Strona 939 z 1439 PierwszyPierwszy ... 4398398899299359369379389399409419429439499891039 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,141 do 28,170 z 43160

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez ZdziCHu Zobacz posta
    S O S

Jest jakiś sposób na pobranie całej playlisty z youtuba? Chodzi mi dokładnie o to

http://www.youtube.com/playlist?list...R5jyo5Q8YxYL-R

żeby pobrać wszystko za jednym razem, a nie każdy filmik osobno.
    http://jdownloader.org/ tym programem spróbuj jest tam taka opcja jak "zbieracz linków" ,powinno pomóc

Legionista Awatar ZdziCHu
    o widzisz, dzięki mordo
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

spec okienny Awatar meraś
    [QUOTE=a-d-a-m;1129670]jeden rodzaj śpioszków i jeden pajacyków, szału nie ma[/]

dzięki
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionista Awatar Budzy
    Cytat Zamieszczone przez Budzy Zobacz posta
    Poszukuję książek , może ktoś ma a już przeczytał i chcę się pozbyć :
    "Inteligentne systemy transportowe" - Andrzej Chudzikiewicz, Politechnika Warszawska 2007
    "Inteligentne systemy transportowe: sterowanie, nadzór i zarządzanie" Uczelniane Wydawnictwa Naukowo Techniczne AGH, Andrzej Adamski, Kraków 2003

Jak coś to priv. PILNE !
    podbijam
    100% LEGIA! CIECHANÓW 100% LEGIA!

Pytanko - do kiedy pracodawca musi wystawić PIT?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez krs76 Zobacz posta
    Pytanko - do kiedy pracodawca musi wystawić PIT?
    Do 1 marca

Czerwona kartka
    Do 28 lutego dokładnie ( liczy się data stempla pocztowego ) Przesłanie informacji do tej daty oznacza nadanie jej listem poleconym. Możliwe jest również przesłanie informacji drogą mailową – jednak wyłącznie pod warunkiem podpisania PIT-11 bezpiecznym podpisem elektronicznym.

Legionista Awatar deszcz
    A jaka jest procedura jeśli tego nie zrobi? Może głupie pytanie, ale nigdy nie byłem w takiej sytuacji.
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Czerwona kartka
    Deszcz Priv

Dzięki wszystkim za odp.

Cytat Zamieszczone przez MałaMi Zobacz posta
    Do 28 lutego dokładnie ( liczy się data stempla pocztowego ) Przesłanie informacji do tej daty oznacza nadanie jej listem poleconym. Możliwe jest również przesłanie informacji drogą mailową – jednak wyłącznie pod warunkiem podpisania PIT-11 bezpiecznym podpisem elektronicznym.
    MałaMi czy Ty znasz się na umowach dotyczących praw autorskich (Chodzi o zmiany, które będą obowiązywać w 2013)??

Legionista Awatar Siwex
    Stadiony w ogniu / Michał Buczak
    http://allegro.pl/show_item.php?item=3023801741

Krew na stadionach / Michał Buczak
    http://allegro.pl/show_item.php?item=3023802018

Władcy Stadionów / Cass Pennant & Martin King
    http://allegro.pl/wladcy-stadionow-c...022315831.html

Legionista Awatar SzydeL
    Wrzucę też tutaj:
    Bracia- potrzebuje pomocy, a właściwie odpowiedzi w temacie medycyny i byłbym wdzięczny jakby ktoś odpowiedział.
    Chodzi o rozcięcie łba.Właściwie nieduże, na głębokość ok.1 mm.Nie jechałem na zszywanie, bo uważam, że nie było potrzeby się pierdo*ić.Wziąłem natomiast plastry na zamykanie ran "Steri-Strip" (podobne co stosuje się u bokserów ).Pytanie mam takie czy rzeczywiście skóra się dobrze zrasta i ile mniej więcej trzeba czekać na całkowite zagojenie? Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
    Wrzucę też tutaj:
    Bracia- potrzebuje pomocy, a właściwie odpowiedzi w temacie medycyny i byłbym wdzięczny jakby ktoś odpowiedział.
    Chodzi o rozcięcie łba.Właściwie nieduże, na głębokość ok.1 mm.Nie jechałem na zszywanie, bo uważam, że nie było potrzeby się pierdo*ić.Wziąłem natomiast plastry na zamykanie ran "Steri-Strip" (podobne co stosuje się u bokserów ).Pytanie mam takie czy rzeczywiście skóra się dobrze zrasta i ile mniej więcej trzeba czekać na całkowite zagojenie? Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź.
    Moje rozcięcie na głowie miało 1 mm. głębokości i jakieś 3 cm. długości. Zastosowałem te plastry i efekt całkiem spoko. Blizna po zagojeniu jest troszkę bardziej "wypukła" od tej po szyciu, ale nieznacznie. A zagojenie trwało tak około 2 tyg. Rana sklepia się już po paru dniach. Tylko później taki mega strup się robi.

