Strona 1429 z 1430 PierwszyPierwszy ... 429929132913791419142514261427142814291430 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 42,841 do 42,870 z 42895

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Gintleman Awatar księciuniu
    Wrzucę i tu, bo tu więcej przechodniów:
    Nie mam wielkiego ciśnienia, że muszę „już”, ale jakby się komuś „z okazji” Blek Frajdej rzucił w oczy laptop (nie do żadnych mega gier ani wymagających obliczeń) albo drukarka (do sporadycznego, domowego drukowania w czerni i bieli) w jakichś bardzo korzystnych cenach, to niech będzie taki miły i da znać.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Wrzucę i tu, bo tu więcej przechodniów:
    Nie mam wielkiego ciśnienia, że muszę „już”, ale jakby się komuś „z okazji” Blek Frajdej rzucił w oczy laptop (nie do żadnych mega gier ani wymagających obliczeń) albo drukarka (do sporadycznego, domowego drukowania w czerni i bieli) w jakichś bardzo korzystnych cenach, to niech będzie taki miły i da znać.
    od razu mówię, że się nie znam ale dziś ta drukarka jest dosyć gorącym tematem

Link: https://www.pepper.pl/promocje/urzad...j-cenie-116886

w komentarzach można zapewne sobie o niej poczytać

Dzięki klochxx.

SZYBKIE PYTANIE:
    Czy ktoś może się orientuje czy tego typu drukarka atramentowa (urządzenie wielofunkcyjne) z dolewanymi tuszami jest dobrym rozwiązaniem przy sporadycznym korzystaniu (1-2 razy w miesiącu) - chodzi mi wysychanie tych tuszów czy inne niefajne rzeczy, które mogą się zdarzyć przy dłuższym okresie nieużywania (zapchanie/zaschnięcie jakiegoś dinksa ).

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar berserk
    Mam identyczną, ale z normalnymi tonerami, a nie dolewanym tuszem, kiedyś stała rok czasu bez używania i ruszyła jak gdyby nigdy nic, więc może poszukaj właśnie takiej?
    #MuremZaBonusem

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Mam identyczną, ale z normalnymi tonerami, a nie dolewanym tuszem, kiedyś stała rok czasu bez używania i ruszyła jak gdyby nigdy nic, więc może poszukaj właśnie takiej?
    Wymienialne kartridże również potrafią zasychać. Drukarka która nie ma mechanizmu samoczyszczenia ma prawo wyłożyć się przy dłuższym okresie nieużywania i trzeba z tym żyć. Zresztą samooczyszczanie też nie zawsze daje radę.

Przy sporadycznym użytkowaniu warto przede wszystkim zastanowić się czy najbliższy punkt xero nie jest lepszym rozwiązaniem.

Cytat Zamieszczone przez MeHow Zobacz posta
    Wymienialne kartridże również potrafią zasychać. Drukarka która nie ma mechanizmu samoczyszczenia ma prawo wyłożyć się przy dłuższym okresie nieużywania i trzeba z tym żyć. Zresztą samooczyszczanie też nie zawsze daje radę.

Przy sporadycznym użytkowaniu warto przede wszystkim zastanowić się czy najbliższy punkt xero nie jest lepszym rozwiązaniem.

Nie jest lepszym, bo zwykle potrzeba wydruku złośliwie się pojawia o 20 albo co gorsza o 22, kiedy już nawet głupio sąsiadom zawracać głowę.

A czy puszczenie "próbnej" kartki wydruku raz na tydzień czy dwa tygodnie nie moze być rozwiązaniem problemu zasychajacych głowic czy czegoś tam innego?

A może laserowa? Polecam Brother HL-1222WE z WiFi za około 349 zł. w sieci. W przeciwieństwie do drukarki atramentowej nic nie zaschnie, nawet jak nie będziemy długo używać, poza tym ma tanie tonery - za 99 zł oryginalny toner z deklarowanym wydrukiem 1500 stron.

Legionista Awatar invictus
    Szukam jakiegoś hoteli/spa (najlepiej w okolicach Warszawy - żeby za daleko nie jechać ) na wyjazd weekendowy z żoną - najlepij z basenem, usługami masażu, kolacją, itp. Wiadomo, weekendowy reset/relaks

Myślałem o tym, ale tam bez spa: https://www.groupon.pl/deals/ga-centrum-falenty-1

Legionista Awatar Kubańczyk
    Kupię

- Plakaty Boże Chroń Fanatyków, WarSaw, Habemus Campione, pRacoholicy

Zdjęcia https://gajulegia.pl.tl oraz https://witosszale.pl.tl / Dziękuję
    W razie jakby ktoś coś to zapraszam na priv
    "Przechodniu powiedz współbraciom,
    Że walczyliśmy mężnie i umierali bez trwogi
    Ale z troską w sercu o losy Polski,
    Losy przyszłych pokoleń – o Wasze losy"

Sprzedam bluzę Warszawska Norma - model LEGIA GTA - nowa, nie noszona, rozmiar XL

Kolor czarny, nadruk - sitodruk, wszywka Warszawska Norma na nerce, wersja bez kaptura jak tutaj http://warszawskanorma.pl/bluzy/49-b...rosta-gta.html

Wymiary: Długość - 76,5 cm/ Klatka - 58,5/Długość rękawa - 88,5 cm

Cena: 120 zł

Najchętniej odbiór osobisty Warszawa

Legionista Awatar startowiec55
    Kredyt hipoteczny - ktoś pomoże/doradzi ? Priv
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar NGA
    Cytat Zamieszczone przez DaniL Zobacz posta
    Byłem z córką jak miała 8 lat.
    Bez obaw, mega frajda, była bardzo zadowolona.
    Dzięki za radę.
    Syn również wyszedł mega zadowolony.

