Strona 677 z 1442 PierwszyPierwszy ... 1775776276676736746756766776786796806816877277771177 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20,281 do 20,310 z 43248

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista
    Panowie szukam filmiku przedstawiającego doping i awantury Legionistów do roku bodajże 2001. Ktoś stosunkowo niedawno wklejał link na YouTuba, ale za żadne skarby nie mogę go znaleść. Trwał około 9 minut bodajże. Pozdrawiam.

EDIT

Tak dokładnie, to ten film, dziękuję i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Taatar ; 03-01-2012 o 23:53

Legionista Awatar bloniaq

Mam nadzieję że o to chodzi
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar kowallu
    Cytat Zamieszczone przez krajak1 Zobacz posta
    Czy ktoś może polecić jakiś serwis komputerowy, gdzie nie zedrą ze mnie za dużo kasy? Chodzi o wymianę matrycy, wiem że kosztowna sprawa, ale byłem tutaj w dwóch serwisach i za głowę się złapałem, pzdr
    Cena za samą usługę (jeśli dostarczysz matrycę) wymiany to standard 50 - 60 zł w zwykłych sklepo-serwisach komputerowych.
    Jeśli chcesz matryce i usługę to tutaj ceny mogą sie horrendalnie różnić! poszukaj na Allegro w komputery/usługi
    " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Legionista Awatar Mat
    Cytat Zamieszczone przez djlullegionista Zobacz posta
    Jeżeli jesteś studentem to napisze podanie o odwołanie, piszesz że nie masz kasy i tyle. Znam 2 przypadki 2 uda pomimo iż np jedna osoba stale pracuje.
    Nie hula już ten motyw. Skurwisyny przyślą Ci pismo, że Ci rozkładają karę na dwie nieoprocentowane raty po ileś tam (swoją drogą jestem ciekaw czy spr ktoś czy wpłynęły wtedy dwie raty, czy jedna).
    podpis under construction

@up
    Sprawa maksymalnie z przed miesiąca. W okienku powiedziałą że nie ma mowy i wygoniła, za to przez internet nie było żadnego problemu.

Legionista Awatar Szary94
    Cytat Zamieszczone przez adrian199430 Zobacz posta
    Mam pytanie o kinect do xboxa 360 miał ktoś z tym do czynienie jakieś opinie opyla się to kupić czy to jest jakaś lipa ??
    W sumie jak lubisz grac w gry ruchowe to tak <szczególnie tenis i inne takie rzeczy> ale i tak nigdy nie zastąpi ci to prawdziwej gry ale na okres chłodu zimy <której aktualnie nie ma> lub słoty to warto pozdrawiam
    w razie pytań pisz
    I wiedz, że w sercu twoim bije
    uparte serce tego miasta.
    Choćby zawiodła wszelka pomoc,
    choć przyjdą dni głodu i moru;
    ostatniej stawki nie przegramy
    - stawki naszego honoru.
    ------------------------------------------------
    Tu bije serce Polski, tu mówi Warszawa:
    Niech pogrzebowe śpiewy wyrzucą z audycji -
    Nam ducha starczy dla nas i starczy go dla was,
    Oklasków też nie trzeba - trzeba amunicji.

Legionista Awatar PeCe
    Kojarzycie gdzie w okolicach UW/na Powiślu albo w okolicy jest stoisko/sklep z suplementami?w złotych tarasach może albo gdzieś blisko? Nie zwracałem uwagi i nie pamiętam szczerze mówiąc

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista Awatar pzk
    Cytat Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
    Kojarzycie gdzie w okolicach UW/na Powiślu albo w okolicy jest stoisko/sklep z suplementami?w złotych tarasach może albo gdzieś blisko? Nie zwracałem uwagi i nie pamiętam szczerze mówiąc
    Na Wiatraku, obok kiosku za przystankiem 521. Ewentualnie w pawilonach (tych nowych) na JP2.
    Ostatnio edytowane przez pzk ; 04-01-2012 o 01:52

Legionista Awatar Mat

od groma w podziemiach przy Centralnym (przynajmniej przed remontem)
    podpis under construction

Legionista Awatar kinger
    W złotych masz na bank na 1 albo drugim piętrze z tym, że tam chyba drogo. Wiem, że dobry sklep jest też koło wschodniej ale to już kawałek drogi niestety.
    "Bo "kapować nie wolno". Kto tej zasady nie przestrzegał, był niecharakterny i jako taki był bojkotowany przez otoczenie. Charakterność obowiązywała od najmniejszych dzieci do starców. Nikt tu nikogo się nie bał. Silny nie bał się słabszego, a słaby nie ustąpił silniejszemu. "Skarżyć nie wolno, odegrać się wolno" - oto druga obowiązująca zasada. Ta zasada była przyczyną nie kończących się nieraz i trwających całe lata "wojen" i antagonizmów między poszczególnymi ludźmi."