Miałem też dziurę w nodze o dosyć dużej głębokości. Założyli mi kilka szwów. Ale niefortunnie wylazłem spod prysznica i... trach, poszły wszystkie. Lekarz właśnie te plastry mi zalecił. Musisz tylko uważać, żeby jakiś brud do tej rany się nie dostał, bo chu.jowo będzie.

Legionista Awatar Daniel
    pilnie poszukiwany bilet ZTM dobowy bądź okresowy ważny o godzinie 13:22 w dniu 11 lutego.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Daniel Zobacz posta
    pilnie poszukiwany bilet ZTM dobowy bądź okresowy ważny o godzinie 13:22 w dniu 11 lutego.
    Nie wiem i nie wnikam jaki cel Ci przyświeca z poszukiwaniami ale pozwolę sobie.
    A to przypadkiem nie jest tak, że żeby odwołać się od mandatu ZTM to trzeba mieć kartę miejską i kartonikowe bilety nie są brane pod uwagę?

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
    Nie wiem i nie wnikam jaki cel Ci przyświeca z poszukiwaniami ale pozwolę sobie.
    A to przypadkiem nie jest tak, że żeby odwołać się od mandatu ZTM to trzeba mieć kartę miejską i kartonikowe bilety nie są brane pod uwagę?
    Fakt , ciężko się wytłumaczyć np biletem 20 minutowym , że się go zostawiło w domu.

Legionista Awatar Mokot93
    Tylko karta naładowana Cię obroni.

Legionista Awatar Daniel
    Ze strony ZTM-u
    "Do reklamacji powinny zostać dołączone również oryginały biletów lub dokumenty uprawniające do bezpłatnych lub ulgowych przejazdów (ewentualnie poświadczone za zgodność z oryginałem kopie tych dokumentów)."

Nie ma wyszczególnionych dokładnie rodzajów biletów. A pod zwrot "oryginały biletów" podchodzi również bilet kartonikowy.

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Fakt , ciężko się wytłumaczyć np biletem 20 minutowym , że się go zostawiło w domu.
    Ale już z dobowym da się to wytłumaczyć
    Ostatnio edytowane przez Daniel ; 11-02-2013 o 23:22

Legionista Awatar Francais
    Pytanie z tych niestandardowych, cierpiał ktoś na bezsennoś i może polecić coś dobrego ale mocniejszego od Valerinu i Valusedu?
    Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez Francais Zobacz posta
    Pytanie z tych niestandardowych, cierpiał ktoś na bezsennoś i może polecić coś dobrego ale mocniejszego od Valerinu i Valusedu?
    W sklepach z odżywkami dla sportowców masz taki preparat jak ZMA. Jest to mieszanka z odpowiednimi proporcjami cynku i magnezu, koszt to jakieś 80 zł za 90 kaps (bierzesz 3 kapsułki na 30 minut przed snem). Na mnie podziałało mega, jak nie musiałem nastawiać budzika to 12 godz. spokojnego snu bez problemu. Wkręca się po kilku dniach.

Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że nie powoduje porannego otępienia jak niektóre "usypiacze". Są jeszcze inne zalety ZMA, ale to już może sam znajdziesz o nich info
    Ostatnio edytowane przez Michu ; 12-02-2013 o 01:01

Legionista Awatar SzydeL
    Cytat Zamieszczone przez B.O. Zobacz posta
    Moje rozcięcie na głowie miało 1 mm. głębokości i jakieś 3 cm. długości. Zastosowałem te plastry i efekt całkiem spoko. Blizna po zagojeniu jest troszkę bardziej "wypukła" od tej po szyciu, ale nieznacznie. A zagojenie trwało tak około 2 tyg. Rana sklepia się już po paru dniach. Tylko później taki mega strup się robi.

