Strona 311 z 324 PierwszyPierwszy ... 211261301307308309310311312313314315321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,301 do 9,330 z 9711

Wątek: Piwo

Cytat Zamieszczone przez legionista1984 Zobacz posta
    jak dla mnie to ty(L)ko żuberek

tatra tyskie zywiec totalne szczochy

i gdzie bym sie nie ruszyl czy to na Legie do Warszawy czy na grzyby do Olesna czy tez gdziekolwiek indziej zawsze żuberek

oczywiscie to moje gusta sa
    To idz stąd.

Legionista Awatar looking1916
    Ostatnio w biedronce można było nabyć piwo tureckie - Efes

Jeszcze można je nabyć, mi dziś się udało 8 szt (stały w lodówce) + chałwa turecka

W smaku dobre piwo, mi posmakowało w Turcji. Schłodzone dobrze się pije

Legionista Awatar Stout
    Experts say these are the 20 best beers in the world

http://www.businessinsider.com/best-...gn=buffer&IR=T
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Wiślaczka Awatar Esk
    Panie i Panowie. Za miesiąc rusza w Warszawie kolejna piwna inicjatywa. Warsaw Beer Week. https://www.facebook.com/warsawbeerweek/
    Jest to swojego rodzaju reaktywacja Warszawskiego Szlaku Piwnego ale w nieco innej formule. Inspiracją były rozmaite Beer Weeki w najsilniejszych craftowo państwach oraz w Berlinie
    Jest to swego rodzaju wsparcie Warszawskiego Festiwalu Piwa. I wice wersa.
    Przewidywane jest wiele atrakcji. Specjalne piwa, wiele gadżetów do wygrania, w tym wizyta w browarze i profesjonalny kurs sensoryczny , paszporty z pieczątkami, spacery po piwnych historycznych miejscach Warszawy , pubach, wraz z degustacjami - ( wraz ze Skarbami Warszawy, https://www.facebook.com/SkarbyWarszawy/?fref=ts ), konkursy i quizy.
    I chyba dobra zabawa
    Zapraszam wszystkich Legionistów, ktorzy z tego co się orientuję już w coraz większej liczbie piją naprawdę dobre piwo.
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Legionista Awatar Herman
    A ten spacer piwny po szlaku z pieczątkami to jeszcze istnieje?
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista Awatar pijak z Wo(L)i
    Szanowna ferajno piwerko Miłosław w Żabce,jak kto woli w Kumaku po 2.29-Pln+butla.Na pewno-Pilzner,Niefiltrowane,Blonde Ale!!!Nie wiem jak reszta,Sosnowe Apa,Kozlak ,czy Pszeniczne?Promocja do poniedziałku lub wtorku!

edit... Smacznego!
    edyta2... niestety lecz tylko Pilzner,Niefiltrowane,Blonde Ale są w promocji do wtorku.
    Ostatnio edytowane przez pijak z Wo(L)i ; 19-08-2016 o 19:11
    Pijacy i złodzieje są...
    https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Wiślaczka Awatar Esk
    Cytat Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
    A ten spacer piwny po szlaku z pieczątkami to jeszcze istnieje?
    Tak, ma być reaktywowany.
    Do wygrania koszulki, szkło, wizyta w browarze wraz z degustacją oraz profesjonalne szkolenie sensoryczne dla 3 osób
    Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Legionista Awatar DandOlo
    Jeśli temat był jakoś po drodze poruszany, to sorry, ale jakiś czas temu bardzo mi podszedł lany Porter Bałucki (z Piwoteki). To było już dobrych parę miesięcy temu i od tego czasu nie udało mi się nigdzie go trafić. Ktoś, coś (w Warszawie)? Nieważne czy butelka (o ile w ogóle był w butelkach) czy kran. Dzięki z góry.
    "Winning is not everything, but making effort to win is." Vince Lombardi

Wiem ze to produkt piwo-pochodny! Lecz cena żadna,na dzisiejszy wieczór!!!

W Żabce cena 1.49 za butelkę prawie gratis,Huk wie do kiedy?
    Ostatnio edytowane przez pijak z Wo(L)i ; 23-08-2016 o 12:45
    Pijacy i złodzieje są...

Legionista Awatar arni87
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar dzikus911
    Oczywiście w głosowaniu wygrywa herb w kolorze złotym

Ma być od poniedziałku w Lidlu, warto kupić to czeskie piwo?

Legionista Awatar casual
    Wielkiej rewelacji nie ma, ot czeski średniak, ale jak jest w dobrej cenie (a jak rozumiem w Lidlu w takiej będzie) to spokojnie można kupić.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Wielkiej rewelacji nie ma, ot czeski średniak, ale jak jest w dobrej cenie (a jak rozumiem w Lidlu w takiej będzie) to spokojnie można kupić.
    Ok, dzięki! Właśnie z tego co pamiętam to ma być 4-pak za 7,77 zł
    Nawet znalazłem potwierdzenie w necie -> http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?act...etail&id=69142

A jak inne piwa, typu Gambrinus, Krusovice, Primator?
    Bo Pilsner Urquel, Budweiser, Kozel i Zloty Bazant miałem okazję pić z polskich sklepów, a kolega ma być za tydzień w Czechach i zastanawiam się czy coś zamówić u niego.

