Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 32

Wątek: Beckham w madrycie.....

Legionista

Beckham w madrycie.....

za faktami...co panowie na to...jak dla mnie to po ostatnim wyczynie obrony realu w turynie to zła formacje wzmacniaja w madrycie...ale LOL dla pomocy Realu... :+:
    tylko czy om sie bedzie chcialo jeszcze biagać po boisku...??
    "...i na dobre i na złe"

Legionista Awatar yusta

Re: Beckham w madrycie.....

Cytat Zamieszczone przez pijak
    za faktami...co panowie na to...jak dla mnie to po ostatnim wyczynie obrony realu w turynie to zła formacje wzmacniaja w madrycie...ale LOL dla pomocy Realu... :+:
    tylko czy om sie bedzie chcialo jeszcze biagać po boisku...??
    Nie bedzie im się chciało. Na dodatek będzie wojna z Figo i wszystko się posypie, zresztą obrony już teraz nie mają. I bardzo dobrze, Beckham trafił tam gdzie jego miejsce. Pepsi Becks + Pepsi Real = icnic:
    A i jeszcze jedno, ciekawe czy Raul odda mu nr. 7 '8
    Only You

Widzew Łódź
    uff... na szczescie... bałem się ze ten gwiazdorek trafi do boskiej Barcelony...

jarcyś
    Guest
    Real Madryt twierdzi, że kapitan piłkarskiej reprezentacji Anglii David Beckham zgodził się na czteroletni kontrakt o wartości 21 milionów funtów (29,5-35,4 mln euro), donoszą hiszpańskie media (Radio Marca, Radio Cadena Sur).

Manchester United odmawia komentarzy w tej sprawie, ale agent Beckhama mówi, że umowa jest 'nieuchronna, choć nie sfinalizowana'.

Podobno Beckham ma być oficjalnie ogłoszony piłkarzem Realu (tj. podpisze kontrakt w blasku fleszy) 2 lipca, po podróży do Japonii

no i sie pedał przyplątał do Madrytu .

Guti albo Figo na ławę. Bezsens.

Legionista
    ***** ***** i jeszcze raz *****. nienawidze goscia z calej sily a on mi jeszcze to MOJEGO Realu przylazi... co za *****... kto to w ogole wymyslil/??? do barcy mial isc, to czemu tam nie polazl idiota?? nie no to sie nie miesci w glowie zeby cos takiego sie na rynku pilkarskim dzialo. zajebiscie... po cholere on nam jest potrzebny....

pozostaje miec nadzieje ze odejdzie tak szybko jak sie pojawil.... watpie zeby wzbudzil sympatie u kibicow Krolewskich...
    Legia Warszawa
    "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Legionista
    chyba ze noge zlamie do 2 lipca zanim ten kontrakt podpisze nikomu zle nie zycze ale koles jest wyjatkiem poprostu...
    Legia Warszawa
    "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Legionista Awatar MaxyM
    Beckham przestał być piłkarzem, stał się zjawiskiem pop-kultury. W takiego typa zmieniła go żona, niejaka Victoria ex piosenkarka wspaniałego zespołu jakim był Spice Girls. Nie napisze, że raszpla, bo uroda to jej jedyny argument, a że mieszka w Anglii i jest Angielką to już w ogóle atrybut, którego zazdrości Victorii 98% innych Wyspiarek, chyba wszyscy wiecie jak kurewsko wielki deficyt mają chłopaki w Anglii pod względem kobiet.
    Dobra ale wrócę do tego co chciałem napisać o Beckhamie, więc w bestie medialną, gwiazdę show biznesu, która przyćmiewa prawdziwe gwiazdy tej branży, Davida zmieniła jego obecna żona o której pisze na początku. Chłop póki nie poznał tej nad ambitnej pożal się Boże piosenkarki, był normalnym piłkarzem, który skupiał się tylko i wyłącznie na graniu w piłkę, zresztą co wychodziło i wychodzi mu nadal najlepiej. Victoria z domu Adams, wyprała chłopaczynie mózg doszczętnie i biedny David się zagubił, no nie wiem czy się zagubił, ale chyba mu się kompletnie popierdoliło i zamiast uważać się za cholernie dobrego piłkarza, myśli, że jest aktorem, piosenkarzem, modelem i tylko brakuje mu do CV występu w programie Sextet. Prawdopodobnie uważa, że piłka to tylko hobby. Baba, znaczy jego żona do tego stopnia zaczęła nim sterować, że kiedy dostał w ryja adidasem, model predator, w ryja od guru Fergusona, ta mu kazała ujawnić to w mediach i zbić szmal na pozowaniu z rysą na pięknej buźce do zdjęć brukowców, typu samo życie i życie na gorąco. David oczywiście nie miał nic przeciwko, przecież ma z mózgu papkę, zafundowaną przez głupią acz piękną jak na pogodę angielską żonę. Prawda jest zapewne taka, że Victorii znudził się powiew zimnych wiatrów wyspiarskich po między nogi, kiedy idzie w mini spódniczce i zapragnęła czuć tam gdzie zazwyczaj czuje zimno, powiewu ciepłego wietrzyku rodem z Hiszpanii. Obliczyła sobie jeszcze, że wielkie zamieszanie ze zmianą klubu przyniesie korzyści finansowe w postaci wywiadów exklusive, zainteresowanie mediów większe niż zazwyczaj, zaprocentuje masą propozycji reklam. Dlatego dzieje się jak się dzieje, nie wińcie Beckhama, baba go przerobiła i nie ma dla niego ratunku, a wszystko przez to, że żonę wybrał sobie strasznie ambitną, która przez niego się realizuje, przecież sama nie może, bo jest beztalenciem.