Miałem też dziurę w nodze o dosyć dużej głębokości. Założyli mi kilka szwów. Ale niefortunnie wylazłem spod prysznica i... trach, poszły wszystkie. Lekarz właśnie te plastry mi zalecił. Musisz tylko uważać, żeby jakiś brud do tej rany się nie dostał, bo chu.jowo będzie.
    Jak zdejmuje i zmieniam plastry, to przemywam utlenioną żeby syfu jakiegoś nie dostać. Ale właśnie o czas najbardziej mi chodziło.Także dzięki wielkie za odpowiedź.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar Francais
    Cytat Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
    W sklepach z odżywkami dla sportowców masz taki preparat jak ZMA. Jest to mieszanka z odpowiednimi proporcjami cynku i magnezu, koszt to jakieś 80 zł za 90 kaps (bierzesz 3 kapsułki na 30 minut przed snem). Na mnie podziałało mega, jak nie musiałem nastawiać budzika to 12 godz. spokojnego snu bez problemu. Wkręca się po kilku dniach.

Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że nie powoduje porannego otępienia jak niektóre "usypiacze". Są jeszcze inne zalety ZMA, ale to już może sam znajdziesz o nich info
    dzięki za info, sprawdze te opcje
    Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Legionista Awatar Alek
    Mi zawsze pomagały naturalne sposoby , wysiłek fizyczny czyli sport i osiem godz w pracy Do tego ograniczenie alko , bo po % weekendzie zawsze były duże problemy z zaśnięciem o cywilizowanej porze.

Choć widzę , że u Ciebie siłownia jest grana , więc może jeszcze coś dołóż.

Legionista Awatar Adin

ZMA nie jest na sen.

To kompleks cynku, magnezu i vit b6. Pomaga w regeneracji organizmu, ale nie powoduje szybszego zasypiania.

Kup sobie melatonine. Na allegro koszt 240 tabletek 40 zł. Zacznij od jednej tabs 3 mg. W razie czego zwiększ do 2.

Miałem podobne problemy. Borykałem się z tym kilka lat.

Melatonina załatwiła problem. Szczególnie sny po tym są kozackie hehe
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    może jeszcze coś dołóż.
    albo zmniejsz dawke

Mi sie ujowo po "krotkich" zawsze zasypialo
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Legionista Awatar rudy
    Ze strony ZTM-u
    "Do reklamacji powinny zostać dołączone również oryginały biletów lub dokumenty uprawniające do bezpłatnych lub ulgowych przejazdów (ewentualnie poświadczone za zgodność z oryginałem kopie tych dokumentów)."

Nie ma wyszczególnionych dokładnie rodzajów biletów. A pod zwrot "oryginały biletów" podchodzi również bilet kartonikowy.

Ale już z dobowym da się to wytłumaczyć
    Na odwrocie mandatu masz napisane, ze anulowanie mandatu moze byc jedynie na podstawie imiennej karty miejskiej.
    Jak przyjdziesz do Ztm'u to nawet nie spojrza na papierkowy bilet i Cie splawia...
    Wiem, bo sam dwa tygodnie temu probowalem anulowac.

Legionista Awatar W.
    Pany orientuje się ktoś czy zdając na kat. A na Odlewniczej wciąż obowiązują z góry ustalone trasy czy to egzaminator decyduje gdzie się jedzie?

wczoraj był dobry dokument na TVP2 ale o 24 się zaczął i niestety po chwili oglądania padłem, a bardzo chciałbym obejrzeć go. Posiada ktoś go gdzieś lub wie gdzie go znaleść? Europa - skręt w prawo/ Los Fachos European extremists

Legionista Awatar Bootleg
    Mam na zbycie kompletny rocznik "To My Kibice" (2010 rok) jest to 12 numerów w bardzo dobrym stanie. Cena tych 12 numerów powiedzmy 25 zł + poczta. Jeżeli ktoś chciałby do swojej kolekcji to zapraszam na priv. Gratis dorzucę jakieś starsze pojedyncze numery.
    Ostatnio edytowane przez Bootleg ; 13-02-2013 o 14:37
    Always look on the bright side of life!

Uprawnienia umieszczania postów