Strona 1435 z 1439 PierwszyPierwszy ... 435935133513851425143114321433143414351436143714381439 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 43,021 do 43,050 z 43154

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Gintleman Awatar księciuniu
    Z tego co piszą, to najpierw startowała w sztafecie 4 x laska, a ostatnio "walczyła" w jakimś quasiMMA z tym cycatym glonojadem od kolęd i innych piosenek.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    "sportowcy"
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Co ona ma ze sportem wspólnego? Coś mnie ominęło?
    Właśnie się wahałem czy dać cudzysłów Tak czy siak, nie jest to najistotniejsza część tamtego posta.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Makrel
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Z tego co piszą, to najpierw startowała w sztafecie 4 x laska, a ostatnio "walczyła" w jakimś quasiMMA z tym cycatym glonojadem od kolęd i innych piosenek.
    Sprawdziłem jej wyczyny sportowe czyli to Fame MMA. Nie wiem co gorsza - ona w sporcie, czy publika (jej wielkość), która to ogląda.

Gintleman Awatar księciuniu
    Kiedyś, w jednym słuchowisku w dzieciństwie, jakiś zwierzaczek, sprzedający smakołyki na trybunach, wołał coś w stylu: "Bo nie ma takich zawodów, na których by nie było lodów".
    I ta publika na to liczyła...
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Saska(L)Kępa
    Sprzedam bluzę The North Face w rozmiarze XL, nowa z metkami, okazała się za duża, dokładne wymiary:
    66cm szerokość pod pachami
    76cm długości całkowitej
    85cm długości rękawa od kołnierzyka

https://www.thenorthface.pl/shop/pl/...3Axl%3A%3A1%3A

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka

Mam do sprzedania:

Telefon Panasonic KX-TG1611. Nowy, oryginalnie zapakowany.
    Opis jak w linku:
    https://allegro.pl/oferta/telefon-be...611-7693492107
    Fotki:
    https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/47729d4a824ab674
    https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/0343ca3710ba5cd0
    Jakieś 40pln by mnie satysfakcjnowało.

Jak również 5 slodziaków - z metkami, nowe.
    Fotka:
    https://www.fotosik.pl/zdjecie/9d81044182fdccb1
    Jakieś 20pln za sztukę byłoby ok.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Legionista Awatar berserk
    Korzystał ktoś z tych rat 0% na allegro?
    Wszystko tak jak w regulaminie, czyli faktycznie 0% czy może gdzieś jest jakiś haczyk którego nie zauważyłem?
    #MuremZaBonusem

Legionistka Awatar amanda
    Korzystałam kilkukrotnie, żadnych ukrytych kosztów.
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Korzystał ktoś z tych rat 0% na allegro?
    Wszystko tak jak w regulaminie, czyli faktycznie 0% czy może gdzieś jest jakiś haczyk którego nie zauważyłem?
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

Dziękuję!
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez amanda Zobacz posta
    Korzystałam kilkukrotnie, żadnych ukrytych kosztów.
    Od siebie dodam, jeżeli masz możliwość wybierz raty w swoim banku. Ja wziąłem mBank (w którym mam konto) i decyzja była błyskawiczna, zero formalności, a same raty same spłacają się z konta (wygoda).

Nawet nie zauważyłem, że można wybrać sobie bank
    Wczoraj wieczorem złożyłem wniosek, po kilku minutach był zaakceptowany, a dzisiaj rano zamówiona rzecz już jest opłacona
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Tomi
    Ja nie mam konta w Aliorze i decyzja też była chyba w 5 min.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionistka Awatar amanda
    A teraz dodatkowo jest opcja „raty od nowa” i się dostaje limit odnawialny na zakupy na raty. Wnioskuje się o niego raz i później można korzystać wielokrotnie. Przychodzi tylko SMS z banku wpisuje się i już decyzja. Moim zdaniem fajna opcja, bo raz mi się zdarzyło, że czekałam na decyzję z 2 dni i przedmiot został sprzedany i dupa.
    Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
    spędzić go lub wykorzystać.
    James Arthur Ray

