Strona 920 z 1429 PierwszyPierwszy ... 42082087091091691791891992092192292392493097010201420 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 27,571 do 27,600 z 42847

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista Awatar cherry
    Podbijam jeszcze raz.

Sprzedam Bluzę Biała Legia rozmiar XL, lekko zaplamiona na rękawie.
    i
    2 dni do końca http://allegro.pl/szara-bluza-z-kapt...931841748.html
    Bluza MORO.

Legionista
    Jeśli ktoś pracuje w EFL (Europejski Fundusz Leasingowy) albo ma tam kogoś znajomego to prośba o kontakt na priv.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Maros
    Może ktoś polecić jakiś sprawdzony hostel/hotel w Warszawie? lokalizacja w sumie dowolna. ważne, żeby było czysto, zadbanie, łazienka w pokoju i w sumie tyle

oczywiście na studencką kieszeń
    UltrasiZLegii

Legionista
    Sprzedam koszulkę Niektórzy przez nas nie mogą zasnąć roz. XL

Legionistka Awatar Tysh
    Cytat Zamieszczone przez Maros Zobacz posta
    Może ktoś polecić jakiś sprawdzony hostel/hotel w Warszawie? lokalizacja w sumie dowolna. ważne, żeby było czysto, zadbanie, łazienka w pokoju i w sumie tyle

Oki Doki, Wilson Hostel, Hostel Służewiec to te, które znam i mają ok warunki
    ...:: Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś ::...

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
    http://fotoo.pl/show.php?img=475591_abcg-007.jpg.html

Sprzedam takie dresy Everlast rozmiar XS długość 100cm , cena 50 zł zainteresowanych zapraszam na priv.
    Podbijam.

Legionista Awatar Ćwirek
    Cytat Zamieszczone przez Maros Zobacz posta

Moon Hostel - testowany last weekend, pełna kultura, dłużej niż offcil hours, łazienka nie w pokoju ale to żaden problem...

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    RalF, każdy nauczyciel musi na początku roku przedstawić PSO zgodny z WSO (czyli Przedmiotowy System Oceniania obowiązujący u danego nauczyciela, który MUSI być zgodny z Wewnątrzszkolnym Systemem Oceniania zawartym w Statucie szkoły i odnoszącym się do wszystkich przedmiotów w danej szkole).
    U mnie w tym roku również wszedł dziennik elektroniczny (ma plusy i minusy) ale nigdy nie ma obowiązku stawiania ocen wg średniej ważonej - ja np. od 7 lat (tyle nauczam angola w moim LO) stosuję taksonomię - najważniejsze testy/sprawdziany, potem kartkówki, aktywność, próbna matura dla trzecioklasistów, wreszcie ostatnie prace domowe - e-dziennik i średnia ważona może pomóc ale tylko w trudnych przypadkach (pół na pół) i - u mnie - tylko poglądowo. Frekwencja również ma znaczenie ale głównie w przypadku zagrożenia nieklasyfikowaniem.
    Powodzenia w Twojej sprawie!

e: pasuje!!
    A jak mu wyskoczysz, że to się nie zgadza z WSO itd. to odpyta Cie 3 razy z rzędu, postawi 3 pały i tak wyjdzie na jego ;D

Legionista Awatar Ćwirek
    Cytat Zamieszczone przez novyr9 Zobacz posta
    A jak mu wyskoczysz, że to się nie zgadza z WSO itd. to odpyta Cie 3 razy z rzędu, postawi 3 pały i tak wyjdzie na jego ;D
    jeśli wyskoczysz w 4 oczy lub przy klasie - ok, ma władzę,
    jeśli od razu do dyra - w zależności od dyra (akurat mój jest prouczniowski) - może być nawet natychmiastowe zawieszenie - w zależności od szefa...

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    jeśli wyskoczysz w 4 oczy lub przy klasie - ok, ma władzę,
    jeśli od razu do dyra - w zależności od dyra (akurat mój jest prouczniowski) - może być nawet natychmiastowe zawieszenie - w zależności od szefa...
    Wiadomo, niestety 3/4 nauczycieli zachowa się jak mój opis ale i tak wierzę w polskie szkolnictwo.

Koniec rozmywania.

Legionista Awatar deszcz
    Jak chodziem do liceum to miałem podobne przeżycia z moją wychowawczynią. Po skończeniu 18 lat napisałem sobie usprawiedliwenie, które tym razem podpisalem osobiście Wychowawczyni, która nie pałała do mnie sympatią oczywiście nie przyjeła zwolnienia na co ja byłem w pełni przygotowany. Po zacytowaniu WSO, statutu szkoły, kilku ustaw i na końcu konstytucji wysłała mnie do dyrektora, który nie miał innego wyjścia, jak przyznanie mi racji i podpisanie zwolnienia. Także, warto walczyć o swoje

Wychowawczyni nie odzywała się przez miesiac, nawet mojego nazwiska nie czytała sprawdzając liste obecnosci
    Ostatnio edytowane przez deszcz ; 16-01-2013 o 07:13
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Legionista Awatar startowiec55
    Poszukuję osoby, która nudzi się w wolny czas i sklei mi kibolski filmik. Wszelkie materiały podeślę. Niby to kilka chwil roboty, ale słaby w te klocki jestem. Jak coś, to pw.
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista
    Czy orientuje się ktoś gdzie najtaniej (i mniej więcej po ile) można zamówić vlepki A4 i większe?

