Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910
Pokaż wyniki od 271 do 278 z 278

Wątek: Karty Kibica

Legionista Awatar kubrick
    Cytat Zamieszczone przez Kraszew Zobacz posta
    Pytanie do klubu jaki sens jest robić nową kartę, która jest gorsza od starej. Ja też noszę 2 ale chyba nie o to chodzi...Serio cofnęliśmy się aż o 5, czy nawet więcej lat w tył, że nie da się połączyć karty kibica z biletami ZTM?
    Zysk.

Brat wymieniał miesiąc temu na nową kartę kibica i śmiga na niej bez problemu również bilet ZTM. Natomiast ja mam info, że bilet nieczytelny (wymieniałem dwa tygodnie temu). Jutro pojadę do POKu i wyjaśnię sprawę.

Mam również starą kartę kibica, ale że mam ją ważną tylko do końca sierpnia, to na niej nie chce już doładowywać karty miejskiej ZTM, gdyż (punkt 9 podpunkt 1) https://www.ztm.waw.pl/?c=557&l=1

Jutro się wyjaśni.

Cytat Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
    Ja sobie profilaktycznie zostawiłem starą, powiedziałem, że zgubiłem i się normalnie naładowało na już nieaktywną tak więc teraz mam dwie.
    W sensie bilet ZTMu doładowałeś na starą kartę kibica, która już się przeterminowała? Zerknij link powyżej.
    Ostatnio edytowane przez kubrick ; 04-08-2019 o 22:26
    Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
    Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Legionista Awatar Kraszew
    Ja wymieniłem kartę tydzień czy 2 tygodnie temu. W PoKu dostałem informację, że na nowej karcie się nie da doładować biletu ZTM za to ze starej mogę dalej korzystać, i tak właśnie robię. Trochę mnie zbiłes z tropu tym regulaminem, bo jak widać nic nie działa tak jak powinno. Czyli chronologicznie
    -mam nową kartę
    -nie mogę doładować biletu ZTM
    -mam starą kartę na którą już kupiłem nowy bilet ZTM
    -okazuje się że wcale nie mogę doładować starej karty a tym bardziej nowej...
    -błąd Matrixa
    Podnieśliśmy się, by zniszczyć tych, dla których ta ziemia nie znaczy nic.

W PoKu dostałem informację, że na nowej karcie się nie da doładować biletu ZTM
    To jakim cudem mojemu bratu śmiga na nowej karcie bilet ZTM?

Legionista Awatar Kraszew
    I to jest dobre pytanie, bo próbowałem doładować w dwóch miejscach i się nie udało.
    Powiem tak, dzwoń albo dowiedz się osobiście, może tym razem pojawi się nowa wersja wydarzeń, a później podziel się informacją
    Ostatnio edytowane przez Kraszew ; 05-08-2019 o 00:55
    Podnieśliśmy się, by zniszczyć tych, dla których ta ziemia nie znaczy nic.

Legionista
    Ktoś wie jak długo jeszcze będzie można wejść na kartę ważną do 09.07. ? Wczoraj chciałem wyrobić nową ale w związku z kolejkami stwierdziłem że spróbuję wejść i poszło bez problemu. Potem chciałem po meczu wyrobić.... to POK był zamknięty. Co jest paranoją żeby w dzień meczu chociaż 0,5 godziny po meczu nie ma otwartego punktu obsługi.

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez xitar Zobacz posta
    Ktoś wie jak długo jeszcze będzie można wejść na kartę ważną do 09.07. ? Wczoraj chciałem wyrobić nową ale w związku z kolejkami stwierdziłem że spróbuję wejść i poszło bez problemu. Potem chciałem po meczu wyrobić.... to POK był zamknięty. Co jest paranoją żeby w dzień meczu chociaż 0,5 godziny po meczu nie ma otwartego punktu obsługi.
    Ciężko powiedzieć "do kiedy", sam w zeszłym sezonie chodziłem kilka miesięcy mając nieważną.

Legionista Awatar Cho(L)ewa
    Cytat Zamieszczone przez xitar Zobacz posta
    Mi się skończyła ważność w czerwcu ale zalogowałem się w strefie kibica a tam było ze karta nadal aktywna. Kupiłem bilecik na slask i normalnie udało się wejść. Wiec może warto sprawdzać w tej strefie czy jest nadal,aktywna

I to jest dobre pytanie, bo próbowałem doładować w dwóch miejscach i się nie udało.
    Powiem tak, dzwoń albo dowiedz się osobiście, może tym razem pojawi się nowa wersja wydarzeń, a później podziel się informacją
    Byłem dziś w POKu i wymieniono mi bez problemu kartę kibica. Okazało się, że jakaś partia kart nie miała możliwości nabicia biletu ZTM. Wszystko się wyjaśniło, zostałem przeproszony. Całość trwała może 3 minuty, a Pani była bardzo miła. Na nowej karcie nabiłem dziś bilet bez problemu

Uprawnienia umieszczania postów