Strona 267 z 1442 PierwszyPierwszy ... 1672172572632642652662672682692702712773173677671267 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,981 do 8,010 z 43250

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Panowie znacie jakies konwertery ktore mozna sciagnac z neta, zeby tlumaczyly rozne jezyki na polski albo choc angielski?? bo tych skandynawskich jezykow ni ***** obczaic nie moge a bardzo mi to potrzebne
    Najlepsze forum bukmacherskie w sieci!! Zapraszam, tam znajdziesz moje typy i analizy
    Najlepsza Liga typerów sproboj sie z nami zmiezyc!

Cytat Zamieszczone przez rolnik
    Cytat Zamieszczone przez -Hary-
    Czy na Powiślu jest jakiś kryty basen?
    Rozbrat (co prawda to już nie Powiśle chyba).
    Nie wiem czy w COSie na Solcu nie ma.
    OK, w sumie to myślałem nad obszarem między Legią, a Tamką

Hary byłeś na tym basenie na Rozbrat?

Chodzilem tam ładnych pare lat temu. Jebało troche komuna ale mysle ze teraz mogło sie pozmieniac.
    Dobry basen jest na Jagiellonskiej. Wsiadasz w 162 i wysiadka na przystanku sierakowskiego, juz po prawej stronie Wisły ale to jest 1 przystanek za Tamka dosłownie.

Legionista Awatar Stout
    poszukuje podkładki pod mysz, Legii albo Zagłebia. ma ktos moze na sprzedaz?
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Maniek
    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Legionista Awatar żyła
    czy ktoś z Was miał może styczność z telekopami do obserwacji nieba?? ostatnio chodzi mi po głowie, czy nie kupić sobie takiej zabawki, ale jestem w tym totalnym laikiem i nawet nie wiem za czym mam się rozglądać ewentualnie. w dodatku, skoro jest to chwilowe zainteresowanie a nie jakaś pasja, to szkoda mi też na to jakiejś większej kasy
    w sumie coś takiego byłoby chyba juz wypasem dla mnie, ale nie wiem czy robi on fotki nieba, a to musi w teleskopie być http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=262633354 albo http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=260548781

ktoś może coś (mądrego ) dodać?
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez treliusz
    Panowie znacie jakies konwertery ktore mozna sciagnac z neta, zeby tlumaczyly rozne jezyki na polski albo choc angielski?? bo tych skandynawskich jezykow ni ***** obczaic nie moge a bardzo mi to potrzebne
    Tu masz on-line http://www.getionary.pl/eb5dcfa6739d...ba8b5f2f564b67 , ale tylko angielski. Generalnie polecam google.pl
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

daimler
    Guest
    W domu mam zegarek męski marki Certina. Problem w tym, że nic o nim nie wiem a chciałbym się dowiedzieć jaki to model/rocznik/mechanizm etc. Zegarek jest gdzieś tak z lat '70. Wiecie może czy są w necie jakieś katalogi gdzie mógłbym poszukać?

Legionista Awatar Peter
    daimler, wrzuc zdjecie tutaj: www.zegarkiclub.pl/forum - odpowiedz gwarantowana. Swoja droga, jesli to mechaniczna Certinka w dobrym stanie, to zazdroszcze.
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
    zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
    kiedy zegar życia się zatrzyma,
    spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Administrator Awatar rolnik
    Mam sprawę: zastanawiam się nad kupnem telefonu na allegro. Tel. jest kupiony 7 miesięcy temu w Gliwicach z Media Markcie i tam zapewne też podbijaną ma gwarancję. Czy jeśli się coś spierdzieli to muszę śmigać do Gliwic czy mogę go oddać do MM w Warszawie?

A może to już jest sprawa poza MM, tylko trzeba śmigać do najbliższego serwisu SE?
    jest cynizm w skurwysynach...

Morterator Awatar mort
    A może to już jest sprawa poza MM, tylko trzeba śmigać do najbliższego serwisu SE?
    Raczej do SE. Tak samo jak z innymi towarami u nich kupionymi.

PS. W sensie,że inne towary kupione w MM tez do producentów - żeby jakiś Chudzini po przeczytaniu tego nie polazł z lodówką do serwisu SE
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar kiubz
    Ale masz już gwarancję podbitą czy dopiero chcesz iść i podbić ją z paragonem?

Legionista Awatar matx
    Jeżeli oddajesz telefon bezpośrednio do serwisu producenta, to nie ma znaczenia gdzie ta gwarancja byla podbita. A jak chcesz koniecznie ewentualnie oddawać do MM ( tylko po co, skoro oni muszą go wyslać do serwisu SE ), to już nie wiem.
    My na monopol mamy prawdę!

Administrator Awatar rolnik
    Dzięki za info

Kiub - już wszystko jasne
    jest cynizm w skurwysynach...

