Strona 936 z 1439 PierwszyPierwszy ... 43683688692693293393493593693793893994094698610361436 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 28,051 do 28,080 z 43155

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Cytat Zamieszczone przez Cavior Zobacz posta
    Zakupilem dzis router Asus DSL-N10, probuje zrobic Wi-Fi z neostrady i jest problem tego typu, ze dioda ADSL czasami normalnie swieci, a czasami zaczyna migac (oczywiscie kiedy swieci, to internet dziala, a jak miga to nie). I tak w kolko, chwile poswieci, chwile miga. Konfiguracja raczej wszystko standardowo. Wie ktos jak to rozwiazac?
    To cos nie tak z neostrada bo synchronizuje sie i ma rozlaczenie znowu sie polaczy i znowy sie rozlaczy. Zadzwon na infolinie bo to moze byc problem lacza.

Legionista Awatar Cavior
    Ale dodam, ze jak podlaczam sie poprzez stary modem od TP (jakis stary Sagem), to wszystko dziala normalnie.

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Sluchajcie Matula mnie prosila zeby jej sciagnac "Przed Switem cz.2" Moze ktos podeslac albo podpowiedziec jak?? Kiedys sciagalem z E-mule ale to chyba juz nie smiga
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Legionista Awatar Sosen
    Co do modemu to miałem podobnie. W zupełności wystarczyło zrestartować modem i jeszcze raz wszystko skonfigurować.

@Seba

Jeżeli chcesz, mogę Ci przesłać odpowiednie linki. Kwestia instalacji programu np. Vuze. Z napisami czy z lektorem ?

Jak coś to priv.

Legionista Awatar cherry
    Cytat Zamieszczone przez SebaKolosWien Zobacz posta
    Sluchajcie Matula mnie prosila zeby jej sciagnac "Przed Switem cz.2" Moze ktos podeslac albo podpowiedziec jak?? Kiedys sciagalem z E-mule ale to chyba juz nie smiga
    Jak dobrze mi się wydaje chodzi o Zmierzch, tak? Oglądaj online, na ekino.pl jest, oglądałem w nawet dobrej jakości Chyba, że chcesz mieć też ten film na później to już nie pomogę.

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Cytat Zamieszczone przez ProjectX Zobacz posta
    Jak dobrze mi się wydaje chodzi o Zmierzch, tak? Oglądaj online, na ekino.pl jest, oglądałem w nawet dobrej jakości Chyba, że chcesz mieć też ten film na później to już nie pomogę.
    na cda.pl jest ale chcialem go zgrac na pendrive bo mama w ogole kompa nie ma a nawet jakby miala pewnie by wlaczyc nie umiala
    No nic trzeba zaprosic do siebie
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Legionista Awatar Luke
    Poszukuję jakiejś księgarni anglojęzycznej z szerokim asortymentem, nie mylić z księgarnią oferującą różne materiały dydaktyczne. Jeżeli ktoś może coś sprawdzonego polecić, to bym prosił. Aha, American Bookstore znam i już odwiedzałem.

Administrator Awatar rolnik
    Na pl. Bankowym w pasażu (między Błękitnym a Senatorską) jest taka księgarnia. Nigdy do niej nie wchodziłem ale wygląda na przyzwoitą.
    jest cynizm w skurwysynach...

Legionista Awatar Cielo
    Orientuje się ktoś czy w arkadii jest zegarmistrz? Chodzi o zwykłą wymianę baterii.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista
    Na przeciwko Carrefoura jest taki punkt.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Gintleman Awatar księciuniu
    Zegarmistrza jako takiego nie kojarzę.
    Na dole, naprzeciwko Kerfura, jest punkt z dorabianiem kluczy i bateriami, więc kupić baterię można, ale nie jestem pewien czy tam rozkręcą sikora.
    Spec od dłubania w zegarkach siedzi czasami w którymś z butików z zegarkami (chyba Time Trend, ale głowy nie dam) i robi tam naprawy/serwis dla tych co u nich kupili.

Może jak połączysz te wszystkie informacje, to...
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Cielo
    Tak czy siak tam dzisiaj będę więc sprawdzę. Przynajmniej jak leming nie będę się teraz snuł i szukał gdzie to jest, dzięki
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Legionista Awatar TRCH
    Cytat Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
    Orientuje się ktoś czy w arkadii jest zegarmistrz? Chodzi o zwykłą wymianę baterii.
    Jest http://www.zegarmistrzwarszawa.com.pl/
    "...Wszystkie stacje nasze są.... BP,Statoil,Carrefour,Auchan..."

Legionista
    Poszukuje pinu Legii (najlepiej w kolorach srebrnych) do garnituru. W sklepie oficjalnym (internetowym) są jedynie jakieś piny w kształcie proporca, szalika czy jakiejś czapki. Mi zależy na samym herbie. Czy jest taki pin w sklepie naziemnym Legii albo gdzieś indziej można taki pin kupić? Pilna sprawa.

Cytat Zamieszczone przez owca Zobacz posta
    Poszukuje pinu Legii (najlepiej w kolorach srebrnych) do garnituru. W sklepie oficjalnym (internetowym) są jedynie jakieś piny w kształcie proporca, szalika czy jakiejś czapki. Mi zależy na samym herbie. Czy jest taki pin w sklepie naziemnym Legii albo gdzieś indziej można taki pin kupić? Pilna sprawa.
    Może takie coś Ci przypasuje
    http://allegro.pl/orginalna-stara-od...994438149.html

Legionista Awatar deszcz
    Może ktoś polecić program do cięcia mp3, albo mógłby mi pociąć jedną piosenkę?
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Legionista Awatar Sphinxxx
    najprostszy: Direct mp3 cut

Legionista Awatar jayjay88
    z tego co jeszcze pamiętam to ja robiłem to w Audacity- też prosty w obsłudze.
    "Jestem skazany na ten klub jak skazani na shawshank,
    skazany na żyletę, tylko tam czuję emocje"

mp3 knife polecam, nic trudnego

Legionista

Szukam vlepek Sulejówka i czy jest jakaś możliwość na zakup opaski Boże Chroń Fanatyków w jakiś inny sposób niż allegro
    "Prawdziwego patriotyzmu trzeba się dopiero uczyć tam, gdzie ludzie z narażeniem bytu i nieraz życia, pracują na swoją niekorzyść materialną, a no dobro przyszłych pokoleń" Zofia Kossak-Szczucka

Legionista
    Opaski tylko i wyłącznie allegro

Legionista

Legionista
    Sprzedam netbook ACER ASPIRE ONE D257
    taki jak tu:
    http://www.nokaut.pl/netbooki/acer-aspire-one-d257.html

Używany trochę ponad rok czasu, normalne ślady użytkowania.
    Lewe USB nie styka pozostałe dwa z prawej strony sprawne. Ogólnie reszta sprawna. Dorzucam drugą zapasową baterię.

Cena 450 zł.

Potrzebuje herbu Warszawy w pliku cdr poratuje ktoś ?
    Turystyka! Rekreacja!

Czerwona kartka
    Jak co roku, rozliczam deklaracje podatkowe PIT, możliwość odliczenia 1 % na wskazany KRS. Niedrogo kontakt pit.rozliczanie.pit@gmail.com

Legionista Awatar nil
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Uprawnienia umieszczania postów