To i ja o 0% podpytam.
    Ktoś mi ostatnio podpowiedział taką opcje. "Pożyczka za darmo" w Getin Banku. Kwota pożyczki do 2k, okres kredytowania 12msc. Oprocentowanie, prowizja, ubezpieczenie, RRSO wszystko 0%. Podobno żadnych ukrytych kosztów, żadnej karty czy otwierania u nich konta. Stałe raty. Ma to być ich sposób na przyciągnięcie klientów korzystających z bocianów, vivusów itp.
    I teraz pytanie: czy ktoś wie coś więcej na ten temat? czy faktycznie biorąc 2k oddaje się równo 2k w równych miesięcznych ratach? Czy można zdefiniować automatyczne przelewy z konta żeby nie musieć pamiętać o terminie płatności? I PRZEDE WSZYSTKIM, czy biorąc 2k i spłacając je regularnie od a do z zyskuje się + do historii kredytowej? Czy roczna pożyczka gotówkowa w wysokości 2k będzie w ogóle brana pod uwagę przy zaciąganiu np kredytu hipotecznego?
    Na mój prosty umysł, jeśli nie masz 2k na ruchy to jak ci dać kilkaset tysięcy na kwadrat? Więc minus.
    Ale podobno mieć w historii spłaconą pożyczkę (w banku, na równy rok) to lepiej niż nie mieć historii żadnej.
    Za podpowiedzi będę wdzięczny

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez bydlak Zobacz posta
    To i ja o 0% podpytam.
    Ktoś mi ostatnio podpowiedział taką opcje. "Pożyczka za darmo" w Getin Banku. Kwota pożyczki do 2k, okres kredytowania 12msc. Oprocentowanie, prowizja, ubezpieczenie, RRSO wszystko 0%. Podobno żadnych ukrytych kosztów, żadnej karty czy otwierania u nich konta. Stałe raty. Ma to być ich sposób na przyciągnięcie klientów korzystających z bocianów, vivusów itp.
    I teraz pytanie: czy ktoś wie coś więcej na ten temat? czy faktycznie biorąc 2k oddaje się równo 2k w równych miesięcznych ratach? Czy można zdefiniować automatyczne przelewy z konta żeby nie musieć pamiętać o terminie płatności? I PRZEDE WSZYSTKIM, czy biorąc 2k i spłacając je regularnie od a do z zyskuje się + do historii kredytowej? Czy roczna pożyczka gotówkowa w wysokości 2k będzie w ogóle brana pod uwagę przy zaciąganiu np kredytu hipotecznego?
    Na mój prosty umysł, jeśli nie masz 2k na ruchy to jak ci dać kilkaset tysięcy na kwadrat? Więc minus.
    Ale podobno mieć w historii spłaconą pożyczkę (w banku, na równy rok) to lepiej niż nie mieć historii żadnej.
    Za podpowiedzi będę wdzięczny
    To jest zupełnie normalna praktyka w firmach pożyczkowych i od niedawna bankach - pożyczki do kilku tysięcy zł. za friko. Tak, liczy Ci się do historii kredytowej, in plus.

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
    To jest zupełnie normalna praktyka w firmach pożyczkowych i od niedawna bankach - pożyczki do kilku tysięcy zł. za friko. Tak, liczy Ci się do historii kredytowej, in plus.
    Wlaściwie wszystko w ratach/kredytach spłacane terminowo działa na Twoją korzyść, nawet jak ma to być żelazko z allegro w ratach 0%

Dobrze też korzystać z karty kredytowej i ją regularnie spłacać.

Cześć wszystkim.
    Czy są osoby zainteresowane stricte hokejową sekcją Legii? Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kami (L)lo839 Zobacz posta
    Cześć wszystkim.
    Czy są osoby zainteresowane stricte hokejową sekcją Legii? Pozdrawiam.

A co masz na myślisz pisząc o "stricte hokejowej" sekcji Legii? Bo tak się składa, że kiedyś była i nawet 13 tytułów MP ma na koncie
    Niestety dorosła zakończyła działalność bodajże w 2015 - według zapowiedzi miała wracać w 2017... Dzieciaki dalej grają na Torwarze II
    Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Cytat Zamieszczone przez McDoune Zobacz posta
    A co masz na myślisz pisząc o "stricte hokejowej" sekcji Legii? Bo tak się składa, że kiedyś była i nawet 13 tytułów MP ma na koncie
    Niestety dorosła zakończyła działalność bodajże w 2015 - według zapowiedzi miała wracać w 2017... Dzieciaki dalej grają na Torwarze II
    Cześć.
    Fakt nie wyraziłem się jasno. Czy są osoby, które zbierają pamiątki związane z sekcją hokejową Legii? Posiadam koszulkę meczową z sezonu 2011/12. Jest na niej nazwisko Mateusz Bepierszcz. Może ktoś chciałby mieć ją w swoich zbiorach?

