Strona 411 z 1419 PierwszyPierwszy ... 3113614014074084094104114124134144154214615119111411 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,301 do 12,330 z 42559

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista Awatar robert1985_

Witam

Posiada ktoś może skany zinów związanych z piłką nożną/kibicami??jeżeli ktoś może mi pomóc to prosze o kontakt na priv bądz gg 15845896 liczę na pomoc
    POZDRAWIAM

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez robert1985_ Zobacz posta
    Posiada ktoś może skany zinów związanych z piłką nożną/kibicami??jeżeli ktoś może mi pomóc to prosze o kontakt na priv bądz gg 15845896 liczę na pomoc
    POZDRAWIAM
    http://forum.legialive.pl/showthread.php?t=8723
    "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
    Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
    Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
    Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Legionista
    pamieta ktos adres tej stronki gdzie mozna przegladac net pare lat wstecz? archiwum.web czy cos takiego..?

Legionista
    Elo. Może ktoś z forumowiczów wie u kogo można zrobić dobre smycze moze ktos robił z forum i ma dobry namiar?
    Jak coś PW z góry dzieki. !

Legionista
    3 szale Legii Warszawa oraz koszulka Pogoni Szczecin (Lotto)
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5272340

coraz chudszy Awatar Kijek

Informatyczne madrale

Jako ze nie mozna znac sie na wszystkim to tak jest u mnie z informatyka wyzszego rzedu czyli wszystko konczy sie na zainstalowaniu gg

Mam laptopa z wifi (czy jak to tam sie mówi) i udaje sie na wyjazd służbowy ( mało ambitnie bo Wronki ale zawsze cos ) no i w hotelu tez maja wifi.

Co musze zrobic zeby to wifi smigało u mnie w kompie. Laptop hp dv 6000.

Tylko prostym jezykiem proszę.

"krok po kroku".
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista
    nic, włączasz kartę sieciową i tyle. w hotelu dostajesz kod, który wbijasz przy połączeniu.

Cytat Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
    włączasz kartę sieciową
    Obrazasz mnie ?

Ja jestem z tych co jak mi myszka w pracy nie działa to dzwonie na helpdesk
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar b.
    takie czasopismo trzeba kupic "Mama tata komputer i ja" i po drodze sobie przeczytac :P

a tak na powaznie to w panelu sterowania masz coś takiego jak połaczenie sieciowe i tam odpalasz.
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Obrazasz mnie ?

Ja jestem z tych co jak mi myszka w pracy nie działa to dzwonie na helpdesk
    masz panie gdzieś z boku lapa pewnie taki przycisk, który to włącza, poszukaj. pojawi Ci się wireless on czy jakoś tak.

Legionista Awatar Net
    Kijek, komputer przy wifi sam wykryje dostępne sieci. W hotelu dostaniesz kartkę z nazwą sieci i hasło. Odpalisz np. IE lub jakąkolwiek przeglądarkę, po wpisaniu dowolnego adresu www pojawi Ci się okno do wprowadzenia hasła. Wpisujesz i działasz.

Cytat Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
    masz panie gdzieś z boku lapa pewnie taki przycisk, który to włącza, poszukaj. pojawi Ci się wireless on czy jakoś tak.
    A czyli to jest to czym sie bawilem i nie widzialem o co kaman No dobra teraz juz wszystko wiem.

"polacz z siecia bezprzewodowa".
    :rasistowskie u u u u u u u u:
    MIODUSKI Z LEGII WON!

Legionista Awatar pzk
    Pilnie wydrukować potrzebuję (w tej chwili), jakiś punkt najlepiej na Grochowie z taką opcją. Jakoś kafejek nie mogę skojarzyć, bo nigdy się nie korzysta.
    Jak na złość wszystkim się tusze pokończyły

Edyta: Jednak wydrukowane.
    Ostatnio edytowane przez pzk ; 15-11-2009 o 22:22

Legionista Awatar Szyja
    miałby ktoś może podklepać link do "Drogi bez powrotu 2" ?
    byłbym bardzo wdzięczny. może być na Priv

edit. dobrze by było, jakby link do filmu nie był umieszczony na rapidzie
    Ostatnio edytowane przez Szyja ; 16-11-2009 o 13:08
    piro, wino i co ino!

Legionista
    KrL - PW.

Administrator Awatar CywiL
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Legionista Awatar Rafał
    dostałem takiego maila:

,,Szanowny Panie X

Ze względu na nie wywiązanie się przez Pana do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 19.10.2009 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Panu na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Panu zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Pana podczas zawierania umowy adres:

XXXXX
    XXXXX
    XXXXX

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pana adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 19.10.2009 to 94.72.103.196. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Panu danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Panu ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pana z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198...R4R48HRUHYK9EZ
    Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
    Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
    Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
    Tytuł przelewu: Pobieraczek5 -/adres mail/
    Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.ph...rqtWHifCILDZxo

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
    Zespół Pobieraczek.pl"

co jest najlepsze nic stamtąd nie pobrałem,bo niebyło tego co trzeba.myślałem że to jest darmowe. Jak się ma to do rzeczywistośći to całe ściganie za niezapłacenie?
    Co jeśli zapłacę po terminie?
    Jest miasto w polskiej ziemi...w tego miasta bramie
    Lew stoi, więc go nigdy żadna moc nie złamie.
    Od wieków jest to miasto zamknięte na zamek,
    Co zawsze jest otwarty, bez klucza i klamek (...)

