Strona 1412 z 1430 PierwszyPierwszy ... 4129121312136214021408140914101411141214131414141514161422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 42,331 do 42,360 z 42898

Wątek: Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Legionista Awatar PeCe
    Poleci ktoś jakąś platformę albo stronę z różnymi, darmowymi kursami, które kończą się wydaniem certyfikatu? Może być po angielsku

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Radomski Legionista Awatar patryk1916
    Witam, mam do sprzedania w 100% oryginalne końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral B. W zestaw wchodzi 10 końcówek, cena 50zł. Zainteresowanych zapraszam na priv.

https://zapodaj.net/9aede10541bb9.jpg.html
    https://zapodaj.net/c55bff93de1b7.jpg.html

Legionista Awatar Adin
    kończy mi się umowa z T-mobile. Jest tu jakiś Legionista, który pracuję w tej branży i może mi zaoferować dobrą ofertę ?
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Stout
    Pisz do uzytkownika Alek.
    Dobra mordeczka z timobajla.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Adin
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Pisz do uzytkownika Alek.
    Dobra mordeczka z timobajla.
    dzięki
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Sprzedam plakaty Ultrawersytetu Warszawskiego : "Warsaw" , "Sorry Taki Mamy Klimat" , "Witamy w Piekle" , "Witraż" , "Pracoholicy" , "1916" ;
    książki: "Fanatycy.Futbol na Śmierć i Życie" 13zł , "Jak Futbol Wyjaśnia Świat" 6zł , "Jestem Kibolem" 12zł, "Kici.Lucjan Brychczy - Legenda Legii Warszawa" 10zł ;
    cd "Ultradźwięki" 17zł ;
    szarą bluzę Legii XXL , z przodu poziome barwy i haftowany herb, rozpinana z kapturem, nieużywana,raz przymierzona 85zł
    " NIE WIEM JAK TO JEST ZABIĆ CZŁOWIEKA , ZABIJAŁEM TYLKO KOMUNISTÓW " - RAFAŁ GAN-GANOWICZ

Legionista
    Mam na sprzedaż trzy szaliki.
    "Fanatycy"
    "Ursus"
    "Sekcja Piaski"

Wszystko w poniższym linku ;-)
    https://allegro.pl/uzytkownik/gorolski?order=m
    BĘDZIN URSUS

Legionista
    Posiadam księgę wydaną na stulecie - wersja "Specjalna" (pozłacana, z certyfikatem). Księga jest wciąż ofoliowana, w obwolucie, z której była dosłownie raz wyciągana. Więcej o stanie, nie ma co się rozpisywać, ponieważ jest to po prostu nówka. Została wygrana w niedawnym konkursie Królewskiego.

Sam się mocno zastanawiam nad pozostawieniem jej, ale z chęcią rozważę każdą poważną ofertę. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Legionista Awatar hatchet
    Koszulka meczowa Legii z 2012 roku, bez niebieskiego "bombla" wersja koszerna , rozmiar L jeśli ktoś zainteresowany zapraszam:

http://allegro.pl/show_item.php?item=7147321806#thumb/1
    Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
    Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Legionista Awatar kubrick
    Słuchajcie jakie polecacie sposoby na szukanie pracy (wykształcenie wyższe magisterskie - brak doświadczenia)?
    Jakie strony internetowe? Wysyłać CV, to wiadomo, ale są też podobno jakieś portale, że można CV wstawić i jak ktoś się zainteresuje, to sam napisze?

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i podpowiedzi w jaki sposób skutecznie szukać i znaleźć pracę Dziękuję.
    Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
    Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Legionista Awatar berserk
    LinkedIn.com
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar LOL3K
    goldenline.pl

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista
    Czy jest osoba na forum, która studiowała na Uniwersytecie Wiedeńskim, bądź ma w kregu swoich znajomych taką osobę? Bardzo proszę o wiadomość.

Legionista Awatar Alek
    Poszukiwany sumienny złotnik w dobrej cenie, który zajmie się bransoletką.

Legionista Awatar Siwex
    Nicholas Deakins x Peter Storm / Coulter / Royal Blue / Przecena

http://ultrastreet.com.pl/produkt/ni...ter-niebieski/

Legionista Awatar Ljubo-jad
    Sprzedam 5 biletów ( w niższej cenie rzecz jasna ) do multikina.
    Chętnych zapraszam na priv.

