Strona 1414 z 1419 PierwszyPierwszy ... 414914131413641404141014111412141314141415141614171418 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 42,391 do 42,420 z 42543

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista
    Parafia św. Andrzeja Boboli na ul. Rakowieckiej. Młodzi, wyrozumiali księża, z ludzkim podjściem. Przedstawisz im jak sprawa wygląda i się dogadacie.

Legionista
    Kupię kominy Legii i zgód. Priv

Legionista
    http://allegro.pl/meskie-buty-pepe-j...079980679.html (aukcja nie moja, podglądowa)

Sprzedam takie buty Pepe Jeans w rozmiarze 43, zamówiłem jakiś czas temu w ciemno i wyglądają trochę inaczej niż sobie wyobrażałem, leżały jakiś czas z myślą, że może zmienię zdanie, ale że aktualnie przyda mi się parę złotych to puszczę je za 100 zł. Jak ktoś chętny to podeślę na priv fotki realne, oczywiście odbiór osobisty możliwy w Warszawie.

pod obserwacją Awatar adrian199430
    Ktoś z forum pracuję albo ma kogoś w salonie Opla na Modlińskiej ?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Legionista
    Mam do sprzedania buty Le Coq Sportiff rozmiar 42, niestety minimalnie nie trafiłem z rozmiarem. Buty nowe z metkami (w zastępczym pudełku), jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv, odbiór osobisty jak najbardziej. Dokładnie te buty z tej aukcji http://allegro.pl/le-coq-sportif-but...170375495.html . Nie wiem czemu nie chce mi się wkleić zdjęcie lub ja nie widzę go na podglądzie. . Cena 100 zł
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista Awatar gt_man
    Szukam wpinki Żoliborskich Wojowników. Jakby ktoś chciał sprzedać lub wymienić na inną to zapraszam na priv
    http://forum.legionisci.com/showthre...t=11616&page=3

Legionista Awatar blazey-bialoleka
    Sorry za takie pytanie, ale nie ma mnie juz jakis czas w kraju i wypadłem z obiegu..
    Ile teraz daje sie w kopertę na ślub jako zwykły gość?

Legionista
    Jestem na czasie, więc podpowiem

Przyjęło się, że powinno dawać się za koszt talerzyka. Przyjmujemy ok. 200 zł za osobę, więc jeżeli idziesz z osobą towarzyszącą to ok. 400.

Pozdrawiam,

To zalezy kto to dla ciebie jest.Jak ktoś bliski i ważny w twoim życiu to możesz dać wiecej
    Ja takiej bliskiej i ważnej osobie dalem 1000zł,a chciałem dać raz wiecej tylko żona mi to wybiła z głowy
    ogolnie to i tak zależy od Ciebie

Legionistka
    Mógłby ktoś polecić jakieś mocne w jego ocenie taśmy do tapingu? Na mnie się odkleja duża część. Już nie wiem co kupować.

Btw. Gdyby komu wpadło kiedyś w oko? Plis o info
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Gintleman Awatar księciuniu
    To jest naprawdę piwo dla psów czy po prostu belgijski brat Brew Doga?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionistka
    Serio, serio O smaku wołowiny lub kurczaka. Yummy

O tempora, o mores!

Może Schenkerla albo inny rauchbier by psiakowi podszedł; bo i wędzonka i woltaż odpowiedni

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionistka
    Wiesz co, on lubi podpijać haha. Taki koneser :P To psie zauważyłam i chciałabym z ciekawości sprawdzić (może samej nieco próbnąć hehe). Podobno ma witaminy i inne dobrojstwa dla psów, dobre uzupełnienie na lato kiedy mniej je, a dużo lata.