Legionista Awatar Orzeł
    Nic nie plac... o tym bylo glosno i w TV i w internecie... Poczytaj o tym

Legionista Awatar Rafał
    właśnie nie wiem co robić, tzn nie miałem nigdy podobnej sytuacji i nie wiem jak to jest w praktyce. nawet w najgorszym wypadku 94zł to nie majątek a jak mają mi jakieś głupoty później przesyłać to wolę mieć spokój. po prostu usunę z tego gówna swoje konto i koniec. hym?

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez football Zobacz posta
    dostałem takiego maila:

,,Szanowny Panie X

Ze ...............
    Z poważaniem,
    Zespół Pobieraczek.pl"

co jest najlepsze nic stamtąd nie pobrałem,bo niebyło tego co trzeba.myślałem że to jest darmowe. Jak się ma to do rzeczywistośći to całe ściganie za niezapłacenie?
    Co jeśli zapłacę po terminie?
    jak na mój gust to wyciąganie pieniędzy, jeśli jest adres zwrotny to wyślij im info, że traktujesz to wszystko jako próbę oszustwa i w przypadku dalszego nagabywania Twojej osoby, nie omieszkasz skierować sprawy do prokuratory (przy okazji możesz zasugerować im, że masz koneksje w wymiarze sprawiedliwości)
    jeśli nie ma adresu korespondencyjnego to tym bardziej jest to wał
    ps. chociaż podobno w Niemczech, w wielu pseudo portalach społecznościowych podczas rejestracji były jakieś załączniki których nikt nie czyta, a w których była zawarta opłata za korzystanie z ww serwisów. Co najlepsze firma która zrobiła taką akcję, sądzi się ze swoimi dłużnikami (ale wątpię, żeby tak sprawa wyglądała w Polsce-dla pewności przeczytaj, co piszą na swojej stronie)
    ps2. adres ip to żaden dowód (może nie żaden, ale łatwo podważalny wifi i te sprawy)
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 17-11-2009 o 21:26
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Rafał
    dzięki- jeśli ktoś miał podobną sytuację to proszę o podzielenie się doświadczeniami i spostrzeżeniami
    swoją drogą tak na marginesie dało mi to trochę do myślenia żeby nie logować się na takich i temu podobnych serwerach- a co jest najlepsze: nie znalazłem tego czego szukałem. ha im w de i dozór dzielnicowego

edyta: właśnie koleżka podesłał mi linka z piosenką i refren pasuje jak ulał : ,,dlaczego żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch.uja?"
    Ostatnio edytowane przez Rafał ; 17-11-2009 o 21:25

Legionista Awatar zbinky
    football troche poszperalem i to grubsza sprawa z tym jest

jesli nie czytales to luknij, i nic nie plac przede wszystkim

http://forum.prawnikow.pl/index.php?showtopic=61656&hl

http://www.money.pl/forum/temat,43,1...nie;umowy.html

Legionista Awatar casual
    Kupię dwie/trzy race, interesują mnie czerwone. Priv.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar TNTP
    w sumie to dobry przekręt, paru naiwniaków się pewnie nabrało(Ci napewno się nie będą sądzić- jak jesteś tak głupi żeby się wyruchać, to nagle raczej nie dostaniesz olśnienia), a w przypadku sprawy w Sądzie (ale Ci co nie zapłacili też nie będą się z nimi sądzić-po co??) to serwis ten będzie się bronił, że miał podstawy prawne, by żądać zapłaty (co zapewne w jakimś minimalnym stopniu jest prawdą), tak, że wątpie, by jakoś za to odpowiedzieli.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Rafał
    dzięki wielkie chłopaki!
    i jeszcze jedno pytanie: czy jeśli przesłałbym im te 94zł to odczepią się ode mnie?

Legionista Awatar TNTP
    jeśli narzekasz na nadmiar $ to możesz im to wysłać (jak chcesz to mogę Ci podać też swój numer konta), w najgorszym wypadku (dla mnie prwdopodobieństwo takiego wypadku to 0...1%), dostaniesz sądowy nakaz zapłaty (plus jakieś tam koszty-raczej małe, niż duże), więc nie będziesz się musiał przejmować chodzeniem po Sądach, bo to idzie z automatu(jak sprawa bedzie w Sądzie, to możesz złożyć wyjasnienia, że to nie Twój komp...cokolwiek)
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Rafał
    ok, jeszcze raz dziękuję i przestrzegam resztę forumowiczów: ŻADNYCH pobieraczków i tego typu gówien.

Uprawnienia umieszczania postów