Legionista Awatar kinger
    Cytat Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
    od groma w podziemiach przy Centralnym (przynajmniej przed remontem)
    Teraz już nie ma niestety.
    "Bo "kapować nie wolno". Kto tej zasady nie przestrzegał, był niecharakterny i jako taki był bojkotowany przez otoczenie. Charakterność obowiązywała od najmniejszych dzieci do starców. Nikt tu nikogo się nie bał. Silny nie bał się słabszego, a słaby nie ustąpił silniejszemu. "Skarżyć nie wolno, odegrać się wolno" - oto druga obowiązująca zasada. Ta zasada była przyczyną nie kończących się nieraz i trwających całe lata "wojen" i antagonizmów między poszczególnymi ludźmi."

Legionista Awatar bloniaq
    Nie jestem pewien czy nie przewinął mi się w tej nieremontowanej części pod skrzyżowaniem Chałubińskiego i Alej
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Szary94
    jest jeden okolicach maca na centralnym przynajmniej był z 2 miechy temu
    jeszcze jeden jest w galerii Mokotów na dole obok zegarmistrza jak sobie coś przypomnę to podeślę ci info
    Ostatnio edytowane przez Szary94 ; 04-01-2012 o 02:21 Powód: przypomniało mi się cos
    I wiedz, że w sercu twoim bije
    uparte serce tego miasta.
    Choćby zawiodła wszelka pomoc,
    choć przyjdą dni głodu i moru;
    ostatniej stawki nie przegramy
    - stawki naszego honoru.
    ------------------------------------------------
    Tu bije serce Polski, tu mówi Warszawa:
    Niech pogrzebowe śpiewy wyrzucą z audycji -
    Nam ducha starczy dla nas i starczy go dla was,
    Oklasków też nie trzeba - trzeba amunicji.

Legionista
    jeśli chcesz dużo i dobre ceny, to raczej ci polecam : http://www.sfd.pl/sklep/

Legionista Awatar (L)Cichy(L)
    Cytat Zamieszczone przez kinger Zobacz posta
    W złotych masz na bank na 1 albo drugim piętrze z tym, że tam chyba drogo.

w złotych jest drogo

polecam "STREFA MOCY" Al. Solidarności 129/131 (duży sklep)

Legionista Awatar PeCe
    Dzięki wszystkim za odzew wstąpie chyba na Solidarnkości, któregoś dnia jak będę jechał po farby

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Nie jestem pewien czy nie przewinął mi się w tej nieremontowanej części pod skrzyżowaniem Chałubińskiego i Alej
    Jest "TUR" w tej części.Tylko nie obok Mcaka tylko tak z tyłu,trzeba obejśc to "rondo" w podziemiach.Ten sam Tur jest tez na JAna Pawła w nowych pawilonach.No i wspomniana Strefa Mocy na Solidarności między Żelazną a Jana Pawła na przeciwko Cerfa.Do Złotych czy Arkadii nie ma co chodzić bo jest drogo i towaru mało.Nie jestem pewien czy nie ma czegoś na antresoli w metrze centrum.I jest też dobra hurtownia na przyczółku grochowskim z troche niższymi cenami.

Legionista Awatar Andd
    Cytat Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
    Cena za samą usługę (jeśli dostarczysz matrycę) wymiany to standard 50 - 60 zł w zwykłych sklepo-serwisach komputerowych.
    Jeśli chcesz matryce i usługę to tutaj ceny mogą sie horrendalnie różnić! poszukaj na Allegro w komputery/usługi
    Ja ostatnio na ul.Spedycyjnej kupiłem matryce nową z gwarancją i cena rózniła się znacznie od tej w sklepach bliżej centrum. A wymiane polecałbym samodzielną, mi sie to udało mimo że z informatyką mam mało wspólnego

Mam do sprzedania NAJWYŻSZEJ KLASY nowy, laptop Intel Core i5 / 2.3 GHzi komputer typu "All In One" Intel Core i5 650 / 3.2 GHz marki HP za NAJNIŻSZĄ CENĘ w Polsce!!! Sprzęt naprawdę wymiata dzięki parametrom i technologi Beats Audio by Dr. Dre

LINK DO AUKCJI

LINK DO AUKCJI
    T.B.