Co gorsza, przy poszukiwaniach znalazłam to:

Mądre zwierze, nie od dziś wiadomo, że piwo jest głównym źródłem witaminy C i wszelakich innych pozytywnych wartości

Legionista Awatar Cielo
    We wtorek jadę na mecz prosto z fabryki i mam pytanie - bez problemu można wnieść laptopa na Żyletę?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Szukam kogoś ogarniętego w sprawach ubezpieczeń (konkretnie wypłaceniu pieniędzy z tytułu urodzenia dziecka-wcześniaka) priv

Legionista
    Może pytanie będzie nieoronosprytne, jeśli tak to wybaczcie, ale po Warszawie jeżdżę głównie metrem i pociągiem. Czemu kierowca autobusu nie zatrzymał się na przystanku na żądanie, chociaż wyraźnie stałem i machałem a autobus był na rozkładzie tegoż przystanku?

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Może pytanie będzie nieoronosprytne, jeśli tak to wybaczcie, ale po Warszawie jeżdżę głównie metrem i pociągiem. Czemu kierowca autobusu nie zatrzymał się na przystanku na żądanie, chociaż wyraźnie stałem i machałem a autobus był na rozkładzie tegoż przystanku?
    To już możemy sobie domniemywać, bo nie jesteśmy w głowie kierowcy. Stawiam, że albo nie zauważył, albo był chamem

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Zasada jest taka, że trzymasz uniesioną rękę, dopóki nie włączy kierunkowskazu. Wiem to od córki, którą też raz tak patafian potraktował, jak Ciebie.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar nidmo
    Wysyłka paczki do Szwecji. Gdzie najlepiej? Alkohol, papierosy, żywność mogą być w zawartości paczki?
    "Każdego dnia dziękuje Bogu, że jestem Legionistą"
    Chociaż dzielą nas kilometry w setkach , Legia Warszawa na zawsze w naszych sercach!

Nasz kolega w wieku 35 lat zachorował na nowotwór- rdzeniaka. Darek jest wieloletnim kibicem Pomezanii i Lechii Gdańsk. Po informacji o jego chorobie narodził się pomysł pomocy. Zaczęliśmy od zbiórki wśród kolegów i kibiców. Odezwa na nasz apel była była niesamowita. Otrzymaliśmy wiele wspaniałych przedmiotów na licytację, z których dochód pomoże Darkowi w leczeniu. W walce z chorobą jest jak z kibicowaniem – zawodnik, który jest wspierany przez wiernych fanów potrafi osiągnąć najwyższe cele, dlatego wierzymy, że nasza pomoc pozwoli Darkowi wrócić do zdrowia. Aukcje na Allegro rozpoczną się w piątek 23- lutego o godzinie 20:00 i potrwają 10 dni. Do wylicytowania mamy m.in. vouchery na Drift Taxi, treningi personalne, masaże, tatuaże, koszuli z autografami piłkarzy Lechii, pamiątki sportowe, możliwość wylicytowania dnia w straży pożarnej i wiele innych. Jedno jest pewne, że każdy znajdzie coś dla siebie, a dzięki Waszej otwartości możemy pomóc naszemu koledze w jego najważniejszej walce w życiu. Z góry dziękuję za każdą złotówkę i liczę na Wasze wielkie serca.

PRZEDMIOTEM LICYTACJI JEST:
    KOSZULKA MECZOWA MIKOŁAJCZAKA ZAWODNIKA LEGII WARSZAWA Z PUCHARU POLSKI WRAZ Z AUTOGRAFAMI CAŁEJ DRUŻYNY.

Koszulkę przekazali znajomi kibice Legii, którym dziękujemy.

http://allegro.pl/koszulka-meczowa-l...200327469.html

Panowie potrzebuję kogoś ogarniętego w sprawach komputerowych, a dokładniej dotyczących grafiki, przeróbki zdjęć itd.
    Chodzi mniej więcej o coś takiego. Mam mapę, która ma 300 dpi. Potrzebuję wyciąć z niej kawałek mapy. Robię to np. w paincie (sorry ale nie ogarniam na więcej), zapisuję ją w jpg ale wtedy ona już ma tylko 96 dpi. A musi mieć 300. Czy ktoś mi pomoże coś takiego ogarnąć?
    Pododnie rzecz ma się np. z taką sytuacją. Robię print screen ekranu na którym mam zdjęcie lotnicze z portlu maps.google.pl. Chcę je zapisać tak żeby miao 300 dpi. Czy coś takiego jst możliwe i czy ktoś byłby w stanie mi pomóc?
    Będę ogromnie wdzięczny! Serdecznie pozdrawiam