Poszukuję informacji na temat nieregulowanych należności klubu z K6, najlepiej stwierdzonych tytułem wykonawczym (albo po prostu luźnego info komu mogą wisieć kasę). Będę mógł skutecznie pomóc. Temat delikatny, proszę o prywatną wiadomość.
    Ostatnio edytowane przez ZwykłyCzłowiek ; 10-04-2019 o 12:13

O.S.T.R - Tylko dla dorosłych 2CD 1 wyd. 2010
    https://allegro.pl/oferta/o-s-t-r-ty...010-7973206724

O.S.T.R. MARCO POLO KARTAGINA 1 wydanie
    https://allegro.pl/oferta/o-s-t-r-ma...nie-7973132036

Molesta - EWENEMENT 1 WYDANIE 1999
    https://allegro.pl/oferta/molesta-ew...kat-7711652110

Cytat Zamieszczone przez Kami (L)lo839 Zobacz posta
    Cześć.
    Fakt nie wyraziłem się jasno. Czy są osoby, które zbierają pamiątki związane z sekcją hokejową Legii? Posiadam koszulkę meczową z sezonu 2011/12. Jest na niej nazwisko Mateusz Bepierszcz. Może ktoś chciałby mieć ją w swoich zbiorach?

Witam ponownie. Posiadam koszulkę hokejowej sekcji Legii Warszawa. Jest z numerem 24 Mateusz Bepierszcz, wychowanek Legii, król strzelców z sezonu 2011/2012. Jeśli są osoby interesujące się tą sekcją i chciały by mieć tą koszulkę w swoich zbiorach to zapraszam do kontaktu.

spec okienny Awatar meraś
    Czy ktoś naprawiał taki przypadek w woshwosh lub innych firmach specjalizujących się w naprawach obuwia ?
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Witam, znajomi mi polecieli strone https://wakacyjnapapuga.pl/

Legionista
    Sprzedam kilka kominiarek Legii. Priv

Legionista Awatar Michu
    Drodzy, potrzebuję pożyczyć dobry powerbank w terminie 30.04 - 03.05. Na co dzień nie używam tego typu sprzętu, więc nie opłaca mi się kupować, a sprzęt za 30-40 zł już miałem i totalnie się nie sprawdził.

Czy ktoś, coś?

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
    Czy ktoś naprawiał taki przypadek w woshwosh lub innych firmach specjalizujących się w naprawach obuwia ?
    szczerze mowiac nie wiem czy wytarty w ten sposob primeknit (jesli dobrze poznaje) jest w ogole naprawialny. Jak mialem takie przetarcie na palcu w adidas NMD R1 to reklamowalem i mi zwrocili pieniadze. Tyle, ze robilem to jak tylko zauwazylem slady przecierania, sporo przed zrobieniem sie dziury.

spec okienny Awatar meraś
    W sklepie NB w którym kupiłem obuwie mówili żebym spokojnie reklamował. Niestety nie mam paragonu - płaciłem gotówką.
    Oddałem do woshwosh. Dam znać jak wyszło
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Legionistka
    Słuchajcie, nieco pokręcona sprawa. Była zbiórka na jeden z DD, natomiast nie miałam możliwości transportowych, by podwieźć rzeczy (ergo nadal wszystko stoi u mnie). Stąd pytanie czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć czy w najbliższym czasie będzie planowana jakaś zbiórka na DD organizowana przez którąkolwiek z grup lub może ktoś zna jakąś platformę, gdzie można takie info śledzić ?
    Szukam póki co po poszczególnych fundacjach i stowarzyszeniach. Od kilku czekam jeszcze na info. Natomiast zależy mi by ktoś od nich mógł ewentualnie odebrać czy pomóc z podwózką (wiem, że na "znajomych" nie ma co liczyć). Odpada też kwestia wysyłek.

W razie czego plz info na pw. Thx.
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Serwus, szukam dwĂłch rzeczy;
    1) szalik "Mistrz Polski" identyczny jak nasza flaga z tym samym napisem [IMG][/IMG]

2) stare krzesełko z Żylety

Proszę dajcie znać jeżeli macie coś takiego w swoich kolekcjach i jesteście zainteresowani sprzedażą lub wymianą

Uprawnienia umieszczania postów