Strona 429 z 1429 PierwszyPierwszy ... 329379419425426427428429430431432433439479529929 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,841 do 12,870 z 42853

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Czerwona kartka

tel

Sprzedam lub zamienię SE k850i kabel,ładowarka,słuchawki został przywieziony z Anglii
    bez simlocka Polskie menu

Jak ktoś zainteresowany to pisać na pw lub na gg 18399459

Legionista Awatar Kubal
    Deszcz-co do koloru,to również uważam,że to bardziej krawat dopasowuje się do sukni partnerki,żeby nie wyglądać za bardzo podobnie,jak wspomniał Pag.
    Co do koszul,to ja przed sylwestrem troche sklepów schodziłem,ale głównie w Arkadii,na pewno spory wybór był w Wólczance,zarówno koszul jak i krawatów.Ja jednak zakupiłem koszule w Peek&Cloppenburg,są różnych firm i różnego rodzaju.Osobiście polecam firmy Jake's,ale koniecznie SLIM FIT (jest to napisane na metce),po pierwsze,że 100% bawełna,po drugie,że są fajnie skrojone,bardziej do ciała,nie wychodzą z kantów z tyłu czy boków.Zajebistego śledzia do tego kupiłem w Pierre Cardin,ale niestety cena 175zł,koszula 119zł.Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez Kubal ; 13-01-2010 o 10:22

Legionista Awatar kiubz
    Bandyci z Wilna, Bełchatowa. Złodzieje z Kopenhagi i Podzamcza. Widelcowcy, pogromcy łyżek!

W mega wielkim skrócie... sprawa jest śmieszna, sprzedałem kompa jako sprzęt uszkodzony. Napisałem co prawdopodobnie jest uszkodzone, ale wyraźnie podkreśliłem w opisie, że cały zestaw sprzedaję jako uszkodzony i nie przyjmuję zwrotów. Typ się po kilku dniach uparł, że nie działa zasilacz a nie mówiłem, że nie działa i chciał zwrotu kasy częściowo, albo nowy zasilacz. Co najśmieszniejsze, ładował mi jeszcze w domu, ale dobra, chciałem być miły i wymienić na nowy, ale poprosiłem o zapłacenie za wysyłkę i przesłanie tego niby niedziałającego, na co się typ zaczął foszyć, że to ja powinienem zapłacić, więc napisałem, że jak nie to nie i sayonara. Teraz mi grozi, że założy spór na allegro, a ja, biorąc przykład z naszego podwórka, nie mam zamiaru się ugiąć, tak jak Leszek się nie ugiął pod szantażem pewnej, podkreślam pewnej, grupki kiboli.

W sumie jak to piszę, to myślę, że admini gościa roztrzelają śmiechem jak napisze, że kupił złom i się dziwi, że nie działa, ale tak się zastanawiam... może się znacie: co grozi na allegro jak uznają, że sprzedałem wadliwy towar? Żawieszenie konta? Ostrzeżenie? Negatyw? Jakiekolwiek konsekwencje prawne?

Swoją drogą, na allegro rzadko mam z kimkolwiek problemy, ale jeśli już mam to są to ludzie z Wlkp, hehe, kompleksy jakieś czy co ?
    Ostatnio edytowane przez kiubz ; 13-01-2010 o 12:17

Legionista Awatar bkt
    NIC, chyba ze allegro dziala jak sad widelcowy

napisales - sprzet jest USZKODZONY co znaczy - KUPUJESZ GO JAKO USZKODZONY

napisales - PRAWDOPODOBNIE zasilacz - co nie wyklucza innej usterki, ale tez nie potwierdza, ze to zasilacz (za zasilacz mozna wstawic dowolny wyraz).

napisales - nie wymieniam co oznacza w skrocie - ***********.

I w dodatku chciales byc mily i wymienic zasilacz czego wcale nie musiales robic.

Allegro nie ma prawa sie do Ciebie dojebac a jesli nawet to pewnie postrasza i pogadaja zeby to polubownie zalatwic.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar siekan
    Nic Ci nie zrobią. Napisałeś w aukcji, że towar jest uszkodzony i jako taki sprzedajesz. Kupujący nabywając twój towar powinien liczyć się z tym, że może coś być nie halo. Przedstawiłeś rzeczy jakie są więc racja jest po twojej stronie. Nie ma sie co stresować.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Legionista
    Dokładnie tak jak piszą przedmówcy.

