Strona 1437 z 1439 PierwszyPierwszy ... 4379371337138714271433143414351436143714381439 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 43,081 do 43,110 z 43157

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista Awatar Majki
    Czy jest jakaś akcja zbierania korów?
    Mam sporo do oddania.
    Pozdrawiam
    Majki
    -proszę Pana jak to się pięknie ulepia
    -jogibabu, brawo Jasiu

Legionistka Awatar amanda
    Może znajdę tu kogoś kto pracuje lub zna kogoś pracującego w Polmedzie ?
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Cytat Zamieszczone przez Majki Zobacz posta
    Mam sporo do oddania.
    Cześć. U mnie w pracy w podwarszawskiej Zielonce zbieramy korki dla kolegi syna. Jesli to nie problem to prosze o wiadomosc prywatną.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Cytat Zamieszczone przez Kami (L)lo839 Zobacz posta
    Cześć. U mnie w pracy w podwarszawskiej Zielonce zbieramy korki dla kolegi syna. Jesli to nie problem to prosze o wiadomosc prywatną.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Potrzebuję zakupić taki dzbanek z przykrywką i pojemnikiem na lód, ktos może gdzies widział?

Legionista Awatar robik69
    WARSZAWO!!!
    Czasu mało, PROŚBA O UDOSTĘPNIANIE!!!!

Na dwa dni przed 1 sierpnia, wyjątkową datą, zapraszamy na koncert o tematyce powstańczej z okazji 50 urodzin wnuka Powstańca Warszawskiego - Robert Krzysiak.

Warszawiak, fanatyk Legii, miłośnik i pasjonat historii, "Chłopak silny jak stal"!!!!!!!

Solowo wystąpi również wnuk Powstańca - Norbert "Smoła" Smoliński (CONTRA MUNDUM), z repertuarem opartym w głównej mierze na poezji Poetów-Żołnierzy poległych podczas 63 Dni Chwały walczącej Stolicy.

Tadeusz Gajcy, Krzysztof Kamil Baczyński, Jan Bonawentura Romocki, Krystyna Krahelska, Juliusz Krzyżewski, Józef Szczepański, Zdzisław Stroiński,.....wybitne wersy ubrane w rockowe aranżacje. Pojawią się również nagrania z repertuaru "Smoły" nie wykonywane od kilku lat.

Liczmy na obecność Przyjaciół i znajomych Roberta Krzysiaka, warszawskie środowiska patriotyczno-tożsamościowe, Wolontariuszy "Łączki", Ekipy sprzątające corocznie groby na Powązkach, harcerzy, Strzelców, rekonstruktorów, kibiców Legii Warszawa, wszystkich, którym bliska jest Pamięć o wydarzeniach Apokalipsy'44 sprzed 75 lat.

Warszawa, 30 lipca 2019 (wtorek)
    Bemowskie Centrum Kultury
    sala koncertowa
    ul.Górczewska 201

Wstęp wolny
    Uwaga: ilość miejsc ograniczona!!!

LISTA GOŚCI NA PODSTAWIE REZERWACJI
    e-mail: robert@legia1916.pl

GORĄCA PROŚBA O UDOSTĘPNIANIE WYDARZENIA!!!

RASA NARÓD OJCZYZNA

Legionista
    Czy jest na forum ktoś, kto zna się na proporczykach Legii? Priv!

Witam,

poszukuje szalu z motywem z flagi "Jesteśmy Waszą Stolicą"/"Miasto Stołeczne Warszawa".

Pozdrawiam

Legionista
    Sprzedam koszulkę Ultras Legia na wzór oprawy z trnavy. Rozmiar XL nie noszona ani razu. Priv

Legionista Awatar Alek
    Szukam pracy na WRZESIEŃ na terenie Warszawy. Mogą być przeprowadzki, albo jakiś magazyn. Może być też praca biurowa.
    Doświadczenie:
    4 lata w T-Mobile ( telefoniczna obsługa klientów + sprzedaż )
    Wcześniej rok na magazynie.
    Posiadam wykształcenie średnie i prawo jazdy kategorii B.
    Interesuje mnie umowa zlecenie / dzieło.
    Jak ktoś ma sensowne propozycje poporoszę o priw

Legionistka
    Cytat Zamieszczone przez Majki Zobacz posta
    Mam sporo do oddania.
    Multiwet, Gagarina 5.
    Cały czas można zostawiać. Stoi pojemnik pod recepcją, nie pamiętam która fundacja zbiera, ale chodziło o wsparcie czworonogów.
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista Awatar bkt
    Pany, takie coś muszę kupić jutro https://sklep.mextra.pl/pl/144-banqu...hoCnwMQAvD_BwE

Znacie jakiś punkt w Warszawie/okolicy gdzie kupię takie stoliki cateringowe w formie walizki?