Cytat Zamieszczone przez adrian199430 Zobacz posta
    Mam pytanie o kinect do xboxa 360 miał ktoś z tym do czynienie jakieś opinie opyla się to kupić czy to jest jakaś lipa ??
    Kinect jest zajebisty do zabawy z kumplami. Możesz się powygłupiać przy takich grach jak dance central, kinect sports itp. Ktoś juz wcześniej napisał że napewno nie zastąpi ci to grania na kontrolerze, ale i tak narazie żadne poważne gry niewyszły na kinecta. Ja kinecta kupiłem i jakoś nie żałuję, także jeżeli masz wolne 400 zł to polecam bo można się fajnie z kumplami "pobawić".
    Jak coś to priv.
    LEGIA TO MY

a w to już ktoś grał na kinect-a

http://www.kinectgry.pl/gry-kinect/fighters-uncaged/

Legionista Awatar StefanMW
    Kumpel ma na sprzedaż taką bluzę Ofensywy:
    http://tinypic.pl/twi2gjhooa9k
    Cena 80 PLN, raz czy dwa noszona, rozmiar L.
    "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Cytat Zamieszczone przez (L)Cichy(L) Zobacz posta
    a w to już ktoś grał na kinect-a

http://www.kinectgry.pl/gry-kinect/fighters-uncaged/
    Grałem i szczerze nie polecam! Niby setki kombinacji, ale mi wychodzi cały czas to samo, chociaż może poprostu ja w to grać nie umiem.
    LEGIA TO MY

Cytat Zamieszczone przez SeboL Zobacz posta
    Grałem i szczerze nie polecam! Niby setki kombinacji, ale mi wychodzi cały czas to samo, chociaż może poprostu ja w to grać nie umiem.
    a napisali ze jest 70 rożnych kombinacji

taka znalazłem recenzje:

Kilka razy "kolanko" zostało zakwalifikowane jako uderzenie głową, lewy sierpowy okazał się prawym prostym, a szybka kombinacja "lewy, prawy, lewy, kopnięcie" nie znalazła efektu na ekranie

http://allegro.pl/htc-sensation-najt...037105021.html zależy mi na czasie i preferowałbym odbiór osobisty, więc może ktoś zainteresowany

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez djlullegionista Zobacz posta
    Jeżeli jesteś studentem to napisze podanie o odwołanie, piszesz że nie masz kasy i tyle. Znam 2 przypadki 2 uda pomimo iż np jedna osoba stale pracuje.
    No niestety juz studentem nie jestem. Ja kombinuje zeby mnie chwycilo przedawnienie , w lipcu mi termin przedawnienia uplynie. Dlatego ciekaw jestem ile tych wezwan przedsadowych wysylaja i w jakich odstepach czasu.

Legionista Awatar gt_man
    http://www.youtube.com/watch?v=gs4mF...eature=related

5:50-5:53 wie ktoś może co to za szal jest ten niebieski? Albo chociaż jakiego klubu.

Legionista Awatar deszcz
    Ma ktoś może listę najważniejszych wydarzeń z dziedziny rozrywki, kultury i sportu w 2012 roku w naszym pięknym kraju? Jak jest też lista na kolejne lata również nie pogardzę
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Legionista
    Deobson - Mamy to w kodach DNA (prod. PTK)
    wysłałby mi ktoś w mp3 na e-mail?
    mihi.ziom@wp.pl
    z góry dzięki

Legionista Awatar PeCe
    Cytat Zamieszczone przez gt_man Zobacz posta
    http://www.youtube.com/watch?v=gs4mF...eature=related

5:50-5:53 wie ktoś może co to za szal jest ten niebieski? Albo chociaż jakiego klubu.
    Ma ktoś linka do całego meczu? Miałem wtedy 7 lat, to były czasy, a nie to co teraz, ehh

Uprawnienia umieszczania postów