Strona 939 z 1439 PierwszyPierwszy ... 4398398899299359369379389399409419429439499891039 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,141 do 28,170 z 43155

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista Awatar pepe_jest_ok
    niestety to nie jest odpowiedź na moje pytanie, na www.sportsdirect.com jest ten sam shit co w oficjalnym sklepie Lonsdale'a a nie ma tego co w tej firmie najlepsze.

Legionista Awatar bubson91

Opony Firestone 175/65 R14 82T (Letnie) 6 - 7mm

Liberta Per Gli Ultras

Legionista Awatar Jaco
    Poszukiwany spec od drzwi przesuwnych.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Cytat Zamieszczone przez pepe_jest_ok Zobacz posta
    potrzebuje informacji na temat firmy Lonsdale London a właściwie żeby mi ktoś wytłumaczył dlaczego w oficjalnym sklepie:
    http://pl.lonsdale.com/
    nie ma podstawowych art. takich jak te które są tu:
    http://www.skleptmk.pl/lonsdalelondon-prod-53.html

albo tu http://www.lonsdale-london.pl/

i jeszcze jedno pytanie czy ktoś zamawiał z oryginalnego sklepu? Przyszło, doszło?
    Było już coś kiedyś pisane na ten temat. Ale sprawa wygląda tak, że Lonsdale Lonsdale'owi nie równy.

http://pl.lonsdale.com, sportsdirecty, allegro etc. = shit. Tanio ale szmelc i z tym klasycznym nie ma wiele wspólnego. Ot zwykłe ciuszki z logo Lonsdale.

http://www.skleptmk.pl/lonsdalelondon-prod-53.html, http://www.lonsdale-london.pl, www.col.com.pl = Lonsdale nawiązujący do tradycyjnych wyrobów tzn. Harringtonek, polówek czy baseballówek, robiony na licencji przez Niemców. Drożej ale zapewne tego typu Lonsa szukasz. Ceny dużo wyższe, a jakość? Różnie. Z kurtki jestem raczej zadowolony natomiast bluza z rozmiaru L zrobiła się M (tak więc paragon zachowaj, mnie to zawsze gubi).

E: Tu szerzej na temat różnic >> http://blog.col.com.pl/brak-kategori...bran-lonsdale/ Ale tak jak pisałem z tą "och, ach" jakością od Puncha bywa bardzo, bardzo różnie.
    http://blog.col.com.pl/marki/sport-d...z-merc-london/
    Ostatnio edytowane przez Marek1987 ; 09-02-2013 o 15:26

Legionista Awatar Andd
    Mam trochę produktów bezglutenowych do sprzedania za jakąś symboliczną flaszkę albo czteropak dobrego piwka. Wartość sklepowa około 80zł (nie znam się może wiecej może mniej). Napój ryżowy, kleik ryżowy, płatki owsiane, makaron. Wszystko przed terminem ważności oczywiście. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to pisać na pw to mogę podesłać fotki/podać szczegóły.

Legionista Awatar pepe_jest_ok
    No właśnie o to mi chodziło, DZIĘKUJE. Kupione ostatnio 2 bluzy na szczęście są 'właściwej' produkcji.

e. No to jeszcze jedno pytanie, gdzie stacjonarnie w Warszawie można pooglądać klasyczne ubrania Lonsdale?
    Ostatnio edytowane przez pepe_jest_ok ; 09-02-2013 o 17:17

Legionista Awatar BartunPL
    Pilnie poszukuje na wieczór, węgielków do sziszy w okolicach Nadarzyna W zamian daje duże piwo

Legionista Awatar Siwex

Adidas Originals / Buty / Gazelle OG

Legionista Awatar gt_man
    Szukam tych szali:

Kupię lub wymienię Priv.

Legionista Awatar kowallu

Akcja w Media Markt

No ciekawą akcję zrobią (oby!) wreszcie w Polsce.
    Poniżej jest link do zalogowania na darmowe zakupy w 2,5 minuty. Może komuś się uda.

http://www.mediamarkt.pl/150-sekund,...m=tradedoubler
    " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Legionista
    Dziś od 11:00 Cafe Futbol!

Legionista Awatar Andrzejek
    http://i51.tinypic.com/11r82zb.jpg Chciałbym zakupić kilka kompletów takich vlepek Jeśli ktoś ma na sprzedaż, proszę pisać na priv.
    Piaseczno Narodowo Radykalne !

Legionista Awatar Neg
    Może komuś zalega gdzieś w szafie czy coś. Szukam koszulki piłkarskiej Cantony Umbro. Gdyby komuś zalegała w szafie czy coś, chętnie odkupię.
    Fanatyczny Tarchomin

Czerwona kartka
    Jest tu ktoś kto zna się na winach ? Generalnie nie lubię win ale to pewnie dlatego , że mało tego pijałem i jak się zdarzyło to tylko wytrawne przede wszystkim. Poleci ktoś jakieś słodkie wino które będzie dobre ?
    Ps. nie chodzi mi o mózgoje.by w gwoli ścisłości

Cytat Zamieszczone przez pepe_jest_ok Zobacz posta

e. No to jeszcze jedno pytanie, gdzie stacjonarnie w Warszawie można pooglądać klasyczne ubrania Lonsdale?
    Chyba nigdzie niestety. Przydałby się w Warszawie sklep w stylu wrocławskiego hoolsheaven.

