Strona 79 z 80 PierwszyPierwszy ... 2969757677787980 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,370 z 2377

Wątek: Tenis

Legionista
    Oby nie.
    Mam nadzieję, że Iga wygra choć jeden turniej wielkiego szlema. Nie będzie taka zarozumiała i sfochowana i w przeciwieństwie do Radwańskiej będzie się starać w trakcie występów z Orzełkiem na piersi, np. podczas Igrzysk Olimpijskich.
    Jednym słowem mam nadzieję, że Iga Świątek będzie przeciwieństwem Agnieszki Radwańskiej, która zawsze była mocno przereklamowana, skąd brały się nasze (w sensie kibiców polskiego sportu) wygórowane oczekiwania.

Legionista
    Gdyby Radwańska urodziła się 10 lat wcześniej prawdopodobnie by miała na koncie wielkie szlemy, niestety gdy ona wchodziła na swoje szczyty, tenisem kobiecym zaczęły rządzić masowo atletki, na które sama technika nie wystarczyła zazwyczaj, w najważniejszych turniejach traciła po drodze mnóstwo zdrowia na rywalki średnich lotów, ale mających siły do tenisowej młocki i w decydujących momentach już sił nie starczało.
    Pisząc krótko miała zdrowie do biegania i technikę na poziomie level expert, niestety przygotowanie siłowe na poziomie juniorskim jej zostało i tyle. Jest nadzieja że Iga będzie lepszą wersją, dostosowaną do realiów współczesnego atletycznego tenisa.

Powodzenia Aga na nowej drodze życia.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 14-11-2018 o 18:00

Brawo Aga, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Kozaczka.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Dzięki i powodzenia .

Legionista Awatar Raffels
    Szkoda tylko tych rys na karierze w postaci podejścia do startów w Igrzyskach. W każdym razie szkoda, tak wyszkolonej technicznie zawodniczki ze świecą będzie szukać nie tylko w Polsce. Gdyby do tego dołożyła siłę, to miałaby już kilka wielkich szlemów.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Gdyby Radwańska urodziła się 10 lat wcześniej prawdopodobnie by miała na koncie wielkie szlemy, niestety gdy ona wchodziła na swoje szczyty, tenisem kobiecym zaczęły rządzić masowo atletki, na które sama technika nie wystarczyła zazwyczaj, w najważniejszych turniejach traciła po drodze mnóstwo zdrowia na rywalki średnich lotów, ale mających siły do tenisowej młocki i w decydujących momentach już sił nie starczało.
    Pisząc krótko miała zdrowie do biegania i technikę na poziomie level expert, niestety przygotowanie siłowe na poziomie juniorskim jej zostało i tyle. Jest nadzieja że Iga będzie lepszą wersją, dostosowaną do realiów współczesnego atletycznego tenisa.

Powodzenia Aga na nowej drodze życia.
    Jedna z najbardziej przereklamowanych teorii na temat Radwańskiej, obawiam się, że będzie z czasem popularniejsza.

Radwańska miała materiał na numer 1 i wielkie szlemy, ale niestety:
    - miała fatalny charakter, który najpierw wymusił odejście ojca, a potem zatrudnienie na lata potakiwcza w osobie Wiktorowskiego (ile się przy nim nauczyła w porównaniu do ojca?), raz spróbowała z Nawratilową i szybko się rozstały (ciekawe czemu?)
    - fatalny styl gry, który w głównej mierze skupiał się na przebijaniu piłki na drugą stronę co przy dobrej technice i dużej ilości biegania pozwalało na równe wyniki (gdy była zdrowa i młoda), ale nie pozwalało wygrywać regularnie imprez.

Tak czy siak, jeśli chodzi o Polki w tenisie, jest GOATem. Dzięki Aga i powodzenia!

Legionista
    Rozumiem, że to stare dzieje, ale kim w takim razie jest Jadwiga Jędrzejowska?

Legionista Awatar Z.
    Gdzie są te szlemy, Isieńka gdzie są te szlemy?

Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Z. - mam nadzieję że skrobniesz parę słów
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

czesc xxxxxxxxxxx

Djoko w finale. Dość gładko pokonał Andersona w 1/2.

Nadal jest nadal spoko xd

Legionista
    Iga Świątek po ciężkim meczu w 2 rundzie kw. do AO.

Legionista
    Iga w 3 rundzie kwalifikacji, dzieli ją jeden mecz od turnieju.

Legionista Awatar Szawar
    Iga wygrywa w kwalifikacji i awansowała do turnieju głównego.

W pierwszej rundzie zagra z Rumunką Aną Bogdan kwalifikowaną na pozycji 81. Nie jest źle patrząc kogo mogła wylosować.