Legionista Awatar Traper
    Siemanko poszukuje domku na 15 chłopa na kawalerski w czerwcu. Wymagania: daleko od ludzi, miejsce na grill, basen albo jezioro mile widziane, im bliżej Warszawy tym lepiej. Może ktoś coś polecić?
    Ostatnio edytowane przez Traper ; 25-01-2018 o 13:29

Legionista Awatar Naguto
    Mam do sprzedania dwa telefony i karafkę kryształową z kieliszkami.
    Jeden to HTC Wildfire - https://www.olx.pl/oferta/htc-wildfi...9-IDrDwCD.html

Drugi to Sony Xperia M Black C1905 - https://www.olx.pl/oferta/sony-xperi...9-IDrDu0h.html

Karafka - https://www.olx.pl/oferta/karafka-kr...8-IDrDuZd.html
    Legia Legia Warszawa

Legionista
    [QUOTE=Jakup;1566117]Takie pytanie - oprawiał ktoś z Was plakaty od NS w antyramę? Chciałbym to zrobić, ale ciężko znaleźć jakieś antyramy w takich wymiarach, pozostaje pewnie tylko na zamówienie, a to może być mało opłacalne.

Ja oprawiałem właśnie w Galerii Ram tylko w aluminiowe ramki ,pod wymiar , a że to wymiary niestandardowe to i koszt duży , ostatnio a było to jakiś czas temu płaciłem 80 zł za ramkę , mam 7 szt oprawionych ale co mogę powiedzieć , robota bardzo dobrze wykonana , oprócz plakatów oprawiałem też koszulkę i robiłem dwie tablice na odznaki , mogę ich polecić z czystym sumieniem

Legionista Awatar PeCe
    Poleci ktoś lektora do konwersacji z angielskiego? Potrzebuję z 10 h zegarowych przegadać w lutym. Lokalizacyjnie najlepiej Śródmieście, Dolny Mokotów albo Wilanów.

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Jaki polecacie program na PC do nauki języka angielskiego?

Pytanko.
    Posiadam nieruchomość którą zamierzam sprzedać. Narobiłem zdjęć, zrobiłem konkretny opis, ogłoszenie wisi na olx i otodom. W poprzednim miesiącu korzystałem też z Allegro i Gratki ale tam liczba wyświetleń była znikoma w porównaniu z portalami przy których aktualnie zostałem. Ale być może są jakieś portale branżowe, wyspecjalizowane w nieruchomościach na które warto byłoby ogłoszenie wrzucić? Może jakieś wyszukiwarki typu booking.com czy trivago?
    Na razie nie chcę korzystać z usług biur pośrednictwa nieruchomości ale jeśli ktoś może jakąś polecić czy coś podpowiedzieć to wszelkie rady i porady jak najbardziej wskazane.

Legionista Awatar Michu
    Cytat Zamieszczone przez bydlak Zobacz posta
    Pytanko.
    Posiadam nieruchomość którą zamierzam sprzedać. Narobiłem zdjęć, zrobiłem konkretny opis, ogłoszenie wisi na olx i otodom. W poprzednim miesiącu korzystałem też z Allegro i Gratki ale tam liczba wyświetleń była znikoma w porównaniu z portalami przy których aktualnie zostałem. Ale być może są jakieś portale branżowe, wyspecjalizowane w nieruchomościach na które warto byłoby ogłoszenie wrzucić? Może jakieś wyszukiwarki typu booking.com czy trivago?
    Na razie nie chcę korzystać z usług biur pośrednictwa nieruchomości ale jeśli ktoś może jakąś polecić czy coś podpowiedzieć to wszelkie rady i porady jak najbardziej wskazane.
    Raczej bym upatrywał trudności ze sprzedażą w cenie lub samej nieruchomości, niż w ogłoszeniu. Sam to przerobiłem

Witam,
    Poszukuje dentysty dosyć pilnie. Jeden klawisz do pilnego leczenia, dosyć mocno się posypał. + Ogólny przegląd, może wymiana plomby konsultacja co do ósemek itp. Ktoś kto zrobi solidnie robotę, a jakoś strasznie nie złupi.

Legionista
    Potrzebuję osoby, która zamawiała przez Internet jakieś ciuchy Stone Island. Jakby ktoś mógł polecić jakiś sklep - byłoby rewelacyjnie.

Legionista Awatar Mat
    FORUMKA POMOCY- PILNIE POTRZEBUJĘ KOGOŚ KTO MIESZKA NA STAŁE W MANCHESTERZE LUB OKOLICACH!! MOCNO PILNA SPRAWA!

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
    podpis under construction

Gdyby ktoś potrzebował stałej obsługi informatycznej w firmie (na terenie aglomeracji warszawskiej) - priv.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Mokot93
    Sprzedam obraz "Nienawidzimy wszystkich", namalowany przez Andda.
    Cena 200 zł. Priv

(zdj. Andd)

Legionista
    Mam do sprzedania 3 kominy zimowe MLF (nieużywane), 2 czarne 1 biały, 3 szt. 75pln, pojedynczo 30pln.

Legionista Awatar Cielo
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów