Strona 929 z 1429 PierwszyPierwszy ... 4298298799199259269279289299309319329339399791029 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 27,841 do 27,870 z 42847

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista
    trzeci wzór najlepszy tej koszulki Barcelony

Legionista Awatar cherry
    Więc tak...
    Bluza MORO http://allegro.pl/szara-bluza-z-kapt...971408594.html
    Bluza Biała Legia http://allegro.pl/bluza-legia-warsza...974225940.html
    co do cen można się dogadać

Bemowski Fanatyk Awatar Karlos bmw
    Sprzedam PS2
    +19 gier
    +2 memory stick 8mb
    + pad

Cena 250zł.

Legionista
    Witam, poleciłby ktoś dobrą, sprawdzoną i w miarę tanią firmę taksówkarską? Zawszę jeżdżę komunikacją miejską i nie orientuję się. Z góry dziękuję.

E: Podziękował!
    Ostatnio edytowane przez darooo ; 26-01-2013 o 11:10

Administrator Awatar rolnik
    Glob taxi
    jest cynizm w skurwysynach...

Legionista Awatar jayjay88
    ja bym dodał jeszcze Night Drivers

http://www.nightdrivers.pl/home/index.html.html
    "Jestem skazany na ten klub jak skazani na shawshank,
    skazany na żyletę, tylko tam czuję emocje"

Legionista Awatar bubson91

Rękawice z autografem Artura Boruca

Liberta Per Gli Ultras

Coś od Nas

Jak w temacie, koszulki Bóg Honor Ojczyzna w cenie 25 zł/szt, kilka sztuk jeszcze zostało -rozmiar L, dwie firmowe metki, nadruk sitodrukiem. info- zapisy@sectorx.pl

Arkowi Onyszko również się spodobały

Najtańszy jest As driver pózniej eko ale to oczywiście przewozy bez licencji.

Legionista Awatar Kubańczyk
    kupię bluzę z tym motywem.najlepiej jakby była wersja narodowa
    http://allegro.pl/show_item.php?item...750#tabsAnchor

w b.dobrym stanie,najlepiej rozmiar L,ewentualnie XL

jak coś to priv,dogadamy się
    "Przechodniu powiedz współbraciom,
    Że walczyliśmy mężnie i umierali bez trwogi
    Ale z troską w sercu o losy Polski,
    Losy przyszłych pokoleń – o Wasze losy"

Legionista Awatar Lynx
    Witam bracia, zwracam się z prośbą o poradę. Na dzisiejszym meczu hokeja został mi skonfiskowany szalik Biali Legioniści ze względu na "zakazany symbol", jakim dla tych debili jest celtyk. Obiecano mi, że po meczu zostanie mi zwrócony, niestety nie stało się tak. Ochroniarz który zwracał szaliki oświadczył, że mojego nie ma, bo jakieś małe dziecko go zabrało w co nie chce mi się wierzyc. Podsumowując, straciłem barwy przez tych piździelców. Moje pytanie jest, takie czy da się coś z tym zrobic? Może napisac jakąś skargę, ale kompletnie nie wiem do kogo się z tym zwrócic. Pozdrówki i dzięki z góry za pomoc.
    "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Legionista Awatar Traper
    Potrzebuje najtańszej mikrofalówki bez bajerów i super efektów. Ma po prostu grzać, chodzi o to żeby była jak najtańsza. Orientujecie się za ile i gdzie można najtaniej dostać? Oraz czy cena 170 z saturna jest najniższą. W gre wchodzą tylko stacjonarne sklepy

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez KZM1916 Zobacz posta
    Witam bracia, zwracam się z prośbą o poradę. Na dzisiejszym meczu hokeja został mi skonfiskowany szalik Biali Legioniści ze względu na "zakazany symbol", jakim dla tych debili jest celtyk. Obiecano mi, że po meczu zostanie mi zwrócony, niestety nie stało się tak. Ochroniarz który zwracał szaliki oświadczył, że mojego nie ma, bo jakieś małe dziecko go zabrało w co nie chce mi się wierzyc. Podsumowując, straciłem barwy przez tych piździelców. Moje pytanie jest, takie czy da się coś z tym zrobic? Może napisac jakąś skargę, ale kompletnie nie wiem do kogo się z tym zwrócic. Pozdrówki i dzięki z góry za pomoc.
    Zanim oddasz komuś szal pie.rdolnij się 10 razy w głowe. Masz nauczkę , że takich rzeczy się nie oddaje ! Włącz troche mózgu człowieku.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
    Potrzebuje najtańszej mikrofalówki bez bajerów i super efektów. Ma po prostu grzać, chodzi o to żeby była jak najtańsza. Orientujecie się za ile i gdzie można najtaniej dostać? Oraz czy cena 170 z saturna jest najniższą. W gre wchodzą tylko stacjonarne sklepy
    Swego czasu w Kauflandzie zawsze mieli dobre ceny mikrofali a i jakosciowo towar był dobry bo i grillować w mikro szło i to z bdb skutkiem Nie wiem jak teraz ale polecam zajrzeć do kauflandu

Legionista Awatar Alek
    dziwne , bo na hokeju widziałem jedną osobę z takim szalikiem nie mówiąc już o masie osób z koszulkami , czapkami na których widnieją celtyki
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

karakan
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez darooo Zobacz posta
    Witam, poleciłby ktoś dobrą, sprawdzoną i w miarę tanią firmę taksówkarską? Zawszę jeżdżę komunikacją miejską i nie orientuję się. Z góry dziękuję.

E: Podziękował!
    Jak szukasz taryfy na niedaleką trasę, to cena za km nie gra roli.
    Przy 5 km nie ma różnicy czy jedziesz po 1,8zł czy 2,4zł/km.

To tak na marginesie, bo ludzie są bardzo zafiksowani na punkcie 20-40 gr, a sprawa rozbija się o 2-3 zł różnicy na zakończenie kursu.

AS , ND i inne EKO ścierwo nie polecam.

Legionista Awatar Lynx
    Cytat Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
    Zanim oddasz komuś szal pie.rdolnij się 10 razy w głowe. Masz nauczkę , że takich rzeczy się nie oddaje ! Włącz troche mózgu człowieku.
    Już koniec? +10 do internetowej ligi napinaczy. Powiedz to wszystkim tym, którzy na wejściu szaliki stracili i musieli je oddać (przy ochroniarzach prócz moich barw leżał ich stos). Zanim się zaczniesz więc ciskać to się zastanów.

@Alek przy wejściu była loteria. Ja i mój ziomek straciliśmy nasze barwy (ale on przynajmniej później je odzyskał) a na sektorze widziałem kilka-kilkanaście osób, które miały coś z celtem. Sam również miałem bluzę, a ochroniarki ukradły mi tylko szal.
    "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Czerwona kartka
    Już koniec? +10 do internetowej ligi napinaczy. Powiedz to wszystkim tym, którzy na wejściu szaliki stracili i musieli je oddać (przy ochroniarzach prócz moich barw leżał ich stos). Zanim się zaczniesz więc ciskać to się zastanów.

@Alek przy wejściu była loteria. Ja i mój ziomek straciliśmy nasze barwy (ale on przynajmniej później je odzyskał) a na sektorze widziałem kilka-kilkanaście osób, które miały coś z celtem. Sam również miałem bluzę, a ochroniarki ukradły mi tylko szal.
    Widzisz jestem internetowy napinaczem co zrobić taki mój los
    A Ty jesteś frajerem bo oddajesz barwy jakiemuś chu.jowi co Ci powie ,że masz te barwy oddać.
    Na mieście jak Ci podejdzie ktoś też tak grzecznie oddajesz barwy ?
    Jebie mnie to że gdybyś nie oddał barw to byś nie wszedł na mecz , ja jestem zdania ze barw się nie oddaje a temu co oddaje należy się tuba na morde i tyle . Frajer jestes i tyle.

Legionista Awatar janeklegia
    Siema. Wiecie gdzie moge kupić taką kominiarkę nie licząc allegro http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...QEwBA&dur=1087
    ??

Cytat Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
    Widzisz jestem internetowy napinaczem co zrobić taki mój los
    A Ty jesteś frajerem bo oddajesz barwy jakiemuś chu.jowi co Ci powie ,że masz te barwy oddać.
    Na mieście jak Ci podejdzie ktoś też tak grzecznie oddajesz barwy ?
    Jebie mnie to że gdybyś nie oddał barw to byś nie wszedł na mecz , ja jestem zdania ze barw się nie oddaje a temu co oddaje należy się tuba na morde i tyle . Frajer jestes i tyle.
    a ty dupku chyba nie wiesz co to znaczy frajer

Legionista
    Mam do sprzedania telefon komórkowy z papierami, nie mam jednak czasu wystawiać go na allegro.

Na jakich zasadach mogę go sprzedać w jakimś komisie / punkcie skupu telefonów?

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek info dla ludzi ogarniających temat.

Pozdrawiam!

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Rakieta11 Zobacz posta
    a ty dupku chyba nie wiesz co to znaczy frajer
    Równie dobrze mogłeś mi to napisac na priv ? Jak chcesz podyskutować to zapraszam

Alfisti Awatar Budyń
    Dobrze radzę zluzować bajerę. Szczególnie lamusowi (oraz jego kolegom z forumki), który grzecznie i potulnie oddał szal ochroniarce bo coś jej nie przypasowało. Ludzie, miejcie chociaż resztki honoru (ale chyba w tym przypadku i tak za dużo wymagam) i nie płaczcie na ogólnopolskim forum, że daliście się zrobić w wała jak ta lala.

Może jakiś admin zrobi tu porządek, oby.
    http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Legionista Awatar Siwex

Le Coq Sportif / Bluza / Rooster Only / Przecena

Cytat Zamieszczone przez janeklegia Zobacz posta
    Siema. Wiecie gdzie moge kupić taką kominiarkę nie licząc allegro http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...QEwBA&dur=1087
    ??
    http://www.ultrasshop.com/index.php?a=sklep&k=28

Sprzedam Xbox 360 + 2 gry, używany może 3 razy.
    Cena ok. 600 zł , do negocjacji.
    Zainteresowani zapraszam na priv.
    "Odważny , to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach."

Do sprzedania mam jeszcze jedną sztukę PS3 320 GB zestaw z jednym padem. Cena 700 PLN. Nówka.
    "Szermowanie przez Salon zbrodniczym norweskim psychopatą Breivikiem (jako symptomatycznym wrogiem wielokulturowości) nie może demobilizować ludzi przyzwoitych (nie dajmy się terroryzować Breivikiem!), bo po tamtej stronie psychole nie są dewiacyjnymi wyjątkami, tylko kliniczną większością, normą." W. Łysiak

Legionista Awatar Barwol
    FANATYK - TAKA NATURA NIE WYBÓR

Legionista
    Oddam w dobre ręce 5 numerów TMK:

nr 2 (125) luty - 2012
    nr 3 ( 126) marzec - 2012
    nr 6 (93) Czerwiec - 2009
    nr 7 (94) Lipiec - 2009
    nr 8 (95) Sierpień - 2009

Zapraszam

Legionista Awatar Siwex

Patologg / Kangurka / Moczy Morda / Rozmiar XL