Legionista Awatar czembro1916
    Gdzie w Warszawie można kupić ubrania i gadżety Zagłębia

Legionista Awatar bkt
    Ej, takie pytanie, Warszawa Mlynow i Warszawa Kolo to teraz jeden przystanek Pkp? Ktoś się orientuje? Potrzebuje z W Mlynow wbic na pociag, rozumiem, że skoro jak dojade mowi o tym przystanku to z Pkp Kolo nie da się?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Witam. Zachęcam do licytacji koszulki Artura Boruca. Aukcja charytatywna!
    https://charytatywni.allegro.pl/kosz...rafem-i8059984

W ramach porządków zimowych 2 rarytasy znalazłem - może kogoś zainteresuje:

1. Książka "Gawędy o Warszawie" - Franciszka Galińskiego
    Foto:
    https://www.fotosik.pl/zdjecie/5a3bc1e7f69f0b57
    https://www.fotosik.pl/zdjecie/648c26c367a402c7

2. Kaseta VHS - Legia Mistrz! Mistrz! Mistrz!
    Z sezonu 93/94
    https://www.fotosik.pl/zdjecie/ef644c3be73b2b18

Zainteresowanych zapraszam na PW - oddam niedrogo.

Legionista Awatar bambino
    Sprzedam książkę Hadaja za 20 pln (stan 5+/6)
    a forumowiczowi, który przepisał dawniej na mnie swój bilet z karnetu, oddam za darmo.
    #MiśKazekteam

Legionista Awatar ŁukaszD
    Cytat Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    Ej, takie pytanie, Warszawa Mlynow i Warszawa Kolo to teraz jeden przystanek Pkp? Ktoś się orientuje? Potrzebuje z W Mlynow wbic na pociag, rozumiem, że skoro jak dojade mowi o tym przystanku to z Pkp Kolo nie da się?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Pkp Koło to dawny Majakowskiego. Pomiedzy Młynów a pkp Koło jest jeszcze Wawrzyszewska.

Mam do sprzedania zestaw podarunkowy Hugo Bossa:

Cena: 150zł

Oraz taka białą kurtkę, nówka sztuka:

Rozmiar: 7 / 42-44/ 186
    Cena: 150zł

Legionista Awatar blazey-bialoleka
    Mam na sprzedaż jeszcze trochę ciuchów ze stanow. Czapki zimowe, bokserki, zabawki. Priv

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez czembro1916 Zobacz posta
    Gdzie w Warszawie można kupić ubrania i gadżety Zagłębia
    Niedawno w Patoriotsie były

Szalik Legia Warszawa - Złodzieje i pijacy
    https://allegro.pl/szalik-legia-wars...693326953.html

Kominiarka Legia Punisher
    https://allegro.pl/kominiarka-legia-...693331980.html
    Ostatnio edytowane przez Perła ; 02-12-2018 o 18:15

Legionista
    Szukam jakiejś restauracji na urodziny dla żony. Około 11 osób, niespodzianka. Zależy mi na jedzeniu podawanym w stół (taka luźna atmosfera do picia), żeby nie było zbyt pusto, jakaś muzyka i wesoła atmosfera. Kuchnia byle nie włoska I nie ukrywam, że zamiast sieciówek wolę miejsca gdzie może zarobić ktoś mniej "znany". Jakby ktoś miał coś godnego polecenia proszę o namiar. Najlepiej okolice Centrum, byle nie południowa część, bo to kompletnie nikomu nie po drodze

P.S. mam jakiś problem z logowaniem od dawna, więc proszę o odpowiedź nie prywatną. Z góry dziękuję
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista Awatar C.SF
    Ktoś może zna punkt gdzie skupują działające telefony za w miarę dobre pieniądze? Mam na sprzedaż Samsunga Galaxy A5 (2016).
    Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez C.SF Zobacz posta
    Ktoś może zna punkt gdzie skupują działające telefony za w miarę dobre pieniądze? Mam na sprzedaż Samsunga Galaxy A5 (2016).
    Galeria Mokotów Tele Magic.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Poszukuje filmu z Wyjazdu do Doniecka z 2006r. Klimatyczna produkcja, jeden chłopaczyna "pozdrawia kibiców Legii i Ukrainki".

Legionista Awatar invictus
    Cytat Zamieszczone przez C.SF Zobacz posta
    Daj znać jak uda Ci się sprzedać - mam taki sam na sprzedaż (używany), biały z pudełkiem i akcesoriami.

Legionista Awatar C.SF
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Galeria Mokotów Tele Magic.
    Dzięki

Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    Daj znać jak uda Ci się sprzedać - mam taki sam na sprzedaż (używany), biały z pudełkiem i akcesoriami.
    Ok, dam znać
    Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    Poszukuje filmu z Wyjazdu do Doniecka z 2006r. Klimatyczna produkcja, jeden chłopaczyna "pozdrawia kibiców Legii i Ukrainki".
    https://m.youtube.com/watch?v=IBdVX3EPA4M
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Chłopaki wyżej ile chcecie za te A5 16?

Uprawnienia umieszczania postów