Legionista Awatar pzk
    Szukam jakiegoś finansowego podsumowania 2012 roku w Polsce. Dokładnie to najważniejszych wydarzeń na rynku finansowym. Ktoś, coś?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez prs Zobacz posta
    Czy orientuje się ktoś gdzie najtaniej (i mniej więcej po ile) można zamówić vlepki A4 i większe?
    http://wlepki.com/cennik.html

Poszukuje jakiejs solidnej i w miare mozliwosci ekonomicznej firmy robiacej nadruki na koszulki. Potrzebuje wykonac testowa koszulke(projekt nadruku mam) w rozmiarze junior z duzym nadrukiem na froncie i mniejszym z tyłu(jesli wszystko pojdzie sprawnie to wtedy okolo 40-100koszulek).

Bede wdzieczny za jakies info, moze tez ktos orientuje sie jak to wyglada cenowo.

Pozdro!

Cytat Zamieszczone przez Marek1987 Zobacz posta
    Był kiedyś w TMK (koło 2010 roku bodajże) artykuł dotyczący polskich marek odzieżowych. Jakby ktoś poratował skanem to będę bardzo wdzięczny (a jeszcze bardziej koleżanka która tego poszukuje )
    up

Legionistka Awatar Angela
    Pora poszukać prezentu komunijnego Poszukuję laptopa do 2 tysięcy z hakiem. Mile widziane tanie. Tylko chodzi mi o coś dobrego, nie jakiś mega hiper bo to dla dzieciaka, ale taki żeby jednak wszystkie bajeranckie gierki chodziły i chłopakowi służył.

Legionista Awatar Legion.1916
    Kupię Drogę Legionisty nr. 6 (październik 2012).

Legionistka Awatar Tysh
    Cytat Zamieszczone przez Angela Zobacz posta
    Pora poszukać prezentu komunijnego Poszukuję laptopa do 2 tysięcy z hakiem. Mile widziane tanie. Tylko chodzi mi o coś dobrego, nie jakiś mega hiper bo to dla dzieciaka, ale taki żeby jednak wszystkie bajeranckie gierki chodziły i chłopakowi służył.
    Angi, wrzuć do tematu komputerowego, tam szybciej ogarną Chłopaki
    ...:: Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś ::...

Szpec od telefonów potrzebny !
    Dostałem dziś dotykowe gówno - Samsung Galaxy Ace
    Nie chce mi czytać karty microsd gv 4GB. Ktoś wie o co kaman? W poprzednich telefonach karta śmigała, a patrzyłem, że ten Samsung obsługuje taki format katy.

Legionista Awatar bkt
    Cytat Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
    Nie chce mi czytać karty microsd gv 4GB. Ktoś wie o co kaman? W poprzednich telefonach karta śmigała, a patrzyłem, że ten Samsung obsługuje taki format katy.
    Jesli byla w innym tel. to pod ten musi byc pewnie sformatowana. Zrob backup danych, sformatuj w telefonie nowym i skopiuj z pc na nia po formacie.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar Człenio
    ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
    Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
    I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
    Czerwony władco rozbestwionej siły."

"Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

Legionista Awatar chrzanek23
    Cytat Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
    Na jakim telefonie była wcześniej i czy ona była dodana do jakiegoś telefonu?
    Walczyć, trenować!

myślę że do 2 tysięcy to kompa do gier dla dzieciaka nie znajdziesz bo teraz te nowe gry to wymagają sprzętu dość mocnego graficznie i procesorowo....sam szukałem ostatnio lapka sobie żeby od czasu do czasu pyknąć w jakąś giere a tu dupa zostałem przy swoim z FM11 :P i postanowiłem kupić konsole ale do 2 tys kupisz bardzo dobry laptop do pracy i do uzytku codziennego. a co do gier to zalezy w co bedzie grał

Jakieś 3 lata temu kilka osób z forum kupowało ode mnie spodnie Henri Lloyda i myślę, że mogą polecić.
    Obecnie mam do sprzedania jeszcze jedną parę, rozm 36x32
    Cena 220 zł, kontakt priv.

Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Cytat Zamieszczone przez chrzanek23 Zobacz posta
    Na jakim telefonie była wcześniej i czy ona była dodana do jakiegoś telefonu?
    Pospieszyłem się z moim pytaniem. Karta nagle przestała działać. Ani telefon, ani komputer jej nie czyta. Mam w **** ważne rzeczy na niej. Czytałem dużo o przywróceniu danych, ale żaden mi nie pyka. ech. chyba czas się pogodzić z utratą.

Legionista Awatar PuciPuci
    Cytat Zamieszczone przez Piotrase Zobacz posta
    myślę że do 2 tysięcy to kompa do gier dla dzieciaka nie znajdziesz bo teraz te nowe gry to wymagają sprzętu dość mocnego graficznie i procesorowo....sam szukałem ostatnio lapka sobie żeby od czasu do czasu pyknąć w jakąś giere a tu dupa zostałem przy swoim z FM11 :P i postanowiłem kupić konsole ale do 2 tys kupisz bardzo dobry laptop do pracy i do uzytku codziennego. a co do gier to zalezy w co bedzie grał
    To fakt, do 2k to pójda mu gry typu MMORPG, CS ( i to niestety nie GO) i stare poczciwe tytuły. Bo moja siostra ma takiego lapa i gra od czasu do czasu po necie w jakieś tam badziewia + ogląda swoje anime. Nic więcej niestety nie pójdzie, bo zazwyczaj taki sprzęt ma zintegrowaną kartę graficzną bez bajerów niestety. Procek może mieć fajny, ram, dysk ale coś musi mieć zabrane a zazwyczaj jest to właśnie grafika
    Jeśli do samego grania do PS3 albo Xbox jeśli do pracy to lap - no chyba, że ma monitor jakiś i jakąś puchę to można podzespoły kupić do stacjonarki i trochę podkręcić tym samym kompa ale to też zależy jaką ma płytę główną, zasilacz etc.
    "Life is like a box of chocolates - you never know, what you're gonna get" F. Gump

Uprawnienia umieszczania postów