Strona 1419 z 1419 PierwszyPierwszy ... 41991913191369140914151416141714181419
Pokaż wyniki od 42,541 do 42,548 z 42548

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionistka Awatar MałaMi
    https://allegro.pl/uzytkownik/marta316?order=m

Parę rzeczy na sprzedaż po moim synu.
    Za jakiś czas dojdą damskie rzeczy Legijne
    "Przede wszystkim młodzież musi zdać sobie sprawę z tego, że kibicowanie to nie jest darcie japy przez 90 minut raz na dwa tygodnie, tylko, że kibicem się jest na co dzień, ze wszelkimi tego konsekwencjami… Trzeba być blisko tych wszystkich dzieciaków, stale wpajać im pewne zasady i wartości."

Legionista Awatar mszk
    Chyba nietypowe pytanie. Znajdę na forumce osoby grające amatorsko w piłkę nożną na Tarchominie albo na Bielanach? Ładna pogoda się robi, dzień jest coraz dłuższy, chętnie bym się dołączył

Legionista
    Sprzedam nową, nieużywaną koszulkę meczowa z tego sezonu. Posiada jeszcze metki, rozmiar XL. Priv!

Witam Legionisci. Jeżeli macie dzieci (albo jesteście chrzestnymi) które zaczynają chodzić mam na sprzedaż fajny gadżet, tani fajny prezent. Plecak poduszka który chroni główkę przed upadkiem. Cena 35zl. Towar nowy. Na finale Pucharu Polski będę w Warszawie więc koszty transportu odchodzą. Ewentualnie za 10zl wysyłka.

jakby ktoś nie mógł jechać, albo jedzie ale ma 2 bilety do przepisania na Polska Senegal na MŚ 2018, proszę o prv

Legionista Awatar Siwex
    Three Stroke / Koszula Red Check Wyprzedaż (L)

http://allegro.pl/three-stroke-koszu...289315466.html

Legionista Awatar Alek
    Mam pytanie.

Dokonaliśmy zwrotu sukienki, bo rozmiar się nie zgadza i to bardzo. Listonosz nie dotarł do odbiorcy, lecz zostawił awizo. Pewnie przedstawiciel firmy tego z poczty nie odbierze, więc odeślą z powrotem a jak wiadomo na zwrot jest 14 dni.

Tradycyjnie telefon, mail milczy mimo wysyłanych pytań, skanów itp. Patrzyłem na necie już 3 osoby miały podobna sytuację.

Kto może pomóc żeby odzyskać $, uokik?
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Czaruś
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Mam pytanie.

Dokonaliśmy zwrotu sukienki, bo rozmiar się nie zgadza i to bardzo. Listonosz nie dotarł do odbiorcy, lecz zostawił awizo. Pewnie przedstawiciel firmy tego z poczty nie odbierze, więc odeślą z powrotem a jak wiadomo na zwrot jest 14 dni.

Tradycyjnie telefon, mail milczy mimo wysyłanych pytań, skanów itp. Patrzyłem na necie już 3 osoby miały podobna sytuację.

Kto może pomóc żeby odzyskać $, uokik?
    dokładnie tak jak piszesz uokik.

Uprawnienia umieszczania postów