Legionista Awatar MaxyM
    Jeszcze jedno chciałem dodać.
    Nie ma to jak chamka, chce się do inteligencji dostać, a jak się już dostanie to myśli, że jest taka przebojowa, ahh i ohh, a tak naprawdę wszyscy wiedzą, że to chamka ale nie powie tego jej nikt wprost, po co, skoro można mieć niezły ubaw, a i tak była by to syzyfowa praca, bo chamka tego by nie zrozumiała, nie złapałaby aluzji. Widziałem z nią wywiad na BBC Prime parę razy, jak tego biedaka Davida zaciągnęła ze sobą na jakieś bankiety czy talk showy – straszne – on jak manekin, nic nigdy nie mówił, tylko trzymał się jej, a ona gadała ale jakie bzdury, ooo ludzie, jakie bzdury...
    Widzieliście film Woodiego Alena: „Drobne Cwaniaczki” – jak widzieliście, to wiecie o co mi chodzi.

Legionista
    Tak go wysteruje ze juz niedlugo bedzie kopal pilke w lidze japonskiej ale wtedy juz pieknej Viktirii nie bedzie u jego boku, to tylko kwestia czasu.
    A jak mu konto w banku przewietrzy!

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez jarcyś
    Real Madryt twierdzi, że kapitan piłkarskiej reprezentacji Anglii David Beckham zgodził się na czteroletni kontrakt o wartości 21 milionów funtów (29,5-35,4 mln euro), donoszą hiszpańskie media (Radio Marca, Radio Cadena Sur).

Manchester United odmawia komentarzy w tej sprawie, ale agent Beckhama mówi, że umowa jest 'nieuchronna, choć nie sfinalizowana'.

Podobno Beckham ma być oficjalnie ogłoszony piłkarzem Realu (tj. podpisze kontrakt w blasku fleszy) 2 lipca, po podróży do Japonii

no i sie pedał przyplątał do Madrytu .

Guti albo Figo na ławę. Bezsens.
    Będzie grał Figo, Beckham po kilku meczach sezonu sie obsra i pójdzie na ławe, tak jak to było z McManamanem. To nie jest ani zespół ani liga dla niego. ***** no nie moge po co ten gwiazdroek Realowi :fu: :fu: . Lepiej by jakiś dobrych obrońców kupili....
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Administrator Awatar Q_(L)
    A ja się nawet cieszę, bo może Figo trafi wreszcie do Milanu...