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Primator jest jakiś "zwykły", czy ten 24?
    24 miałem okazję pić, jako ciekawostkę warto spróbować, ponad 10% i strasznie tym alkoholem "wali"
    Staroprameny regularnie pojawiają się np. w Mili, ale cena chyba ponad 3zł (?) Krusovice piłem tylko ciemne, z tego co pamiętam to taki "czarny diabeł" , w smaku głównie kawa, nie czuć słodyczy.

Legionista Awatar metyl
    Lwówek Jankes w dobrej cenie w Lidlu (zwykle stoi koło 6zł) Szczerze polecam jak ktoś ma dość lagerów!

https://zapodaj.net/d373048792dbf.jpg.html

Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Primator jest jakiś "zwykły", czy ten 24?
    24 miałem okazję pić, jako ciekawostkę warto spróbować, ponad 10% i strasznie tym alkoholem "wali"
    Staroprameny regularnie pojawiają się np. w Mili, ale cena chyba ponad 3zł (?) Krusovice piłem tylko ciemne, z tego co pamiętam to taki "czarny diabeł" , w smaku głównie kawa, nie czuć słodyczy.
    Zwykły.
    Ok, dzięki za pomoc. Jakby ktoś jeszcze coś pił i poradził to poproszę
    Czyli Krusovice ciemne to smakuje pewnie podobnie jak Kozel ciemny?

Legionista Awatar Stout
    Tak.
    W Kaufie u mnie w promocji po 3,20.

Alfisti Awatar Budyń
    Jest nowe miejsce na Bemowie gdzie można się napić dobrego piwka. Na pasażu przy Lencewicza 3 tygodnie temu otworzył się lokal z 8 kranami (polskie crafty). Warto zajrzeć i spróbować, właścicie(L) wydaje się być w porządku Byłem i spróbowałem Cytrynki od Pracowni Piwa, na takie upały rewelacja.
    http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Legionista Awatar casual
    Odwiedziłem w piątek chyba dość nowy lokal "Brewdog". Lokalizacja sympatyczna- samiutkie centrum (ul. Widok 8 ). Nazwa lokalu nieprzypadkowa- chodzi o słynne piwa ze szkockiego Brewdoga (słynne dla osób siedzących w klimacie); to pierwszy lokal Brewdoga w Polsce. W lokalu oczywiście pełna dostępność Brewdogów, ale na kranach są też takie marki jak np. rodzima Pracownia Piwa (brawo!). Kranów nie liczyłem, ale na oko z osiem może być. Do tego całkiem szeroki wybór jedzenia. Wnętrze bardzo sympatyczne, jest też ogródek. Ceny raczej wysokie.

Dla zainteresowanych- ich profil na fb: https://www.facebook.com/brewdogwarszawa/

Wpadłem tam ze znajomymi dosłownie na jedno piwo, wybór padł na Partizan Saison- Rhubarb & Ginger. Za jakieś 400 ml 17 złotych (!), ale warto. Była to najlepsza piwna rzecz, jaką było mi dane pić w ostatnim czasie (długim czasie). Polecam.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Taki zestaw na dzisiejszy test,piwa dostępne w Józefowie i Otwocku.Cena 5pln.
    Pijacy i złodzieje są...

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Jeśli macie w okolicy Auchan to zajrzyjcie. Mają chyba jakąś piwną akcję. Sporo regionalnych i rzemieślniczych piw.
    Do koszyka wpadł Hecarz browaru Gloger.
    Bardzo pijalne piwo. Słomkowy kolor, ładna piana. W zapachu czuć chmiel. W smaku lekka goryczka i coś jakby... zioła (?)
    Z chęcią powtórzę, jak jeszcze gdzieś na nie trafię.

Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Jeśli macie w okolicy Auchan to zajrzyjcie. Mają chyba jakąś piwną akcję. Sporo regionalnych i rzemieślniczych piw.
    Do koszyka wpadł Hecarz browaru Gloger.
    Bardzo pijalne piwo. Słomkowy kolor, ładna piana. W zapachu czuć chmiel. W smaku lekka goryczka i coś jakby... zioła (?)
    Z chęcią powtórzę, jak jeszcze gdzieś na nie trafię.
    Potwierdzam, warto zajrzeć. W Auchanie na al. Krakowskiej cały regał piw regionalnych i rzemieślniczych. Ciężko było coś wybrać. ..

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
    "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Legionistka
    Dziś pod drzewem zobaczyłam butelkę po Polka Pils. Zaintrygowało mnie to cudo, więc mam pytanie czy ktoś to gdzieś widział / wie gdzie jest? Ja alko nie pijam i nie wiem, jednak chętnie spróbuję.

http://ocen-piwo.pl/Polka_Pils_(W%C4%85sosz),1,2204
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Czy pił ktoś ten hanysowski odpylacz wyngla lub wungla?

Pijacy i złodzieje są...