180 albo 240cm.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista
    Decathlon ma coś takiego

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar bkt
    Nie widzę takiej wielkości i w takiej cenie.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Witam wszystkich.
    Poszukuje starych koszulek meczowych Pogoni Szczecin.
    Może ktoś po latach chciałby się takowej "pozbyć".
    Jestem zainteresowany zakupem.
    Pozdrawiam.

https://zapodaj.net/c8d4fdd93b471.jpg.html

Poszukuje firmy, która świadczy usługi BHP online w województwie wielkopolskim

Legionista Awatar Michu
    Mam na sprzedaż Power Rade Zero. 15 zł za zgrzewkę - 12 sztuk. Są blisko sugerowanego terminu spożycia, ale są dobre jeszcze przez rok od tej daty, można pić na luzie. Odbiór na Bemowie/Włochach, przy większej ilości (8-10) mogę gdzieś podrzucić. Priv.

Legionista
    Uszanowanko, szukam karnetu na Fest Festival w Chorzowie, najlepiej z 1szej puli 😉 ktoś, coś?

Legionista Awatar creativ
    Mam do sprzedania po dzieciakach wózek Jedo Fyn Duo oraz dwa foteliki Cybex Aton 5 z podstawami.
    W razie pytań PW.
    https://www.olx.pl/oferta/cybex-aton...2OanjufoqAZk1c
    https://www.olx.pl/oferta/jedo-fyn-d...vhG_bCP25TKD3c

Oczywiście ceny dla forumowiczów do dogadania.
    Ostatnio edytowane przez creativ ; 08-08-2019 o 07:06
    Prawda jest jedna, a mnie łapie zaduma
    o tym, że media kłamią jak jebana komuna.

Legionistka
    Czy ktoś z tutejszych pracuje może w sklepie z elektroniką? Chodzi przede wszystkim o zakup lapka. Z góry dzięki. >> pv.
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Legionista Awatar Kubańczyk
    Kupię gdzieś rybaczkę Legii ? Wcześniej widziałem w Patoriots na stronie, teraz niestety już ich nie ma
    "Przechodniu powiedz współbraciom,
    Że walczyliśmy mężnie i umierali bez trwogi
    Ale z troską w sercu o losy Polski,
    Losy przyszłych pokoleń – o Wasze losy"

Panowie , będe miał z Małżonką jakieś 5-6h na pozwiedzanie Stolicy , podrzućcie jakieś mustsee miejscówki , poza PKiN
    ona myśli o Łazienkach , nie wiem , może jeszcze Zamek, tak myśle że Kolumne Zygmunta bym chciał też zobaczyć , Plac Zbawiciela , ogólnie starówkę , bo do tej pory widziałem wyłącznie okolice Pałacu Kultury (no i stadion Legii , ale to daaawne czasy )

i teraz wogle najwieksza rozkmina , jechać pendolino a potem bujac się z buta + taksówki ?
    noja jednak chciałbym autem swoim , i wtedy pod tymi miejscówkami jak jest z parkowaniem w niedziele ?

fajnie jakby ktoś te miejscówki ułożył w trase uwzgledniajaca kolejnosc poruszania sie po miescie

a i czy na kruczej normalnie sie parkuje na ulicy czy graniczy to z cudem i trzeba na jakimś płatnym ?
    porady prv w sprawie suplementów diety

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez kaelowiec Zobacz posta
    Panowie , będe miał z Małżonką jakieś 5-6h na pozwiedzanie Stolicy , podrzućcie jakieś mustsee miejscówki , poza PKiN
    ona myśli o Łazienkach , nie wiem , może jeszcze Zamek, tak myśle że Kolumne Zygmunta bym chciał też zobaczyć , Plac Zbawiciela , ogólnie starówkę , bo do tej pory widziałem wyłącznie okolice Pałacu Kultury (no i stadion Legii , ale to daaawne czasy )

i teraz wogle najwieksza rozkmina , jechać pendolino a potem bujac się z buta + taksówki ?
    noja jednak chciałbym autem swoim , i wtedy pod tymi miejscówkami jak jest z parkowaniem w niedziele ?

fajnie jakby ktoś te miejscówki ułożył w trase uwzgledniajaca kolejnosc poruszania sie po miescie

a i czy na kruczej normalnie sie parkuje na ulicy czy graniczy to z cudem i trzeba na jakimś płatnym ?
    5-6 godzin na Starówkę i Łazienki to chyba trochę za mało. Ja bym się ograniczył do Starego/Nowego Miasta. W niedzielę z parkowaniem raczej nie będziesz miał problemów. Jeśli na Starówkę, to samochód chyba najlepiej/najłatwiej zostawić na Mariensztacie gdzieś i się przespacerować kawałeczek. Co do marszruty, to nie ma co specjalnie układać trasy na tak mało czasu. Można się przespacerować przez Stare i Nowe Miasto, zahaczyć o Zamek Królewski, a później Krakowskim przedmieściem i Nowym Światem dojść do Pl. 3 Krzyży.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista
    Witam , proszę o info czy sklep LTM został przeniesiony w inną lokalizację czy narazie zawiesił działalność ?