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Peter
    daimler, wrzuc zdjecie tutaj: www.zegarkiclub.pl/forum - odpowiedz gwarantowana. Swoja droga, jesli to mechaniczna Certinka w dobrym stanie, to zazdroszcze.
    niestety nie moja :/
    Co do stanu cóż. Bransoleta nie wytrzymała próby czasu niestety, ale planuję (kiedy już będzie mój) zapolować na oryginalną taką jaką miał na starcie podobnie ząb czasu naruszył tarczę, która została wymieniona niestety na oryginalną, ale w innym kolorze. Pierwotnie była to tarcza granatowo - błękitna. Z pozostałych rzecz to mechanizm jest sprawny i do tego balans, niestety zegarek stracił pokrętełko.
    Więc suma summarum trzebaby nieco nad nim popracować, ale nie jest źle Koperta ze stali nierdzewnej w doskonałym stanie.

Legionista Awatar Markotny
    Urzedy sa dzis otwarte? Chodzi mi o Skarbowy i Statystyczny:>
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Legionista Awatar wrc
    Cytat Zamieszczone przez Doktor
    Urzedy sa dzis otwarte? Chodzi mi o Skarbowy i Statystyczny:>
    A piekarnie? Nie chce mi się w ciemno ruszyć tyłka w taką pizgawę
    +=

Legionista Awatar Markotny
    Jesteś zajebisty.
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Legionista Awatar DobryChłopak
    Doktorze, zadzwoń zobacz. Urzędy powinny być otwarte, ale z piekarniami to już może być różnie

0-22 533-66-00 - Skarbówka Wola
    Niesłusznie Skazani

Legionista Awatar Peter
    daimler, bardzo stylowa Certina. Na moje oko raczej lata 80`te. Ciekawie by wygladala na pasku.
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
    zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
    kiedy zegar życia się zatrzyma,
    spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

daimler
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Peter
    daimler, bardzo stylowa Certina. Na moje oko raczej lata 80`te. Ciekawie by wygladala na pasku.
    na 100% w oryginale była na bransolecie (co nie znaczy że na ładnym pasku wyglądałaby źle ), a zakupiona była przez mojego starego za bodaj pierwszą pensję, w połowie lat '70. Na tamtym forum niestety jeszcze nikt nie odpisał :\

Legionista Awatar Aureliusz
    Cytat Zamieszczone przez żyła
    czy ktoś z Was miał może styczność z telekopami do obserwacji nieba?? ostatnio chodzi mi po głowie, czy nie kupić sobie takiej zabawki, ale jestem w tym totalnym laikiem i nawet nie wiem za czym mam się rozglądać ewentualnie. w dodatku, skoro jest to chwilowe zainteresowanie a nie jakaś pasja, to szkoda mi też na to jakiejś większej kasy
    w sumie coś takiego byłoby chyba juz wypasem dla mnie, ale nie wiem czy robi on fotki nieba, a to musi w teleskopie być http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=262633354 albo http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=260548781

trochę bez sensu kupować teleskop na zimę.
    po pierwsze dlatego, że zimą niebo nie jest czyste, to znaczy przez zachmurzenie obserwacja jest utrudniona.
    a po drugie, na obserwacje trzeba poświęcić dużo czasu, wymaga to dużo cierpliwości, więc przy minusowych temperaturach, można szybko się zrazić początkującemu.
    to nie jest tak hop siup na początku, że postawisz teleskop i zobaczysz obrazy, jak na zdjęciach w albumie do astronomii.
    więc jeśli to to tylko chwilowe zainteresowanie, a nie pasja, to poczekaj z tym do wiosny.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar Domino23
    Cytat Zamieszczone przez żyła

Przyznaj sie ze bedziesz sasiadki podgladal
    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Legionista Awatar żyła
    poczekam z tym podglądaniem ewentualnie do wiosny :P
    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
    będzie ona trwała wiecznie.

Legionista Awatar casual
    Mam do sprzedania jedno opakowanie soczewek jednodniowych marki Johnson&Johnson (strona: http://www.acuvue.pl/acuvue_advance.htm).

Opis: "1•DAY ACUVUEŽ to miękkie soczewki kontaktowe jednorazowego użytku, które oferują najzdrowszy i najwygodniejszy sposób noszenia soczewek kontaktowych. Nosisz je przez cały dzień, a potem wyrzucasz! Nie musisz martwić się pielęgnacją ani płynami czyszczącymi. Poznaj zalety świeżych, czystych soczewek każdego dnia."

Szerszy opis: http://www.acuvue.pl/1day_acuvue.htm

Dane: wada -3.00, BC 8.5, DIA 14,2.

Za 30 sztuk takich szoczewek w sklepie zapłaciłem coś koło 80 złotych. Wykorzystałem dwie sztuki, więc w pudełku zostało 28 sztuk. Sprzedam je za śmieszne 45 złotych. Czekam na oferty
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Morterator Awatar mort
    Ja tez mogę jakby ktoś chciał oddac takie za darmo i to nawet dziś.

Zostały mi nazwijmy to "w spadku" PDK

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez mort
    Ja tez mogę jakby ktoś chciał oddac takie za darmo i to nawet dziś.
    I wez tu coś przy takim k...a sprzedaj

Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Morterator Awatar mort
    Ale to już jedna z ostatnich pozostałosci wiec luz - niedługo będziesz mógł handlować

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Aureliusz
    czy w promenadzie jest bankomat PKO BP? Gdzie?
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Uprawnienia umieszczania postów