Legionista Awatar Orzelek
    Z portalu ontap.pl wynika, że jest na kranie w lokalu Eufemia

Wiślaczka Awatar Esk
    W tym tygodniu powinno być na kranie w Hoppiness.
    Butelki będą już od dziś
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Wiślaczka Awatar Esk
    Już jest

Hoppiness na Chmielnej.
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Legionista Awatar OLIUSTKA
    Witam Mam pytanie do koneserów - piwo BEDOK jest tylko regionalne czy można gdzieś poza Warszawą dostać?

Cytat Zamieszczone przez OLIUSTKA Zobacz posta
    Witam Mam pytanie do koneserów - piwo BEDOK jest tylko regionalne czy można gdzieś poza Warszawą dostać?
    Nie jestem pewien czy to piwo jest w stałej dystrybucji. Firma chyba odeszła w kierunku napoi Kiedyś warzyli w browarze staropolskim.Ostatnio chyba w Maryensztacie.

Cytat Zamieszczone przez kapolo Zobacz posta
    Stan Umysłu - Efraima Schroegera 83
    Dzięki za namiar – byłem, nabyłem, wypiłem, nie żałuję.
    Bardzo fajne piwo (mowa o Legia Rugby - American Blond Ale) – nieziemsko pijalne: mało goryczki, dużo owocowych aromatów, ale jakoś tak wszystko fajnie ułożone, że mała goryczka nie przeszkadzała i nie miałem wrażenia picia jakiegoś soku owocowego (co mam z reguły np. przy Vermont IPA, które teoretycznie mają podobne „założenia”). Gdyby jeszcze kosztowało z dwa złote mniej, to brałbym skrzynkami

A przy okazji odkryłem i sam sklep (przydatne odkrycie) i ………tam ta ra tam {werble} …… Schenkerla Weizen. Kruca fuks, jakie to dobre (jak ktoś lubi wędzonkę w piwie). Chyba najlepsza z butelkowych Schenkerli, jakie piłem; pachnie obłędnie, a i w smaku wędzonka lepiej wyczuwalna niż w koźlakach czy marcowym (bo mniej tłumiona „ciałem” piwa i alkoholem). Pychaaa (chociaż miłośnicy klasycznych pszeniczniaków mogą być zawiedzeni).

Dzięki za namiar – byłem, nabyłem, wypiłem, nie żałuję.
    Bardzo fajne piwo (mowa o Legia Rugby - American Blond Ale) – nieziemsko pijalne: mało goryczki, dużo owocowych aromatów, ale jakoś tak wszystko fajnie ułożone, że mała goryczka nie przeszkadzała i nie miałem wrażenia picia jakiegoś soku owocowego (co mam z reguły np. przy Vermont IPA, które teoretycznie mają podobne „założenia”). Gdyby jeszcze kosztowało z dwa złote mniej, to brałbym skrzynkami

A przy okazji odkryłem i sam sklep (przydatne odkrycie) i ………tam ta ra tam {werble} …… Schenkerla Weizen. Kruca fuks, jakie to dobre (jak ktoś lubi wędzonkę w piwie). Chyba najlepsza z butelkowych Schenkerli, jakie piłem; pachnie obłędnie, a i w smaku wędzonka lepiej wyczuwalna niż w koźlakach czy marcowym (bo mniej tłumiona „ciałem” piwa i alkoholem). Pychaaa (chociaż miłośnicy klasycznych pszeniczniaków mogą być zawiedzeni).
    Sklep, godny, też z tego względu, że oprócz nowofalowych, kraftowych piw oferuje sporo klasyki czeskiej i niemieckiej.
    Marcowego z Schenkerli nie piłem, nie wiedziałem, nawet, że tego klasyka doprawiają wędzonymi słodami.

Fakt, sporo Czechów leżało.

Marcowe z Schenkerli kilka miesięcy temu było do kupienia w Leclercu (Bielany); teraz nie ma. Tak jak generalnie marcowego nie lubię (jak dla mnie za mocne i za słodkie), tak w tym wypadku wędzonka "ratowała" sytuację

Legionista
    Jakby co, to Legia Rugby widziane także bliżej centrum, w małym sklepiku przy Pl. Zawiszy, w niepozornym miejscu, bo w ciągu bud (m.in. jakiś śmierdzący kebs) od strony dworca PKP Ochota. Swoją drogą, wyposażenie całkiem nie najgorsze (szczególnie jak się oczekuje na pociąg ). Są też wina. Miejsce nazywa się - o ile dobrze pamiętam - Beczka Piwa.

Legionista Awatar beka
    ale zapiekanki w tych pawilonach to spoko sa

coraz chudszy Awatar Kijek
    W "a może piwko" na Babatach 7 butelek Legia Rugby. 9,5.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Kusza
    Czy w promieniu 10-15 minut marszu od Baru Kawowego jest jakiś sklep gdzie można nabyć jakieś ciekawe krafty?
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Legionista Awatar Kaczor14
    Cytat Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
    Czy w promieniu 10-15 minut marszu od Baru Kawowego jest jakiś sklep gdzie można nabyć jakieś ciekawe krafty?
    Vis a vis sądów obok słynnego "Paragrafa" jest coś co nazywa się bodaj "Świat Alkoholi". Kilka ciekawych pozycji tam widziałem (m.in. Samca Alfa). Gigantycznego wyboru nie ma bo sklep jest raczej nastawiony na mocniejsze trunki, ale jak ostatnio byłem chłop miał na stanie około 10-12 różnych pozycji.
    "***** się cieszy jakby pińć złotych fałszywe znalazła..."

Legionista Awatar t2
    Kusza, weź plecak, bo z siatą chyba nie ogarniesz 10-15 minutowego biegu do B. Kawowego

Legionista Awatar Bigos
    Na forum jest zarejestrowanych kilka osób, które warzą własne piwo, to może temat pierwszego festiwalu piwowarów domowych, który się odbędzie 16 czerwca w Warszawie kogoś zainteresuje.

https://pspd.org.pl/blog/2018/03/26/...domowych-2018/
    ultrasnotred.blogspot.com

Czy browar, któregoś z kibiców się wystawia?

Uprawnienia umieszczania postów