************************************************** *
    Tak czy siak ponawiam prośbę o dokładne przeglądanie forum
    http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=591 :>

************************************************** *
    I jeszcze jedno... ciekawe co na to nowy prezes Barcelony... :buhaha:
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista
    Cieszę się, że nie trafił do mojej Barcy.Jego przejście do Realu uważam za głupi pomysł patrząc na aspekt sportowy.Bo wszyscy wiemy, że Real ma Figo a jak dla mnie to Figo jest dużo lepszy niż Beckham, tyle że Beckham z pewnością przyniesie większe zyski.I tu pojawia się ten drugi aspekt, reklamowy, o którym wspomniał MaxyM.Koszulki Beckhama z pewnością będą się sprzedawały bardzo dobrze, a Madryt czeka najazd małych japończyków,chińczyków i koreańczyków z aparatami i hajsem

Legionista Awatar Kempes
    O tych Japończyków to sie mozna obawiac po zewszad słychac że sie żółte poobrażały ze z Pepsi United wielki David uciekl do Matadorów i moga sie równiez wypiac na swoją gwiazdke ..... co nie zmienia faktów ze wizerunek Beckhama jest chyba obecnie najbardziej wartosciowy ze wszystkich piłkarzy świata i realowi kasa sie zwróci szybciej niz za Ronaldo a to kto bedzie grał to juz schodzi na drugi plan.

Legionista
    no to realu jush nikt nie zatrzyma

Legionista Awatar Mrozik
    Nieeeee... Beckham się tam zmarnuje :/ I to jeszcze za marne ( jak na ostatnie hity transferowe ) pieniądze. Mam nadzieje że spadnie bomba na Madryt, i Beckham zostanie w ManUTD

Legionista

buuuuu ja kocham LEGIE i MAN UTD

ja nie wierze normalnie...
    Zeby Becks poszedl do takich @#%$@!# z Realu...
    koniec swiata!!!!!!!!!
    ja on mogl... zdradzil Manchester...
    A MANCHESTER JEST THE BEST!!!!!!
    gupi gupi gupi gupi gupi
    nigdy mu tego nie wybaczymy!!!!!!

Administrator Awatar Raffi
    Wybaczymy, wybaczymy '8 '8 .........Tylko Chińce nie wybaczą władzom MU
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar krollek
    Becks w Realu super Z taką paką to Lige Mistrzów 2003/04 mają w kieszeni.
    Szkoda tylko że osłabiony został Man UTD Chociaż włodarze MU raczej niedługo jakiś niezły transferek wykręcą

Legionista Awatar Unico
    A trener będzie miał jeszcze większą jazdę... przychodzi kolejna gwiazda (ze wszystkimi atrybutami gwiazdy) do ustawienia\sadzania na ławce\wpuszczania na boisko\etc.
    Jestem, a tak jakby mnie nie było...
    Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Legionista Awatar emde
    Cytat Zamieszczone przez Blady
    no to realu jush nikt nie zatrzyma
    Widac ze sie na pilce nie znasz...
    Legia To MY

Legionista Awatar emde
    Cytat Zamieszczone przez crollek
    Becks w Realu super Z taką paką to Lige Mistrzów 2003/04 mają w kieszeni.
    Przeczytaj moj poprzedni post...
    Legia To MY

Cytat Zamieszczone przez emde
    Jeśli chodzi ci o to że nie znam się na piłce to tylko twoje zdanie :>
    Ja się z tobą zdecydowanie nie zgadzam

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez crollek
    Cytat Zamieszczone przez emde
    Jeśli chodzi ci o to że nie znam się na piłce to tylko twoje zdanie :>
    Ja się z tobą zdecydowanie nie zgadzam
    Może emde to zbyt ostro ujął, ale w tym akurat przypadku się z nim zgadzam, to że będą mieli Beckhama wcale nie znaczy, że będą wszystkich rozpieralać - co z tego że pomoc będą mieli zajebistą (ogólenie to Beckham jest moim zdaniem narazie w gorszej formie niż Figo), skoro obrona jest żenująca jak na tak wielki zespół- co dobitnie pokazało Juve w półfinale Ligi Mistrzów. Zamiast kupować kolejną gwiazdę do pomocy , to by lepiej kupili sobie jakiś dobrych środkowych obrońców...przecież Hierro nadaje się do wymiany,Helguera to nie jest typowy obrońca a i Salgado w tym sezonie bardzo obniżył loty. Jedynym którym trzymał poziom był Roberto Carlos - ale on też jest lepszy w ofensywie niż defensywie..... Moim zdaniem kupno Beckhama to bardziej chwyt marketingowy, Real zarobi w **** kasy na koszulkach itp.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Chodziło mi raczej że będzie wielka rywalizacja o miejsce w pierwszym składzie, a więc piłkarze będą musieli się troche postarac.
    Większa rywalizacja zmusi piłkarzy do lepszej gry.(prawa pomoc i nie tylko)
    Pomoc mają już zajebistą z napewno Becks podniesie jeszcze poprzeczke.
    Fakt obrońcy Realu niestety nie mięli dobrego sezonu ale jeśli będzie taka potrzeba to Perez kogoś 'z nazwiskiem' skołuje