Legionista
    Kurde był kiedyś taki program bing/binx ale nie moge go zgooglować, moze komus się nazwa skojarzy.
    A paint niestety ma tak chyba w defaulcie ustawione zmiane 96dpi.
    Możesz jeszcze spróbować znaleźć w necie MapInfo darmowe, on dobrze obrabia rastry.

Legionista Awatar Zajacc
    Cytat Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
    Panowie potrzebuję kogoś ogarniętego w sprawach komputerowych, a dokładniej dotyczących grafiki, przeróbki zdjęć itd.
    Chodzi mniej więcej o coś takiego. Mam mapę, która ma 300 dpi. Potrzebuję wyciąć z niej kawałek mapy. Robię to np. w paincie (sorry ale nie ogarniam na więcej), zapisuję ją w jpg ale wtedy ona już ma tylko 96 dpi. A musi mieć 300. Czy ktoś mi pomoże coś takiego ogarnąć?
    Pododnie rzecz ma się np. z taką sytuacją. Robię print screen ekranu na którym mam zdjęcie lotnicze z portlu maps.google.pl. Chcę je zapisać tak żeby miao 300 dpi. Czy coś takiego jst możliwe i czy ktoś byłby w stanie mi pomóc?
    Będę ogromnie wdzięczny! Serdecznie pozdrawiam
    Popros kogos kto ma Photoshopa zeby przykadrowal mape a nastepnie zapisal do JPG przez Save (a nie Save for web). Ja teraz pisze z telefonu wiec Ci tego nie ogarne.

Co do print screena to bedzie on w 72ppi. Musisz miec to zdjecie w 300dpi w osobnym pliku o ile jest to mozliwe.
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista Awatar Michu
    Kolega szuka pokoju do wynajęcia w obrębie Białołęka/Tarchomin/Żerań/Targówek/Bródno. Maks do 900/1000zł. Jeżeli ktoś coś ma, prośba o priv

Cytat Zamieszczone przez Zajacc Zobacz posta
    Popros kogos kto ma Photoshopa zeby przykadrowal mape a nastepnie zapisal do JPG przez Save (a nie Save for web). Ja teraz pisze z telefonu wiec Ci tego nie ogarne.

Co do print screena to bedzie on w 72ppi. Musisz miec to zdjecie w 300dpi w osobnym pliku o ile jest to mozliwe.
    Niestety nie da rady. Microsoft zgodził się na to aby użył ich map w publikacji na zasadzie zrobienia print screena. Mógłby mieć te mapy w lepszej jakości z GUGIKu ale nie ma czasu czekać 3 miesiące aż zajmą się moją sprawą.

Gdyby jakis Legionista potrzebował dobrej jakości krzesła obrotowego firmy ProfiM można podbić na priv. Mam dojście do nowych krzeseł (oczywiście nie wszystkie modele) ale bez gwarancji w dobre cenie. Krzesła tańsze o ponad połowę.
    edit: literówka.

Legionista Awatar pzk
    Jeśli ktoś planuje zakupy powyżej 200 zł w stacjonarnym sklepie Legii to prośba o priv.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
    Niestety nie da rady. Microsoft zgodził się na to aby użył ich map w publikacji na zasadzie zrobienia print screena. Mógłby mieć te mapy w lepszej jakości z GUGIKu ale nie ma czasu czekać 3 miesiące aż zajmą się moją sprawą.
    3 miechy?? W poprzedniej firmie korzystałem z ich usług i trwało to max 2 tygodnie.
    Możesz jeszcze podczytać mapy z geoportala, a możesz powiedzieć o jaki kawałek świata chodzi, bo mam chyba gdzieś fajnie pociętą orto Waeszawy i okolic.

Uprawnienia umieszczania postów