Strona 916 z 1423 PierwszyPierwszy ... 41681686690691291391491591691791891992092696610161416 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 27,451 do 27,480 z 42662

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Cytat Zamieszczone przez czembro1916 Zobacz posta
    ja tutaj widzę że jest normalnie takie jak od NS-ów

E. specjalnie masz oddzielny temat na kominiarki w barwach państw i oddzielny do tworzenia własnych wzorów
    Dla mnie to ustawisz co ustawisz a przysla Ci i tak inne, tymbardziej ze na tym zdjeciu co umiesciles, u gory sa 3 rodzaje kominiarek do wyboru w zaleznosci od ilosci kolorow i tam widac ze jest inny podział. Jak dla mnie to jedynie niezgodnosc grafik na stronie(bo nikt sie nie spodziewal ze dla kogos robiloby to roznice)

przysla i tak nie NS-ow hehe a mi zalezy wlasnie na tej

Czerwona kartka

Sprzedam spodnie Mass !!!

Spodnie używane 4 razy tanio!!!

http://allegro.pl/show_item.php?item=2939990691

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Pogon94 Zobacz posta
    Spodnie używane 4 razy tanio!!!

http://allegro.pl/show_item.php?item=2939990691
    To używane 3 czy 4 razy?
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Sprzedam nowe spodnie, nieużywanie ani razu.
    Levi's 527 rozmiar 34 x 32 czarne. Takie jak te: http://eu.levi.com/pl_PL/shop/produc...s=Levis_527#f5 z tym że nie w obecnie sprzedawanej modnej wersji z przebarwieniami a zwykłe, normalne, luźne dżinki. Po roku w szafie okazało się, że się skurczyły w pasie.
    Chwila reklamy http://www.youtube.com/watch?v=S8VLdD7Nqco i jakby coś to priv. Cena przystępna!

Legionista Awatar kowallu
    Cytat Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
    Sprzedam nowe, nieużywane, niewidzące kiedykolwiek śniegu etc gogle Oakley CROWBAR Viper Red z szybą Black Iridium
    Nietrafiony prezent. Cena z pakowania to 600zł (!!) - dla forumowiczów dużo mniej. Warto.

Oferty informacje i wszelkie pytania na priv.
    up
    Ostatnio edytowane przez kowallu ; 14-01-2013 o 13:44
    " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Czerwona kartka
    Mimo, że świeża produkcja to już unikatowa, do tego jaka!
    Każdy grosz na słuszną sprawę, więc kupować.
    http://allegro.pl/szal-legia-biali-l...html?source=oo

Legionista Awatar ZającWola
    Zna ktoś może sposoby na wynegocjowanie lepszych warunków przedłużenia umowy w T-mobile dla 4 numerów? Lub jak wynegocjować lepszą umowę dla tych 4 numerów przenosząc je wszystkie do play?
    Jakieś myki, sposoby, cokolwiek?
    pw.

Legionistka Awatar Tysh
    Cytat Zamieszczone przez Zaajac Zobacz posta
    Zna ktoś może sposoby na wynegocjowanie lepszych warunków przedłużenia umowy w T-mobile dla 4 numerów? Lub jak wynegocjować lepszą umowę dla tych 4 numerów przenosząc je wszystkie do play?
    Jakieś myki, sposoby, cokolwiek?
    pw.
    Najlepiej przez życzliwego znajomego pracującego, w którejś z tych sieci.
    A najlepsze jest dobre kłamstewko. Mówisz T-Mobile, że odchodzisz do Play, bo dali Ci taką ofertę, że klękajcie narody...

Przyznam, że strasznie nerwowo reagują starzy operatorzy U mnie Pani z Orange przy przenoszeniu tylko 1 z 5 numerów zrobiła minę skrzywdzonej łani + oczy kota ze Shreka...
    ...:: Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś ::...

Legionista Awatar Jaco
    Może ktoś chciałby się pozbyć kilku rzutek do darta z plastikowymi końcówkami? Od 18 gram wzwyż. Priv.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionistka Awatar Angela
    Jeśli masz kogoś znajomego w T-mobile to możesz mieć takie warunki... I dużo mniejsza dopłata do telefonu. Znajomości robią swoje

Cytat Zamieszczone przez Angela Zobacz posta
    Jeśli masz kogoś znajomego w T-mobile to możesz mieć takie warunki... I dużo mniejsza dopłata do telefonu. Znajomości robią swoje
    A ja podam legijna anegdotke Mianowicie bralem telefon z abonamentem w T-mobile(Galeria Mokotów-poki jeszcze salon byl na gorze).

Wszystko ustalone, cena za tel wysokosc abonamentu, pakiety i pracownik prosi mnie o podanie na kartce hasla abonamenckiego do pierwszej aktywacji w necie czy cos takiego. Dlugo sie nie zastanawiajac napisałem na kartce "1916"

Po chwili slysze 'oooo...mamy kibica elegancko' i dostalem 3 miechy abonamentu za pol ceny i telefon zamiast chyba 60zl to za zlotoweczke

Takze polecam Moze sie komus poszczesci, tego pracownika polecam, jeszcze kilka miesiecy temu widzialem go na dole na mobilnym stoisku przy caerfour

Legionista Awatar ZającWola
    Cytat Zamieszczone przez Tysh Zobacz posta
    Najlepiej przez życzliwego znajomego pracującego, w którejś z tych sieci.
    A najlepsze jest dobre kłamstewko. Mówisz T-Mobile, że odchodzisz do Play, bo dali Ci taką ofertę, że klękajcie narody...

Przyznam, że strasznie nerwowo reagują starzy operatorzy U mnie Pani z Orange przy przenoszeniu tylko 1 z 5 numerów zrobiła minę skrzywdzonej łani + oczy kota ze Shreka...