Magda Linette w pierwszej rundzie zagra z 4 rakietą Naomi Osaką, także tutaj pewnie pozamiatane.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Iga Świątek w turnieju głównym Australian Open!
    W finale kwalifikacji Polka(WTA 178 ) ograła Amerykankę Danielle Lao(169) 6:1, 6:3.
    Polka, która będzie najmłodszą tenisistką tegorocznego turnieju głównego w Australii, w pierwszym meczu zmierzy się z Rumunką Aną Bogdan (81. WTA), potem ewentualnie z lepszą z pary Camila Giorgi (rozstawiona z numerem 27) - Danila Jakupović.
    Kamil Majchrzak, który zajmuje 176. pozycję w zestawieniu ATP, z kolei awans do głównej drabinki Australian Open zawdzięcza zwycięstwu odniesionemu nad 150. w rankingu Niemcem Matsem Moraingiem 6:3, 6:2. W dwóch wcześniejszych rundach kwalifikacji Polak, który w niedzielę skończy 23 lata, uporał się - kolejno - z Kanadyjczykiem Braydenem Schnurem (155. ATP) 6:4, 6:3 oraz Amerykaninem Noahem Rubinem (141.) 7:5, 6:1.
    W rywalizacji kobiet Magda Linette zmierzy się z rozstawioną z numerem czwartym Naomi Osaką na otwarcie w wielkoszlemowym Australian Open. Japońska tenisistka to triumfatorka ubiegłorocznej edycji US Open.
    Linette zajmuje w rankingu WTA 86. miejsce. Osaka - tak jak w rozstawieniu w Melbourne - jest czwarta.
    Hubert Hurkacz w pierwszej rundzie wielkoszlemowego Australian Open zmierzy się z chorwackim tenisistą Ivo Karlovicem. Polak po raz pierwszy znalazł się w głównej drabince turnieju w Melbeourne.Hurkacz zajmuje 88. miejsce w rankingu ATP, a Karlovic jest 69. w tym zestawieniu. 21-letni wrocławianin podczas czwartkowego losowania znalazł się w górnej części drabinki.

Legionista Awatar Flip
    Świetne wejście Igi w sezon i w dorosły tenis.(Oczywiście mam na myśli poziom WTA i Szlema) Obawiałem się pierwszej rundy, bo Danilovic, rówieśniczka Igi, wygrała już seniorską imprezę i wiele osób wieszczy jej dużą karierę.

Pod każdym względem wolę tenis Świątek niż Radwańskiej, ofensywa od początku, szukanie wygrywających zagrań, moc. To się dobrze ogląda, poza tym jest nasza, warszawska, legijna

Liczę, że jedną, a może dwie rundy przejdzie w głównej drabince i oby jak najszybciej do top100
    Ostatnio edytowane przez Flip ; 11-01-2019 o 10:41
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Szawar
    Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak odpadli już w pierwszej rundzie turnieju Australian Open.
    Hurkacz po bardzo wyrównanym meczu przegrał z Karlovciem w setach 3-1 ( 7-6, 6-7, 6-7, 6-7), Majchrzak skreczował, a szkoda, bo wygrywał już z faworyzowanym Japonczykiem juz 2-0 w setach.

Legionista Awatar trzeci
    Świątek właśnie przełamała w pierwszym secie na 4-2. Mecz na Eurosporcie 2.

Legionista Awatar Runi
    Ma ktoś link?

edit. Mam , jakby ktoś nudził się w pracy :
    http://live.harleyquinnwidget.com/st...m-4825178.html
    Ostatnio edytowane przez Runi ; 15-01-2019 o 08:38

Legionista Awatar Benek
    Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!!! Fajnie moc znowu oglądać kobiecy tenis dla Naszej
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    No, no, ma charakter Świątek, jest ukierunkowana na ofensywę, nie boi się gry fizycznej, całkowicie inna zawodniczka niż Radwańska. Za kilka lat możemy mieć z niej wiele pociechy, jeśli będą ją omijać kontuzje. Jeśli tak to będzie szło dalej, za chwilę powitamy ją w pierwszej setce.

Wielkie brawa dla Igi.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 15-01-2019 o 10:04

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!!! Fajnie moc znowu oglądać kobiecy tenis dla Naszej
    Brawo! Cenne doświadczenie i spory zastrzyk gotówki

Legionista Awatar trzeci
    Pierwsza runda nasza! Brawo Iga!

Legionista Awatar Flip
    I w juniorkach, i w trakcie zeszłorocznych challengerów, widać było, że Iga ma wyjątkowo mocną psychikę. Wielokrotnie wychodziła z ciężkich opresji i to nie jak Radwańska, dzięki błędom przeciwniczek, a swoją agresywną, ofensywną grą.

Brawo, brawo, brawo
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

B R A W O IGA !!! Ma dziewczyna charakter, jest mocna. Powodzenia i oby tak dalej!
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Szawar
    Juz się bałem, że nie wygra, chyba spuchła pod koniec drugiego seta, albo męczyła ją kontuzja.
    Zreszta potrzebowała zabiegu w trzecim secie.
    Teraz Camila Giorgi, zdecydowanie cięższy pojedynek, na który miło będzie popatrzeć, nie tylko z uwagi na sam mecz.

Legionista Awatar Runi
    Nie znam się na Tenisie i oglądam go niedzielnie, ale z januszowego punktu widzenia w przeciwieństwie do Radwańskiej gra Igi jest dużo bardziej ofensywniejsza , co dla mnie zwiększa atrakcyjność.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Nie znam się na Tenisie i oglądam go niedzielnie, ale z januszowego punktu widzenia w przeciwieństwie do Radwańskiej gra Igi jest dużo bardziej ofensywniejsza , co dla mnie zwiększa atrakcyjność.
    I mimo, że może takiej finezji jak Radwańska nie ma, to technicznie jest bardzo dobrze poukładana.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Szawar
    Azarenka, Cibulkowa, Kasatkina już poza turniejem, nieźle jak na pierwsza rundę.

Legionista Awatar Kepke
    Kiedy kolejny mecz Igi ?

Uprawnienia umieszczania postów