Legionista Awatar Stout
    Nie wiem jak Polka,ale "15" z Wąsosza ,to bardzo fajne i pijalne piwo.Ostatnio w promocji w Intermarche za....2,99.Ktoś trafi,polecam.

Próbował już ktoś?

https://www.polskikraft.pl/piwo/piwo...-hooligans_981

W Auchan jest po 8,99zł

Legionista Awatar Orzelek
    Cytat Zamieszczone przez pijak z Wo(L)i Zobacz posta
    Czy pił ktoś ten hanysowski odpylacz wyngla lub wungla?

Piłem. Ohydne :bleee: Nie warto nawet moczyć w tym ust.

Legionista Awatar heretico
    Cytat Zamieszczone przez brawurka Zobacz posta
    Dziś pod drzewem zobaczyłam butelkę po Polka Pils. Zaintrygowało mnie to cudo, więc mam pytanie czy ktoś to gdzieś widział / wie gdzie jest? Ja alko nie pijam i nie wiem, jednak chętnie spróbuję.

http://ocen-piwo.pl/Polka_Pils_(W%C4%85sosz),1,2204
    Piłem Polkę, bardzo dobry pils, znakomity do obiadu.
    Fajne, niewymagające piwo. Dla mnie na plus.
    ------------------------------------------------
    Hey man, you know I'm really OK
    The gun in my hand will tell you the same

Legionista Awatar Herman
    Jako, że się namnożyło multitapów na Bemowie to zrobiliśmy sobie w weekend mały rajd. Co ciekawe w okolicy Hali Wola są teraz 4 miescówki w promieniu 15 z buta.

Na pierwszy ogień poszło "Ale dobre piwo" na Wyki 11A - knajpa wklejona w pawilon handlowy pośrodku blokowiska na Jelonkach. W środku kilka stolików, klima i spore stoły. Piw na kranie bodajże 8, jakieś pospolite czeskie browary + 2-3 polskie krafty. Do tego dużo piwek w lodówkach - polskie krafty i trochę zagranicznych. Knajpa ma też ogródek. Generalnie nie ma się do czego przyczepić, ale lokal jakiś taki bez klimatu. Można zajrzeć, ale świat się nie zawali jeśli odpuścicie.

Druga miejscówka to "Piwny Kolektyw" na Siemiatyckiej. Kiedyś mieścił się na Połczyńskiej, ale jak interes zaczął dobrze iść to właściciel wymówił im najem i otworzył własny lokal. Dlatego na Połczyńską już nie zaglądam, bo akcja frajerska. Nowy "Piwny Kolektyw" przyjął się bardzo dobrze i jest odwiedzany przez lokalsów. W środku kilka piw na kranach - litewskie i czeskie przeciętniaki, ale jest też kilka polskich kraftów. Siłą lokalu są 3 wielkie, podwójne lodówki gdzie znajdziemy cały przegląd polskich piw rzemieślniczych i kilka fajnych piwek z importu. Jest też duży wybór win (butle i lane), piwnych przekąsek i szkła. W środku puszczają meczyki, a na zewnątrz jest spory ogródek. Właściciele bardzo sympatyczni ludzie.

Kolejną miejscówka, którą odwiedziliśmy w piątkowy wieczór była "Lady Chmiel". Knajpa mieści się kilkaset metrów dalej, na ul. Okrętowej. Sielski klimacik domkowej części Jelonek robi swoje. Pub umiejscowiony jest w starym, ceglanym budyneczku. W środku trochę siermiężnie, trochę swojsko i zabawnie. Jest kominek (zimą rozpalają), kilka stołów i bar. Na kranach 6 czeskich piw w cenach - uwaga- od 6 zł do 8 zł za 0,6 l! Do tego troche butelkowych czechów i przekąski w stylu nuggetsów czy krążków cebulowych za 5 zł. Całą robotę robi super ogródek. Można się poczuć jak na wsi na działce - drzewka, krzaczki, stoliczki i leżaki wszystko z innej parafii. Zupełnie bez zadęcia, ludzie normalni (absolutny przekrój społeczeństwa), właściciele bardzo sympatyczni. W środku jest też telewizor (puszczają chyba nawet Legiunię), a za 6 zł można sobie wypożyczyć na 2 godziny pokaźnego grilla i pichcić własną szamę. Bardzo sympatyczne miesce, na pewno jeszcze zajrzę.

Na koniec trafiliśmy do Beer Hub na Powstańców Śląskich, po drugiej stronie Hali Wola. Niestety tam już zamykali i nic nie łykneliśmy, ale lokal robi niezłe wrażenie.

Na Bemowie jest jeszcze fajny lokal Przystanek Bemowo, gdzie jest dużo fajnych piwek lanych i w lodówkach, a także robią super pizzę (w zasadzie jest to pizzeria). Jest też sklep Chmielarni, a z tego co wiem to jeszcze otworzył się jakiś lokal w pasażu na Wrocławskiej, ale tam mnie jeszcze nie poniosło.
    LEGIA&FC DEN HAAG

Uprawnienia umieszczania postów