Dzięki :>

Gdybym miał jakiegoś znajomego to bym nie pytał. :P

Cytat Zamieszczone przez Zaajac Zobacz posta
    Dzięki :>

Gdybym miał jakiegoś znajomego to bym nie pytał. :P
    W takim razie najlepsza opcja bedziejak powiesz z niezadowolona mina, ze chcesz zrezygnowac z ich oferty, poniewaz jestes juz jakis czas u nich a nie masz z tego za duzych profitow

To ponoc najlepiej dziala na wszelkiego rodzaju korporacje typu telefonie komorkowe, telewizje itp.

Legionista Awatar bubson91

Sprzedam Opony Firestone Lato

Sprzedam Opony Firestone (Letnie) 175/65 R14 Opony w stanie bardzo dobrym używane 6 miesięcy bieżnik - ok 7mm.

Zainteresowani pisać na adres @ bubik91@gmail.com

Cena kompletu opon - 450zł
    Liberta Per Gli Ultras

Legionista Awatar startowiec55
    Szanowne Kibolstwo!
    Poszukuję gry Buzz na ps3 albo ps2. Ważne, żeby były bezprzewodowe buzzery (pady, prościej-dżojstiki). Jak ktoś coś wie na ten temat, niech daje znać. Objeździłem sklepy w Wwa i mówią, że gra wyszła z obiegu.
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionistka Awatar Tysh
    Cytat Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
    Szanowne Kibolstwo!
    Poszukuję gry Buzz na ps3 albo ps2. Ważne, żeby były bezprzewodowe buzzery (pady, prościej-dżojstiki). Jak ktoś coś wie na ten temat, niech daje znać. Objeździłem sklepy w Wwa i mówią, że gra wyszła z obiegu.
    Stary! Ta gra to najgenialniesza rzecz na świecie. Teraz kupisz ją tylko na allegro, spójrz ile kosztuje, bo to za ile ludzie kupują/sprzedają to jakiś kosmos...

ja w tamtym roku jakimś cudem kupiłam kijową wersję gry z buzzerami za 220 pln (nówkę)...

P.S. chodziły ploty przed świętami, że mają ją znów wypuścić na rynek

Bez urazy Tysiu () ale cholera wie, co to za gra. Chcę ją kupić, jako prezent. No ale ta osoba, dla której ma być też jara się tą grą
    Także jak Ty, albo ktokolwiek inny będzie miał jakieś info, co do tego to będę zobowiązany.

Legionistka Awatar Tysh
    Cytat Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
    Bez urazy Tysiu () ale cholera wie, co to za gra. Chcę ją kupić, jako prezent. No ale ta osoba, dla której ma być też jara się tą grą
    Także jak Ty, albo ktokolwiek inny będzie miał jakieś info, co do tego to będę zobowiązany.
    Tysia to nie napis na dropsach, proszę się uspokoić i nie Tysiować :P

Legionista Awatar wrc
    W jaki sposób mogę ściągnąć film ze strony internetowej?

Mam zainstalowany download helper w firefoxie i mi nie działa, bo chyba nie ogarnia jakiegoś tam odtwarzacza. Próbowałem też wklejać link filmu na jakieś strony, które niby umożliwiają ściągnięcie pliku, ale też nie poszło.

Ma ktoś, jakiś sprawdzony sposób?
    +=

You Tube downloader pozwala na ściąganie z youtubea, bardzo fajny i prosty. Co do innych stron, to pewnie musisz zaktualizować jakieś wtyczki (ciasteczka)

Potrzebuje kupic dysk zewnetrzny 1TB, na co zwrocic uwage? Zalezy mi, zeby bylo w miare mozliwosci ekonomicznie ale rowniez zeby dysk byl stabilny i zebym mogl byc spokojny, o swoje dane

Legionista Awatar Grzess
    Cytat Zamieszczone przez wrc Zobacz posta
    W jaki sposób mogę ściągnąć film ze strony internetowej?

Mam zainstalowany download helper w firefoxie i mi nie działa, bo chyba nie ogarnia jakiegoś tam odtwarzacza. Próbowałem też wklejać link filmu na jakieś strony, które niby umożliwiają ściągnięcie pliku, ale też nie poszło.

Ma ktoś, jakiś sprawdzony sposób?
    Ściągnij odtwarzacz realplayer.Ma taką opcje że można pobierać filmiki prosto na dysk

Legionista
    Sprzedam koszulkę " Niektórzy przez nas nie mogą zasnąć " XL , PRIV.

Legionista Awatar Michu
    Oferuję pomoc w sprawach związanych ze stronami internetowymi, budowa od postaw, poprawki, materiały graficzne, zarządzanie, naprawa, serwer itd. Dla forumowiczów zniżki, wystawiam fv. Priv

Legionistka Awatar Angela
    Jeśli mam telefon w T-mobile i go ukradziono mi, da się zgłosić to w jakiś sposób internetowo? Dzisiaj nikt nie odbiera pod numerem pod którym kazano mi zadzwonić...

Legionistka Awatar Tysh
    Jeśli mam telefon w T-mobile i go ukradziono mi, da się zgłosić to w jakiś sposób internetowo? Dzisiaj nikt nie odbiera pod numerem pod którym kazano mi zadzwonić...
    Angi a jakaś zwykła infolinia, zwykły BOK T-Mobile?
    No nie ma bata żeby nie dało się tego zgłosić :/

Legionistka Awatar MałaMi
    Jeżeli ktoś potrzebuje prezentacje maturalną, to na priv służę kontaktem do miłej pani nauczycielki
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista
    Niestety nie. Chyba, że był to Iphone. Wtedy ze strony Apple możesz śledzić w necie jego lokalizację.

Uprawnienia umieszczania postów