Legionistka Awatar amanda
    Cytat Zamieszczone przez MICHAŁ Zobacz posta
    Witam , proszę o info czy sklep LTM został przeniesiony w inną lokalizację czy narazie zawiesił działalność ?
    „Kochane Ludziska, do Was, jako naszych stałych, niezawodnych i wiernych naszej marce przyjaciół, kolegów i zwolenników, lub jak kto woli krajanów, ziomków, kuzynów, czy mordek serdecznych kierujemy co następuje:
    Z dniem 1 stycznia drzwi naszego żoliborskiego sklepu będą zamknięte. Niestety, zarówno 2 jak i 3 i kolejnego dnia również nie zastaniecie naszym facjat w tym, dobrze Wam znanym miejscu na Popiełuszki. Na ten moment likwidujemy kolekcję i kończymy działalność w tej formie, do której jesteście przyzwyczajeni.

Natomiast marka jak i cała idea Ludzi Tego Miasta zostaje i trwać będzie. W końcu to Wy tworzycie tę elitarną społeczność związaną z naszym dubeltowym miastem. Grodem Syreny, Bazyliszka, Złotej Kaczki, Króla Zygmunta III, Wiecha, Grzesiuka, Chopina w Łazienkach, Antka Rozpylacza, Mietka Fogga, Powstańców Warszawskich, Stefana Starzyńskiego, Szpicbródki, Kwinty i Duńczyka, Stanisława Barei i wielu innych klawych warsiaskich sztajerów, dżentelmenów, urwisów, zakapiorów.
    To, że musimy zrezygnować z działalności sklepu nie zwalnia nas z odpowiedzialności za dbałość o dobre imię naszej Stolicy i jej ludzi - czyli Was.

Pozwólcie, że tyle na razie komunikatów. Jeżeli macie pytania to nasze media - mail, FB, telefon 732 807 862 - nadal działają.
    Dziękujemy, że byliście z nami te sześć bitych lat. Szacunek dla Was. To dzięki Wam ten nasz kiosk wydawał kolejne warsiaskie fatałaszki, trykoty, bibeloty. Bądźcie nadal gdyż jeszcze możemy Was zaskoczyć. Serwus i z fartem!

Klawego Nowego Roku!

Ludzie Tego Miasta.”
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Dzięki niestety za późno odpisałeś , musiałem jakoś to samo ogarnąć

ostatecznie zrobiłem tak:

samochód zostawiliśmy na parkingu hotelowym na Kruczej, a następnie poszliśmy w strone Placu Zbawiciela, potem Aleją Wyzwolenia na Plac na Rozdrożu, i do Łazienek tam wiadomo: Chopin, Belweder i Pałac na Wyspie , a potem przez Agrykole , pod taką wielką ulicą
    koło Źródełka koło Sejmu RP (obok jakiś dwóch gości w namiocie broniło demokracji , a trzeci jeździł na rowerze i puszczał z głośnika jakąś rewolucyjną piosenkę o obalania rządu PIS) do Placu Trzech Krzyży , stamtąd do Alej Jerozolimskich , a nimi pod PKiN (niestety taras był już zamknięty) , i potem Złota , Chmielną z powrotem do Hotelu

faktycznie czasu na starówkę nie starczyło , ale następnego dnia podjechaliśmy autem pod Teatr Wielki , tam jest bardzo duży parking , na nim zostawiłem samochód i szybka rundka : Zamek, Rynek (te rzeczy z oczywistych względów wrażenia nie robią)

chcieliśmy jeszcze sobie zrobić taką rundkę autem : Żoliborz , Praga , Grochów , ale nie zdążylibysmy wroćić do Krakowa na czas , będzie jeszcze okazja

jestem osobiście Stolicą zachwycony , i chętnie posłucham wskazówek co jeszcze warto zobaczyć, bo chyba te oczywistości już mam zaliczone
    porady prv w sprawie suplementów diety

Legionista Awatar rey
    Co jeszcze zobaczyć, to długo by opowiadać. Ogólnie kojarzę, że takie pytania padały w tym temacie:

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=5048

Jak Ci starczy czasu i cierpliwości, to polecam się przedrzeć przez niego i na pewno coś sobie znajdziesz.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Edi
    Korzysta ktoś z jakiś programów do projektowania mebli? Potrzebuje czegoś z szerokim wachlarzem jeśli chodzi o materiał,agd,podłogi itd. Który opłaca się kupić? A może uda się wyrwać coś za darmoche? Większość demówek nie nadaje się do niczego

Legionista
    Dobry, szukam jakichś szalików, koszulek związanych z Białołęką. Ktoś może pomóc?

Uprawnienia umieszczania postów