Legionista Awatar bubson91
    Muscatel - wino deserowe, słodkie naprawde godne polecenia
    Liberta Per Gli Ultras

sprzedam ps2 z dwoma padami , wszystkimi kablami +gry Cena 200zł do Negocjacji kontakt priv

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez bubson91 Zobacz posta
    Muscatel - wino deserowe, słodkie naprawde godne polecenia
    Dzięki. Jutro poszukam w sklepach , a tym czasem dziś musiałem się poraczyć tym co mieli w osiedlowym sklepie i po namowie Pani kasjerki wziąłem Mogen David , cenowo nie dużo 19 zł a musze przyznać , że smakuje mi elegancko Coś czuję , że stanę się w nie długim czasie miłośnikiem wina

E. widze , że nawet na tym forum był temat o winie
    http://forum.legionisci.com/archive/...hp/t-4819.html i chyba umarł śmiercią naturalna ...

Cytat Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
    Dzięki. Jutro poszukam w sklepach , a tym czasem dziś musiałem się poraczyć tym co mieli w osiedlowym sklepie i po namowie Pani kasjerki wziąłem Mogen David , cenowo nie dużo 19 zł a musze przyznać , że smakuje mi elegancko Coś czuję , że stanę się w nie długim czasie miłośnikiem wina

E. widze , że nawet na tym forum był temat o winie
    http://forum.legionisci.com/archive/...hp/t-4819.html i chyba umarł śmiercią naturalna ...
    jeżeli masz w swojej okolicy sklep M&P wina i alkohole świata to jesteś w domu obsługa profesjonalna wiedzą wszystko o winach i cenowo jest pare półek jeżeli przerzucasz się na wina to polecam tam iść na zakupy dodatkowym atutem są częste degustacje

Legionista Awatar Michu
    tworzenie stron www od podstaw, kodowanie, grafika, pomoc, zarządzanie - info na priw. zniżki dla forumowiczów, faktury vat

Legionista Awatar kowallu
    Jest tu ktoś kto zna się na winach ? Generalnie nie lubię win ale to pewnie dlatego , że mało tego pijałem i jak się zdarzyło to tylko wytrawne przede wszystkim. Poleci ktoś jakieś słodkie wino które będzie dobre ?
    Ps. nie chodzi mi o mózgoje.by w gwoli ścisłości
    Ja ze swojej strony jako aperitif polecam ze słodkich MADERE. To określenie specyficznego rodzaju win produkowanych tylko na Maderze, o wyjątkowej barwie (bursztynu różne odcienie) i specyficznej produkcji.
    Z łatwo dostępnych polecam Justino's Fine Dry (z biala etykietą, wytrwane ale tutaj wytrawne to coś mocno na wyrost, 3 latek) lub Fine Rich (czarna etykieta juz, tez 3 latek, słodkie!) a juz serie wyższe lub starsze to...
    Cenowo to co podałem to kolo 4dyszek.

po namowie Pani kasjerki wziąłem Mogen David , cenowo nie dużo 19 zł a musze przyznać , że smakuje mi elegancko Coś czuję , że stanę się w nie długim czasie miłośnikiem wina
    Mogen David to nie wino, taki "babciny kompocik" tyko winem zwany. fakt faktem dla kobitek wchodzi idealnie, jak ktoś nie pije wina to będzie zadowolony również.
    " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Legionista Awatar Adin
    działa wam allegro?
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar C_FCBW
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    działa wam allegro?
    nie

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
    Ja ze swojej strony jako aperitif polecam ze słodkich MADERE. To określenie specyficznego rodzaju win produkowanych tylko na Maderze, o wyjątkowej barwie (bursztynu różne odcienie) i specyficznej produkcji.
    Z łatwo dostępnych polecam Justino's Fine Dry (z biala etykietą, wytrwane ale tutaj wytrawne to coś mocno na wyrost, 3 latek) lub Fine Rich (czarna etykieta juz, tez 3 latek, słodkie!) a juz serie wyższe lub starsze to...
    Cenowo to co podałem to kolo 4dyszek.

Mogen David to nie wino, taki "babciny kompocik" tyko winem zwany. fakt faktem dla kobitek wchodzi idealnie, jak ktoś nie pije wina to będzie zadowolony również.
    No Ci powiem ten Mogen David , wypiłem 3 lampki i za słodki troche , nie da się tego wypić w większych ilościach.

Legionista Awatar yogi_wwa
    Cytat Zamieszczone przez C_FCBW Zobacz posta
    nie
    Gdzieś tam się ogłaszali, że mają zmieniać wygląd po raz kolejny, więc pewnie teraz usilnie nad tym pracują...
    Poległym chwała, wolność żywym!

Kupię bluzę BRÓDNO-prawa strona miasta rozmiar (L).Zapłacę dobrą cenę.Jak coś to priv.
    My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się....!!!

Legionista Awatar ZdziCHu
    S O S

Jest jakiś sposób na pobranie całej playlisty z youtuba? Chodzi mi dokładnie o to

http://www.youtube.com/playlist?list...R5jyo5Q8YxYL-R

żeby pobrać wszystko za jednym razem, a nie każdy filmik osobno.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

spec okienny Awatar meraś
    W sklepie ABJ dostanę śpioszki dla niemowlaka ?
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar PeCe
    Poszukuję wszelkich rankingów, w których bierze udział Warszawa. Na wszelkim polu, potrzebuję tego na praktyki. Jeśli ktoś coś ma pod ręką, to prośba o wrzucenie tu lub na priv. Chodzi mi o odniesienie Warszawy do innych miast Polski i Europy.

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista Awatar a-d-a-m
    Cytat Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
    W sklepie ABJ dostanę śpioszki dla niemowlaka ?
    jeden rodzaj śpioszków i jeden pajacyków, szału nie ma
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Uprawnienia umieszczania postów