Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • (L)dorado
    Legionista
    • 12.2013
    • 1501

    Witam Legionisci. Jeżeli macie dzieci (albo jesteście chrzestnymi) które zaczynają chodzić mam na sprzedaż fajny gadżet, tani fajny prezent. Plecak poduszka który chroni główkę przed upadkiem. Cena 35zl. Towar nowy. Na finale Pucharu Polski będę w Warszawie więc koszty transportu odchodzą. Ewentualnie za 10zl wysyłka.


    edit: literówka.

    Komentarz

    • duduemt
      Legionista
      • 03.2010
      • 70

      jakby ktoś nie mógł jechać, albo jedzie ale ma 2 bilety do przepisania na Polska Senegal na MŚ 2018, proszę o prv

      Komentarz

      • Siwex
        Legionista
        • 09.2006
        • 1479

        Three Stroke / Koszula Red Check Wyprzedaż (L)


        UltraStreet Fan Page
        www.ultrastreet.com.pl

        Komentarz

        • Alek
          Legionista
          • 10.2011
          • 7776

          Mam pytanie.

          Dokonaliśmy zwrotu sukienki, bo rozmiar się nie zgadza i to bardzo. Listonosz nie dotarł do odbiorcy, lecz zostawił awizo. Pewnie przedstawiciel firmy tego z poczty nie odbierze, więc odeślą z powrotem a jak wiadomo na zwrot jest 14 dni.

          Tradycyjnie telefon, mail milczy mimo wysyłanych pytań, skanów itp. Patrzyłem na necie już 3 osoby miały podobna sytuację.

          Kto może pomóc żeby odzyskać $, uokik?

          Komentarz

          • Czaruś
            Legionista
            • 08.2003
            • 1231

            Zamieszczone przez Alek
            Mam pytanie.

            Dokonaliśmy zwrotu sukienki, bo rozmiar się nie zgadza i to bardzo. Listonosz nie dotarł do odbiorcy, lecz zostawił awizo. Pewnie przedstawiciel firmy tego z poczty nie odbierze, więc odeślą z powrotem a jak wiadomo na zwrot jest 14 dni.

            Tradycyjnie telefon, mail milczy mimo wysyłanych pytań, skanów itp. Patrzyłem na necie już 3 osoby miały podobna sytuację.

            Kto może pomóc żeby odzyskać $, uokik?
            dokładnie tak jak piszesz uokik.

            Komentarz

            • Legionistka87
              Legionistka
              • 06.2013
              • 73

              Witam

              Czy ktoś w forumowiczów po piątkowym meczu z Koroną nie wybiera się w kierunku Podkarpacia, np. na majówkę?
              Szukam transportu
              A Ty.. kim jesteś.. gdy nikt nie patrzy?

              Komentarz

              • deszcz
                Legionista
                • 01.2009
                • 1559

                Czy ktoś pracuje w Salonie samochodowym? Potrzebuję wyleasingować na firmę jakiegoś dostawczaka z paką powyżej 3m.
                Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

                Komentarz

                • mszk
                  Legionista
                  • 03.2012
                  • 160

                  Poszukuję koszulki meczowej w wersji domowej i wyjazdowej z zeszłego sezonu, czyli 2016/2017. Priv.

                  Komentarz

                  • wojtas40292
                    Legionista
                    • 04.2011
                    • 3

                    hej, jestem organizatorem inicjatywy charytatywnej. Zbieram środki na zakup protezy stopy dla 6 letniego Przyjaciela. Dziś wystartowała aukcja z Księgą Stulecia Legii Warszawa w Edycji Specjalnej. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam!!

                    Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.


                    Prośba również o udostępnianie

                    Komentarz

                    • o(L)ek
                      Legionista
                      • 11.2014
                      • 165

                      Zamieszczone przez o(L)ek
                      Sprzedam nową, nieużywaną koszulkę meczowa z tego sezonu. Posiada jeszcze metki, rozmiar XL. Priv!
                      Podbijam!

                      Komentarz

                      • Pająk
                        Legionista
                        • 11.2008
                        • 272

                        Poleci ktoś boks intro czy coś w tym stylu dla zupełnych nowicjuszy? Najlepiej na multisporta, Gorila z względu na grafik odpada
                        "...no i główna zasada
                        nikt nas nigdzie nie lubi to zła sława Warszawa
                        ja nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem"

                        Komentarz

                        • gt_man
                          Legionista
                          • 12.2010
                          • 808

                          Szukam dla przyjaciela ze Szczecina opaski "Cała Pogoń Zawsze Razem". Może ktoś kiedyś kupił i leży teraz nieużywana.. chętnie odkupię

                          Komentarz

                          • Koko
                            Legionista
                            • 10.2003
                            • 1101

                            Przed wyjściem do pracy rzuciła mi się (chyba na fb?) zbiórka pieniędzy dla chłopaka ze Śródmieścia chorego na nowotwór. Nie mogę tego znaleźć ponownie i nie pamiętam nawet przez jaką stronę ta zbiórka się odbywała. Jakby ktoś mógł proszę o link.
                            Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

                            Komentarz

                            • (L)ookasch
                              Legionista
                              • 11.2011
                              • 3692

                              Zamieszczone przez Koko
                              Przed wyjściem do pracy rzuciła mi się (chyba na fb?) zbiórka pieniędzy dla chłopaka ze Śródmieścia chorego na nowotwór. Nie mogę tego znaleźć ponownie i nie pamiętam nawet przez jaką stronę ta zbiórka się odbywała. Jakby ktoś mógł proszę o link.
                              Kibice Legii ze Śródmieścia i Powiśla zwracają się z prośbą o pomoc dla "Kempasa", który choruje na nowotwór i jest w trudnej sytuacji finansowej. Poniżej głos oddajemy samemu Michałowi, który opisuje swoją sytuację. Zachęcamy do pomocy!

                              Komentarz

                              • mgutek
                                Legionista
                                • 05.2006
                                • 36

                                OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl
                                Legia & Zagłębie <> Zagłębie & Legia

                                Komentarz

                                Pracuję...