Napisz mu że proszę bardzo, niech zakłada spór. Prawdopodobnie chce Cię nastraszyć , naciągnąć na nowy sprzęt. Jak zobaczy że masz go w dupie bo prawda jest po Twojej stronie to bardzo możliwe że odpuści.
    "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
    Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
    Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
    Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Legionista Awatar Guzik
    ***** obsługę na allegro

ostatnio wylicytowałem spory zestaw książek za 10 zł + przesyłka

prosiłem 2 razy o konto i nic, laska po 7 dniach wystąpiła o zwrot prowizji twierdząc, że chciałem ale nie wpłaciłem kasy

napisałem jej że chętnie wpłacę natychmiast tylko niech prześle dane do przelewu bo nie otrzymałem, na to ona, że nie zmieściłem się w czasie itd itp (nie była w stanie udowodnić że wysłała do mnie maila, najprawdopodobniej za mała kasa i nie chciała sprzedać)

allegro zwróciło jej kasę

założyłem spór, po czym uznałem go za nierozstrzygnięty i zajęła się tym obsługa allegro

dostałem w odpowiedzi:

"ble ble ble

allegro nie jest stroną w sporze"

tak to wygląda, zlewka na ten cały system bezpieczeństwa, którego tak naprawdę nie ma

na zakończenie dostałem negatywa i tyle

Legionista Awatar bkt
    Wiem, ze Ci sie pewnie bawic w to nie chce ale ja bym wystapil z tym do rzecznika praw konsumentow. I nie odpuscil, wiadomo ze nie chodzi o 10 zl.

Inna sprawa, ze:
    Artykuł 19. PRAWO WŁAŚCIWE I SPORYPrawem właściwym dla umowy pomiędzy Użytkownikiem a QXL, której przedmiotem są usługi świadczone przez QXL w ramach Allegro na warunkach określonych w Regulaminie, jest prawo polskie. Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez QXL w ramach Allegro będą rozstrzygane przez właściwe polskie sądy powszechne.

Artykuł 18. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE
    18.1.Użytkownik może złożyć reklamację, jeżeli usługi przewidziane w niniejszym Regulaminie nie są realizowane przez QXL lub są realizowane niezgodnie z postanowieniami Regulaminu.
    18.2.Reklamację można złożyć w formie elektronicznej za pomocą formularza kontaktowego lub pisemnej. Reklamacja powinna zawierać co najmniej nazwę, pod jaką Użytkownik występuje w Allegro (login) oraz opis zgłaszanych zastrzeżeń.
    18.3.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji QXL zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
    18.4.QXL rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci, z zastrzeżeniem, że QXL może odmówić rozpatrzenia reklamacji złożonych po upływie 90 dni od ujawnienia się przyczyn reklamacji.
    18.5.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest wyłącznie na adres e-mail przypisany do Konta danego Użytkownika. W szczególnie uzasadnionych przypadkach QXL może wysłać odpowiedź na inny, wskazany przez składającego reklamację, adres e-mail, który nie jest przypisany do Konta Użytkownika.

Chociaz ten punkt wlasciciwie wszystko by mogl wykluczyc, doslownie wszystko:

Artykuł 8. ROLA ALLEGRO8.1.QXL nie ponosi odpowiedzialności za zachowania Użytkowników w ramach Allegro ani za nienależyte wykonanie bądź niewykonanie przez nich umów zawartych w wyniku Aukcji, jak również nie ponosi odpowiedzialności za następstwa działań podjętych przez Użytkowników oraz osoby trzecie, a stanowiących naruszenie postanowień Regulaminu. QXL w szczególności nie ponosi odpowiedzialności za jakość, bezpieczeństwo lub legalność Towarów sprzedawanych w ramach Aukcji, prawdziwość i rzetelność informacji podawanych przez Użytkowników, zdolność Sprzedających do ich sprzedaży oraz wypłacalność Użytkowników składających oferty kupna. QXL nie ponosi odpowiedzialności za niezawarcie przez Użytkowników umowy.

Ostatnio edytowane przez bkt ; 13-01-2010 o 13:27

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar Guzik
    na tym właśnie polega paradoks na allegro

reklamują się, że bezpieczniejszego portalu aukcyjnego nie ma

a jak przyjdzie co do czego to oni nic nie wiedzą, nie znają się, są zarobieni

i w efekcie człowiek dostaje negatywny komentarz od głupiej pizdy z Kartuz

Legionista Awatar Siwex

Smile

Dużo Milicyji monitoruje (podobno) allegrosza.

Stąd mają takie wspaniałe wyniki

Przy okazji twoje zdrówko Guzik.

