Strona 80 z 80 PierwszyPierwszy ... 30707677787980
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,395 z 2395

Wątek: Tenis

Legionista Awatar Benek
    Iga wraz z Kubotem zagrają w mixie
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Na kiedy konkretnie wyznaczyli mecz Igi z Giorgi? [EDIT] Dobra, nawet nie przeczytałem przed napisaniem - dzięki Łukasz!

Eurosport 1 czy 2?

Legionista Awatar PeCe
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Iga wraz z Kubotem zagrają w mixie
    Jak dla mnie trochę bezsensowne marnowanie sił, mając w nogach 3 mecze w kwalach i ciężki pojedynek z Bogdan w medicalu ale co kto lubi

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista Awatar Flip
    Sztab Igi i sama zawodniczka chyba wiedzą co robią Mam nadzieję...

A ten tejp na udzie i przerwa w trakcie 1r. , to mam nadzieję, że to była zagrywka psychologiczna i wszystko jest w porządku
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Numer
    Cytat Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
    Jak dla mnie trochę bezsensowne marnowanie sił, mając w nogach 3 mecze w kwalach i ciężki pojedynek z Bogdan w medicalu ale co kto lubi
    Mecze mixowe i deblowe są popularnym sposobem na zastąpienie jednostek treningowych.

Legionista Awatar Szawar
    Iga nie dała rady i przegrywa 2-0 w setach ( 6-2, 6-0).
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Iga nie dała rady i przegrywa 2-0 w setach ( 6-2, 6-0).
    I tak możemy być zadowoleni, warto było zarwać nockę. Nie każda musi być Szarapową, Iga ma przed sobą jeszcze całą karierę.

Legionista
    Kuriozalna sytuacja w meczu Nishikoriego z Busta. 2-2, super tie break, Hiszpan prowadzi 8-5, uderza, sędzia wywołuje aut, piłkę kończy Japończyk. Busca sprawdza, piłka w polu, sędzia przyznaje punkt Kei(!). Hiszpan traci równowagę, przegrywa tie break, seta i mecz dość gładko. Oczywiście po meczu wyzywa pajaca na stołku

Legionista Awatar Tomereek
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Kuriozalna sytuacja w meczu Nishikoriego z Busta. 2-2, super tie break, Hiszpan prowadzi 8-5, uderza, sędzia wywołuje aut, piłkę kończy Japończyk. Busca sprawdza, piłka w polu, sędzia przyznaje punkt Kei(!). Hiszpan traci równowagę, przegrywa tie break, seta i mecz dość gładko. Oczywiście po meczu wyzywa pajaca na stołku
    Moim zdaniem słuszna decyzja sędziego
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista
    Która? Podjął w tej akcji trzy decyzje i wszystkie błędne:

1 wywołanie autu - pierwszy błąd
    2 pozwolenie na challenge w momencie kiedy i tak zamierzał przyznać punkt Kei - drugi błąd
    3 przyznanie punktu Kei, chociaż wywołał aut PRZED tym jak Japończyk uderzył piłkę - trzeci błąd

Ja tu nie widzę ani jednej słusznej decyzji

Decyzja o challengu była błędna, ale o przyznaniu punktu Nishikoriemu jak najbardziej prawidłowa. Aut został wywołany w momencie, gdy Nishikori uderzał piłkę, a Carreno Busta poszedł w drugą stronę.

Legionista Awatar Szawar
    Para Światek/Kubot odpada z turnieju.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Decyzja o challengu była błędna, ale o przyznaniu punktu Nishikoriemu jak najbardziej prawidłowa. Aut został wywołany w momencie, gdy Nishikori uderzał piłkę, a Carreno Busta poszedł w drugą stronę.
    Według moich odczuć wzrokowo/słuchowych aut został wywołany zanim Nishikori uderzył ale zdaje sobie sprawę, że działo się to bardzo szybko i można mieć inne odczucia.

Legionista Awatar Flip
    Miał być wielki mecz. Niektórzy wieszczyli epicką 5-setówkę i objawienie nowej gwiazdy męskiego tenisa.

Jeszcze nie teraz panie Tsitsipas. 6-2, 6-4, 6-0, dziękuję, Rafa w finale. Vamos!
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Somebody
    Niby Nadal miał dość łatwą drabinkę do finału, ale trzeba przyznać, że wszedł do niego w świetnym stylu. Mam nadzieję na rewanż za 2012

Vamos Rafa!

Legionista Awatar Flip
    I chyba będzie szansa na rewanż, bo Djoko miażdży Pouille 6-0 w secie otwierającym mecz.

To może być jeden z ostatnich takich finałów, więc liczę, że Djokovic wskoczy tam bez kontuzji, a w finale Rafa zwycięży

Legionista Awatar Jaszcz
    Ale będzie finał. Dziś Djoko kolejny spacerek. Zabojad ogoras dziś straszny.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar Flip
    Cytat Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
    Zabojad ogoras dziś straszny.
    To trochę niesprawiedliwe tak go oceniać. Po pierwsze, debiutuje w 1/2 wielkiego szlema,po drugie miał ciężkie pojedynki już od 2 rundy, Djoko spędził na korcie dużo mniej czasu, a na dodatek w 1/4 Nishikori zszedł z kortu po kilku gemach.

Na i jeszcze dzisiejsza forma Serba nie zostawia złudzeń.

Trochę szkoda, że półfinały pozbawione większych emocji, liczę, że finał to wynagrodzi.

Legionista Awatar Jaszcz
    Ja oceniam go tylko z perspektywy dzisiejszego meczu. Doskonale wiem, że miał trudną przeprawę do półfinału. I tak może być z siebie dumny za całokształt. Liczę na zacny finał.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar Somebody
    Pouille dzisiaj bez żadnych argumentów w starciu z Djokovicem. Trochę szkoda, że półfinały ułożyły się w taki sposób, bo emocji było jak na lekarstwo i szczerze mówiąc po pierwszych setach można było oba mecze wyłączyć. Mam nadzieję, że niedzielny finał to trochę wynagrodzi

Legionista Awatar trzeci
    Niestety, jednostronny finał. Djoković wygrywa z Nadalem 3-0 (6-2, 6-3, 6-2).

e: Ogólnie dziwny był ten AO w tym roku. Praktycznie żadnego meczu z jakąś większą historią. Może jedynie wygrana Tsitsipasa z Federerem.
    Ostatnio edytowane przez trzeci ; 27-01-2019 o 11:58

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta

e: Ogólnie dziwny był ten AO w tym roku. Praktycznie żadnego meczu z jakąś większą historią. Może jedynie wygrana Tsitsipasa z Federerem.
    A Hurkacza?
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista

jak tenis nie jest moim ulubionym sportem, to tegoroczny AO najlepiej podsumowuje Djokovic... not too bad
    Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Nishikori - Carreno Busta!

To polecam finał kobiet - Osaka zafundowała wszystkim niezły rollercoaster

Uprawnienia umieszczania postów