Legionista Awatar Mini
    całe szczęście że nie przeszedł do Milanu.Cafu zmieni Kaładze i Milan 2004 będzie scudetto i LM a w 2005 będzie scudetto i finał LM przegrany z Legią a real będzie odpadał w ćwirćfinałach.Perez to zrobił dla kasy a nie dla klasy Realu. a za 2 tygodnie Madryt=daleki wschód.żółtki się zlecą jak kiedyś do Włoch jak w Genoi Miura grał. :buhaha:

Legionista Awatar Mini
    i znowu Real ochujał:
    Kolekcjonujący piłkarskie gwiazdy Real Madryt chce pozyskać następnego znanego zawodnika. Po uzgodnieniu kontraktu z Davidem Beckhamem prezydent "Królewskich" Florentino Perez zainteresował się Brazylijczykiem Ronaldinho

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez MiniP
    całe szczęście że nie przeszedł do Milanu.Cafu zmieni Kaładze i Milan 2004 będzie scudetto i LM a w 2005 będzie scudetto i finał LM przegrany z Legią a real będzie odpadał w ćwirćfinałach.Perez to zrobił dla kasy a nie dla klasy Realu. a za 2 tygodnie Madryt=daleki wschód.żółtki się zlecą jak kiedyś do Włoch jak w Genoi Miura grał. :buhaha:
    A ja właśnie wolałbym go oglądać w Milanie. Wogóle mógł przejść wszędzie tylko nie do realu!!!

jarcyś
    Guest
    Beckham jest przereklamowanym leszczem .

Jedno co umie to bić wolne i wrzucać ze skrzydła na pole karne. Takich jak on jest jednak wielu.

Powinien nosić sprzęt za L. Figo

Legionista Awatar MaxyM
    Trener MU: To ona jest winna...

Sir Alex Ferguson na łamach angielskiej prasy stwierdził, że główną przyczyną odejścia Beckhama z Manchesteru jest jego żona Victoria.

- David był najlepszym piłkarzem jakiego trenowałem. Zwykle dłużej zostawał po treningu, co odróżniało go od innych zawodników. Jednak jego życie i zapał do pracy osłabł, kiedy poznał Victorię. Zaczął inaczej żyć, inaczej się ubierać. Stał się całkiem innym człowiekiem – powiedział Ferguson.

Czyli tak jak napisałem...

Administrator Awatar Q_(L)
    Beckham wciąż bije rekordy

Osiem tysięcy t-shirtów z nazwiskiem Davida Beckhama sprzedał pierwszego dnia Real Madryt. Anglik pobił nie tylko rekord klubu, ale całej Hiszpanii.

Przez pierwszą godzinę sklep z pamiątkami pod stadionem Santiago Bernabeu pozbył się "tylko" dwustu koszulek, ale kiedy Madryt obiegła wieść, że wreszcie można je nabywać, wystarczyło następnych sześć godzin, by wyczerpał się cały zapas. Fanów nie odstraszyła nawet cena - 78 euro, najwyższa wśród wszystkich t-shirtów sprzedawanych przez kluby Primera Division.

Rok temu trykot z nazwiskiem Ronaldo pierwszego dnia znalazł dwa tysiące nabywców, a dwa lata temu koszulka Zinedine'a Zidane'a - 300. Teraz prezes Florentino Perez liczy, że transfer wart 35 milionów euro zwróci się dzięki samej tylko sprzedaży t-shirtów w Azji, gdzie Beckhama jest wielbiony jeszcze bardziej niż w Europie. Szyki mogą trochę pokrzyżować mu tylko piraci. Na madryckim Puerta Del Sol biznes na Beckhamie robią nielegalni imigranci - reporter francuskiej agencji AFP kupił od jednego z nich wczoraj "nieoficjalną" replikę koszulki za 18 euro.

GW
    A widzieliście może zajawkę z prezentacji D.B, jak jakiś dzieciak przedarł się przez ochroniarzy, wskoczył na Davida, żeby go uściskać, a ten w lekkim szoku, ale chłopaka odprowadził i dał mu swoją koszulkę...
    Dzieciak miał taką minę jakby "złapał Boga za nogi"...
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Uprawnienia umieszczania postów