Dziękówka

www.kercelak.com
    Ostatnio edytowane przez Siwex ; 13-01-2010 o 14:20

Portowiec Awatar Bugi B.
    No to ja uprzejmie doniosłem na mojego ojczyma(że konto ma założone na moją babcię) i dostałem odpowiedź(pisałem z konta dziewczyny i dwa razy użyłem męskiej formy a nie żeńskiej) i zamiast zając się tamtą sprawą to przyczepili się do konta mojej dziewczyny, że prawdopodobnie udostępnia innym...
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez PogońFaN(online.pl) Zobacz posta
    No to ja uprzejmie doniosłem na mojego ojczyma(że konto ma założone na moją babcię) i dostałem odpowiedź(pisałem z konta dziewczyny i dwa razy użyłem męskiej formy a nie żeńskiej) i zamiast zając się tamtą sprawą to przyczepili się do konta mojej dziewczyny, że prawdopodobnie udostępnia innym...
    Nie ma to jak donos obywatelski na samego siebie

Barei się naoglądałeś?

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
    Nie ma to jak donos obywatelski na samego siebie

Barei się naoglądałeś?
    Heh, sprawa z ojczymem to długa historia, ojebał mnie na kase, od 3 lat pije na bezrobociu a Matka trzyma jego strone a o przepuszczaniu kasy ze sprzedaży domu nie będę wpominał, "dzięki" niemu wyprowadziłem się z chaty to wiesz... jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, co nie zmienia faktu, że Allegro w kulki sobie leci. A to, że ja też zjebałem to inna sprawa
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista Awatar siekan
    Ja też miałem swego czasu przejścia związane z kontem na allegro. Ogólnie wychujali mnie równo i musiałem założyć nowe.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Legionista Awatar b.
    Nie chciałem wnikać, to są Twoje osobiste sprawy, po prostu rozśmieszyło mnie, że chciałeś na kogoś donieść, a wyszło tak, jakbyś doniósł na samego siebie.

Pozdro i powodzenia!

Sorry za rozmywanie, EOT z mojej strony.

Legionista Awatar Guzik
    znalazłem namiary na "górę" w allegro

napisałem maila do 4 dyrektorów, zobaczymy czy to coś da

jakby ktoś był w potrzebie to chętnie udostępnię

tylko nie wiem czy są aktualne, ale zwrotki, że nie doszły nie dostałem

Legionista Awatar MarceLo
    Ma może ktoś dostęp do kalendarzy Tyskie 2010? Chciałbym nabyć ten na ścianę i ten z terminarzem.

Mam do sprzedania szare,bawełniane spodnie dresowe Fila i Le Coq Sportif. Rozm.L Cena-120 zł. Dla zainteresowanych zdjęcia. Priv
    Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na PW jak zamienić grafikę rastrową na wektorową?Photoshopa ogarniam ale Illustratora ni *****. Z góry dzięki

Legionista Awatar Pag
    Potrzebuję zrobić Screenshot-a całej zawartości strony dzięki darmowemu programowi (tylko program). Zna ktoś, coś dobrego? FastStone Capture, odpada.

Legionista Awatar Zawsze(L)
    ScreenHunter Sam używam.
    Tutaj masz linka : http://www.instalki.pl/programy/down...unter_Free.php
    Jeśli masz liste 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty

Gloria chwała zwycięstwo victoria na stówe,
    Jestem z tego miasta gdzie, pietnastak za połówe.

Legionista Awatar Pag
    Cytat Zamieszczone przez Zawsze(L) Zobacz posta
    ScreenHunter Sam używam.
    Tutaj masz linka : http://www.instalki.pl/programy/down...unter_Free.php
    Dziękuję

Legionista Awatar Zajacc
    Znajoma ma mieszkanie do sprzedania - 1 pokój (po remoncie 2 lata temu), 29m, al. Krakowska (Raszyn, przy samym wjeździe do Warszawy). 165 000 PLN. Szczegóły na priv.
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista Awatar żyła
    Cytat Zamieszczone przez Zajacc Zobacz posta
    Znajoma ma mieszkanie do sprzedania - 1 pokój (po remoncie 2 lata temu), 29m, al. Krakowska (Raszyn, przy samym wjeździe do Warszawy). 165 000 PLN. Szczegóły na priv.
    ja pierdole.
    ceny mieszkań w Warszawie są CHORE. Teraz jak byłem w Bolesławcu, to mieszanie 36m, 2 pokoje, MAKS. 105tys.
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Legionista Awatar Paluch
    luksus tylko dla bogatych

Legionista Awatar Cipciuś
    Tylko odpowiedz sobie Żyła na jedno zasadnicze pytanie

Co to kuurwa jest Bolesławiec ?
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Legionista Awatar Zajacc
    Jeden z księżyców Legnicy. :P
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista Awatar żyła
    Cytat Zamieszczone przez Cipciuś Zobacz posta
    Tylko odpowiedz sobie Żyła na jedno zasadnicze pytanie

Co to kuurwa jest Bolesławiec ?
    byłeś u wiadomej patologii na Prostej i nie wiesz co to jest Bolesławiec?
    sklep na parterze z ceramiką
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Uprawnienia umieszczania postów